CracoviaCracovia
2 : 1
wartaWarta Poznań
15:50

Koniec meczu!! Po fatalnej pierwszej połowie i dobrej drugiej, Cracovia wygrywa 2-1!! Za udział w dzisiejszej relacji dziękuje Państwu Krzysztof Orski. Zapraszam na kolejne relacje Live w serwisie Ekstraklasa.net.

92'

Warta gra na aferę, ale nic z tego. Piłka wraca na drugą stronę boiska.

91'

Po rzucie rożnym dla Warty faulowany był Pilarz.

90'

Do drugiej połowy sędzia doliczył 2 minuty.

90'

Rozpoczyna się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry. Czy w tym meczu coś się jeszcze zmieni?

87'

Znakomita akcja Pasów! Z 8 metrów uderzał Zejdler, ale lepszy od niego Lis, który odbił ten strzał!!

85'

Na boisku leży Budziński, łapia go skurcze. Za chwile wróci pewnie na murawę.

84'

Po błędzie Pilarza uderzał Magdziarz, ale strzelił daleko od bramki.

82'

Warta wygląda na rozbitą. Nie kleją się akcje ofensywne poznaniaków.

80'

Cały czas w ataku Cracovia. Tym razem dobra akcja Stebleckiego, dośrodkowanie Nykiela, ale dobrze piłkę przejął Lis.

77'

Na stadionie zasiadło dzisiaj 5754 kibiców. Kiepska frekwencja jak na stadion Cracovii.

78'

W polu karnym znalazł się Steblecki. Młody pomocnik uderzył, ale piłka po rykoszecie wyszła na rzut rożny.

75'

Trojanowski został dobrze powstrzymany z boku pola karnego przez Nykiela.

74'

Zmiana także w Pasach. Za Boljevicia wszedł Steblecki.

73'

Zmiana w Warcie. Za Jakóbowskiego wchodzi Bartoszak.

72'

Kopia akcji sprzed 10 minut!!! Tym razem sam na sam popędził Budziński, minął bramkarza, ale strzelił zbyt słabo. Obrońcy wybili piłke zmierzającą do bramki!!!!

72'

Żółtą kartką ukarany został Danielewicz.

69'

Cracovia po przerwie zmieniła styl gry. Zamiast non stop rozgrywać piłkę zaczęli rzucać piłki do przodu. Okazało się to zdecydowanie bardziej skuteczne, czego dowodem są dwie bramki.

68'

Prostopadła piłka do Boljevicia, ale napastnika Cracovii uprzedził bramkarz Warty.

67'

Zejdler próbował się przebić środkiem boiska. Minął dwóch przeciwników, ale z trzecim nie dał sobie już rady.

64'

Zmiana w Warcie. Za Kołodziejskiego wszedł Trojanowski.

63'

jak nie padła bramka??!! Bojlević wyszedł sam na sam z Lisem, minął go i strzelił do pustej bramki!! Z linii futbolówkę wybił jednak Wichtowski!!

61'

Cóż za akcja Pasów!! Danielewicz dobrze uruchomił Boljevicia, który wpadł w pole karne. Jego strzał obronił jednak Lis!!!

60'

Bernhardt został dobrze powstrzymany na prawej stronie przez Bartkowiaka.

58'

Cracovia nie zamierza bronić wyniku. Podopieczni trenera Stawowego ewidentnie chcą strzelić trzeciego gola!

57'

Warta także nie składa broni!! Fantastyczna akcja Magdziarza, jednak jego strzał przeleciał obok słupka bramki Pilarza. Było blisko!!

56'

"Właśnie tak macie grać" - skandują kibice Pasów. Trzeba przyznać, że Cracovia rzeczywiście zaczęła grać w tym meczu. Pierwsza połowa była zdecydowanie zimowym snem.

53'

GOOOOOL!!!!! Cracovia odradza się z popiołu!!!! Fantastyczną akcję Bernhardta wykończył Danielewicz!!!!

52'

Wojciech Stawowy chyba obudził w szatni swoich piłkarzy. Gra Pasów wygląda lepiej w drugiej połowie meczu!

51'

GOOOOOL!!! Cracovia doprowadza do wyrównania! Wielkie zamieszanie w polu karnym, najprzytomniej zachował się Budziński, który mocnym strzałem ulokował piłkę w siatce Warty!!!!

49'

Dobra akcja Warty. Jakóbowski podawał do Giela, ale uprzedził go Nykiel. Będzie aut dla gości.

47'

Po rzucie rożnym w zamieszaniu próbował uderzyć Bernhardt, ale zablokował go Ngamayama.

47'

Ruszyli do ataku krakowianie. uderzył Nykiel, ale piłka została zablokowana i będzie rzut rożny!

46'

Na drugą połowę nie wyszedł Szeliga. Zmienił go Dąbrowski.

46'

Drugą odsłonę meczu rozpoczynają piłkarze Warty!

15:00

Piłkarze wracają na murawę. Za chwilę zaczynamy drugą połowę meczu.

14:48

Koniec pierwszej połowy meczu. Warta zasłużenie prowadzi z Cracovią 1-0. Piłkarzy Pasów żegnają gwizdy. Na drugą odsłonę meczu zapraszamy za około 15 minut.

45'

Sędzia doliczył jedną minutę do regulaminowego czasu pierwszej połowy.

44'

Sprzed pola karnego uderzał Czoska, ale niecelnie. Piłka powędrowała nad bramką.

42'

Fantastyczne podanie Boljevicia do Bernhardta, ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną. Wydaje się, że decyzja arbitra była słuszna.

41'

Budziński strzelił z około 25 metrów, ale bardzo niecelnie.

40'

Trzeba przyznać, że bramka dla Warty wisiała w powietrzu. Podopieczni trenera Pawlaka są dziś po prostu lepsi.

38'

GOOOOL!!!! Co się odwlecze to nie uciecze!! Dobre podanie do Magdziarza, który ładnym lobem przerzucił piłkę nad Pilarzem!!!

37'

Ależ akcja Warty!!! Fantastyczne podanie do Gajdy, który wychodzi sam na sam i uderzył z 16 metrów!! Broni Pilarz!!

35'

Jakóbowski ucierpiał w starciu na własnej połowie boiska. Po chwili wrócił jednak na murawę.

35'

Próba uderzenia Wilczyńskiego. Piłka powędrowała bardzo wysoko nad bramką.

33'

Szarpnął prawą stroną Bernhardt, ale został bardzo dobrze przyblokowany przez Bartkowiaka.

32'

Krakowianie rażą dzisiaj niedokładnością. To wygląda po prostu źle.

30'

W ataku Warta. Serię trzech dośrodkowań zakończyła skuteczna interwencja pilarza. Nie było wielkiego zagrożenia.

29'

Z rzutu wolnego uderzył Boljević, ale piłka wpadła prosto w "koszyczek" Lisa.

28'

Żółta kartka dla Wilczyńskiego.

27'

bardzo dobrze gra dzisiaj Bartkowiak, który raz po raz przerywa akcje Cracovii.

26'

W wymuszonych zmianach już remis 1-1. Dudzica, który ucierpiał przy tej fantastycznej okazji, zmienia Danielewicz.

25'

Pojawiła się na stadionie grupka około 10 kibiców Warty Poznań.

24'

W odpowiedzi akcja Jakóbowskiego została w ostatniej chwili przerwana przez Kosanovicia!!

23'

Ależ akcja dla Cracovii!!! Po akcji Szeligi piłkę dostał Dudzic, który szybko uderzył na bramkę Lisa! Trafił jednak w boczną siatkę!!

22'

Krakowianie długo konstruowali swoją akcję, ale wyszedł z niej tylko wrzut z autu.

19'

Moment chaosu na boisku. Żadna z drużyn nie jest w stanie przytrzymać piłki przez dłużej niż kilkanaście sekund.

17'

Dobra akcja Cracovii, ale Marciniak zamiast zagrać do dobrze ustawionego Dudzica wolał wycofać piłkę. Tam jednak nie było żadnego z kolegów. Niepokoją się kibice Pasów.

17'

Widzę na stadionie kibiców z Poznania. Są to jednak fani Lecha, którzy są zaprzyjaźnieni z kibicami Cracovii!

15'

Wilczyński dośrodkował z prawej strony, ale Jakóbowski nie doszedł do tej piłki. Zabrakło centymetrów!!

15'

I mamy wymuszoną zmianę w Warcie.

14'

Chyba będzie potrzebna zmiana. Młody gram Warty trzymał się za nos, być może doszło do złamania. Do zmiany gotowy jest Czoska.

12'

Na boisku leży Mateusz Pogonowski.

11'

Zawodnicy Warty są bardzo dobrze ustawieni w obronie. Cracovia nie może rozwinąć skrzydeł w swoim ataku pozycyjnym.

9'

Znakomicie chciał Bernhardt uruchomić Dudzica, ale w ostatniej chwili Wichtowski przejął prostopadłą piłkę!!

7'

Fatalny błąd Kosanovicia!!!! Zbyt słabe podanie do Pilarza przejął napastnik Warty i popędził sam na sam z bramkarzem Cracovii, który udanie interweniował na granicy pola karnego!! Chwilę później dobitkę z linii bramkowej wybili jeszcze obrońcy Pasów! Powinno być 1-0 dla Warty!!!

6'

Magdziarz uderzał z rzutu wolnego, ale trafił prosto w mur zawodników Cracovii.

5'

Bardzo wysoko grają obrońcy Pasów. Raz po raz Adam Marciniak i Mateusz Żytko znajdują się na pozycjach pomocników.

3'

Obie drużyny atakują. Tym razem dośrodkować próbował Marciniak, ale mało co nie trafił w... telebim.

2'

W odpowiedzi wrzutka Jakóbowskiego, ale prosto w ręce Krzysztofa Pilarza.

2'

żytko próbował uruchomić na prawej stronie dobrze wychodzącego Nykiela, ale jego podanie było zbyt mocna.

1'

Rozpoczynamy spotkanie! Pierwsza piłka dla graczy Pasów!

13:58

Piłkarze obu zespołów wychodzą już na murawę wyprowadzani przez sędziego dzisiejszego spotkania - Pawła Dreschela. Z głośników płynie hymn Cracovii w wykonaniu Macieja Maleńczuka.

13:50

Wszyscy piłkarze zeszli już do szatni. Murawa została zroszona. Do rozpoczęcia spotkania pozostało 10 minut!

13:46

Podopieczni trenera Pawlaka schodzą już do szatni. Gospodarze jeszcze wykonują ostatnie ćwiczenia.

13:38

Piłkarze Warty ćwiczą strzały na bramkę. Zawodnicy Cracovii skupieni są na szybkiej wymianie piłek.

13:34

Podaję nazwiska piłkarzy, którzy dzisiejszy mecz rozpoczną na ławkach rezerwowych obu zespołów.

Warta Poznań: Radliński, Kanarek, Bartoszak, Czoska, Nowosielski, Trojanowski.

Cracovia: Perdijić, Danielewicz, Dąbrowski, Puzigaca, Steblecki, Żołądź, Struna.

13:31

Na rozgrzewkę wychodzą właśnie zawodnicy Cracovii, którzy są awizowani do wyjściowej jedenastki.

13:26

Aktualnie na stadionie jest mało kibiców Cracovii. Jednak przyjemna wiosenna pogoda powinna przyciągnąć dziś na stadion wielu kibiców. Nie ma za to zorganizowanej grupy fanów Warty.

13:21

Piłkarze Warty już od chwili rozgrzewają się na płycie krakowskiego boiska. Na murawę właśnie wyszli także rezerwowi zawodnicy Pasów.

13:20

Serdecznie witamy prosto ze stadionu Cracovii przy ulicy Kałuży 1! Już za około 40 minut rozpocznie się spotkanie 24 kolejki 1. ligi pomiędzy Cracovią i Wartą Poznań! Zapraszamy do pozostania z nami i śledzenia najszybszej relacji live!