Zawisza Bydgoszczzawisza
2 : 0
Kolejarz StróżeKolejarz Stróże
94'

I w tym momencie sędzia zakończył mecz Zawiszy z Kolejarzem. Bydgoszczanie po trafieniach Drygasa oraz Wójcickiego zdobywają cenne trzy punkty. Za wspólnie spędzony czas dziękuje - Krzysztof Wiosna.

92'

Jeszcze okazja Kolejarza, Z rzutu wolnego zagrywał Kurkowski, ale dobrze zachowali się obrońcy.

92'

Dośrodkowanie Wolańskiego nie dotarło do adresata.

90'

Arbiter doliczył 3 minuty do czasu drugiej połowy.

90'

Zaw - Kol

89'

Abbott odegrał do Piotra Petasza, a ten mając sporo czasu, aby oddać dobry strzał - strzelił bardzo niecelnie.

88'

Ładna zespołowa akcja gospodarzy. Mąka do Ostalczyka, ten do Abbotta, a napastnik Zawiszy odgrywa do wbiegającego w szesnastkę Drygasa. Kamil Drygas oddaje ładny płaski strzał, z którym radzi sobie jednak Lisak.

86'

Pierwsza akcja Mąki i wślizgiem na rzut rożny wybija obrońca gości.

85'

Ostatnia zmiana w ekipie Ryszarda Tarasiewicza. Mąka pojawia się w miejsce Gevorgyana.

85'

A za moment na boisku pojawi się Daniel Mąka.

84'

Strąk przerywa akcję gości. Następnie uruchomił dobrym zagraniem Masłowskiego, a ten pobiegł w kierunku bramki Kolejarza. Pomocnik Zawiszy wypuścił sobie jednak zbyt daleko piłkę i po szansie.

82'

Tomasz Ostalczyk wchodzi w miejsce strzelca drugiej bramki - Jakuba Wójcickiego. Pomocnik Zawiszy jest żegnany oklaskami.

81'

Rzut wolny dla gości, jednak dobrze obrońcy Zawiszy.

81'

Do zmiany gotowy jest Tomasz Ostalczyk.

80'

Świetna akcja bydgoszczan! Piłkę z prawej strony otrzymał wbiegający w pole karne Hermes. Po chwili jednak Brazylijczyk padł w polu karnym, jednak w opinii arbitra - obrońca Kolejarza nie popełnił przewinienia.

79'

Zawisza próbował z rzutu wolnego, jednak piłka poszybowała ponad bramką Lisaka.

78'

Zawisza - KolejarzZawisza - Kolejarz

75'

Trener Zawiszy - Ryszard Tarasiewicz cały czas przekazuje uwagi swoim zawodnikom. Wychodzi on za przeznaczone dla trenerów miejsce - za co został napomniany przez arbitra technicznego.

73'

Od kilku minut to goście próbują przeprowadzić akcję ofensywną, a Zawisza bardzo umiejętnie się broni.

73'

Niebiesko-czarni z rzutu rożnego i piąstkować musiał bramkarz gości - Łukasz Lisak.

72'

Zaw - Kol

72'

Szansa Kolejarza, jednak strzał piłkarza ze Stróż zostaje blokowany wślizgiem przez dwóch bydgoszczan.

72'

Obrońca Zawiszy wraca na plac gry.

71'

Zaw - Kol

70'

Faul na Petaszu i konieczna pomoc medyczna.

68'

Ładnie teraz Drygas wraz ze stoperami rozmontował zespołową akcję gości.

67'

Z rzutu rożnego po raz kolejny za mocno dośrodkowuje Michał Masłowski.

66'

Paweł Abbott zagrał teraz w pole karne i w dużym zamieszaniu pod bramką najlepiej odnalazł się jeden z obrońców, który wybija na rzut rożny.

66'

Goście mieli rzut rożny, jednak pikę po dośrodkowaniu główkował Strąk i po szansie dla Kolejarza. Chwilę później strzał z dystansu i dobra interwencja bramkarza Zawiszy.

64'

Niane przerywa akcję Zawiszy. Chwilę później zagrywa do Bociana, a ten uderzył minimalnie obok bramki Kaczmarka.

62'

Pierwsza zmiana w zespole Zawiszy. W miejsce Nawotczyńskiego wszedł Hermes.

60'

Wolański w miejsce Adamka.

58'

Świetne zagranie do Jakuba Wójcickiego, ten poszedł z piłką pod bramkę i pewnym, mocnym strzałem pokonał Lisaka.

57'

Pogubił się teraz Paweł Abbott, który szukał podaniem Kuby Wójcickiego, jednak zagrał wprost pod nogi zawodnikowi Kolejarza,

56'

Na spalonym Maciej Kowalczyk.

55'

Rzut rożny dla Kolejarza i pewnie piłkę złapał Wojciech Kaczmarek.

54'

Zaw - KolZaw - Kol

53'

Świetne teraz zgranie Gevorgyana do Petasza, jednak dośrodkowanie obrońcy Zawiszy było blokowane.

50'

Szansa Zawiszy. Na strzał z dystansu zdecydował się Vahan Gevorgyan. Lisak z wielkim trudem wybija na rzut rożny. Po kornerze piłkę spokojnie wybijają goście.

47'

Pierwsza próba Kolejarza lewą stroną i obrońca Zawiszy wybija na rzut rożny. Z rzutu rożnego goście nie zagrozili bramce.

46'

Zmiana w ekipie Kolejarza. Kurowski w miejsce Pietrzaka.

46'

Kolejarz rozpoczął druga połowę.

19:57

Chwilę później na placu gry pojawili się również gospodarze.

19:57

Na boisko powrócili już piłkarze gości.

19:49

@ZawiszaBDG: Ciechanowski zalicza kolejny bardzo dobry występ. Kilkakrotnie przerywał ataki gości. Podobnie jak w poprzednim meczu w Łęcznej przeciwnicy przerywają jego akcje faulami.

19:46

Zawisza - Kolejarz

46'

Sędzia Mariusz Złotek zakończył pierwszą połowę. Jak na razie bydgoski Zawisza zasłużenie prowadzi z Kolejarzem po trafieniu Drygasa.

45'

Sędzia doliczył minutę.

44'

Długa piłka na prawe skrzydło, jednak Gevorgyan nie miał szans, by przyjąć tę piłkę.

43'

41'

Z prawej strony sfaulowany został Damian Ciechanowski.

40'

Niane na spółkę z Bocianem przerywają akcję podopiecznych Ryszarda Tarasiewicza.

39'

Próba prostopadłego zagrania do Wójcickiego, jednak futbolówka zagrana była zbyt mocno i wylądowała w rękach Lisaka.

39'

Masłowski minął na prawym skrzydle Walęciaka i dośrodkowuje, jednak niedokładnie.

38'

Kowalczyk w pojedynku z Kaczmarkiem i górą bramkarz Zawiszy.

38'

Świetny powrót Kuby Wójcickiego, który pięknym, czystym wślizgiem zatrzymał akcję gości.

37'

GOOOOOOOOOOOOOL!!!!! Masłowski wrzuca w pole karne i świetnie główkował Kamil Drygas wyprowadzając tym samym bydgoszczan na prowadzenie.

34'

Kiks teraz Niane, jednak bez konsekwencji.

33'

32'

Chwilę później próba gości, jednak podanie do Kowalczyka było zbyt mocne.

31'

Kolejarz miał rzut rożny. Zawisza wyprowadzał kontrę i faulem piłkarza Zawiszy zatrzymywał Adamek za co obejrzał żółtą kartkę.

30'

Strzał sprzed pola karnego Wójcickiego broni Lisak.

28'

Abbott został uderzony w głowę. Napastnik Zawiszy za moment powróci na boisko.

27'

W polu karnym Kolejarza leży teraz jeden z piłkarzy Zawiszy. Lisak wybija na aut, a na boisku pojawili się lekarze.

25'

Bocian faulował teraz Masłowskiego i za ten taktyczny faul został ukarany żółtą kartką.

24'

Tuż przed polem karnym faulowany był Michał Masłowski. Arbiter spotkania nie przerwał jednak gry.

23'

Mamy pierwszą zmianę. Boisko opuszcza Dawid Szufryn, a w jego miejscu pojawia się Marcin Stefanik. Zmiana ta jest podyktowana jakimś urazem.

22'

Rzut rożny dla Zawiszy i na raty piłkę łapie Lisak.

21'

Kolejarz praktycznie całym zespołem przebywa na własnej połowie. Jedynie Maciej Kowalczyk porusza się w okolicach środka pola.

20'

Po raz kolejny Strąk zagrywa na lewe skrzydło i mamy dośrodkowanie po którym niebiesko-czarni nie stworzyli zagrożenia,

18'

17'

Kolejna bardzo ładna, zespołowa akcja Zawiszy, który od przejął inicjatywę w meczu.

15'

Masłowski zatańczył z piłką w polu karnym jednak jego strzał został zablokowany. Chwilę później wrzutka Wójcickiego i piąstkuje Lisak.

14'

Próba długiego zagrania do Kowalczyka, jednak Damian Ciechanowski wybija piłkę.

14'

Zawisza z rzutu rożnego, jednak zagranie było zbyt mocne i bydgoszczanie nie zagrozili bramce.

14'

Ładne zgranie Masłowskiego do Gevorgyana, ten uderza jednak niecelnie.

11'

Strzał z dystansu Gevorgyana - minimalnie obok bramki.

10'

Kolejne zbyt mocne zagranie do Abbotta.

9'

Teraz ładnie prostopadle zagrywał Masłowski, jednak dobrze obrońcy gości.

9'

Okazja Abbotta i ładny strzał napastnika Zawiszy, jednak bez zarzutu broni Lisak.

7'

Abbott do Wójcickiego, ten wbiegł w pole karne - lecz dobrze zachowali się Sufryn oraz Lisak. Sufryn przyblokował Wójcickiego, a bramkarz gości wybił piłkę.

6'

Zaw - Kol Od pierwszych minut piłkarze Zawiszy mogą liczyć na głośny doping swoich fanów!

5'

Akcja Zawiszy i tuż przed polem karnym gości zatrzymany został wbiegający w szesnastkę Michał Masłowski.

3'

Dośrodkowanie z prawej strony Kolejarza i Pietrzak przegrywa pojedynek o piłkę z Ciechanowskim.

2'

Lewą stroną próbowali goście, jednak dobrze zachowali się Ciechanowski oraz Wójcicki przerywając atak.

1'

W środku pola faulowany był Niane.

1'

Pierwsza próba zagrania do Abbotta, jednak zagranie to było za mocne i niedokładne.

1'

Zaczęli gospodarze!

18:56

18:56

Piłkarze wchodzą na murawę! Za chwilę początek meczu!

18:54

Zawisza - KolejarzZawisza - KolejarzZawisza - Kolejarz

18:52

W Bydgoszczy dobra pogoda do gry. Jest ciepło i wieje lekki wiatr.

18:49

Rezerwowi Kolejarza: Forenc, Stefanik, Pieczara, Kurowski oraz Wolański.

18:48

Rezerwowi Zawiszy: Witan, Zieliński, Ziajka, Hermes, Ostalczyk, Mąka oraz Leśniewski

18:47

Piłkarze zakończyli już rozgrzewkę.

18:43

Witam z Bydgoszczy! Już za 20 minut początek meczu bydgoskiego Zawiszy z Kolejarzem Stróże.