Elana Toruń Elana Toruń
1 : 2
Gryf WejherowoGryf Wejherowo
93'

Koniec spotkania. Elana przegrywa ostatnie spotkanie w II lidze na własnym stadionie. Żółto-niebiescy żegnają się z rozgrywkami centralnymi.

90'

Zmiana w Elanie. Czyżniewski za Maćkiewicza.

90'

Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

89'

Warcholak z dystansu bardzo niecelnie.

87'

Elana szuka wyrównującej bramki.

83'

Rogóż ukarany żółtą kartką

81'

Wiśniewski złapany w dogodnej sytuacji na spalonym.

78'

GOOOOL! Kontaktowa bramka torunian. Młodzieniak z rzutu rożnego i z bliskiej odległości Świderek pakuje piłkę do bramki.

77'

Zmiana również w Elanie. Poczwardowski za Rasaka.

77'

Trzecia zmiana w Gryfie. Wiśniewski za Krzemińskiego.

73'

Dąbrowski z rzutu wolnego i z trudem na róg wybija Kryszak.

68'

Fantastyczne zagranie Zamiatowskiego do Mackiewicza, lecz młody napastnik Elany zostaje zablokowany przez obrońców.

67'

Żółta kartka dla Wróbla.

64'

oraz Łuczak za Kaszubę.

64'

Zmiana w Gryfie. Miszka za Szlasa.

58'

GOOL! 2:0 dla Gryfa. Dośrodkowanie Kaszuby w pole karne. Krzemiński wygrywa pojedynek z Wróblem i pokonuje Kryszaka.

54'

Dąbrowski za faul ukarany żółtą kartką.

52'

Siemaszko wpada w pole karne. Przerzuca piłkę wzdłuż bramki, jednak Kołc jej nie dosięga.

49'

Warcholak uderza z 20 metrów, Kryszak wybija na róg, ale sędzia nakazuję wznowić grę od bramki.

47'

Krzemiński dośrodkowuje z linii końcowej prosto w ręce Kryszaka.

46'

Początek drugiej połowy.

46'

Zmiana w przerwie w Elanie. Tofil za Więckowskiego.

45'

Koniec pierwszej połowy.

45'

GOOOOL! Giecewicz tuż przed przerwą wyprowadza gości na prowadzenie!

17:50

Strzał Sziemaszko przed siebie wybija Kryszak i z najbliższej odległości futbolówkę w siatce umieścił Giecewicz.

45'

Sędzia dolicza minutę.

44'

Żółta kartka dla Buszko.

42'

Kolejny rzut wolny dla Elany. Wrzutka Wróbla, w powietrzu walczy Rogóż, jednak górą zawodnik Gryfa.

41'

Maćkiewicz wywalcza rzut rożny. Dośrodkowanie Młodzieniaka, obrońcy wybijają poza pole karne, a strzał Rasaka niecelny.

38'

Rzut wolny dla Elany. Wróbel, lecz bez efektów.

35'

Z boiska wieje nudą.

30'

Pół godziny za nami. Wyrównane spotkanie bez klarownych sytuacji.

27'

Faul na Maćkiewiczu. Z rzutu wolnego z ok. 35 metrów bardzo niecelnie strzelał Wróbel.

26'

Zamiatowski próbował podawać do Maćkiewicza, ale dobrze zachowali się obrońcy gości.

24'

Kaszuba zza linii pola karnego obok prawego słupka.

21'

Warcholak wpada w pole karne, uderza lecz wysoko nad

20'

Dośrodkowanie Gicewicza z rzutu wolnego daleko wybijają defensorzy Elany.

16'

Żółtą kartką ukarany Świderek.

15'

Kibice Elany wywiesili transparent: "Awans obiecaliście, a klub zniszczyliście!!!"

14'

Elana Toruń - Gryf Wejherowo

10'

Błąd Buszki, jednak Gicewicz nie opanował piłki, która przejmuje Kryszak.

8'

Warcholak z dystansu ponad poprzeczką.

7'

Gra toczy się głównie w środku pola.

5'

Elana Toruń - Gryf WejherowoElana Toruń - Gryf Wejherowo

3'

Kaszuba z dystansu i jeden z obrońców wybija na róg. Dośrodkowanie, lecz bez strzału.

0'

Pierwszy gwizdek sędziego. Od środka goście.

17:01

Obie jedenastki już na murawie. Za chwile początek spotkania.

16:53

Drużyny już w szatniach. Za moment początek meczu.

16:44

Sędzią głównym dzisiejszego spotkania będzie Michał Woś z Lubelskiego ZPN. Na liniach pomagać mu będą Andrzej Kucharski oraz Tomasz Pociennik.

16:44

Ławka rezerwowych Gryfa: Duda, miszka, Więcek, Łuczak, Szymański, Bank, Wiśniewski

16:43

Ławka rezerwowych Elany: Osiński, Tofil, Poczwardowski, Czyżniewski, Elsner

16:43

Znamy składy obu zespołów. W Elanie kontuzjowanego Patryka Ciężkowskiego w ataku zastąpi Bartosz Maćkiewicz. Na ławce rezerwowych torunian usiądzie po kontuzji Damian Tofil.