Górnik ŁęcznaGórnik Łęczna
0 : 2
CracoviaCracovia
94'

Robert Małek kończy dzisiejsze spotkanie. Cracovia wygrywa i przybliża się do awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej.

93'

Sebastian Steblecki zakręcił kilkoma obrońcami, ale ostatecznie traci piłkę.

92'

Bernhardt schodzi, Steblecki wchodzi.

90'

To musiało się tak skończyć. Damian Dąbrowski ukarany żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką.

87'

Była okazja dla Bogdanki, ale odgwizdane zagranie ręką Oziemczuka.

84'

Zieliński dogrywa w pole karne do Bojlevica, a ten z najbliższej odległości umieszcza piłkę tuż przy słupku bramki rywali.

83'

GOLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!! BOLJEVIC PO RAZ DRUGI!!!!!

81'

Paluch przegrał pojedynek z Kosanovicem.

79'

Zmiana także w Cracovii. Zieliński za Zejdlera.

79'

Paluch zmienia Szałachowskiego.

77'

Coraz bardziej mecz przypomina podwórkową kopaninę, mało składnych akcji,a więcej długich piłek ,,na aferę''.

73'

Faulowany Nikitovic, żółtą kartkę obejrzał Zejdler.

70'

Strzał z woleja Zejdlera daleko obok bramki.

67'

a za Zubera wchodzi Bartosz Wiązowski.

67'

Kamil Oziemczuk zmienia Benkowskiego...

65'

Groźne uderzenie Renusza z dystansu, pewnie łapie Pilarz.

64'

Strzał Tomasza Nowaka ze skraju pola karnego, piłka przelatuje wysoko nad bramką.

62'

Faul taktyczny Damiana Dąbrowskiego i ukarany żółtą kartką piłkarz gości.

61'

Zablokowany strzał Żytko.

60'

Jak na razie żaden z zespołów nie stworzył groźnej sytuacji w ciągu ostatniego kwadransa.

57'

Leży na ziemi trzymający się za zakrwawioną twarz Stefańczyk, ale sędzia nie dostrzegł przewinienia.

55'

Kosanovic strzela w mur.

54'

Faulowany Bernhardt. Okazja dla Cracovii na uderzenie z rzutu wolnego.

52'

Nudny początek II połowy. Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

48'

Szałachowski mimo asysty trzech rywali zdołał oddać strzał, jednak prosto w ręce bramkarza.

46'

Obie drużyny bez zmian rozpoczynają drugą połowę meczu.

45'

Koniec I połowy. Jak na razie ciekawe i wyrównane widowisko w Łęcznej.

45'

Nowak strzela z dystansu, wysoko w trybuny.

44'

Strzela Nikitovic. Prosto w mur.

43'

Renusz faulowany na skraju pola karnego.

40'

Prostopadłe podanie Nikitovica do Szałachowskiego, minimalnie wcześniej dopada do piłki Pilarz.

38'

Kolejny żółty kartonik dla zawodnika Cracovii. Tym razem ukarany Bernhardt za faul taktyczny.

36'

Rzut rożny dla Cracovii, na 11 metrze piłkę otrzymuje Bernhardt, jego uderzenie z woleja z trudem broni Socha.

34'

Ukarany kartą Michał Zuber.

32'

Ładna wymiana piłki pomiedzy piłkarzami gospodarzy zakończona niedokładnym podaniem Pesira.

30'

Dośrodkowywał z rzutu wolnego Nikitovic, trącił głową piłkę jeszcze jeden z jego kolegów i w ostatniej chwili interweniuje Pilarz.

28'

Ukarany żółtym kartonikiem Milos Kosanovic.

24'

Zejdler otrzymał piłkę na 16 metrze, ale jego strzał nie miał prawa zagrozić bramce gospodarzy.

22'

Kolejna żółta kartka. Ukarany Danielewicz za brzydki wślizg od tyłu.

20'

Z dystansu próbował Danielewicz, daleko obok bramki.

19'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, mocny strzał głową Midzierskiego i instynktownie broni Pilarz.

18'

Wrzuca piłkę Nikitovic i wybijają piłkę obrońcy Cracovii na korner.

17'

Żółtą kartką ukarany Krzysztof Nykiel. Będzie okazja na dośrodkowanie z rzutu wolnego dla Bogdanki.

13'

Zmuszony do wyjścia z bramki Socha wybił piłkę wprost pod nogi Danielewicza, który korzystając z tego, że bramkarz znajdował się na skraju pola karnego zdecydował się na uderzenie i po jego strzale piłka trafia w słupek.

11'

Była szansa dla Bogdanki, jednak zbyt długo z podaniem zwlekał Michał Zuber.

10'

Strzał Renusza z dystansu zablokowany przez Krzysztofa Nykiela.

8'

Dośrodkowuje Kosanovic, wprost na głowę jednego z rywali.

7'

Tym razem faul po drugiej stronie boiska, faulowany strzelec bramki.

5'

Dośrodkowanie w pole karne Cracovii, ale pewnie wybijają obrońcy gości.

4'

Faulowany Michał Renusz i będzie okazja z rzutu wolnego.

3'

Po błędzie Tomasza Midzierskiego w sytuacji sam na sam znalazł się Vladimir Boljevic i pokonał bramkarza gospodarzy.

2'

GOLLLLL!!!!! BOLJEVIC!!!!!

1'

Zaczynamy.

16:57

Za chwilę rozpocznie się mecz. Jaki wynik obstawiacie? Piszcie w komentarzach. ; )

16:53

Sensacja w Świnoujściu. Stomil prowadzi po bramce Pawła Piceluka z szesnastej minuty.

16:51

W meczach, w których prowadzimy, nagle zaczynamy się cofać i wątpić w siebie - powiedział dla stacji Orange Sport trener Bogdanki, Piotr Rzepka.

16:50

Ciekawostką jest, że w dzisiejszym meczy wystąpi Vladimir Bojlević, który ma najwięcej bramek w zespole Cracovii, ale w tej rundzie... jeszcze gola nie strzelił.

16:46

Cracovia w tej kolejce walczy o fotel lidera. Jej najgroźniejszy przeciwnik, Flota Świnoujście póki co remisuje ze Stomilem Olsztyn 0:0.

16:41

Witam Państwa, relację z meczu GKS Bogdanka - Cracovia przeprowadzi Mateusz Faderewski.