Kolejarz StróżeKolejarz Stróże
0 : 1
Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
20:00

Po znakomitym, w sowim wykonaniu, meczu Kolejarz pechowo przegrał z Bruk-Betem. Dzięki temu zwycięstwu podopieczni trenera Moskala są o krok od awansu do Ekstraklasy. Za śledzenie relacji LIVE dziękuje Marcin Rogowski

93'

Koniec meczu!!

93'

To była piłka meczowa dla Kolejarza! Niane uderzył z linii pola karnego, ale jego strzał w genialny sposób obronił Nowak!

92'

Lipecki za Rybskiego

91'

Z dystansu uderzał Kaczmarczyk, ale piłka poleciała wysoko nad bramką

90'

Trzy minuty doliczone do drugiej połowy

89'

A Giesa ukarany za odepchnięcie rywala po faulu

89'

Ceglarz ukarany żółtą kartką za faul na Giesie

88'

Zarówno Lisak jak i Drozdowicz są już w pełni sił i kontynuują grę.

88'

Gryźlak ukarany żółtą kartką za dyskusje z arbitrem

87'

Po dośrodkowaniu Pawlusińskiego w polu karnym Kolejarza zderzyli się Lisak z Drozdowiczem i obaj leżą teraz na murawie

86'

Pietrzak podał do Kowalczyka, ale uczynił to tak źle, że piłka wyszła na aut

85'

Giesa uderzył z dystansu, ale trafił tylko w poprzeczkę!

83'

Z dystansu uderzał Pietrzak, ale piłka poleciała obok bramki

82'

Czerwiński za Jareckiego

82'

Za faul na Kowalczyku żółtą kartką ukarany Pielorz

81'

Kurowski prostopadle zagrywał w pole karne, ale uczynił to za mocno i piłkę przechwycił Nowak

80'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego gracze Niecieczy dwukrotnie znaleźli się sam na sam z Lisakiem i oba te pojedynki przegrali!

78'

Trener Cecherz stawia wszystko na jedną kartę, bo Pieczara wszedł za Wolańskiego

76'

Dośrodkowanie Wolańskiego pewnie wyłapał Nowak

75'

Szybka kontra Kolejarza została zakończona beznadziejnym strzałem Wolańskiego

73'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i błędzie Nowaka strzał oddał Kowalczyk, ale piłkę z linii bramkowej wybił Pielorz!

72'

Po rzucie rożnym piłka spadła pod nogi Kowalczyka, który natychmiast wrzucił w pole karne, ale tam dobrze interweniował Nowak

72'

Osamotniony Maciej Kowalczyk wycisnął z akcji co się dało i wywalczył rzut rożny

70'

Ceglarz wrzucił wprost na głowę Drozdowicza, ale jego strzał wylądował na poprzeczce bramki Lisaka!

69'

Długa piłka w kierunku Pawlusińskiego padła łupem Lisaka

68'

Pawlusiński za Biskupa

66'

Kowalczyk miękko wrzucił w pole karne, ale piłka wyszła poza plac gry

62'

W polu karnym gospodarzy Rybski uderzał przewrotką, ale po raz kolejny został zablokowany

60'

W polu karnym Kolejarza strzał oddał Rybski, ale został zablokowany przez Niane

58'

Goście meli dobrą okazję do wyprowadzenia szybkiej kontry, ale Rybarski złym podaniem zaprzepaścił ją

56'

Ależ okazja Kolejarza! Najpierw strzał Bociana w genialny sposób obronił Nowak, a chwile później w jeszcze bardziej spektakularny sposób obronił dobitkę Kowalczyka!

56'

Na spalonym Biskup

54'

Zawodnicy Bruk-Betu mieli cztery okazje z rzędu by podwyższyć wynik, ale każdą z nich w fatalny sposób zmarnowali!

53'

Dośrodkowanie Biskupa pewnie wyłapał Lisak

52'

Rybski zagrał dobra piłkę do Biskupa, ale ten w momencie przyjęcia poślizgnął się, przez co wyszła ona na aut

19:04

Na stadionie jest dzisiaj około 350. widzów (w tym grupa kibiców z Niecieczy)

48'

Z dystansu uderzył Kaczmarczyk, ale piłkę końcami palców na rzut rożny sparował Lisak!

47'

Wolański zagrał długą piłkę do Kowalczyka, ale przejął ją dobrze ustawiony obrońca gości

46'

Termalica rozpoczyna drugą połowę!!

18:52

Za nami pierwsza połowa tego spotkania po której Termalica prowadzi z Kolejarzem, 1:0. Jednak trzeba uczciwie przyznać, że to zespół gospodarzy był lepszy, ale jego zawodnicy nie grzeszyli skutecznością. Natomiast "Słoniki" były do bólu skuteczne i szczęśliwie prowadzą. Miejmy, że po przerwie będziemy świadkami jeszcze większych emocji. Na drugą połowę zapraszam za około 15 minut.

46'

Koniec pierwszej połowy!!

45'

Sędzia doliczył minutę do pierwszej połowy

43'

Po dośrodkowaniu Pietrzaka głową uderzał Wolański, ale piłka poszła obok bramki Nowaka

42'

Ni to strzał ni to dośrodkowanie Nalepy pewnie wyłapał Lisak

40'

Po dośrodkowaniu Biskupa, w polu karnym Kolejarza faulował Rybski

18:36

Drozdowicz uderzył z rzutu wolnego i trafił idealnie w okienko bramki Lisaka

35'

GOOOOOL!! 0:1!! Emil Drozdowicz

33'

Giesa dośrodkował w prost na głowę Kowalczyka, ale najskuteczniejszy strzelec pierwszej ligi nie potrafił zdobyć bramki z 5. metrów!

32'

Biskup uderzał zza pola karnego, ale piłka poleciała obok bramki

31'

Giesa płasko wrzucił piłkę w pole karne, gdzie był Kowalczyk, ale byłego zawodnika Sandecji Nowy Sącz, w ostatniej chwili ubiegł jeden z obrońców!

30'

Na spalonym Kowalczyk

29'

Jarecki uderzył z rzutu wolnego, ale piłka przeleciała obok prawego słupka bramki Lisaka

28'

Za faul na Biskupie żółtą kartką ukarany Stefanik

27'

Giesa dośrodkował z rzutu rożnego i gdyby nie dobra interwencja Nowaka to piłka wpadłaby bezpośrednio do bramki!

26'

Kolejny raz Kowalczyk stanął przed świetną okazją do zdobycia gola, ale po raz kolejny zatrzymał go Nowak!

25'

Długą piłkę w kierunku Drozdowicza pewnie przechwycił Lisak

23'

W środku pola faulowany był Bocian

21'

Giesa uderzał z rzutu wolnego, ale Nowak spokojnie odprowadził piłkę wzrokiem

21'

Kolejna wymuszona zmiana w zespole gospodarzy. Za kontuzjowanego Cichego wszedł Pietrzak

20'

Z narożnika pola karnego uderzał Kowalczyk i tylko dobra interwencja Nowka uratowała gości przed stratą bramki!

19'

W polu karnym gospodarzy padał Rybski, ale za takie symulowanie należała mu się żółta kartka

17'

Po błędzie Rybskiego Giesa miał okazję zagrać prostopadle do dobrze ustawionego Kowalczyka, ale podał wprost pod nogi Pielorza

15'

Biskup prostopadle zagrał w pole karne, ale dobrze blokowany Ceglarz nie doszedł do piłki

14'

Kolejarz miał dobrą szansę na szybki kontratak, ale Bocian za mocno podawał do Kowalczyka i piłkę przechwycił Nowak

13'

Piątek uderzył z dystansu, ale piłka poleciała wysoko nad bramką Lisaka

13'

Z rzutu rożnego dośrodkowywał Kurowski, ale piłka wpadła wprost w ręce Nowaka

18:11

Kolejarz gra dzisiaj w jednolitych białych strojach, a Termalica w jednolitych pomarańczowych trykotach

10'

Piątek minął trzech zawodników Kolejarza i oddał strzał, który Lisak wybił na korner

8'

Zapowiadana zmiana. Za kontuzjowanego Adamka wszedł Bocian

6'

Adamek nabawił się jakiejś kontuzji i chyba będzie musiał opuścić boisko

5'

Z rzutu wolnego dośrodkował Horvath, ale piłkę dobrze wypiąstkował Lisak

4'

Biskup otrzymał idealnie podanie od Drozdowicza, ale za długo zwlekał ze strzałem i obrońca gospodarzy wybił piłkę na rzut rożny

3'

Cichy zagrał długą piłkę do Giesy, ale uczynił to za mocno i wyszła ona na aut

2'

Po dośrodkowaniu Giesy głową uderzał Wolański, ale piłka poleciała obok lewego słupka

1'

Zablokowane dośrodkowanie Kowalczyka i mamy pierwszy rzut rożny w tym spotkaniu

1'

Kolejarz rozpoczyna mecz!!

17:55

Zawodnicy obu ekip są już na murawie stadionu w Stróżach. Oznacza to, że tylko kilka chwil dzieli nas od rozpoczęcia spotkania

17:46

Sędzia z Bytomia zaprosił zawodników Kolejarza i Bruk-Betu, by ci w spokoju przygotowali się do rozpoczęcia tego derbowego spotkania

17:33

Na przedmeczowej rozgrzewce jakiś czas temu pojawili się zawodnicy obu ekip. A w Stróżach panują idealne warunki do gry w piłkę: świeci piękne słońce i wieje lekki wietrzyk.

17:30

Ławka rezerwowych Bruk-Betu: Maciej Budka, Jakub Czerwiński, Krzysztof Lipecki, Maciej Maślany, Dariusz Pawlusiński, Damian Piotrowski, Jakub Wróbel

17:25

Ławka rezerwowych Kolejarza: Marcin Zarychta, Rafał Pietrzak, Grzegorz Arłukowicz, Szymon Gruca, Krystian Pieczara, Łukasz Bocian, Dariusz Walęciak

17:20

Termalica ostatnio zaledwie bezbramkowo zremisowała z GKS-em Bogdanką Łęczna. Mimo braku goli spotkanie pomiędzy tymi drużynami należało do jednych z najlepszych w tym sezonie. Wszystko za sprawą ogromu sytuacji podbramkowych, które stworzyli podopieczni trenera Moskala, jak i podopieczni trenera Rzepki.

17:15

Kolejarz wygrał swoje ostatnie spotkanie. Zespołem, który okazał się słabszy od stróżan był Okocimski KS Brzesko (3:0). Zwycięstwo podopiecznych trenera Cecherza było w pełni zasłużone, bowiem całkowicie zdominowali rywali, którzy nie mieli żadnego pomysłu na grę, a na dodatek popełniali niewymuszone błędy, po których Kolejarz stwarzał groźne okazje do zdobycia kolejnych bramek.

17:10

Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

17:05

Czy Kolejarz sprawi sensację i z kwitkiem odprawi lidera pierwszej ligi? Czy też Termalica przybliży się do upragnionego awansu? A może padnie remis? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach.

17:00

Serdecznie witam Państwa w relacji LIVE z meczu 31. kolejki pierwszej ligi, w którym to Kolejarz Stróże na własnym stadionie podejmować będzie Termalicę Bruk-Bet Nieciecza. Obszerną zapowiedź spotkania można przeczytać TUTAJ