Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
93'

Koniec! Trzy punkty zostają w Łęcznej. Za uwagę dziękują Maciej Popko i Daniel Harasim.

93'

Michał Woźniak w polu karnym Bogdanki nie pomógł w zdobyciu bramki wyrównującej. Sekundy później Michał Zuber sam na sam, ale górą bramkarz Olimpii!

92'

Michał Zuber po świetnej klepce Bogdanki przed polem karnym w ostatniej chwili zablokowany przez obrońców gości!

90'

Sędzia przedłużył drugą połowę spotkania o trzy minuty.

89'

Inicjatywę przejęła Olimpia. Bramka wisi w powietrzu.

88'

Grający trener Kościukiewicz za Adama Banasiaka.

88'

Tymosiak za Szałachowskiego.

88'

Powinno być 2:2! Z około ośmiu metrów niepilnowany Marcin Staniek głową przenosi piłkę tuż nad poprzeczką.

86'

Ładnie z boku pola karnego uderzał Adrian Frańczak i na raty broni Paweł Socha.

85'

Za faul żółtą kartką ukarany Stefańczyk.

84'

Zuber z pięciu metrów trafia w obrońcę.

83'

Bartosz Wiązowski po rzucie rożnym z woleja ustrzelił przelatującego gołębia!

81'

Nie da się szczędzić słów podziwu wobec tego, co wyczynia dziś na boku Renusz. Michał znowu swój rajd zakończył świetnym strzałem i znów gdyby nie dobra interwencja drugiego Michała, ale Wróbla, mielibyśmy piękną bramkę. Chwilę później głową nad poprzeczką uderzył Tomasz Midzierski. Bogdanka nie odpuszcza!

78'

Pierwszy kontakt Zubera z grą... i od razu żółta kartka za faul na Adrianie Frańczaku.

77'

GOOOOOOOL! Olimpia Grudziądz nawiązuje walkę. Z ostrego kąta po "wykiwaniu" obrony Bogdanki strzelił Marcin Woźniak!

76'

Michał Renusz po raz kolejny! Następny świetny rajd zakończony fantastyczną interwencją Michała Wróbla. To powinna być bramka!

76'

Zmiana w zespole zielono-czarnych. Michał Zuber za Tomasa Pesira.

73'

Żółta kartka dla Pesira.

71'

Maciej Rogalski leży na murawie, przerwa w grze.

70'

Chwilowe problemy techniczne

67'

Faul na Pawłowskim. Rzut wolny 25 metrów od bramki Sochy. Uderzył Rogalski, ale golkiper Bogdanki pewnie broni.

63'

Veljko Nikitović z rzutu rożnego w pole karne, z piłką minął się Michał Wróbel, ale sytuację wyjaśnili obrońcy Olimpii. Mogło być 3:0.

62'

Ukarany żółtą kartką Marcin Woźniak za faul na Nikitoviciu.

60'

Łęcznianie w natarciu. Najpierw Renusz z dystansu minimalnie obok słupka, a chwilę później po dośrodkowaniu Tomasza Nowaka piłka przeleciałą wzdłuż linii bramkowej.

60'

Rzut rożny dla Bogdanki, wykonawcą trydycyjnie Veljko Nikitović. Z podaniem minęło się kilku zawodników gospodarzy i piłka ostatecznie ląduje w rękach Michała Wróbla. Chwilę później po dośrodkowaniu z lewej strony głową minimalnie nad poprzeczką Piotr Ruszkul.

58'

Leży na murawie Marcin Woźniak trzymając się za twarz, ale na szczęście nic poważnego nie stało się zwodnikowi Olimpii.

57'

Burzliwe emocje udzielają się zawodnikom obu drużyn. Spotkanie nam się nieco zaostrza, a sędzia Tomasz Kwiatkowski co raz częściej zmuszony jest do interwencji.

54'

"AUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA" wydało się dźwięcznie z gardła Macieja Rogalskiego po tym, jak Bartosz Wiązowski zrobił mu... nic.

53'

Po bramce Szałachowskiego mecz nieco zwolnił. Poza drobnym urazem Pawła Sochy na boisku nie działo się nic szczególnego.

47'

Rogalski za "pyskówki" po bramce Szałąchowskiego ukarany żółtym kartonikiem.

47'

MICHAŁ RENUSZ SHOOOW! Skrzydłowy Bogdanki po raz kolejny popisał się świetnym rajdem, podał do Sebastiana Szałachowskiego a ten z boku pola karnego mocnym uderzeniem pokonał Michałą Wróbla!

46'

Zmiana w zespole gości. Kontuzjowany pod koniec pierwszej połowy Cieśliński ustąpił miejsca Adrianowi Frańczakowi.

45'

Zaczynamy drugą połowę spotkania. Od środka zaczynają gospodarze.

49'

Koniec aktu pierwszego.

45'

Na zakończenie ukarany Midzierski za faul na Cieślińskim

45'

Próbował sprzed pola karnego Nowak, ale strzał przechodzi 2 metry od krótszego słupka

45'

Arbiter doliczył 3 minuty do pierwszej części. A na murawie obserwujemy okres walki w środku pola

40'

Golkiper gości doszedł już do siebie. Wszystko wskazuje na to, że jest zdolny kontynuować grę.

39'

Groźna kontuzja Wróbla. Po zderzeniu z Benkowskim stracił przytomność i upadł bezwładnie na murawę.

37'

Ukarany także Smoliński, który wcześniej stracił piłkę i musiał ratować sytuacje faulem.

35'

Leży na placu gry Smoliński po starciu z Wiązowskim. Po chwili jednak wstaje o własnych siłach. Kontynuujemy grę.

34'

Żółtko dla Mazurkiewicza za faul na Nowaku

33'

GOOOOOL! Michał Benkowski głową po wrzutce Renusza! Wróbel bez szans

28'

Socha genialnie interweniuje! Ruszkul wyrósł w polu karnym jak spod ziemii, jednak jego mocny strzał w kierunku długiego słupka broni golkiper łęcznian!

25'

Dobrze zapowiadający się kontratak gospodarzy kończy się strzałem bardzo aktywnego w dzisiejszym spotkaniu Renusza

22'

GOOL? Nie! Renusz zwodzi bramkarza i wykłada piłkę Szałachowskiemu, który strzela prosto w ofiarnie interweniującego obrońcę z Grudziądza!

20'

Pierwsze 20 minut pod dyktando gospodarzy. Kilka przebłysków Olimpii które nie miały prawa zagrozić bramce Pawła Sochy.

18'

Kozłujący strzał Tomasza Nowaka, piłka nabrała przyspieszenia ale bez problemów piłkę łapie Wróbel

14'

Żółtą kartką ukarany Renusz za ostre wejście z premedytacją w nogi Banasiaka

14'

Michał Benkowski po rzucie rożnym nie przymierzył dobrze głową i futbolówka przechodzi wysoko nad poprzeczką bramki Wróbla

9'

Korner dla Olimpii po przytomnym powrocie Nowaka i wybiciu piłki głową. Krótkie rozegranie i strzał bliźniaczo podobny do tego z drugiej minuty - daleko obok bramki.

5'

Ruszkul wybija piłkę z linii bramkowej po dośrodkowaniu z wolnego Nikitovicia i strzale Szalachowskiego!

2'

Pierwsza próba Olimpii. Rozciągneli oni obronę Bogdanki wzdłuż pola karnego szybkimi podaniami, ale ostatecznie strzał skrzydłowego gości przechodzi daleko od bramki Sochy

1'

Od środka goście!

16:58

Zawodnicy pojawili się już na murawie. Niebawem zaczynamy!

16:55

Pogoda w Łęcznej sprzyja rozgrywaniu zawodów. Bezchmurne niebo nad stadionem, bezwietrznie, temperatura około 13 stopni. Za około 5 minut pierwszy gwizdek sędziego Tomasza Kwiatkowskiego

16:42

Kibice na brak emocji nie powinni narzekać. Od pierwszych minut zanosi się na otwartą grę, ciekawą dla oka. Zawodnicy Bogdanki mają ponadto coś do udowodnienia – muszą podtrzymać dobry bilans na swoim stadionie. Przypomnijmy, łęcznianie byli niepokonani od 2. kolejki, przegrali wówczas z Okocimskim Brzesko 1:2. Przez kolejne 24 serie spotkań nie przegrali spotkania na własnym boisku. Passa została przerwana dopiero w 26. kolejce przez zespół Cracovii.