Giesa nieprzepisowo zatrzymany przez Jurgę 20 metrów od bramki. Rzut wolny.

Ngamayama podał do Kołodziejskiego po indywidualnej akcji, ale ten uderzył niecelnie.

Faul Magdziarza na aktywnym Kowalczyku na połowie Kolejarza

Nowosielski zmienił Jakóbowskiego.

75'

Bocian zmienił Adamka.

73'

Szybka kontra Kolejarza, Giesa po przebiegnięciu 40 metrów uderzył na bramkę, ale Radliński sparował na rzut rożny.

72'

Wrzutka Magdziarza w pole karne, ale piłkę pewnie złapał Zarychta

70'

Niecelnym uderzeniem popisał się teraz Jurga.

69'

Po stracie bramki Warta bardziej się otworzyła, atakuje skrzydłami, ale akcje kończą się na 20 metrze od bramki Kolejarza, który z kolei próbuje grać z kontry środkiem pola.

67'

Zmiana w Warcie. Za Bartoszaka wchodzi Jurga.

60'

Rzut rożny dla Warty po wrzutce Magdziarza.

59'

Rzut rożny dla Kolejarza. Po wznowieniu gry Warta wyprowadziła kontrę, szybko przerwaną faulem.

57'

Długie wznowienie piłki przez Adamka. Kowalczyk przejął piłkę, zawinął obrońcę i uderzył po długim rogu. Mamy 1:0!

55'

W drugiej połowie to Kolejarz ma inicjatywę. Warta próbuje grać z kontry, ale na razie wyprowadza tylko nieliczne i zupełnie bezowocne ataki.

54'

Długa piłka do Kowalczyka, ten odegrał do Wolańskiego, który strzelił, ale nie trafił w światło bramki.

50'

Z rzutu wolnego piłka wrzucona w pole karne Warty, ale Zieloni szybko wyszli z kontrą, przerwaną jednak faulem.

49'

Giesa faulowany przez Czoskę i mamy pierwszą żółtą kartkę w spotkaniu.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Koniec pierwszej połowy. Na razie w Stróżach bez goli. Wracamy po przerwie.

45'

Dwie minuty dłużej potrwa pierwsza połowa.

44'

Piłka szybko przemieściła się pod pola karne Warty. Wolański z 16 metrów uderzył jednak nad poprzeczką.

43'

Zarychta wyłapał dośrodkowanie z lewej strony boiska.

40'

Kowalczyk dryblował w polu karnym, ale nie poradził sobie z trójką obrońców.

38'

Magdziarz strzelał minimalnie nad bramką Zarychy.

37'

Najlepsza akcja Kolejarza. Piłkę wyprowadził Giesa, podał do Wolańskiego, który pociągnał kilka metrów i wyłożył do Kowalczyka, ale w ostatniej chwili piłkę zgarnął Ngamayama.

35'

Jak na razie mamy mecz walki. Oba zespoły nie grają może zbyt finezyjnie, ale nie można odmówić im ambicji. Na razie wyróżnia się Michał Jakóbowski, który dochodzi do sytuacji, ale na razie je marnuje.

33'

Jedna z lepszych sytuacji Warty, po błędzie Niane Jakóbowski wyszedł sam na sam z Zarychtą, ale nieatakowany przez nikogo uderzył niecelnie.

30'

Magdziarz wrzucał piłkę w pole karne, ale Jakóbowski główkował minimalnie niecelnie.

28'

Adamek wrzucał piłkę z autu w pole karne, ale obrońcy Warty ją wybili.

25'

Mieliśmy przerwę w grze po tym, jak dwóch zawodników zderzyło się głowami. Już gramy.

23'

Ponownie uderzał Jakóbowski, z około 11 metrów, ale Zarychta sparował piłkę na rzut rożny.

21'

Groźna sytuacja gości, Zarychta sparował piłkę po strzale Giela, dobijał ten sam piłkarz, ale z linii bramkowej futbolówkę wybija Niane.

20'

Szybka zmiana w Kolejarzu, wymuszona kontuzją. Giesa zmienia Nitkiewicza.

20'

Kurowski strzelał z 20 metrów, ale obok bramki.

19'

Rzut wolny dla Warty, ale dośrodkowanie wyłapał Zarychta

14'

Z dystansu uderzył Jakóbowski, ale piłka wylądowała na górnej siatce bramki Zarychty.

11'

Kurowski ograł rywala, wrzucił w pole karne, ale w zamieszaniu w polu karnym obrońcy wybili piłkę na rzut rożny.

10'

Zgodnie z przewidywaniami, spotkanie nie powala. Ciągle nie doczekaliśmy się celnego strzału na bramkę. Wizualną przewagę ma Kolejarz, ale niewiele z tego wynika.

9'

Nitkiewicz z rzutu wolnego uderzył prosto w mur.

8'

Z autu wrzucał Adamek do Nitkiewicza, ale ten został zablokowany.

6'

Frekwencja w Stróżach dzisiaj nie powala na kolana. Na trybunach około 300 kibiców.

5'

Na razie oba zespoły nie oddały jeszcze strzału na bramkę. Gra toczy się głównie w środku pola. Zarówno Kolejarz jak i Warta starają się grać wysokimi podaniami.

2'

Początek meczu spokojny, Kolejarz utrzymuje się przy piłce. Dominuje na razie walka w środku pola.

1'

Początek spotkania. Od środka Warta w zielonych koszulkach. Kolejarz na czerwono.

16:45

Piłkarze rozgrzewają się na murawie stadionu w Stróżach. Na trybunach nie ma zbyt wielu kibiców, spotkanie nie cieszy się dużym zainteresowaniem. Naliczyliśmy może z 200 osób. Pogoda również nie sprzyja frekwencji. Jest pochmurno i zanosi się na deszcz, chociaż na razie nie pada.

16:00

Znamy już składy obu zespołów. Ławka rezerwowych Kolejarza: Łukasz Lisak, Grzegorz Arłukowicz, Łukasz Bocian, Adam Giesa, Michał Gryźlak, Krystian Pieczara i Rafał Pietrzak. Rezerwowi Warty: Adrian Lis, Igor Jurga, Przemysław Kanarek, Leszek Nowosielski i Robert Ziętarski.

15:50

Witamy w relacji na żywo ze spotkania Kolejarza Stróże z Wartą Poznań. Sytuacja "Zielonych" z meczu na mecz staje się coraz gorsza i obecnie nad strefą spadkową mają tylko jeden punkt przewagi. Również stróżanie nie mogą być jeszcze spokojnie o ligowy byt, bo dzisiejszego rywala wyprzedzają zaledwie o sześć oczek. Dzisiejsze zwycięstwo bardzo uspokoiłoby sympatyków Kolejarza.