Górnik ŁęcznaGórnik Łęczna
95'

Koniec meczu!

93'

Bardzo groźna sytuacja gości. Strzał Szałachowskiego zablokowany, przejął piłkę Sołdecki i sam na sam nie pokonał Radlińskiego

90'

Goooool wyrównanie Warty! Trojanowski uderzył z kilkunastu metrów z prawej strony pola karnego i jest 1:1!

89'

Bardzo groźna kontra Bogdanki 4 a 2, ale goście zwolnili akcję. Dośrodkował z lewej strony Oziemczuk, a strzelał Nikitović głową, ale ponad poprzeczką.

87'

Zmiana w zespole gości. Wchodzi na boisko Wiązowski, który zmienia Zubera.

86'

Rzut wolny wykonywał Kołodziejski, ale po wrzutce piłka wybita na rożny. Na krótki słupek wrzucał Magdziarz, tam głową strzelał Jurga, ale lekko i obok bramki.

85'

Za Pesira wszedł Oziemczuk

81'

Wrzutka Magdziarza z rzutu rożnego. Bartkowiak świetnie znalazł się w polu karnym i uderzył głową kozłem, ale piłka przeszła nad poprzeczką.

79'

Szałachowski wniósł dużo ożywienia do gry Bogdanki. Wyraźnie szarpie do przodu i stara się napędzać ataki gości.

78'

Szałachowski prostopadle zagrywał do Nowaka, ale ten był na spalonym.

75'

Po rzucie rożnym Nowak rozegrał piłkę z Szałachowskim, zagrał po ziemi, ale znowu futbolówkę wybili obrońcy.

73'

Groźna sytuacja Bogdanki. Po kontrze 3 na 2 Zuber wszedł w pole karne, mógł uderzać, ale zdecydował się odegrać do Szałachowskiego, a Wichtowski zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

72'

Sebastian Szałachowski zmienia Renusza, pierwsza zmiana w zespole gości.

71'

Czoska wchodzi za Jakóbowskiego.

69'

Strzał Renusza, który zszedł z lewej strony do środka i uderzył lewą nogą z dystansu. Radliński z problemami odbił piłkę siebie.

66'

Żółta kartka dla Wichowskiego. Mecz cały czas jest dosyć ostry.

66'

Silnie uderzył Giel z dystansu, ale trafił wprost w ręce bramkarza.

62'

Warta wyraźnie się rozochociła. Szczególne aktywny w ataku jest Magdziarz. Może coś z tego będzie.

61'

Atak Łęcznej lewą stroną, ale wrzuconą w pole karne przez Renusza piłkę wyłapał Radliński.

59'

Magdziarz popędził prawą stroną przez pół boisku, ale dośrodkował niecelnie. Po chwili znowu dośrodkował w pole karne, gdzie Trojanowski szczupakiem uderzył minimalnie nad bramką.

58'

Zmiana w Warcie. Jurga za Wilczyńskiego.

55'

Bartoszak, który wszedł na boisko po przerwie, by wzmocnić ofensywę Warty, na razie jest zupełnie niewidoczny.

53'

Akcja lewą strony Bogdanki, Renusz zagrał w pole karne, ale piłkę wybili obrońcy

51'

Piękny strzał Trojanowskiego z prawej strony z około 16 metrów. Opadającą piłkę do boku sparował Socha i obrońcy wybili piłkę

49'

Faul na Trojanowskim. Z rzutu wolnego Magdziarz wrzucał piłkę, ale spokojnie złapał Socha.

47'

Od początku w ataku goście. Po rzucie wolnym strzał Kalkowskiego obił tylko obrońców.

46'

Od środka rozpoczęli goście.

18:08

Piłkarze są już na boisku, za moment początek drugiej połowy.

46'

Zmiana w zespole Warty. Bartoszak wchodzi za Gajdę.

45'

Po rzucie wolnym Radliński wybija piłkę i sędzia kończy pierwszą połowę.

45'

Żółta kartka dla Trojanowskiego za faul na Zuberze.

45'

W pole karne przedarł się Zuber, próbował lobować, ale piłka wylądowała na górnej siatce.

45'

Cztery minuty doliczone.

44'

Żółta kartka dla Magdziarza za dyskusję

43'

Dośrodkowanie Trojanowskiego w pole karne z rzutu wolnego, ale wybili piłkę obrońcy.

41'

Na boisku leży Magdziarz. Potrzebna pomoc medyczna.

41'

Bogdanka cały czas atakuje.

40'

Zuber poszedł prawym skrzydłem, wrzucił piłkę na 11 metr. Przyjął ją Sołdecki, ale uderzył prawą nogą obok bramki.

37'

Sołdecki zagrał prostopadle do Renusza, który wyszedł sam na sam z bramkarzem, podciął piłkę, ale trafił pół metra obok bramki.

34'

Długa piłka za obrońców. Nie trafił w nią Wichtowski, przejął Pesir, przerzucił ją nad bramkarze, ale trafił w poprzeczkę.

33'

Sołdecki ładnie zagrał piętą między obrońców. Tam znalazł się Renusz, ale z lewej nogi strzelił w bramkarza!

32'

W ataku jest Bogdanka. Bramka wyraźnie dodała im skrzydeł. Teraz wykonywała rzut rożny. Po wrzutce Nikitovicia, ale obrońcy wybili piłkę. Ponowną wrzutkę w pole karne wyłapał Radliński.

29'

Goooool! Kombinacyjna akcja przed polem karnym. Piłka wystawiona do Sołdeckiego, który uderzył wewnętrzną częścią buta. Po rykoszecie piłka zmyliła Radlińskiego, który stał jak wryty i musi wyciągać piłkę z bramki.

27'

Nie trafił w piłkę Wichtowski, przejął ją Nowak i uderzył sprzed pola karnego, ale bardzo niecelnie.

26'

Bramkarz Bogdanki ucierpiał w tej akcji i był kilka minut opatrywany, ale gra już wznowiona.

22'

Bardzo groźna sytuacja Warty. Kalkowski źle wyprowadzał piłkę, przejął ją Magdziarz, zagrał do Giela prostopadle. Bramkarz rzucił się pod nogi i odbił piłkę, a dobitkę Trojanowskiego wybił Kalkowski, naprawiając swój początkowy błąd.

19'

Faul 20-kilka metrów od bramki po faulu Kalkowskiego na Magdziarzu. Uderzał Trojanowski nad poprzeczką.

17'

Rzut wolny z prawej strony dla Bogdanki, po dośrodkowaniu główkował Midzierski, ale trafił w obrońcę.

15'

Prawą stroną ładnie przedarł się Jakubowski, ale wchodzącego Magdziarza uprzedził obrońca.

13'

Warta stara się grać głównie po ziemi, z kolei goście zagrywają długie piłki. Obie taktyki nie przynoszą jak na razie zbyt dobrego efektu.

11'

Zółta kartka dla Kalkowskiego za faul na Jakóbowskim. Wszedł ostro wślizgiem, kartka zasłużona.

7'

Warta zanotowała kilka fauli w środku pola, gra dosyć wysoko. Obrona Łęcznej na razie sobie z tym jednak radzi.

4'

Niebezpieczne zagranie Wichtowskiego do bramkarza, niewiele brakowało żeby piłkę przejął Pesir, ale w ostatniej chwili Radliński wykopał piłkę na aut.

2'

Na razie gra toczy się głównie w środku pola. Oba zespoły nie rzuciły się do szaleńczych ataków i spodziewamy się, że w takim powolnym tempie będzie się toczył ten mecz. Może się pozytywnie rozczarujemy i gra nabierze rumieńców?

1'

Od środka rozpoczęli gospodarze. Warta w zielonych koszulkach, Bogdanka na czarno.

1'

Początek spotkania.

16:47

Ławka rezerwowych GKS Bogdanka: Wiązowski, Tymosiak, Oziemczuk, Paluch, Prusak, Szałachowski, Ricardo

16:46

Ławka rezerwowych Warty: Bartoszak, Czoska, Jurga, Kanarek, Lis i Nowosielski

16:45

Piłkarze prowadzą już rozgrzewkę, niedługo zejdą do szatni, by przygotować się do wyjścia na mecz.

16:40

Pogoda jest słoneczna, ogólnie jest bardzo ładnie. Mimo to ludzi na stadionie niezbut wielu, jak to w środowe popołudnie. Doliczyć się można na razie około 300 osób.

16:36

Pewne jest, że w dzisiejszym meczu nie zobaczymy Chińczyka Yu Fei, który już pożegnał się z Wartą.

16:35

Trzy punkty zdobyli w dotychczasowych sześciu wiosennych spotkaniach piłkarze Warty. A to tylko dlatego, że z rozgrywek pierwszoligowych wycofał się Łódzki Klub Sportowy. Na boisku „Zieloni” przegrali wszystkie pięć spotkań.

16:30

Witamy w relacji z "Ogródka", gdzie Warta podejmie GKS Bogdankę. Dla Zielonych będzie to szansa na pierwsze punkty wywalczone wiosną na boisku. Łęcznianie nie muszą się martwić o ligowy byt, dlatego do meczu z Wartą podchodzą na spokojnie. Gospodarze powoli zbliżają się natomiast do strefy spadkowej i każde punkty są dla nich na wagę złota.