CracoviaCracovia
0 : 0
Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
20:21

Koniec meczu! W meczu Cracovia - Olimpia remis 0-0! Cracovia próbowała, ale gola nie strzeliła. Za udział w relacji dziękuje Krzysztof Orski. Zapraszam do śledzenia innych relacji w serwisie Ekstraklasa.net!

94'

Jeszcze rzut wolny dla Pasów. To już na pewno ostatnia okazja!

94'

Złe rozegranie. To już chyba koniec meczu.

93'

Rzut rożny dla Pasów. To chyba ostatnia szansa!

90'

Do drugiej połowy sędzia doliczył 4 minuty.

89'

Boljević strzela z linii pola karnego! Piłka przechodzi tuż obok słupka!!

87'

Kosanović z wolnego strzelił w mur. Będzie rzut rożny.

86'

I ostatnia zmiana w Olimpii. Za Frańczaka wchodzi Pawłowski.

85'

Na murawie leży Frańczak, który faulował Bernhardta na linii pola karnego. Będzie rzut wolny dla Cracovii!

85'

Ostatnia zmiana w Pasach. Za Budzińskiego wchodzi Zieliński.

84'

Cracovia atakuje. Podopieczni trenera Stawowego chcą za wszelka cenę strzelić gola!

82'

Druga zmiana w Olimpii. Za Szczota wchodzi Banasiak.

79'

Z rzutu wolnego dośrodkowywał Rogalski, interweniuje Pilarz a dodatkowo jest faulowany.

78'

Budziński dobrze powstrzymał Woźniaka. Od bramki grę wznowi Pilarz.

76'

Mało brakło a Kosanović strzeliłby gola samobójczego. Piłka przeleciała jednak nad bramką.

74'

Rogalski bardzo ostro zaatakował Dąbrowskiego. Sędzia nawet nie gwizdnął. Pomocnikowi Pasów nie podoba się taka decyzja.

72'

Próba Boljevicia!!! Piłka po rykoszecie mija o centymetry bramkę gości!!

72'

Technicznie próbował uderzyć Bernhardt, ale mu to nie wyszło. Od bramki grę wznowi Wróbel.

71'

W odpowiedzi z 20 metrów uderzył Smoliński!! Piłka przeleciała tuz obok słupka bramki Pilarza!

70'

Dobre uderzenie Danielewicza, piłka leci nad poprzeczką, ale bylo blisko!

69'

Zmiana także w Pasach. Za Zejdlera na boisku melduje się Steblecki.

68'

Zmiana w Olimpii. Za Ruszkula wchodzi Rogalski.

66'

Znakomite podanie Cieslińskiego do Ruszkula! Ten drugi nie przyjął odpowiednio piłki i to wystarczyło, żeby Pilarz skutecznie interweniował! Było bardzo groźnie!

65'

Uderzenie Bernhardta z 20 metrów przelatuje tuz obok bramki Wróbla!!

64'

W odpowiedzi Boljević pognał na bramkę rywala, ale został popchnięty tuż przed polem karnym. Sędzia nie reaguje. Nie wytrzymał trener Stawowy, który ruszył do arbitra bocznego i delikatnie mówiąc go okrzyczał ;)

63'

Woźniak faulowany przy rogu boiska przez Bernhardta. Będzie rzut wolny. Piłka zagrana przed pole karne, ale strzał Łabędzkiego poszybował wysoko nad bramką.

61'

Boljević wpadł w pole karne, ale jeden z obrońców wślizgiem wybił piłkę na rzut rozny. Kibice domagają się jedenastki, ale chyba niesłusznie.

58'

Dobra akcja Ruszkula. Zawodnik Olimpii wpadł w pole karne i z linii końcowej próbował dograć do Szczota. Dobrze interweniował Pilarz, który wyłapał tą piłkę.

57'

Zmiana w Cracovii. Za Szeligę wchodzi Boljević. Kapitan Cracovii utyka schodząc z boiska.

57'

Nykiel wpadł w pole karne, oddał strzał, ale w ostatniej chwili zablokował go jeden z obrońców!!

55'

Dośrodkowanie Frańczaka wybija Marciniak. Nie ma zagrożenia pod bramką gospodarzy.

54'

Z linii pola karnego uderzył Szczot, ale piłka poszybowała wysoko nad bramką Pilarza.

52'

Z rzutu wolnego dośrodkowywał Kosanović a główkował Żytko. Bardzo dobry strzał, ale piłka przelatuje tuż obok słupka!!

51'

Faulowany Zejdler. Od rzutu wolnego Cracovia. Krótko rozegrana piłka i Pasy atakują pozycyjnie.

50'

Cracovia ciągle atakuje. Tym razem dośrodkowywał Bernhardt, ale obrońcy gości wybili piłkę. Wróbel tymczasem gra na czas.

49'

W przerwie meczu na sektorze gości pojawiło się około 5 osób.

48'

Dobra akcja Pasów! Bernhardt przytrzymał piłkę na linii pola karnego, oddał do Dąbrowskiego, ale ten strzelił nad bramką!!

47'

Tym razem uderzał Danielewicz. Na raty obronił Wróbel. Mało brakło a napastnik Pasów zdążyłby z dobitką.

47'

Strzał Bernhardta, ale piłka przelatuje obok bramki Wróbla.

46'

Dzisiejsza frekwencja to 6358 osób. W trakcie gry przybyło kibiców na stadionie.

46'

Zaczynamy! Pierwsza piłka dla Cracovii!

19:29

Zawodnicy wracają już na murawę. Za chwilę sędzia wznowi grę.

19:18

Koniec pierwszej połowy Jak na razie Cracovia remisuje z Olimpią 0-0. Trzeba przyznać, że lepsze okazje mieli goście. Gdyby nie Krzysztof Pilarz, zawodnicy trenera Asensky'ego z pewnością by prowadzili. Na drugą połowę zapraszamy za około 15 minut.

45'

Sędzia doliczył 1 minute do pierwszej połowy.

44'

Na boisku leży jeden z zawodników Olimpii. Z daleka wydaje się, że jest to Woźniak.

44'

Kolejna dobra akcja Olimpii! I ponownie dwa razy znakomicie broni Pilarz!!

43'

Z 30 metrów uderzał Szeliga. Piłka przeleciała wysoko nad bramką.

41'

Fatalny błąd Marciniaka, który stracił piłkę. Ta trafiła do Smolińskiego, który pognał w stronę bramki Pasów i dośrodkował. Czujny był jednak Pilarz, który nie pozwolił aby futbolówka dotarła do Szczota.

40'

Z rogu dośrodkowywał Bernhardt, głową uderzał Danielewicz, ale nie trafił czysto w piłkę, która wysoką parabolą wpadła w ręce Wróbla.

39'

Krzysztof Nykiel gonił piłkę i się opłaciło. Będzie rzut rożny.

38'

Na boisku leży Szczot. Gracz Olimpii trzyma sie za głowę. Jednak za chwilę wróci do gry.

36'

Żółtą kartką ukarany został Marciniak.

35'

Podanie do Frańczaka, ten gonił piłkę i dośrodkował, ale już zza linii końcowej. Od bramki zacznie Pilarz.

33'

Zza pola karnego uderzał Szczot, ale zablokował to uderzenie Żytko. PO rzucie rożnym główkował Staniek, jednak zbyt słabo żeby zaskoczyć Pilarza.

32'

Nieźle wychodził na pozycję Nykiel, ale koledzy nie zdołali dostarczyć do niego piłki.

30'

Niezłe podanie do Danielewicza, ale pomocnik Cracovii nie dał rady się przepchnąć w polu karnym i piłkę spokojnie złapał Wróbel.

29'

Powstrzymana szarża Marciniaka na lewej stronie. Tylko aut dla Cracovii.

27'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego strzelał Cieśliński, ale jego uderzenie głową było bardzo niecelne.

25'

Olimpia szybko rozegrała rzut z autu i Ruszkul stanął oko w oko z Pilarzem. Napastnik gości mógł się zapytać bramkarza w który róg mu strzelić, ale strzelił prosto w Pilarza!! Jak to nie wpadło??!!

24'

Bernhardt spróbował strzału, ale bez problemu piłkę złapał Wróbel.

23'

Zejdler faulowany przez Pisarczuka. Będzie szansa na wrzutkę dla Bernardta.

22'

Zbyt mocna piłka do Bernhardta, nie będzie zagrożenia pod bramką Wróbla.

21'

Odważniej zaatakowali goście. Teraz to krakowianie mają problemy z przeprowadzeniem konstruktywnej akcji.

19'

Marciniak nie dał się oszukać Frańczakowi. Gdyby obrońca Cracovii się pomylił to Olimpia miałaby znakomitą okazje do objęcia prowadzenia.

18'

Błąd techniczny Pisarczuka. Aut dla Cracovii.

16'

Długie podanie do wychodzącego na czystą pozycję Ruszkula. Piłka złapała jednak poślizg na murawie i szybciej dopadł do niej Pilarz. Mogło być groźnie.

14'

Po rozegraniu rzutu wolnego zza pola karnego uderzał Marciniak, ale nie trafił czysto w piłkę. Wróbel ze spokojem chwycił futbolówkę.

13'

Olimpia ma problem z wprowadzeniem piłki na połowę Cracovii. Skuteczny jest pressing podopiecznych trenera Stawowego.

12'

Krakowianie szybko rozgrywają piłkę, ale Danielewicz nie dostrzegł znakomicie wychodzącego na pozycję Zejdlera. W końcu dośrodkowywał Nykiel, ale prosto w ręce Wróbla.

10'

Wrzutka Nykiela z prawej strony. Piłka mija 3/4 linii obrony gości, ale czwarty obrońca wybił ją już na rzut rożny.

9'

Dobry odbiór Zejdlera w środku i Cracovia buduje akcje. Ponownie pod pole karne gości zapędził się Żytko i dośrodkował. Prosto w ręce bramkarza.

7'

Dobra piłka do Ruszkula, ale napastnik gości źle przyjął futbolówkę, do której dopadł Pilarz.

5'

Na początku meczu inicjatywę przejęła drużyna gospodarzy, jednak Olimpia uważnie gra w obronie.

3'

Uderzenia zza pola karnego spróbował Bernhardt, ale była to próba bardzo słaba. Piłka przeleciało kilka metrów nad bramką Wróbla.

2'

Pierwsza akcja Pasów. Żytko wpadł w pole karne i ładnie odegrał do Zejdlera. Młody pomocnik Cracovii został jednak uprzedzony przez obrońców z Grudziądza.

2'

Niecelne podanie do Frańczaka. Aut dla gospodarzy.

1'

Pustki dzisiaj przy Kałuży. Tak niskiej frekwencji dawno nie widziałem na Pasach.

1'

Zaczynamy! Pierwsza piłka meczu dla piłkarzy Olimpii!

18:27

Zawodnicy obu ekip wychodzą już na murawę prowadzeni przez sędziego dzisiejszego spotkania - Mariusza Złotka. Z głośników płynie hymn Cracovii.

18:16

Ławka rezerwowych Olimpii Grudziądz: Osiecki, Banasiak, Mazurkiewicz, Górka, Fafiński, Rogalski, Pawłowski.

Ławka rezerwowych Cracovii: Perdijić, Boljević, Puzigaca, Steblecki, Zieliński, Struna, Lacić.

18:13

18:10

Mimo wcześniejszych zapowiedzi w kadrze meczowej zabrakło Saidiego Ntibazonkizy.

18:04

Piłkarze obu ekip rozgrzewają się na murawie stadionu. W Krakowie jest ciepło, ale nie gorąco. Idealna pogoda do rozgrywania i oglądania meczu. Kibiców tymczasem jak na lekarstwo...

17:59

Serdecznie witamy ze stadionu Cracovii! Już za około 30 minut początek spotkania 25 kolejki 1. ligi. Cracovia zagra z Olimpią Grudziądz. Zachęcam do pozostania z nami i śledzenia relacji LIVE w serwisie Ekstraklasa.net!