Niedziela, 21 kwietnia 2013, godz. 17:00

Chwilę po wznowieniu sędzia kończy mecz!

Rzut karny po faulu na Kowalczyku. Sam poszkodowany egzekutorem karnego i 3:2.

90'

Trzy minuty doliczone.

87'

W sytuacji sam na sam Piątkowski strzelił w lewy dolny róg, ale piłka minęła bramkę.

86'

Mamy ciekawą końcówkę. Zmiana w Dolcanie. Piesio schodzi z boiska, w jego miejsce Dybiec.

85'

Dośrodkowanie Nitkiewicza z lewej strony i Pieczara był bliski zdobycia kontaktowej bramki.

83'

Dolcan zaczyna grać na czas, ale nie ma się czemu dziwić. Piesia złapał skurcz i opuszcza na chwilę boisko.

81'

Była to kuriozalna bramka. Zarychta wybił piłkę, ta trafiła pod nogi zawodnika Dolcanu, któremu wybił piłkę obrońca Kolejarza. Piłka trafiła do Piesia, który po ziemi uderzył w środek z bramki z 2 metrów.

81'

I szybka odpowiedź Dolcanu! Zamieszanie w polu karnym i Piesio zdobywa bramkę na 3:1!

80'

Rzut karny podyktowany został na faul na Kowalczyku.

80'

Rzut karny dla Kolejarza i Kowalczyk pewnie wykorzystuje okazję!

77'

Dolcan strzela bramkę po dużym błędzie obrońców Kolejarza. Grzegorz Piesio!

74'

Pieczara w miejsce Adamka

73'

W sytuacji sam na sam Kowalczyk uderzył głową piłkę prosto w bramkarza bo dośrodkowaniu z lewej strony.

71'

Piesio oddał strzał na bramkę, ale zablokował piłkę Markowski.

70'

Szufryn dostał drugą żółtą i czerwoną kartkę. Zderzył się z zawodnikiem Dolcanu, a sędzia uznał że zawodnik Kolejarza faulował.

68'

Giesa wszedł w miejsce Wolańskiego.

67'

Rzut rożny dla Dolcanu. Nisko bitą piłkę wybija Markowski.

66'

Z rzutu wolnego dośrodkowywał Kamil Kurowski, ale wybijają obrońcy Dolcanu

63'

Wracając do bramki, było to naprawdę piękne uderzenie Grzelaka prawie z połowy boiska. Murowany kandydat do bramki kolejki!

61'

Zmiana także w Dolcanie. Wiśniewski za Jakubika. Obie zmiany były przyszykowane, już zanim padła bramka.

61'

Zmiana w Kolejarzu. Gryźlak wszedł w miejsce

60'

Bramka dla Dolcanu po ładnym strzale z 40 metrów prosto w okno! Piękny strzał!

59'

Żółta kartka dla Szufryna

57'

Żóła kartka dla Jakubika za uderzenie Szufryna nogą w twarz.

56'

Żółta kartka dla Hirsza za niebezpieczny wślizg na Stefaniku.

55'

Przewrotką uderzał Piesio, ale zagrał do kolegi, który był na spalonym.

54'

Żółta kartka dla Nitkiewicza za faul na Cichockim

52'

Bardzo dobra okazja Zielińskiego, który minął zwodem obrońcę Kolejarza na 5. metrze, ale uderzył prosto w Szufryna.

50'

Grzelak faulował Adamka. Z 16. metrów uderzał Wolański, ale niecelnie. Lekki strzał wybili obrońcy Dolcanu.

48'

Po dośrodkowaniu Świerblewskiego z lewej strony piłka wyszła za linię końcową.

46'

Początek drugiej połowy.

17:50

Za nami pierwsze 45 minut. Dolcan próbował głównie strzałów z dystansu, korzystając z faktu, że Zarychta miał utrudnione zadanie, grając pod słońce. Nie były one jednak celne.

47'

Koniec pierwszej połowy w Stróżach.

46'

Z 25. metrów uderzył Osoliński, bardzo niecelnie.

46'

Dwa rzuty rożne dla Kolejarza. Dwa razy próbował uderzać Cichy, ale bez efektu.

45'

Dopiero teraz skończyło się sprzedawanie biletów!

42'

Kolejarz wychodził 3 na 1, ale sędzia dopatrzył się spalonego. Chyba niesłusznie.

41'

Adamek z 16 metrów wysoko ponad bramką.

40'

Faul na Kowalczyku około 16 metra. Bocian wrzucił piłkę w pole karne, wybili ją obrońcy, a do tego zagrał ręką Adamek.

38'

Uderzał Mateusz Piątkowski po dalekim dośrodkowaniu z lewej strony, ale trafił prosto w Zarychtę.

37'

Jako ciekawostkę, można podać, że przed stadionem jeszcze jest kolejka! To efekt wprowadzenia elektronicznego systemu identyfikacji kibiców, który wydłużył dzisiaj proces wpuszczania fanów na mecz.

36'

Akcja Nitkiewicza, podanie środkiem pola, ale znowu przechwytują obrońcy.

34'

Gra toczy się głównie długimi podaniami, przechwytywanymi przez obrońców. Dominują głównie próby strzałów z dystansu.

31'

Przed szansą stanął Kowalczyk, ale uderzył za słabo.

29'

Na razie widowisko w Stróżach nie porywa. Sporo jest walki i szarpanej gry, ale składnych akcji i dogodnych sytuacji praktycznie trudno uświadczyć. Miejmy nadzieję, że mecz się jeszcze rozkręci.

28'

Po rzucie sędziowskim Kolejarz oddał piłkę Dolcanowi.

28'

Na boisku leży Nitkiewicz, którego faulował Piesia. Zawodnik Kolejarza już jest w stanie grać.

27'

Zjawiński próbował uderzać nożycami na bramkę, ale nic z tego nie wyszło.

26'

Na stadion Kolejarza wjechała właśnie karetka, prawdopodobnie po Klepczarka.

25'

Rzut rożny dla Dolcanu. Wrzucił piłkę Osoliński, ale Szufryn wybił piłkę.

23'

Wolański próbował zaskoczyć bramkarza strzałem głową, ale uderzył słabo i bez problemu Leszczyński.

21'

Strzelał Osoliński z 16 metrów, ale bardzo wysoko ponad bramką.

19'

Rzut rożny dla Kolejarza. Wrzucał Pietrzak, ale wybijają obrońcy Dolcanu. Próbował poprawić Nitkiewicz, ale piłka wyszła poza boisko.

17'

Zółta karta dla Bociana za symulowanie faulu.

15'

Na razie mecz jest dosyć wyrównany, chociaż w grze obu zespołów widać sporo chaosu. Przeszkadza też słońce, które oślepia czasem zawodników, co odbija się na dokładności.

14'

Bardzo mocny strzał Adamka z 18 metrów zablokowany przez obrońcę w polu karnym.

12'

Z woleja uderzał teraz Wolański z 16 metra, w środek bramki i broni Leszczyński.

10'

Głową strzelał ponad bramką Piątkowski po dośrodkowaniu z prawej strony.

9'

Przyczyną zmiany Klepczarka był poważnie wyglądający uraz głowy.

8'

Zapowiadana zmiana. Kontuzjowanego Klepczarka zmienia Hirsz.

7'

Rzut wolny 40 metrów od bramki Dolcanu. Lekka wrzutka w pole karne, piłkę przejął Kolejarz.

6'

Gra wznowiona, jeszcze bez zmiany, ale Dolcan obecnie w "10".

6'

I będzie potrzebna szybka zmiana.

5'

Adamek zderzył się z jednym zawodników Dolcanu, który leży teraz na boisku, Potrzebna pomoc masażysty. Potrzebne są też nosze.

4'

Po rzucie rożnym Świerblewski po ziemi sprzed pola karnego uderzył prosto w bramkarza.

2'

Kolejarz miał groźną sytuację. Kowalczyk znalazł się po podaniu ze środka pola w dobrej okazji, ale sędzia odgwizdał spalonego.

1'

Od środka rozpoczął Dolcan.

17:00

Oba zespoły są już na boisku. Kolejarz na czerwono, Dolcan w zielonych koszulkach i czarnych spodenkach.

16:55

Rezerwa Dolcanu: Dybiec, Hirsz, Koziara, Kryczka, Sasin, Tataj i Wiśniewski.

16:55

Rezerwa Kolejarza: Arłukowicz, Giesa, Gryźlak, Lisak, Pieczara, Walęciak i Kurowski.

16:50

Witamy w relacji na żywo z meczu Kolejarza Stróże z Dolcanem Ząbki. Dla gości jest to niezwykle ważny mecz, ponieważ rozpędzona "Ząbkovia" może włączyć się nawet do walki o awans.