Niedziela, 28 kwietnia 2013, godz. 17:00
GKS TychyGKS Tychy
0 : 1
Okocimski KS BrzeskoOkocimski KS Brzesko
93'

Koniec marnego widowiska w Jaworznie. Tyszanie ulegli dziś Okocimskiemu Brzesko 0:1.

91'

Jeszcze żółta kartka dla gości. Ukarany nią został Chyła.

90'

Sędzia doliczył 3. minuty do drugiej połowy spotkania.

88'

GKS jeszcze próbuje odwrócić losy meczu ale czynią to bardzo nieporadnie.

85'

Ostatnia taktyczna zmiana w drużynie gości. Na boisku pojawił się Chyła. Schodzący z boiska Kowalski skradł kilka cennych dla tyszan sekund.

84'

Zaczyna śpieszyć się podopiecznym Piotra Mandrysza. Akcje skrzydami skutecznie przerywane przez rywali.

82'

Tyszanie dłużej utrzymują się przy piłce, wymieniają między sobą kilka podań ale brakuje ostatniego podania otwierającego drogę do bramki.

81'

Na ostatnie minuty meczu wiecej sił zachowali gospodarze ale niepotrafią stworzyć zagrożenia pod bramką Okocimskiego Brzesko.

80'

Ostatnia zmiana w drużynie GKS-u Tychy. Boisko opuścił Rocki, a w jego miejsce Małkowski.

80'

Po raz kolejny Kopczyk, tym razem głową wprost w ręce bramkarza.

78'

Kopczyk uderza na bramkę gości, piłka po rykoszecie opuściła boisko i mamy rzut rożny.

77'

Kolejna zmiana w drużynie gości. W miejsce Lytwyniuka pojawił się Darmochwał.

77'

Mało ciekawy fragment gry, niewiele dzieje się na boisku. Okocimski Brzesko zwolnił tempo rozgrywania akcji co wyraźnie irytuje szkoleniowca gości Czesłwa Palika.

73'

Kolejna żółta kartka dla zawodnika GKS Tychy, ukarany Rocki.

71'

Zmiana także w drużynie gości. Na boisku pojawił sie Ogar.

70'

Pierwsza zmiana w dzisiejszym meczu. W miejsce Babiarza - Bukowiec.

70'

Kilka niedokładnych podań w wykonaniu gości.

66'

Żółta kartką ukarany zawodnik gości - Flis.

65'

Rzut rożny dla gości. Okocimski Brzesko nie zwalnia tempa, w dalszym ciągu dąży do podwyższenia prowadzenia.

62'

Zaostrzyła się gra w Jaworznie. Tym razem żółta kartka dla Babiarza.

61'

Czerwona kartka dla kapitana gości Smółki. A mógł on chwilę wcześniej podwyższyć prowadzenie swojego zespołu.

60'

Smółka obija spojenie słupa z poprzeczką.

60'

Gol dla Okocimskiego Brzesko wisiał w powietrzu, goście lepiej rozpoczęli drugą połowę spotkania. To oni w dalszym ciągu dyktują warunki gry.

57'

GOL !!! !!! !!! 0:1 Pewnie wykonany rzut karny przez Wojcieszyńskiego.

55'

Rzut karny dla gości. Duża kontrowersja i wzburzenie na ławce trenerskiego GKS-u Tychy.

55'

Kopczyk bliski pokonania swojego golkipera ... Czujny w bramce Misztal.

53'

Ależ zakotłowało się pod bramką Misztala. Powinno być już 1:0 dla gości ale piłka jakimś cudem nie znalazła się w bramce tyszan. Pierwsze uderzenie Smółki z 5. metrów trafia w Misztala a dobitka Byrtka w leżącego już tyskiego bramkarza.

52'

Folc z bliskiej odległości uderza na bramkę Kozioła ale ten pewnie łapie piłkę i szybko wznawia grę.

48'

Goście ruszyli do ataku. Jak na razie dużo niedokładności w poczynaniach Brzeszczan.

46'

Tyszanie tę część gry rozpoczęli z jedną zmianą. W miejsce Szczęsnego pojawił się Wawoczny.

18:02

Piłkarze Okocimskiego Brzesko rozpoczęli drugą połowę spotkania.

18:02

PIłkarze obu drużyn powracają już na boisko. Już za moment zaczynamy drugą połowę.

17:49

Niewiele dzieje się w Jaworznie. Piłkarze obu drużyn nie stworzyli zbyt wielu sytuacji bramkowych ale lepsze wrażenie stworzyli goście. To oni całą drugą połowę będą grać z przewagą jednego zawodnika po czerwonej kartce Imieli. Zapraszamy na 15. minut przerwy.

45'

Koniec pierwszej połowy spotkania.

45'

Do pierwszej połowy spotkania arbiter dolicza 1. minutę.

43'

Łytwyniuk z rzutu wolnego. Piłka po jego strzale tuż nad poprzeczką bramki Misztala.

42'

Druga zółta kartka dla Imieli. Tyszanie juz od 42. minuty grać będą o jednego zawodnika mniej.

41'

Szansę dla Tyszan już na samym początku akcji popsuł Bąk, fatalnie zagrywając do Rockiego.

38'

Dużo lepsze wrażenie sprawiają goście dzisiejszego spotkania. To oni dłużej utrzymują się przy piłce i mieli już kilka okazji do zdobycia gola. Brakuje jedynie 100% sytuacji podbramkowych, które mogliby zamienić na gole.

35'

Pierwsza żółta kartka dla gospodarzy, ujrzał ją Imiela.

33'

Wawryka prostopadle do Smółki, a ten efektownie wymanewrował dwóch oborńców GKS-u. Uderzył już minimalnie niecelnie.

32'

Kolejny faul gospodarzy. Tym razem Babiarz upominany przez sędziego.

28'

Chomiuk faulem przerywa akcję rywali. Rzut wolny dla Brzeska na środku boiska.

27'

Niechciał huknął jak z armaty na bramkę Misztala. Jego strzał z woleja musną siatkę tuż nad poprzeczką bramki.

26'

Dużo przerw w grze. Kilka stałych fargmentów gry dla Okocimskiego Brzesko, które nieprzynoszą żadnej sytuacji podbramkowych. Pewnie dziś w tyskiej bramce Misztal.

22'

Byrtek wybija piłkę na aut, zażegnując niebezpieczeńswto pod własną bramką.

21'

Kowalski dośrodkowuje w pole karne na głowę Byrtka, ale ten drugi niecelnie uderza na bramkę Misztala.

20'

Ryzykownie Babiarz przed własnym polem karnym.

18'

Pierwsza żółta kartka w dzisiejszym meczu, ukarany nią został Łytwiniuk.

16'

Łytwyniuk groźnie z rzuto wulnego, piłkę piąstkuje Misztal, a ta nadal w posiadaniu gości.

15'

Mija kwadrans gry i poza strzałem Wojcieszyńskiego z pierwszych minut niewiele dzieje się na boisku w Jaworznie. Gra toczy się głównie w środku pola, a żadnej z drużyn nie udaje się zdominować rywali.

14'

Łytwyniuk uprzedził Szczęsnego wybijając piłkę na rzut rożny.

12'

W końcu dłuższa wymiana podań piłkarzy GKS Tychy. Gospodarze utrzymują się przy piłce lecz niepotarfią zagrozić bramce Kozioła.

9'

Balul niepewnie w obronie, popełnia błąd. Na jego szczęście bez konsekwencji.

7'

Więcej ochoty do gry w początkowych minutach wykazują goście. Wydaje się, że oni próbują od samego początku narzucić swój styl gry i zdominować rywala.

5'

Koman uderzony w twarz przez Folca leży na murawie. Z autu za moment rozpocznie GKS.

5'

Wawryka fatalnie przenosi ciężar gry na drugą stronę, goscie tracą w ten sposób piłkę.

2'

Wojcieszyński strzela zza pola karnego i zmusza do pierwszej interwencji Misztala. Strzał minimalnie niecelny.

17:02

Artur Ciecierski zagwizdał po raz pierwszy. Spotkanie rozpoczął GKS Tychy.

17:00

Okocimski Brzesko wystąpi dziś w jednolitych białych strojch. Gospodarze meczu GKS Tychy w tradycyjnych zielono-czarno-czerwonych barwach.

16:59

Obie 11. wychodzą już na płytę główną boiska.

16:57

Do rozpoczęcia meczu pozostało już tylko 5. minut.

16:53

Przed rozpoczęciem spotkania zachęcamy do przeczytania zapowiedzi dzisiejszego spotkania. Można ją przeczytać tutaj.

16:51

Na ławce rezerwowych Okocimskiego Brzesko zasiadają: Dawid Mieczkowski - Piotr Darmochwał, Tomasz Ogar, Rafał Cegliński, Paweł Pyciak, Daniel Chyła i Radosław Jacek.

16:50

Na ławce rezerowych GKS-u Tychy zasiadają dzis: Marek Igaz - Ivica Zunić, Mateusz Bukowiec, Łukasz Małkowski, Mariusz Masternak, Mateusz Wawoczny i Mateusz Mączyński.

16:48

Spotkanie zapowiada się niezwykle emocjonująco. Okocimski Brzesko przyjechał do Jaworzna z myślą zgarnięcia 3. punktów by zachować szanse na utrzymanie. Tyszanie natomiast wygrywając dziś utrzymają kontakt z czołówką ligi.