Niedziela, 28 kwietnia 2013, godz. 12:15

I włąsnie! Plastik dobiega do pustej bramki! 3:0!

92'

Leszczyński idzie w pole kanrne gospodarzy.

91'

3 minuty więcej gramy.

90'

Dobra akcja zawodników z Ząbek i Wiśniewski musiał tylko dopełnić formalnosci kierując piłkę do bramki.

90'

Zjawiński otrzymuje żółtą kartkę.

89'

Gooool!!! Dolcan ma kontakt za sprawą Wiśniewskiego!

88'

Alez okazja gości! Pasio zagrał wzdłuż bramki, ale Piątkowski nie zdążył do piłki!

86'

Karol tradycyjnie po chwili przerwy z powrotem na nogach.

85'

Już myślałem, że ten moment nie nastąpi, ale jednak! Karol Piątek leży na murawie.

85'

Błąd Jakubika naprawiony przez Leszczyńskiego.

84'

Uderzał sam poszkodowany, ale fatalne wykonanie tego stałego fragmentu.

84'

Drozdowicz fauluje Piesio przed własnym polem karnym. Rzut wolny z 30. metrów dla Dolcanu.

82'

Schodzi Kaczmarczyk, za niego Rybski.

81'

Ceglarz sprytnie, ale niecelnie uderzał z narożnika pola karnego.

80'

Celgarz z 4. metrów nad bramką Leszczyńskiego!! Świetna akcja i fatalne pudło!

78'

Kontra Termaliki spaliła na panewce po złym wyborze Drozdowicza.

77'

Dobra centra Plastika pozostała nieprzecięta i przeszła swobodnie przez pole karne.

76'

Żółta kartka dla Osolińskiego za faul na Pawlusińskim.

76'

... ale to niekoniecznie przynosi efekt.

76'

Spieszy się Dolcan...

75'

Żółta kartka za faul i dyskusje dla Wiśniewskiego.

74'

Świetna interwencja Czerwińskiego w obronie. Stoper Termaliki rozgrywa dobre spotkanie.

73'

Zmiana w Termalice. Schodzi wspomniany wcześniej wyeksploatowany strzelec pierwszej bramki Sobczak, za niego Drozdowicz.

71'

Mocno w przodzie pracuje Sobczak, a mamy już 72. minutę.

69'

Ceglarz indywidualnie zakręcił Jakubikiem, ale jego zagranie przechwycił Leszczyński.

68'

Do końca walczył Karol Piątek i opłaciło się, bo gospodarze mają rzut wolny z prawej strony.

68'

66'

"Jeszcze gramy!" - pokrzykuje do swoich podopiecznych Rober Podoliński.

65'

Zmiana w drużynie gospodarzy. Schodzi Jarecki, za niego Ceglarz.

64'

Otwiera się mecz w Niecieczy. Coraz więcej miejsca mają piłkarze.

63'

Pleva fauluje taktycznie Piątkowskiego.

61'

Było blisko trzeciej bramki dla Termaliki! Po kontrataku zbyt lekko głową do swojego bramkarza zagrywał Klepczarek i Pawlusiński był bliski przejęcia piłki, ale Leszczyński naprawił błąd kolegi.

59'

Zmiana w Dolcanie. Boisko opuszcza Świerblewski, w jego miejsce Sasin.

59'

Groźna centra Pawlusińskiego z rzutu wolnego,ale wyłapał piłkę Leszczyński.

58'

Sobczak faulowany przez Jakubika.

57'

Dobre zagranie krzyżowe Grzelaka, nie doszedł do piłki Świerblewski.

57'

Podanie na wolne pole, ale na spalonym Świerblewski.

56'

Groźnie pod bramką gospodarzy. Najpierw mocne dośrodkowanie z trudem wybija Nowak, a później głową niecelnie uderzał Klepczarek.

54'

Dobrze na przedpolu wygląda dziś Leszczyński.

53'

I za Koziarę Wiśniewski.

51'

Podwójna zmiana w zespole gości. Schodzi Cichocki, za niego Jakubik.

49'

Ależ początek niecieczan! Horvath zagrywa świetną prostopadłą piłką do Sobczaka, ten w sytuacji sam na sam nie potrafi pokonań Leszczyńskiego, ale za akcją idzie Słowak i dobija piłkę.

48'

GOOOOLLLL!!!! 2:0! Horvath!

46'

I znów od ofensywy zaczyna Dolcan.

46'

I gramy drugą połowę! Tu jeszcze muszą paść bramki!

13:14

Piłkarze obu zespołów na murawie.

13:04

Niezłe spotkanie w Niecieczy. Dolcan momentami mocno naciskał i miał swoje okazje, ale po początkowym szturmie piłkarzy Podolińskiego Termalica uspokoiła grę.

47'

Koniec pierwszej połowy!

45'

Cichocki fauluje Jareckiego i żółta kartka.

43'

Sobczak wyszedł sam na sam z Leszczyńskim, leczy był naciskany z tyłu i fatalnie przestrzelił z 16. metrów!

43'

Trzeba zwrócić uwagę na postawę sędziego Małyszka, który do ej pory dobrze prowadzi te zawody i pozwala na grę.

40'

W odpowiedzi na pytanie czy są kibice z Ząbek. W sektorze gości znajduje się czterech wiernych fanów.:)

40'

Okazja Dolcanu! Piesio dośrodkował na głowę Piątkowskiego, ten oddał dobry, lecz nieco zbyt lekki strzał, który bardzo przytomnie wybronił Nowak.

38'

Sobczak dostał piłkę na wolne pole, ale czujny na przedpolu Leszczyński zażegnuje niebezpieczeństwo.

36'

Zjawinski zakręcił Jareckim na lewej stronie, po jego centrze Piątek wybił piłkę na rożny.

35'

Słowacki zawodnik niecieczan wraca na boisko.

34'

A Koziara upomniany żółtą kartką.

34'

Na boisku leży Horvath, który zderzył się głową z jednym z zawodników Dolcanu.

34'

Długi atak pozycyjny Dolcanu, trener Moskal motywuje do walk sowich zawodników.

31'

Świetne dwa dośrodkowania Osolińskiego. Pierwsze z rzutu rożnego dobrze wybite przez obrońców, a drugie w światło bramki nie zostało przecięte i Nowak wyłapał piłkę.

29'

Drugi kwadrans gry zdecydowanie spokojniejszy od pierwszych 15. minut.

27'

Pleva fauluje Pisie i mamy rzut wolny dla Dolcanu z prawej strony na wysokości 20. metra.

25'

Dobra akcja kombinacyjna Słoników wykończona strzałem z dystansu Horvatha. Słowak nie przymierzył jednak najlepiej.

24'

Jarecki fauluje Cichockiego, na stadionie fala gwizdów. Zdaniem kibiców nie było przewinienia.

23'

Dobrze rozwijał się atak gości, ale zagranie Grzelaka do Świerblewskiego było kompletnie bez pomysłu.

20'

Szansa na dobry kontratak niecieczan, ale Kaczmarczyk źle zagrywał do Pawlusińskiego.

20'

Dolcan nie stracił werwy po stracie bramki. To zapowiada dobre widowisko!

18'

Dobra wrzutka Osolińskiego, Piątek bez ryzyka wybija na rożny.

18'

Dośrodkowanie Zjawińskiego dobrze wybija Czerwiński. Stoper Termaliki jest też skuteczny przy centrze Grzelaka.

15'

Cichoci fatalnie zagrał piłkę prosto pod nogi Sobczaka, a ten precyzyjnym lobem pokonał Leszczyńskiego, który stał daleko przed bramką.

13'

GOOOOOL!!! Szymon Sobczak wyprowadza gospodarzy na prowadzenie!

11'

Dobra akcja gospodarzy, ale po strzale Sobczaka pilka minęła cel.

7'

Świerblewski indywidualnie. Miał dużo miejsca, oddał strzał, ale piłka lekko ponad bramką. Później niepewnie przy dośrodkowaniu Nowak, ale bez konsekwencji.

5'

Mocny początek Dolcanu. Termalica wygląda na nieco zagubioną.

4'

Ależ gorąco pod bramką gospodarzy! Po rzucie rożnym głową uderzał Zjawiński, ale Nowak świetnie interweniował!!

1'

Zaczynamy hit kolejki w 1. lidze!! Od środka Dolcan!

12:12

Piłkarze obu ekip wychodzą na murawę. Termalica na pomarańczowo, na zielono-czarno Dolcan.

12:11

Brak zorganizowanej grupy kibiców gości, natomiast niezła frekwencja miejscowych.

12:03

Piłkarze obu zespołów zakończyli już rozgrzewki udali się do szatni. Czekamy na pierwszy gwizdek!

12:03

Podopieczni Roberta Podolińskiego świetnie spisują się tej wiosny. Wygrali do tej pory wszystkie siedem spotkań i otrzymali walkower za spotkanie z ŁKS. Termalica - Dolcan

11:58

Mimo nieciekawej pogody sporo kibiców ściąga na stadion w Niecieczy.

11:57

Trwa rozgrzewka obu zespołów: Termalica - DolcanTermalica - Dolcan

11:53

Sprzyjać ku temu będzie dobrze zroszona przez deszcz murawa. To na pewno będzie czynnikiem zwiększającym tempo gry.

11:51

Pogoda dziś w Niecieczy iście angielska. Miejmy nadzieję, że piłkarze dopasują się do tego stylu i zaserwują nam spotkanie niczym z Premier League:)

11:13

Ławki rezerwowych obu drużyn: Termalica: Budka, Skołorzyński, Ceglarz, Biskup, Rybski, Drozdowicz, Wróbel Dolcan: Humerski, Hirsz, Jakubik, Tataj, Sasin, Mateuszek

10:23

Koniecznie przeczytajcie także ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA.

10:21

Dziś w przypadku wygranej którejś z drużyn zarysuje nam się bardzo widoczne czoło tabeli. Jeśli wygra Dolcan, zrówna się punktami z Termalicą i będziemy mieć trzy zespoły z największymi szansami na awans. Jeśli zwyciężą zaś Słoniki, odskoczą wtedy drużynie z Ząbek i razem z Cracovią będą mieć wyraźną przewagę nad resztą. Remis także nie będzie końcem świata dla obu drużyn. Termalica zrówna się liczbą oczek krakowianami, a Dolcan ucieknie nieco Flocie.

10:18

Wczoraj kolejną wpadkę zaliczyła Flota Świnoujście, która uległa ambitnie walczącemu o utrzymanie Stomilowi Olsztyn. Skrót tego spotkania znajdziesz TUTAJ.