Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście
0 : 1
Stomil OlsztynStomil Olsztyn
94'

Koniec! Flota Świnoujście zagrała kolejny słaby mecz i chyba może już zapomnieć o awansie. Z kolei Stomil na wiosnę zadziwia na plus. Olsztynianie są już na plecach Warty Poznań i realnie mogą myśleć o utrzymaniu.

92'

Ostatnia zmiana w spotkaniu. Opuszcza plac gry Suchocki. Na ostatnie sekundy wchodzi Michał Glanowski.

90'

Aż cztery minuty doliczył sędzia.

88'

Wszystko wskazuje na to, że kilkudziesięciu kibiców Stomilu w szampańskich nastrojach będzie wyjeżdżać znad morza.

85'

Czy świnoujścianie zdołają zdobyć wyrównującą bramkę? Przed nami ostatnie 5 minut.

84'

Potężna bomba z dystansu Bodzionego, ale uderzenie niecelne.

82'

Aktywny Fryc dośrodkowywał w pole karne, tam najwyżej wyskoczył Nwaogu, ale fantastycznie obronił Skiba!

78'

Ostatnia zmiana we Flocie. Bartłomiej Niedziela w miejsce Śpiączki.

76'

Ponownie piłka podana w ręce Skiby.

75'

Zablokowane uderzenia Olszara i Nwaogu w szesnastce Floty. Zbigniew Kaczmarek odetchnął z ulgą.

72'

"Centrostrzał" Kieruzela, piąstkuje przed siebie Skiba.

70'

Już w zasadzie przyzwyczailiśmy się do tego, że piłka jest na połowie Stomilu. Ale co z tego, skoro piłkarze Tomasza Kafarskiego nie potrafią oddać groźnego strzału?

68'

Druga zmiana w zespole Stomilu. Tomasz Strzelec zastępuje Piceluka.

66'

Niewiada ogląda żółtą kartkę za faul taktyczny.

64'

Niecelny strzał w wykonaniu Suchockiego.

63'

Charles Nwaogu wchodzi za Arifovicia.

62'

Aleksander idealnie obsłużył Olszara w polu karnym, który posłał piłkę tuż obok słupka! To powinien być remis.

59'

Daleki wyrzut z autu Fryca, sięgnął piłkę Arifović, ale nie był w stanie zaskoczyć bramkarza Stomilu.

57'

W dalszym ciągu gospodarze są kompletnie bezbarwni. Stomil nastawiony na kontry, ale nie zamierza się tylko ograniczać do obrony korzystnego rezultatu.

54'

Arifović zablokowany w polu karnym po podaniu z rzutu rożnego.

53'

Żółta kartka dla Pawła Głowackiego.

52'

Pokazał teraz waleczność Bodziony, który błyskawicznie pozbierał się z murawy i zdołał oddać groźny strzał na bramkę. Będzie korner.

50'

Kolejny spalony. Bardzo dobrze ustawia się defensywa olsztynian. Kompletnie nie radzi sobie w grze "w linii" Aleksander.

48'

I od razu po przerwie celne uderzenie Lecha, który sprawdził czujność Kasprzika.

46'

Z kolei w Stomilu swój występ zakończył Janusz Bucholc. Za niego wchodzi Andrzej Niewulis.

46'

W ekipie Floty na drugą część nie wyszedł już Udarević. W jego miejsce Krzysztof Bodziony.

46'

Drugą połową rozpoczynają goście.

45'

Koniec pierwszej części. Jak na razie Stomil prowadzi z Flotą 1:0. Rezultat jak najbardziej zasłużony. Wracamy za kwadrans.

45'

Bardzo nieprecyzyjne uderzenie z główki Aleksandra.

45'

Jedna minuta doliczona.

43'

Obu zespołom nie spieszy się, chyba czekają już na przerwę.

40'

Futbolówka szczęśliwe trafiła w szesnastce pod nogi Olszara, który obrócił się z piłkę i uderzył. Strzał jednak nie był celny.

38'

Podobnie w ostatnim (środowym) spotkaniu, świnoujścianie atakują przede wszystkim lewą stroną, gdzie wyróżnia się Jasiński.

36'

Zbyt mocne podanie Aleksandra w kierunku Śpiączki. Kolejną akcję rozpoczyna Stomil.

34'

Grzegorz Lech ucierpiał w ostatnim starciu. Musi skorzystać z pomocy służb medycznych.

33'

Kolejny kartonik dla obrońcy Floty. Tym razem ukarany Piotr Kieruzel.

31'

Piłkarze Floty po stracie gola wyglądają podobnie, jak w starciu z GKS - są przybici, podłamani. Kompletnie nie mają pomysłu, jak zagrozić rywalowi.

28'

Pierwsza żółtą karta w tym spotkaniu wędruje do Ivana Udarevicia.

26'

Przedarł się przez zaskoczoną obronę Floty jeden z graczy gości, ale nie był już w stanie oddać strzału.

24'

Podanie Niewiady w pole karne Stomilu, ale raz jeszcze pozycja spalona.

22'

Flota rozgrywa piłkę na połówce przyjezdnych. Dobrze radzą sobie póki co defensorzy Stomilu, którzy nie popełniają błędów.

20'

Ładna, szybka akcja świnoujścian. Ensar Arifović błyskawicznie złożył się do uderzenia wolejem z pierwszej piłki, z trudem odbija Skiba. Sędzia dopatrzył się pozycji spalonej.

17'

Ogromne zamieszanie pod bramką gospodarzy, w którym najlepiej znalazł się zawodnik z numerem 11 na koszulce.

16'

GOOOOOL!!! Stomil na prowadzeniu! Strzelcem gola Paweł Piceluk!

13'

Jeszcze jeden rzut wolny i zbyt lekkie strącenie głową przez Michała Stasiaka.

11'

Do zablokowanej piłki dopadł Grzegorz Lech i uderzył w kierunku bramki. Wyłapał tę próbę dobrze ustawiony Grzegorz Kasprzik.

8'

Patryk Fryc wrzucał futbolówkę z dalszej odległości ze stojącej piłki. Za głęboko, problemów z wyłapaniem jej nie miał Piotr Skiba.

7'

Sporo rzutów wolnych w pierwszych minutach spotkania. Jak na razie oglądaliśmy po jednej groźnej akcji dla każdej ze stron.

5'

Dalekie podanie w kierunku Sebastiana Olszara, który przegrał pojedynek oko w oko z golkiperem olsztynian. Dodatkowo sędzia zagwizdał jeszcze faul w ofensywie.

3'

Piłka z rzutu wolnego posłana idealne na głowę Rafała Remisza, który pomylił się nieznacznie! Ogromne szczęście gospodarzy.

1'

Zaczynamy, przy piłce Flota.

16:27

Zawodnicy są już z powrotem na murawie, za kilka minut pierwszy gwizdek sędziego.

16:20

Rezerwowi Stomil: Leszczyński Michał, Niewulis Andrzej, Kun Dominik, Strzelec Tomasz, Glanowski Michał, Łukasik Paweł, Kaźmierowski Szymon.

16:17

Rezerwowi Flota: Kupczanko Łukasz, Zalepa Sebastian, Ndubuisi Nnamani, Nwaogu Charles, Bodziony Krzysztof, Wrzesień Mateusz, Niedziela Bartłomiej.

16:08

Na murawie trwa rozgrzewka obu zespołów. Na stadionie jest już ok. 20 sympatyków Stomilu.

16:01

W Świnoujściu dzisiaj pochmurno, ale dosyć ciepło. Na trybunach kilkadziesiąt kibiców, cały czas kolejni dochodzą na obiekt. Słyszeliśmy już syreny policyjne, więc do stadionu powinni zbliżać się kibice z Olsztyna.

16:00

W środę Stomil bezbramkowo zremisował u siebie z liderem - Termaliką Bruk-Bet Nieciecza. Dla piłkarzy Zbigniewa Kaczmarka, to kolejny istotny punkt, który może przybliżyć zespół do utrzymania. Do bezpiecznej lokaty olsztynianie tracą aktualnie 4 oczka.

15:58

Dla Floty będzie to bardzo ważny mecz w kontekście walki o awans. Wyspiarze ostatnie spotkanie rozgrywali w Katowicach, gdzie przegrali 0:2 z GieKSą. Świnoujścianie pod wodzą Tomasza Kafarskiego zagrali trzy mecze. Zanotowali remis, zwycięstwo oraz porażkę.

15:57

Witamy ze Świnoujścia, gdzie miejscowa Flota zmierzy się ze Stomilem Olsztyn w ramach 26. kolejki 1. ligi.