Warta Poznańwarta
0 : 1
zawiszaZawisza Bydgoszcz
94'

Sędzia gwiżdże w tym spotkaniu po raz ostatni, Warta przegrywa na własnym boisku 0:1 z Zawiszą. Za uwagę i wspólnie spędzony czas dziękuję państwu Marcel Olczyk.

93'

Wójcicki wybiegł z kontrą ale został sfaulowany w okolicach 25 metra.

91'

Sędzia do tego spotkania dolicza 3 minuty.

91'

Drugą żółtą kartką ukarany Vahan Gevorgyan, który na boisku był zaledwie 30 minut.

91'

Radliński wybiegł z bramki wdał się w drybling z Natherem ale wygrywa to starcie bramkarz Warty.

89'

Ziajka do Wójcickiego ten mija bramkarza ale ma zbyt ostry kąt do strzału, wykłada ją Gevorgyanowi ale ten uderza bardzo niecelnie! Cóż za błąd słowaka!

88'

Vahan Gevorgyan ukarany żółtą kartką.

87'

Ziajka ukarany żółtym kartonikiem.

85'

W drugim ze spotkań I lgii Dolcan przegrał z Flotą 0:1.

85'

Boisko opuszcza jeden z najlepszych graczy dzisiejszego spotkania - Michał Masłowski, za niego na murawe wchodzi Matej Nather.

81'

Bartkowiak ukarany za faul taktyczny w okolicach 30 metra.

78'

Gevorgyan do Masłowskiego ale jego strzał zostaje zablokowany.

77'

Za Trojanowskiego wchodzi Igor Jurga, który jest wypożyczony z Lecha Poznań.

73'

Masłowski dobrze wybiegał ale Bartkowiak zablokował ten strzał.

72'

Za strzelca jedynej bramki w tym spotkaniu melduje się Sebastian Ziajka.

70'

Ngamayama ukarany żółtkiem za wślizg.

69'

Ziętarski za Onsorge.

67'

Za późne podanie do Vahana Gevorgyana i ten przyjmuje już na spalonym.

64'

Za bezproduktywnego dzisiaj Mąkę wchodzi Vahan Gevorgyan.

60'

Sędzia popełnia błąd odgwizdując pozycję spaloną Wójcickiego, który wybiegał sam na sam z Radlińskim.

58'

Jakóbowski do Magdziarza ten oddaje mu piłkę i Michał wybiegł sam na sam ale Kaczmarek dobrze wybiegł i uratował zespół.

55'

Petasz do Masłowskiego ale ten słabo strzela i piłka wybita przez obrońców.

55'

Abott dobrze wybiega przed obrońców podaje do Wójcickiego ale uprzeda go obrońca, do piłki dobija jeszcze Drygas ale nabija tylko obrońcę i będzie rzut rożny.

52'

Warta przez chwilę oblegała pole Zawiszy, dośrodkowywała trzykrotnie piłke ale za każdym razem obrońcy wybijali ją poza pole karne.

49'

Wójcicki do Maki, ten przyjmuje w polu karnym ale wybijają obrońcy.

45'

Zmiana w drużynie gospodarzy, za Kołodziejskiego z żółtym kartonikiem Bartoszak.

45'

Obie ekipy już na murawie, sędzia swoim gwizdnięciem obwieszcza początek drugiej połowy.

13:24

W drugim ze spotkań I ligi Dolcan Ząbki przegrywa na własnym boisku 0:1 z Flotą Świnoujście.

46'

Sędzia zakończył pierwszą odsłonę tego meczu. Zawisza zasłużenie prowadzi w tym meczu. Warta powinna się cieszyć iż sędzia nie wyrzucił Kołodziejskiego z boiska za faul w polu karnym.

45'

Sędzia dolicza minutę do 1. połowy.

41'

Jakóbowski doskoczył do piłki ale ta leciała zbyt wysoko i tylko ją lekko strącił na aut bramkowy.

37'

Drygas mija dwóch zawodników, dośrodkowuje w pole karne ale wybija jeden z zawodników Warty. Z powietrza próbuje uderzyć jeszcze Petasz ale piłka przelatuje w znacznej odległości od słupka.

36'

Mąka sfaulowany przez Wilczyńskiego w okolicach 20 metra. Bedzie rzut wolny.

33'

GOOOOOOL! Paweł Abott strzela 11 bramkę w tym sezonie!

33'

Wójcicki sfaulowany w polu karnym przez Kołodzejczyka, który powinien za to dostać żółtko, sędzia dyktuje karnego ale nie daje kartki. Warta powinna grać w 10.

30'

Łukasz Radliński pewnie wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

29'

Zawisza wrzucała w pole karne Warty ale było to złe podanie

28'

Skrzyński do Wójcickiego ale ten marnuje świetną sytuację do strzelenia bramki.

27'

Długie podanie Drygasa do Mąki ale sędzia odgwizduje spalonego.

24'

Trzeci rzut rożny Warty, piłkę złapał Giel ale przedzierając się sfaulował Abotta.

21'

Masłowski wbiegał w pole karne i uciekł już praktycznie Bartkowiakowi, wszystko wyglądało na to że będzie faul i rzut karny, ale sędzia nie odgwizdał faulu. Wydaje mi się że poprawna decyzja sędziego.

18'

Jakóbowski wbiegał w pole karne ale CIechanowski wybił na rzut rożny.

16'

Marcin Trojanowski potężnie uderzył z dystansu i Wojciech Kaczmarek z trudem wybił piłkę na korner.

16'

Dobrze rozegrał Abott z Mąką ale ten drugi został uprzedzony przed strzałem.

14'

Żółtą kartką ukarany Ciechanowski za faul w tył nóg.

14'

Masłowski z Abottem rozmontowali obronę, ale ten pierwszy przy próbie strzału zablokowany przez Onsorge!

12'

Kołodziejski ucierpiał w pojedynku z Wójcickim, ale podnosi się bez problemu. Gramy dalej.

9'

Drygas do Wójcickiego, który wychodził na czystą pozycję ale zawodnik Zawiszy został sfaulowany przez Kołodziejskiego, który za faul taktyczny zostaje ukarany przez sędziego kartką.

5'

Dobra akcja Zawiszy ale Wójcicki na spalonym.

5'

Spokojna gra obu ekip. Zawisza próbuje ataku pozycyjnego, jednak niewiele z tego wynika, gra toczy się przeważnie w środkowej części boiska.

3'

Dziś na boiskuw składzie Zawiszy młody stoper Damian Ciechanowski, który ma zaledwie 17 lat (rocznik 96).

1'

Pan sędzia Paweł Dreschel z Gdańska po raz pierwszy gwiżdże w tym spotkaniu, zaczynamy to spotkanie!

12:27

Obie ekipy już na murawie, za kilka minut sędzia Paweł Dreschel powinien rozpocząć to spotkanie.

12:10

Zawisza jest więc zdecydowanym faworytem spotkania. Poznaniacy od tego meczu rozpoczynają serię pojedynków z zespołami, walczącymi o awans do Ekstraklasy. Trener Pawlak nie owijał w bawełnę i na przedmeczowej konferencji wyraźnie przyznał, że jakakolwiek zdobycz punktowa będzie sporym sukcesem jego zespołu

12:04

Ławka rezerwowych Warty: Czoska, Nowosielski, Ziętarski, Lis, Jurga, Onsorge, Bartoszak

12:04

Ławka rezerwowych Zawiszy: Witan, Gevorgyan, Nather, Hermes, Ziajka, Ostalczyk, Zieliński