CracoviaCracovia
2 : 2
Kolejarz StróżeKolejarz Stróże
21:20

Koniec meczu!! Po emocjonującym spotkaniu Cracovia remisuje z Kolejarzem Stróże 2-2. Za uwagę dziękuje Krzysztof Orski. Zapraszam na inne relacje w serwisie Ekstraklasa.net!

95'

Nie ma gola. Tutaj już nic się nie zmieni.

95'

Na boisku leżał jeden z graczy gości, krakowianie nie przerywają gry! Jeszcze będzie rzut rożny!

93'

Ciągły atak Pasów. Krakowianie chcę za wszelka cenę wygrać ten mecz.

90'

Sędzia doliczył 4 minuty do dzisiejszego meczu.

90'

Czerwona kartka dla Puzigacy, sędzia zakwalifikował na czerwień ostry wślizg. Bojana żegnają gromkie oklaski.

89'

Dramat Cracovii. Do końca meczu pozostało bardzo mało czasu.

88'

GOOOOL!!!! Ależ uderzenie Bociana!!! Strzał w samo okienko! I znowu mamy remis w Krakowie!

87'

Dużo walki w środku pola. Do końca meczu pozostało około 3 minut plus czas doliczony.

85'

Żółtko dla Zielińskiego za dyskusję z arbitrem.

84'

Sędzie przerwał akcje Pasów ponieważ wcześniej był faul. Kibice domagali się przywileju korzyści.

82'

Ależ rajd Stebleckiego!!! Minął 3/4 drużyny Kolejarza, oddał piłkę do Budzińskiego, ale jego strzał minął o centymetry słupek bramki Lisaka!!!

80'

Za Bernhardta na boisku pojawia się Steblecki.

79'

Uderzenie Bernhardta zza pola karnego, piłka po rykoszecie leci w światło brami, ale na tyle wolno, że Lisak ją wyłapał.

78'

Ależ uderzenie Zejdlera!!! Młody pomocnik Pasów strzelił zza pola karnego i piłka o centymetry minęła okienko bramki Lisaka!

74'

Ostatnia zmiana gości. Za Stefanika wchodzi Gryźlak.

73'

W odpowiedzi kontra gości, uderzał Kowalczyk, ale zabrakło celności.

73'

Bernhardt do Budzińskiego, ale pomocnik Pasów został dobrze zablokowany w polu karnym.

72'

Kolejne uderzenie, tym razem uderzał Wolański, ale także bardzo niecelnie.

71'

Uderzenie Arłukowicza bardzo mocne i bardzo niecelne.

70'

Rzut wolny dla gości, ale stałe fragmenty nie są siłą Kolejarza.

68'

5778 kibiców ogląda na żywo ten mecz. Kiepska frekwencja przy Kałuży.

67'

Druga zmiana w ekipie gości. Za Kurowskiego na boisku melduje się Arłukowicz.

67'

"Bojan, Bojan" - skandują kibice Pasów. Fanom podoba się aktywna i ambitna postawa Puzigacy.

65'

20 minut wystarczyło Cracovii na odwrócenie wyniku. Ciężko jednak powiedzieć jak się ten mecz dalej potoczy.

64'

GOOOOL!!! Pewnym egzekutorem karnego okazał się Boljević!!!

63'

Za Szelige wchodzi Zieliński.

63'

Karny dla Cracovii!!

62'

Aż dwóch zawodników angażują krakowianie do krycia Kowalczyka. W sumie to nic dziwnego.

61'

Pierwsza żółta kartka. Ukarany Szeliga za trzymanie przeciwnika za koszulkę.

60'

Tym razem faulowany Giesa przez Marciniaka, ale z rzutu wolnego nie wyszło gościom nic.

59'

Piękna akcja Pasów! Budziński zagrał do Danielewicza, ten strzela z powietrza, ale broni to uderzenie Lisak!

59'

Faulowany Puzigaca, będzie okazja na wrzutkę ze stojącej piłki.

58'

Przebudzenie Kolejarza! Bardzo groźny strzał Kowalczyka z najwyższym trudem broni Pilarz!!

57'

Zza pola karnego uderzał Walęciak, ale bardzo niecelnie.

56'

Pierwsza zmiana. Za Adamka wchodzi Bocian.

55'

Znakomite podanie Szeligi na wolne pole do Puzigacy, ten uderza, ale prosto w obrońce.

54'

Ożywili się także kibice na stadionie. Głośny doping niesie Pasy do ataku.

53'

Mecz zaczyna nam się od nowa. Która z drużyn zdobędzie 3 punkty? Może będzie remis? Opinie mile widziane w komentarzach.

51'

GOOOOOL!!!! Cracovia dopięła swego! Piłkę przed polem karnym przejął Danielewicz i płaskim strzałem przy słupku nie dał szans Lisakowi!!

50'

W odpowiedzi z narożnika pola karnego uderzył Kowalczyk, ale bardzo niecelnie.

49'

Dośrodkowywał Puzigaca, ale trafił prosto w obrońce gości, nie ma zagrożenia.

48'

Spokojny początek drugiej połowy, Cracovia stara się atakować a Kolejarz ciągle nastawiony jest na kontrę.

47'

Kolejna akcja Puzigacy, który oszukał obrońców, wpadł w pole karne i strzelił, ale tylko w boczną siatkę!

46'

Startujemy! Zaczyna Cracovia!

20:27

Piłkarze wracają na murawę, za chwile zaczynamy drugą połowę!

20:16

Koniec pierwszej połowy! Cracovia atakowała, obijała poprzeczkę a gola strzelił jak zwykle Kowalczyk. Na drugie 45 minut zapraszamy za kwadrans.

47'

Ależ rajd Puzigacy, który przebiegł z piłką całe boisko a na końcu ucierpiała tylko chorągiewka. Taka postawa podoba się kibicom. Burza oklasków dla Bojana!

46'

Witold Cichy wrzucając piłkę z autu wyrzucił ją... w aut.

45'

Sędzia doliczył 2 minuty do pierwszej połowy.

44'

Piłka w polu karnym wyodbijała się od wszystkich graczy, w końcu wpadła pod nogi Budzińskiemu. Jeden z graczy Kolejarza wygarnął mu ją wślizgiem. Nie ma mowy o rzucie karnym. Podobnego zdania jest sędzia.

43'

Adamek juz gra a Szeliga za chwilę wróci na boisko.

42'

Szeliga zderzył się w powietrzu z Adamkiem. Będzie potrzeba interwencja lekarza. Bardziej ucierpriał kapitan Pasów.

42'

Kolejny rzut wolny, uderzał Boljević, ale za słabo i prosto w ręce bramkarza Kolejarza.

39'

Sędzia upomniał Lisaka za opóźnianie gry.

38'

Tym razem nie było zagrożenia po stałym fragmencie dla Cracovii. W odpowiedzi kontra gości, uderzał Kowalczyk, ale strzelił nad bramką.

37'

Kolejna szansa na dośrodkowanie z rzutu wolnego, tym razem faulowany był Danielewicz.

35'

Znowu poprzeczka i znowu Boljević!! Z lewej strony wspaniale dośrodkował Puzigaca, ale zabrakło centymetrów do wyrównania!!!

34'

Kowalczyk zatrzymany w ostatniej chwili przez Marciniaka, mogło być groźnie!

32'

Z dystansu uderzał Bernhardt, ale niecelnie.

31'

Po golu gra się nieco uspokoiła. Kolejarz jest ewidentnie zadowolony z wyniku, to im pozwala dalej grac z kontry.

29'

Jak Pasy odpowiedzą na ten cios? To była pierwsza okazja gości, ale wykorzystana z zimną krwią przez lidera klasyfikacji strzelców 1 ligi.

28'

GOOOOL!! Koncertowa kontra Kolejarza Stróże!! Nic tego nie zapowiadało, ale podanie Giesy wykończył Maciej Kowalczyk!!!

28'

Każdy rzut rożny dla Cracovii jest zagrożeniem w dzisiejszym meczu.

25'

Jak nie padła bramka??!! Wspaniała akcja Bernhardta, który wpadł w pole karne, minął Niane i oddał futbolówkę do kompletnie nie krytego Zejdlera. Ten technicznie chciał pokonać Lisaka, ale bramkarz gości zostawił za sobą nogę i odbił ten strzał! To była najlepsza okazja jak do tej pory!!

23'

Ćwiartka meczu za nami a goście nie przeprowadzili jeszcze żadnej groźniejszej akcji pod bramką Pilarza.

22'

Puzigaca podaje do Danielewicza, ten chciał uderzyć, ale się pośliznął i piłka leniwie potoczyła się w ręce Lisaka.

20'

Tym razem korner mieli goście, ale jego wykonanie było fatalne.

19'

Boljević faulowany przy narożniku pola karnego przez Niane. Sam poszkodowany uderza na bramkę, ale obronił ponownie Lisak!

18'

Zamieszanie w polu karnym Kolejorza po rzucie rożnym! Piłka w końcu trafia do ustawionego przed polem karnym Zejdlera, który uderza, ale wspaniałą robinsonada popisał się Lisak!

17'

Janusz Wolański za linią boczą zmienia... korki.

15'

Znowu groźnie pod bramką gości! Z rzutu rożnego dośrodkował Boljević, ale strzał Puzigacy przeleciał nad bramką Lisaka!!

14'

BOLJEVIĆ!! Strzelił z rzutu wolnego, ale piłka zatrzymała się na poprzeczce!!!

13'

Bernhardt bierze na swoje barki rozegranie piłki. Tym razem był faulowany przy narozniku pola karnego.

12'

Zza pola karnego strzelał Kurowski, ale daleko od bramki Pilarza.

11'

Rzut wolny dla gości, piłkę uderzał głową Kowalczyk, ale snajperowi ze Stróż zabrakło dokładności.

10'

Nie było zagrożenia po rzucie rożnym. Spokojnie piłkę wybił Adam Giesa.

9'

Z rzutu wolnego Boljević, piłkę strącił jeden z obrońców gości, będzie korner.

8'

Faulowany Nykiel, będzie kolejna szansa na wrzutkę z rzutu wolnego.

8'

Kolejarz ma problem z utrzymaniem się przy piłce. Jak na razie na boisku widzimy pełną dominację Pasów.

6'

Solowa akcja Bernhardta, ale za daleko sobie wypuścił piłkę, którą złapał Lisak.

6'

Cracovia stara się grać kombinacyjnie, tym razem Danielewicz próbował prostopadłego podania do Boljevicia, ale znowu zabrakło dokładności.

5'

Z wolnego Boljević, głową uderzał Puzigaca, ale piłka przeleciała obok bramki. Było groźnie!

5'

Niedokładne podanie Bernhardta w kierunku Boljevicia. Po chwili faulowany Zejdler, będzie okazaja do dośrodkowania z rzutu wolnego.

2'

Od początku w ataku Cracovia, ale bez większego niebezpieczeństwa dla bramki Lisaka.

1'

Oskrzydlająca akcja Bernhardta, niebezpieczeństwo zażegnał Niane.

1'

Zaczynamy! Pierwsza piłka do zawodników Kolejarza!

19:27

Sędzia Rafał Greń wyprowadza zespoły na boisko. Z głośników płynie hymn Cracovii.

19:24

Trener Stawowy przed tym meczem miał niemały ból głowy z zestawieniem linii obrony. Z powodu kartek wypadł Milos Kosanović, natomiast kontuzji nabawił się Mate Lacić. Wieksze problemy mogą być jednak po tym meczu. W przypadku otrzymania żółtych kartek w dzisiejszym meczu, pauzować będą Andraż Struna, Mateusz Żytko, Adam Marciniak i Krzysztof Danielewicz. Pasy muszą zatem uważać na żółte kartki.

19:21

Zawodnicy obu zespołów schodzą już do szatni aby wysłuchać ostatnich wskazówek trenerów.

19:15

19:08

Na boisku są już piłkarze obu drużyn i sędziowie. Do rozpoczęcia meczu pozostało około 20 minut.

18:58

Ławka rezerwowych Cracovii: Perdijić, Szewczyk, Steblecki, Żołądź, Zieliński, Struna, Kapustka

Ławka rezerwowych Kolejarza: Forenc, Pietrzak, Szufryn, Pieczara, Bocian, Gryźlak, Arłukowicz

18:54

Mimo hucznych zapowiedzi trenera Stawowego w meczowej osiemnastce zabrakło Saidiego Ntibazonkizy.

18:51

Na murawie rozgrzewają się bramkarze obu zespołów. Na rozgrzewkę wyszli także rezerwowi gracze Cracovii.

18:46

Witamy państwa prosto ze stadionu Cracovii! Już za około 45 minut rozpocznie się mecz pomiędzy Cracovią a Kolejarzem Stróże. Zachęcam do pozostania z nami i śledzenia najszybszej relacji live z tego wydarzenia!