GKS TychyGKS Tychy
20:55

Piłkarze bawią się z kibicami, którzy dziękują za walkę do końca. Za dzisiejszą relację dziękuje Adam Kamiński, do usłyszenia!

20:53

Arka wygrywa trzeci mecz z rzędu po golach Surdykowskiego i Marcusa da Silvy! Z trybun "Que sera sera, Areczka 3 punkty ma!". Trzeba przyznać, że był to dobry mecz w wykonaniu Gdynian, GKS prawie nie istniał. Kibicowsko również było na co popatrzeć i czego posłuchać.

93'

Koniec meczu! Arka wygrywa 2:1!

93'

Pruchnik za mocno wypuścił piłkę i ta wylądowała na aucie.

93'

Dziwna zmiana, Bukowca zastępuje Zunić. Nie było szkoda na to czasu?

92'

Arka gra już na czas, Kuklis wywalczył faul w środku pola.

91'

Szromnik łapie piłkę i jeszcze jest faulowany.

90'

Sędzia dolicza 3 minuty do czasu gry.

90'

Bąk został potrojony przez graczy Arki i stracił piłkę.

90'

Babiarz dośrodkowuje z rzutu wolnego, ale piąstkuje Szromnik.

89'

Brzuzy mijając zawodnika GKS dotknął piłkę ręką i obejrzał żólty kartonik, rzut wolny dla GKS.

88'

Zwoliński otrzymuje swoją szansę, zastępując Surdykowskiego, który drepcząc idzie do linii bocznej.

87'

Babiarz z rzutu wolnego, ale wybijają wszystko obrońcy Arki.

86'

Ależ się zakotłowało w polu karnym Arki po błędzie Sobieraja, który na siłę chciał przyjmować, rzut rożny dla gości.

85'

Ależ było blisko! Radzewicz zszedł z prawej strony do środka, oddał strzał, który odbił się od obrońcy, a Misztal z trudem go obronił!

85'

Dwa słabe dośrodkowania Radzewicza przy tym rzucie wolnym, piłkę mają goście.

84'

Kontra Arki, Brzuzy prostopadle do Surdykowskiego, a ten w pojedynku z obrońcą wywalczył rzut rożny.

83'

Kolejne dośrodkowanie z rzutu rożnego tym razem wybite idealnie.

83'

Dośrodkowywał Babiarz, pomylił się Jarza, a sytuację uratował Sobieraj, mamy drugi róg.

82'

Rzut rożny dla gości po interwencji Radzewicza.

80'

Tyszanie nie zagrali fair play i nie oddali Arce piłki przy kontuzji jednego z zawodników.

78'

Marcusa da Silvę zastępuje Paweł Brzuzy.

77'

Rzut wolny dla GKS Tychy z lewej strony, piłka mocno strzelona w pole karne a z metra wbija ją do siatki Mańka. Będzie ciekawie!

77'

GOOOOOOOOOOOL! Goście łapią kontakt! 1:2 po strzale Mańki.

76'

Żółta kartka dla Krajanowskiego, który położył się przed zawodnikiem GKS czym spowodował jego upadek blisko pola karnego Arki.

75'

Marcus powalczył o piłkę w polu karnym... leżąc, ale po chwili stracił ją Kuklis.

74'

Dośrodkowanie zawodnika GKS z lewej strony, ale pewnie piłkę wybija Krajanowski.

72'

Kolejny rzut wolny dla gości, tym razem na lewej stronie. Długie dośrodkowanie i świetna interwencja Tomasika, który nabija jeszcze gracza GKS i od bramki zacznie Szromnik.

70'

Ruszył prawą stroną Marcus da Silva, ale jego dośrodkowanie po ziemi kierowane do Radzewicza przeciął obrońca.

69'

Akcja Arki, Radzewicz nie złapał piłki i od bramki Misztal.

68'

Rzut wolny dla gości, dośrodkowywał, Bąk, ale wyszedł mu strzał który mógł zaskoczyć Szromnika. Piłka ląduje jednak na górnej siatce.

66'

Tak się bawią kibice Arki Gdynia powiewając dzielnicowymi flagami. "Gdyńska Arka aeaeao!"

65'

Na trybunach dzisiaj 3512 widzów + 310 gości.

64'

A z kolei za Chomiuka melduje się na boisku Szczęsny.

64'

Za Rockiego wchodzi Folc.

63'

Goście przygotowują dwie zmiany.

62'

Pierwsza zmiana w meczu, zmęczonego Szwocha zastępuje Rzuchowski. Dobry występ środkowego pomocnika Arki.

61'

Chomiuk dośrodkowuje... w trybuny.

60'

Pomylił się Sobieraj, ale dośrodkowanie z prawej strony trafia do nikogo.

59'

Znakomite uderzenie Surdykowskiego, który dopadł do piłki bo zablokowanym strzale Kuklisa i wewnętrzną częścią stopy uderzył po długim rogu! Co za bramka! Trzecia w trzecim kolejnym meczu!

58'

GOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:0! Ależ uderzenie Surdykowskiego!

56'

Dobra interwencja Jarzębowskiego, który niczym ściana zatrzymuje Babiarza.

55'

Misztal złapał piłkę, chciał wznowić grę dalekim wykopem, ale wybił w aut.

54'

Goście próbują grać długą piłką, na nic się to zdaje, gdyż piłkę łapie Szromnik.

53'

Dobre uderzenie po kombinacyjnie rozegranym rzucie wolnym, Pruchnik był bliski szczęścia.

52'

Faul na Surdykowskim blisko pola karnego i ukarany Kopczyk.

50'

W pole karne dośrodkowywał Kuklis, a Kopczyk chciał przyjąć piłkę, zrobił to na tyle nieudolnie, że ta odbiła mu się od ręki. Marcus pewnie uderzył w środek i mamy 1:0!

49'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Marcus pewnie wykorzystuje karnego!

48'

Rzut karny dla Arki! Ręką zagrywał Kopczyk!

46'

Drugą połowę rozpoczęli gospodarze!

20:01

Spiker podaje, że Lech jest nowym liderem Ekstraklasy, a z Górki głośne "Kolejorz!"

20:00

Na boisku już obie ekipy. Goście witani gwizdami, a Arka jeszcze zalicza szybką rozgrzewkę.

19:47

To była dobra połowa w wykonaniu gospodarzy. Wysoki pressing pod którym gubili się goście. Przez niemal 30 minut GKS Tychy nie wychodził z własnej połowy. Brakuje tylko strzałów i sytuacji bramkowych, oby w drugiej połowie było lepiej. Zapraszamy za 15 minut!

46'

Koniec I połowy. Do przerwy 0:0.

45'

Ależ podłączył się ofensywnie Jarzębowski, zagrał do Kuklisa, ten oddał mu piłkę znowu. Obrońca Arki wystawił ją na strzał Radzewiczowi, ale obrońca go zablokował. Poprawka Tomasika, zahaczyła o dach stadionu.

44'

No cóż, Tomasik chciał fałszem przegrać piłkę na prawo da Radzewicza, ale wybił ją prosto... w trybuny.

42'

Była szansa dla GKS, goście wychodzili dwa na dwa, ale Bąk pod polem karnym Arki się zamotał i za darmo oddał piłkę.

41'

Przedzierał się lewą stroną Tomasik, ale otoczony obrońcami stracił piłkę.

40'

Rocki z połowy boiska zagrał długą piłkę na prawe skrzydło, chciał ją przeciąć Sobieraj, ale się pomylił. Bez konsekwencji bo piłka ląduje w rękach Szromnika.

39'

Znakomicie popędził prawą stroną Radzewicz, po czym zszedł do środka i oddał strzał, który pewnie złapał Misztal.

38'

Wzmaga się doping gdy do piłki podchodzi Radzewicz, jednak jego dośrodkowanie na krótki słupek wybijają obrońcy.

37'

Rzut wolny dla Arki, do piłki podchodzi Radzewicz. Ostatecznie bez pożytku, ale wciąż przy piłce Arka. Marcus da Silva faulowany na wysokości pola karnego GKS.

36'

Znowu znakomity powrót Pruchnika, wyłuskał piłkę spod nóg napastnika.

35'

Kibice GKS krzyczą: "Zaraz strzelimy", chyba się na to nie zanosi, gdyż do tej pory mieli dwie akcje, a w tym zablokowany strzał. Arka dzisiaj dominuje spotkanie.

34'

Marcus zagrywa piłkę pod pole karne do Kuklisa, ale głową wybija obrońca.

32'

Kibice Arki pozdrawiają zgody, a na boisku mamy chwilowy przestój.

30'

Powinien chyba być rzut karny dla Arki! Szwoch piętką zagrał w pole karne, a piłkę ręką zatrzymał obrońca, ewidentnie poszerzając swoją powierzchnię. Sędzia pokazuje grać dalej. Z Górki od razu "pozdrowienia" dla PZPN.

30'

Z atakiem rusza GKS, długie podanie do Bąka, ale piłkę głową zgrywa Jarzębowski do Szromnika.

29'

Marcus próbował technicznym uderzeniem zza pola karnego przelobować Misztala, ale piłka wylądowała na górnej siatce. Było blisko!

28'

Znakomity dzisiaj doping fanów z Górki. Taka mobilizacja powinna być przed każdym meczem.

27'

Ależ blisko był Kuklis! Piłka minęła słupek o milimetry! Dośrodkował Marcus w pole karne, a tam piłkę opanował właśnie Kuklis i oddał strzał, minimalnie niecelny.

26'

Podanie do Tomasika na lewą stronę, ale ten nie opanował piłki i ją stracił.

24'

Szwoch próbował prostopadle do Radzewicza, ale piłka w rękach Misztala.

23'

Dośrodkowanie Kuklisa do Surdykowskiego, ale ten nie miał z czego uderzyć.

23'

Złe podanie Marcusa do Kuklisa, ale piłkę obrońca wybił w aut.

21'

Znakomite prostopadłe podanie Surdykowskiego do Radzewicza, ale szybszy Misztal, który wybija piłkę.

21'

Sobieraj chciał chyba przerzucić piłkę na prawą stronę do Marcusa, ale skiksował i ta trafiła w ręce Misztala.

19'

Kontra GKS szybko opanowana, Szromnik spokojnie podaje do Krajanowskiego.

19'

Marcus dośrodkowuje, ale piłkę wybija obrońca. Z kontrą ruszają goście.

17'

310 kibiców gości na trybunach. Jak na razie bardziej próbują wyróżnić się wyzwiskami i kibicowaniem ŁKS. Teraz "Jesteśmy u siebie", co jednak szybko wybijają Im z głowy kibice Arki :)

16'

Groźna akcja Arki. Najpierw dośrodkowanie Kuklisa do Surdykowskiego, ten traci, ale piłka spada pod nogi Marcusa, który w sytuacji sam na sam z ostrego kąta strzelił w bramkarza. Chyba chciał mu puścić piłkę między nogami.

16'

Krajanowski do końca i wywalczył wydawałoby się, że straconą piłkę.

15'

Bukowiec wyprowadzał kontrę, ale zagrał za plecy do Rockiego. Aut dla Arki.

14'

Znakomity powrót Pruchnika, który wywalczył piłkę i jeszcze był faulowany przez Bukowca.

12'

Rzut wolny dla gości około 40 metrów od bramki Arki. Do piłki podchodzi Piotr Rocki. Jednak dośrodkowuje płasko i źle, ale obrońca Arki i tak wybija w aut.

10'

Uderzenie Kuklisa zza szesnastki, niepewna interwencja Misztala, ale nie było dobitki, bo była pozycja spalona.

9'

Rzut wolny na połowie boiska szybko rozegrany, dośrodkowuje Radzewicz, ale obrońca wybija. Wciąż przy piłce Arka, konkretnie Krajanowski, ale zbyt mocno podaje do Marcusa.

8'

Arka ciśnie i GKS nie może opuścić swojej połowy. Bardzo wysoki pressing, brakuje jednak dokładności w podaniach.

7'

Krótko rozegrany rzut rożny, Tomasik w końcu dośrodkowuje, ale piłka nie znajduje adresata. Aut dla Arki.

6'

"Centrostrzał" Radzewicza piąstkuje bramkarz gości, mamy rzut rożny.

5'

Naprawdę znakomity doping jak na razie. Kibice Arki głośno i równo śpiewają "Hej Arka gol!"

4'

Strzał Chomiuka zablokowany przez jednego z jego kolegów z drużyny.

3'

Spiker zaanonsował obecność prezydenta Gdyni Wojciecha Szczurka na tym meczu. Kibice przywitali go brawami.

3'

Arka wychodzi naprawdę wysokim pressingiem i się to opłaca, zawodnik gości osaczony trójką zawodników w żółtych koszulkach stracił piłkę, ale dośrodkowanie Szwocha niecelne.

2'

Tomasik ruszył lewą stroną, chcąc wywalczyć rzut rożny, ale mamy aut i to dla gości.

1'

Surdykowski dobrze zastawił piłkę przy linii bocznej, rzut wolny dla Arki, szybko i spokojnie rozegrany. Przy piłce gospodarze.

1'

Losowanie wygrał kapitan Arki, od środka zaczynają goście!

18:59

Piłkarze już na murawie! Rota z głośników! Zaczynamy!

18:56

"Więc chodź pomaluj mój świat na żółto i na niebiesko!" za chwilę zaczynamy!

18:48

Długo nie trzeba było czekać: "W Gdyni bez zmiany ŁKS zawsze..." :)

18:47

Z jednej strony "Był będzie jest łódzki ŁKS", a z drugiej bardzo głośne " Arka Gdynia". Oj zaczyna się!

18:39

Kibice Arki przed tym meczem "pokolorują". Łączą się w akcji z fanami z całej Polski, ale nie tylko z kibicami bo również osoby publiczne i firmy przyłączają się do akcji by trochę urozmaicić życie dzieci z domów dziecka, by zamiast szarzyzny było kolorowo.

18:36

My wracamy do spraw czysto piłkarskich, obie ekipy już rozgrzewają się na murawie. Rezerwowi mocno dyskutują, czyżby o tym co działo się na zewnątrz?

18:35

ŁKS zaatakował grupę kibiców Arki spod stadionu, następnie uciekli do lasu. Próbowali ponownego ataku od drugiej strony, ale zostali wyparci. Sytuacja już opanowana, kibice wchodzą na stadion.

18:25

Policja z armatką wodną i bronią gładkolufową próbując uspokoić sytuację. Nie ma przejścia na trybunę Górka ani Tory. Stadion na tę chwilę poza klatką gości jest pusty. Nieoficjalnie mówi się, że zaatakowali kibice ŁKS i Zawiszy.

18:21

Pod trybunę Górka wjechała policja, jakieś dwa kordony i odgradzają w ogóle przejście. Pojawiła się armatka wodna i kilkanaście popularnie zwanych "lodówkami" policyjnych radiowozów. Część kibiców Arki rozbiegła się po lesie w poszukiwaniu uciekających "napastników". Słychać okrzyki "Arka Gdynia".

18:16

Tak na ten moment wygląda klatka gości w Gdyni, na oko około 200-300 osób.

18:15

Pod stadionem dzieje się coś, czego opisać nie możemy bo nic nie widać, ale prawdopodobnie dwie ekipy zderzyły się ze sobą i doszło do bijatyki.

18:14

Oba zespoły różni 5 punktów w tabeli, gospodarze czyli Arka może się zbliżyć do przeciwnika z Tychów na 2 punkty, lub goście mogą odskoczyć na 8 punktów i włączyć się do walki. Trener GKS Piotr Mandrysz twierdzi, że nie walczy o awans, a raczej o... utrzymanie, w końcu to beniaminek.

18:00

Witamy serdecznie ze stadionu w Gdyni! Na relację z meczu Arka - GKS Tychy zaprasza Adam Kamiński. Jest sobota, godzina 18, pogoda jak widać dopisuje do gry w piłkę :) nic tylko czekać na dobre widowisko!