Szczęsny samotnie próbuje pokonać Ptaka ale piłka nad bramka

Miedź nadal trzyma Tychy z dala od swojego pola karnego.

50'

GKS ponownie atakuje tym razem Wołczek dobrze odbiera im piłkę

48'

Tyszanie odważnie zaczynają drugą połowę, będą z pewnością szukać szansy na bramkę

47'

Kupczyk schodzi za niego Bukowiec

17:04

Zaczynamy drugą połowę

17:04

Mańka za Szczęsnego

17:00

Lekkie przemeblowanie w składzie Miedzi daje wyraźne skutki lepszej gry, Tychy najwyraźniej są zaskoczeni grą miedzi i nie potrafią przebić się na pole karne Miedzi.

16:58

Gra Miedzi w I połowie w końcu przypomina gre z poprzedniej rundy czyżby Legniczanie w końcu obudzili się z zimowe snu.

48'

Koniec I połowy

48'

Rocki z wolnego ale świetnie piłkę wybija obrona Miedzi

47'

Lenkiewicz do środka piłkę przepuszcza Grzegorzewski, Nowacki Strzela i minimalnie obok słupka Misztala. mogło już być 3 zero.

45'

Bartczak z Łuszkiewiczem próbują swojej szansy ale ten gubi piłkę.

42'

GKS próbuje atakować ale skutecznie broni Ptak

39'

Łuszkiewcz z wolnego ale piłka leci wysoko ponad bramkę Gości.

35'

Grzegorzewski próbuje lobować Misztala z 25 metrów ale piłka leci o parę centymetrów za wysoko.

35'

Ze skrzydła Wołczek próbuje z Madejskim stworzyć akcje ale nie skutecznie

32'

Lenkiewicz dogrywa do środka pola piłkę do bramki kieruje Grzegorzewski i mamy 2-0

31'

GGGGGOOOOOOOOLLLLLLLLLL dla Miedzi

30'

Tyszanie próbują odrobić straty ale skutecznie przeszkadza im obrona gospodarzy.

28'

Miedź nie odpuszcza i szuka nadal dziury w obronie GKS-u

24'

GOL Grzegorz Bartczak zrzutu rożnego.

23'

GGGGGOOOOOOOOLLLLLLLLLLL dla miedzi

18'

Wołczek wywalczył rzut rożny, Nowacki uderza i z trudnościami bramkarz.

15'

Tyszanie za mocno wbijają piłkę w pole karne Ptaka i zaczyna Miedź

13'

Bliski strzelenia był Grzegorzewski

12'

Gol dla miedzi ale jednak sędzia wskazuje spalonego.

12'

Legniczanie z widoczną przewagą w grze na połowie rywali

10'

Misztal pewnie łapie piłkę w swoim polu karnym szybkie wybicie ale niecelne.

8'

Legniczanie oddali pierwszy lecz niecelny strzał.

6'

Legniczanie na spokojnie szukają dziury w obronie GKS-u ale na planach tylko się kończy.

5'

Pierwsza szybka akacja tyszan Rocki jednak zablokowany przez obronę Miedzi

1'

Legniczanie spokojnie rozpoczynają spotkanie.

16:01

Od środka zaczyna Miedź.

16:00

Zawodnicy już na murawie stadionu za chwile początek spotkania.

15:50

Trenerzy zespołów własnie spotkali się przy wyjściu na boisko, czyżby ustalali miedzy sobą jak ich drużyny będą grać ??

15:49

Legniczanie zapowiadają walkę o upragnione zwycięstwo, GKS z pewnością nie będzie łatwym rywalem na boisku. Czy Legnicy dojdzie do szybkiej i bardzo pasjonującej walki o trzy punkty? O tym przekonamy się już za paręnaście minut.

15:42

Zawodnicy już na rozgrzewce, za 15 minut początek spotkania.

15:35

Dzisiejszy wynik spotkania zadecyduje komu będzie bliżej do walki o awans do Ekstraklasy.