0 : 1
sandecja nowy sączSandecja Nowy Sącz
dogrywka 2. połowa0 : 1
95'

Sędzia Rafał Greń kończy spotkanie. Okocimski przegrał u siebie z Sandecją Nowy Sącz 0:1.

94'

...tak samo Byrtek, który nie trafia z 12 metrów. Sandecja chyba wytrwa do końcowego gwizdka.

94'

Uderzenie Darmochwała obok bramki...

93'

Żółta kartka dla Mrozińskiego.

90'

Sędzia doliczył 5 minut.

89'

Żółta kartka dla Petrana.

89'

Rzut wolny z 18 metrów. Uderzenie Kowalskiego było jednak niecelne.

88'

Cóż za okazja dla Okocimskiego! Najlepszą szansę w tym spotkaniu marnuje jednak Piotr Koman, który nie trafia w bramkę z 10 metrów. Futbolówka szybuje nad poprzeczką.

85'

Piłkarze Okocimskiego walczą o bramkę wyrównującą. Drużyna gości, mimo personalnego osłabienia, w defensywie spisuje się jednak bez zarzutu. Podopieczni Czesława Palika odbijają się od broniących rywali jak od ściany.

83'

Rzut wolny dla Sandecji z 35 metrów wykonywał Jozef Certik. Futbolówkę głową wybił jednak Dawid Kucharski.

82'

Dalekiego podania próbował Wawryka, ale zagranie zawodnika Okocimskiego było za mocno. Żaden z partnerów nie doszedł do piłki.

78'

Roszady personalnej dokonują także goście. Strzelca bramki Piotra Giela zastępuje Maciej Górski.

76'

Piłkarze Okocimskiego dłużej utrzymują się przy piłce. Widać, że różnica jednego zawodnika, przynajmniej w tym aspekcie, wpływa na korzyść gospodarzy.

74'

Piłkę w pole karne gości wrzucił Mateusz Wawryka. Akcję zamykał Mateusz Niechciał, ale uderzając z pierwszej piłki nie trafił w światło bramki.

73'

Ostatnia zmiana w Okocimskim. Chyłę zastępuje Bartosz Flis.

72'

Z 30 metrów uderzył Chyła, ale piłka poszybowała wysoko nad bramką Cabaja.

71'

Dośrodkowanie Kowalskiego z prawej strony boiska. Bliski zdobycia bramki był Smółka, ale golkiper gości zdołał wypiąstkować piłkę.

67'

Faul Mateusza Niechciała. Żółta kartka dla zawodnika gospodarzy.

66'

Druga zmiana w drużynie gospodarzy. Boisko opuszcza Iwan Litwiniuk. Za niego Wojciech Wojcieszyński.

63'

Zbyt ostry faul Tuszyńskiego - to oznacza drugą żółtą kartkę dla napastnika Sandecji. Goście będą grać w dziesiątkę.

60'

Zmiana u gości - Certik za Bębenka.

59'

Smółka otrzymał dobrą prostopadłą piłkę i w pewnym momencie miał przed sobą już tylko Cabaja. Obrońcy Sandecji zdołali go jednak dogonić i zabrali mu futbolówkę.

54'

Zmiana w ekipie gospodarzy. Tomasza Ogara zastępuje Piotr Darmochwał.

52'

Z prawej strony boiska dośrodkował Litwiniuk, ale obrońcy Sandecji wybili piłkę na rzut rożny. Korner nie przyniósł gospodarzom jednak żadnej korzyści.

55'

Już w pierwszej akcji po wejściu na boisko dynamicznie prawą stroną ruszył Darmochwał. Rezerwowy Okocimskiego dośrodkował w pole karne w stronę Smółki, ale futbolówkę zdołał wyłapać golkiper Sandecji.

49'

Rzut rożny dla gospodarzy. Lecącą wysoko futbolówkę wybija jednak Cabaj.

47'

Rzut wolny dla Sandecji z odległości 20 metrów. Grę szybko wznowić chciał Giel, ale zbyt mocne podanie przechwycił Kozioł.

46'

Rozpoczęli piłkarze Okocimskiego. Na razie bez zmian.

46'

Zaczynamy drugą część meczu.

48'

Koniec pierwszej połowy. Sandecja prowadzi do przerwy w Brzesku 1:0.

46'

W pole karne gospodarzy wpadł Patryk Tuszyński, który jednak nieco "zamotał się" w "szesnastce". Zdołał jednak wycofać piłkę do Nowaka, którego strzał zablokowali jednak defensorzy Okocimskiego. Rzut rożny dla gości.

45'

Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry w pierwszej połowie.

44'

Żółta kartka dla Chyły za faul na rywalu.

43'

Z 25 metrów Kozioła próbował zaskoczyć Maciej Bębenek. Strzał zawodnika gości był jednak niecelny

41'

Piłka w środku pola. Sandecja zadowolona z prowadzenia czeka na gwizdek kończący pierwszą połowę.

38'

Żółta kartka dla Giela.

37'

1:0 dla gości! Prawą stroną urwał się Paweł Nowak, który biegł wzdłuż linii bocznej i dośrodkował w pole karne Okocimskiego. Tam piłkę głową do siatki gospodarzy skierował Piotr Giel.

35'

Teraz przed szansą na bramkę po drugiej stronie boiska stanęli gospodarze. W polu karnym Sandecji znalazł się Iwan Litwiniuk, któremu strzał kompletnie jednak nie wyszedł. Futbolówkę wybili obrońcy.

33'

Kolejny próba z dystansu. Z rzutu wolnego Aleksandra Kozioła zaskoczyć próbował Marcin Makuch. Zawodnik gości uderzył z ok. 30 metrów, ale nie trafił w światło bramki.

29'

Przed spotkaniem minutą ciszy została uczczona pamięć dyrektora miejscowej szkoły, trenera piłki ręcznej. Z tego powodu mecz rozpoczął się z opóźnieniem.

28'

Z dystansu strzelał Wawryka. Odległość strzału - 30 metrów. Odległość nad bramką - 2 metry.

26'

Namnożyło nam się fauli. Tym razem "żółtkiem" ukarany Marcin Kowalski.

25'

Dogranie w pole karne do Smółki, który stał tyłem do bramki, ale zdołał się odwrócić i uderzyć na bramkę rywali. Cabaj końcówkami palców wybił piłkę na rzut rożny.

24'

24'

Paweł Nowak ukarany żółtą kartki na "pyskówki" w stronę sędziego. "Żółtko" także dla Patryka Tuszyńskiego.

17'

Żółta kartka dla Marcina Cabaja za dyskusje z sędzią.

16'

Ambitny zamiar Daniela Chyły. Pomocnik Okocimskiego "spróbował szczęścia" z 35 metrów. Strzał zawodnika gospodarzy był jednak bardzo niecelny.

14'

Jakub Kowalski egzekwował trzy rzuty rożne. Żaden korner nie przyniósł jednak większego zagrożenia pod bramką Cabaja.

12'

Gospodarze próbowali przedrzeć się w pobliże bramki Sandecji. Aktywny Wawryka zagrał prostopadłą piłkę do Pawła Smółki, ale napastnik Okocimskiego stracił nieco kontrolę nad piłką. Zdołał jednak oddać strzał, ale defensorzy gości odbili futbolówkę na róg.

10'

Marcin Makuch dynamicznie ruszył prawą stroną boiska. Po krótkim dryblingu na wysokości linii pola karnego czysto zatrzymał go Iwan Litwiniuk.

9'

Żółta kartka dla Damiana Byrtka.

8'

Z prawej strony boiska piłkę dośrodkował Piotr Kosiorowski, ale dobrze głową interweniował Damian Byrtek.

7'

Mateusz Wawryka z prawej strony boiska dograł piłkę do Tomasza Ogara. Napastnik Okocimskiego uwolnił się spod opieki obrońcy, ale futbolówka nieco mu uciekła. Wywalczył jednak rzut rożny. Wrzutkę z kornera wyłapał Marcin Cabaj.

6'

Na razie gra toczy się w środku pola. Obie drużyny badają się nawzajem.

4'

Na mecz przyjechało 150 kibiców Sandecji.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego. Gramy!

16:59

Obie drużyny są już na boisku. W Brzesku ciepło, choć słońce skryte jest za chmurami. Na trybunach "na oko" ok. 400-500 widzów. Dobre warunki do gry. Zaraz zaczynamy.

16:46

W meczu rundy jesiennej pomiędzy tymi zespołami lepsi okazali się nowosądeczanie, którzy wygrali 4:3.

16:43

Ławka rezerwowych Sandecji: Bomba, Borovicanin, Szczepański, Certik, Kurczyński, Mróz, Górski

16:42

Ławka rezerwowych Okocimskiego: Mieczkowski, Wieczorek, Flis, Cegliński, Darmochwał, Pyciak, Wojcieszyński

16:35

Witamy na meczu 25. kolejki 1. ligi pomiędzy Okocimskim Brzesko i Sandecją Nowy Sącz. Pierwszy gwizdek już za 25 minut.