Koniec spotkania. Flota przegrała z Kolejarzem.

92'

Po rzucie rożnym głową uderzał Zalepa, ale Lisak znowu świetnie interweniował.

91'

Wreszcie bardzo groźną akcję przeprowadziła Flota. Opałacz podawał futbolówkę do Marka Niewiady na 20. metr, który zdecydował się na strzał zza pola karnego. Kapitalna interwencja golkipera Kolejarza uchroniła zespół gości przed porażką.

90'

Sędzia spotkania Tomasz Garbowski doliczył do drugiej części gry jeszcze 4 minuty.

86'

Za Macieja Kowalczyka wchodzi Gruca.

83'

Krzysztof Bodziony uderzał z ponad 20 metrów, ale strzał zawodnika "Wyspiarzy" był kompletnie nieudany.

81'

Przerwa w grze spowodowana kontuzją Krystiana Pieczary.

79'

Obraz gry się nie zmienia - w ataku pozycyjnym Flota Świnoujście, goście mądrze się bronią.

77'

Na trybunach stadionu miejskiego zasiadło dzisiaj około 1200 widzów.

75'

Sebastian Olszar wbiegł z piłką w pole karne. W szesnastce mocno się zakotłowało ostatecznie uderzenie Mateusza Września zostało zablokowane

74'

Sebastian Olszar próbował prostopadłego zagrania do Krzysztofa Bodzionego, ale było one odrobinę za mocne i zawodnik gospodarzy nie doszedł do piłki.

73'

Za Bartłomieja Niedzielę wchodzi Sebastian Olszar.

72'

Krzysztof Bodziony uderzał na bramkę Łukasza Lisaka, ale golkiper stróżan odbił futbolówkę.

67'

Porażka stawiałaby w walce o awans w bardzo złej sytuacji ekipę Tomasza Kafarskiego. Flocie pozostają jeszcze wyjazdowe starcie z Zawiszą i domowe z Termaliką. Kalendarz zatem bardzo trudny.

65'

Drugą zmiana w ekipie ze Świnoujścia. Za Gilewicza wchodzi Wrzesień.

64'

Niezła akcja Bartłomieja Niedzieli, ale już wrzutka w pole karne pozostawiała wiele do życzenia.

62'

W ataku pozycyjnym Flota Świnoujście, ale podopieczni Tomasza Kafarskiego nie potrafią skonstruować akcji, która zaskoczyłaby defensywę Kolejarza.

58'

Kolejarz, który do Świnoujścia przyjechał osłabiony brakiem kilku podstawowych piłkarzy, jak na razie spisuje się bardzo dobrze. Podopieczni Przemysława Cecherza na pochwały zasłużyli także w niedzielę, kiedy nieznacznie przegrali z Termaliką.

56'

Flota próbuje jakoś odpowiedzieć na trafienie Kolejarza Stróże. Akcja Konrada Gilewicza, który zdecydował się na wrzutkę w pole karne. Futbolówkę pewnie złapał golkiper gości.

54'

Za Nwaogu wszedł Bartosz Śpiączka.

52'

Stefanik uderzył z rzutu wolnego z około 20 metrów. Kasprzik w tej sytuacji ustawił się nieco za bardzo przy swoim prawym słupku, a piłka poleciała w przeciwnym kierunku. Goście objęli niespodziewane prowadzenie.

52'

GOOOOOOL! Marcin Stefanik

50'

W dobrej sytuacji po błędzie obrońcy Kolejarza znalazł się Marek Opałacz, ale nie trafił czysto w piłkę.

48'

Fatalny błąd Cheikha Niane mógł skończyć się stratą bramki przez Kolejarza. Zawodnik gości podał do ... Śpiączki, ale ten fatalnie strzelił i piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

46'

Drugą połowę rozpoczęła Flota!

17:52

Flota wyraźnie rozczarowuje swoją postawą. Na ławce znaleźli się dzisiaj Charles Nwaogu i Sebastian Olszar. Być może trener Tomasz Kafarski zdecyduje się wprowadzić po przerwie obu tych piłkarzy.

45'

Koniec pierwszej połowy. Flota bezbramkowo remisuje z Kolejarzem.

43'

Arbiter Tomasz Garbowski odgwizdał pozycję spaloną najlepszego strzelca 1. ligi - Macieja Kowalczyka.

42'

Grzegorz Arłukowicz ostro wrzucił piłkę w pole karne gospodarzy, ale żaden z piłkarzy Kolejarza nie zamknął tej akcji.

40'

Słabszy fragment gry. Dużo niedokładności w szeregach obu zespołów. Pierwsza połowa spotkania w Świnoujściu rozczarowuje swoim poziomem.

37'

Po niezłych pierwszych minutach w wykonaniu Floty Świnoujście, kolejne nie są już takie udane. Gra jest wyrównana, a obie drużyny nie forsują zbytnio tempa.

34'

Rzut wolny dla Kolejarza z około 25 metrów. Na strzał zdecydował się Grzegorz Arłukowicz, piłka zatrzymała się na murze.

32'

Arkadiusz Aleksander przeprowadził kolejną akcję prawą strona boiska, ale jego centra była niedokładna.

30'

Arkadiusz Aleksander zakręcił zawodnikami Kolejarza, dograł futbolówkę w szesnastkę, ale obrońcy Kolejarza spisali się bez zarzutów.

26'

Krystian Pieczara wchodzi za kontuzjowanego Rafała Pietrzaka.

25'

Marek Opałcz przedarł się lewa stroną, dograł piłkę do Ensara Arifovicia, ten uderzył pasówką, ale jego uderzenie było zbyt słabe i bramkarz Kolejarza spokojnie wyłapał futbolówkę.

25'

Strzał Rafała Pietrzaka z dystansu, ale golkiper gospodarzy nie miał problemów z obroną uderzenia zawodników gości.

22'

Spotkanie jest wyrównane. Więcej w ataku pozycyjnym próbie grać Flota, ale na razie gra nieco za wolno i akcje gospodarzy nie są zbyt groźne.

18'

Kolejarz Stróże przeprowadził ładną akcję prawą stroną boiska, futbolówka została wrzucona z prawej flanki, ale Łukasz Bocian przeniósł piłkę ponad poprzeczką bramki strzeżonej przez Grzegorza Kasprzika.

15'

Kibice Floty Świnoujście jak na razie nie prowadzą tak żywiołowego dopingu, jak przed tygodniem, kiedy to na stadionie miejskim gościła Sandecja Nowy Sącz.

14'

Ładnie uruchomił napastnika Kolejarza Rafał Pietrzak, wychowanek Zagłębia Sosnowiec, ale zawodnik gości nie trafił czysto w futbolówkę. Defensywa Floty mogła odetchnąć z ulgą.

12'

Gra się wyrównała, obie drużyny na początku spotkania próbują swoich sił. Zobaczymy, która z drużyn pierwsza stworzy groźną sytuację.

9'

Bartłomiej Niedziela zdecydował się na bezpośredni strzał z rzutu wolnego. Uderzenie przeszło nad poprzeczką bramki Lisaka

6'

W pierwszych minutach spotkania lepsze wrażenie sprawiają gospodarze.

5'

Kolejna akcja Floty Świnoujście, centra w pole karne w kierunku Konrada Gilewicza. Młody zawodnik "Wyspiarzy" uderzył głową, ale pewnie złapał to uderzenie Lisak.

2'

Pierwszą bardziej składną akcję spotkania przeprowadzili w bocznej strefie boiska gospodarze. Podopieczni Tomasza Kafarskiego wywalczyli rzut wolny, ale jego rozegranie pozostawiło sporo do życzenia.

1'

Rozpoczynamy spotkanie w Świnoujściu!

16:58

Piłkarze obu drużyn wychodzą już na murawę. Za chwilę arbiter Tomasz Garbowski z Kluczborka rozpocznie dzisiejsze spotkanie.

16:52

W rundzie jesiennej Flota wygrała w Stróżach 2:1. Dla Wyspiarzy bramki strzelili Arifović i Zalepa, a dla Kolejarza Maciej Kowalczyk. Za nadmiar żółtych kartek w zespole gospodarzy musi pauzujować dzisiaj Patryk Fryc.

16:40

Zespół Floty Świnujście jest już na rozgrzewce. Podopiecznym Tomasza Kafarskiego nie powinno zabraknąć dzisiaj motywacji. Zwycięstwo w pojedynku z Kolejarzem Stróże jest obowiązkiem, jeśli "Wyspiarze" chcą awansować do elity.

16:35

Ławka rezerwowych Kolejarza: Forenc, Gruca, Pieczara, Zarychta, Wolański

16:32

Ławka rezerwowych Floty Świnoujście: Kupczanko, Szałek, Kieruzel, Nnamani, Wrzesień, Nwaogu, Olszar

16:27

Cała drużyna Kolejarza Stróże jest na rozgrzewce. Z zespołu gospodarzy przygotowują się na razie tylko bramkarze

16:20

W Świnoujściu panują dzisiaj idealne warunki do gry, Jest ciepło około 18 stopni Celsjusza i słonecznie. Murawa stadionu miejskiego jest świetnie przygotowana.

16:15

Zapraszamy na relację na żywo z meczu 32. kolejki 1. ligi, w którym Flota Świnoujście podejmie Kolejarza Stróże. Flota cały czas walczy o awans. Żeby ten historyczny wyczyn przypieczętować, najpewniej byłoby wygrać trzy ostatnie mecze - wtedy awans świnoujścianie mają już pewny. O to jednak będzie ciężko, bo z ostatnich spotkań aż dwa "Wyspiarze" grają z bezpośrednimi rywalami w walce o awans.