Niedziela, 21 kwietnia 2013, godz. 12:15
Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
1 : 0
GKS KatowiceGKS Katowice
96'

Koniec spotkania! Fotel lidera obroniony! Geniusz Pawlusińskiego przesądził o trzech punktach dla Termaliki! GKS drugi raz przegrywa na wiosnę!Dziękujemy za uwagę!

94'

Schodzi jeszcze Pawlusiński, za niego Damian Skołorzyński.

94'

Gancarczyk teraz próbował uderzać, ale baaardzo niecelnie. Piłka w okolicach narożnika boiska.

94'

Gancarczyk próbował zagrywać prostopadłą piłkę, ale zabrakło mu wyczucia w tej sytuacji.

92'

Ostatnie minuty nadziei dla gości.

91'

Koniec czasu regulaminowego. Sędzia dolicza 4 minuty.

91'

Stoper Słoników już na nogach.

90'

Wielkie zamieszanie w polu karnym Termaliki ostatecznie zażegnane przez niecieczan. Na boisku leży Czerwiński.

89'

Żólta kartka dla Dariusza Pawlusińskiego.

88'

Katowiczanie przechodzą do ulubionej taktyki Piotra Świerczewskiego "na chaos".

88'

Pitry przed polem karnym próbował mijać przeciwnika, nieskutecznie.

87'

Nalepa i Fonfara to jedyni zawodnicy, którzy dostawali dzisiaj kartki.

87'

Radionow faulowany przez Nalepę, który miał już upomnienie! I kolejna czerwona kartka!

84'

A strzelał Ceglarz...

83'

Groźny strzał z dystansu na bramkę Budziłka! Futbolówka mija jednak cel.

83'

Ależ kiks Plastika, który miał przysłowiową "patelnię" na 16. metrze od bramki.

81'

Fonfara nie będzie mógł zagrać w następnym meczu, gdzie GKS mierzy się z Flotą.

80'

Ostatnie 10 minut przed nami.

80'

Nie zgadza się Fonfara z tą decyzją sędziego, jednak nie ma już odwrotu.

78'

Fonfara ostro fauluje! I to będzie druga żółta kartka dla zawodnika gości!

76'

Świetna okazja dla gości! Gancarczyk do Rakelsa, a ten piętą skierował piłkę do bramki, lecz tam znalazł się jeden z obrońców gospodarzy i wybił piłkę!

73'

Schodzi Arkadiusz Kowalczyk, za niego Jewhen Radionow.

73'

Rakels z Czerwińskim, ale stoper Słoników ofiarnie wślizgiem ratuje sytuację.

72'

Termalica dominuje w drugiej części spotkania.

71'

I to właśnie on opuszcza boisko. W miejsce Sobczaka Kaczmarczyk.

70'

A uderzał Sobczak.

69'

Pawlusiński dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego, ale strzał jednego z zawodników gospodarzy ponad bramką Budziłka!

69'

Rzut wolny dla Termaliki na wysokości 16. metra.

68'

Roszada odpowiadają także goście. Wołkowicz opuszcza boisko, w jego miejsce Gancarczyk.

67'

Zmiana w zespole gospodarzy. Drozdowicz za Rybskiego.

65'

Głupia strata gości i przejmuje piłkę Rybski, który zagrywa do Ceglarza. Młody pomocnik Słoników nie dał rady opanować jednak piłki.

63'

Katowiczanie reagują na stratę bramki. Przechodzą do ofensywy.

62'

11 gol Plastika w tym sezonie.

61'

Pawlusiński przymierzył z dystansu, ze sporej odległości, około 25-30. metrów. Piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki! Majstersztyk!

60'

Dariusz Pawlusińskiiiiii!!!!!! Kapitalna bramka Plastika!! 1:0!!

60'

Świetna kombinacyjna akcja niecieczan! Było bardzo groźnie, ale ostatni kontakt Sobczaka nieudany i piłka nie trafia w bramkę!

57'

Pitry z rzutu wolnego!! Dobry strzał, blisko bramki, ale nie w jej światło!

57'

Pitry faulowany w okolicy 20. metra od bramki Nowaka.

56'

Sędzia liniowy bliżej trybuny prasowej nie przebiera w słowach i dość bezpośrednio zwraca się do zawodników.

55'

Chwila przerwy w grze. Pielorz zawiązuje buta...

54'

Sędzia spotkania pozwala dzisiaj na dość wiele. To sprzyja widowisku.

51'

Teraz to Termalica ma korzystniejsze warunki, grają z wiatrem.

50'

Dośrodkowanie w pole karne GieKSy, ale Kamiński najwyżej skacze do piłki i wybija ją na aut.

50'

... i tak zrobili to niedokładnie. Aut dla gości.

49'

Spokojnie konstruują atak gospodarze...

48'

Strzał z dystansu Horvatha, jednak daleko od światła bramki.

48'

Szansę na kontratak mieli gospodarze, ale podanie z głębi pola adresowane do Sobczaka było za mocne. Od bramki Budziłek.

46'

Zaczynamy drugą połówkę!:)

13:16

Długo trwa ta przerwa, ale już za moment zaczynamy!

48'

Koniec pierwszej części spotkania! Mecz jest wyrównany, było kilka dobrych sytuacji ale nie można mówić o jakichś stuprocentowych szansach do zdobycia bramki. Wracamy za chwilę!

46'

Kontratak katowiczan, ale Kowalczyk nie opanował piłki po dobrym podaniu Fonfary.

46'

Dwie minuty dłużej gramy tą pierwszą połowę!

45'

Jeszcze rzut rożny dla Termaliki.

44'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego na głowę Kamińskiego, ale ten strzela wysoko ponad poprzeczką.

43'

Zagranie w pole karne w kierunku Ceglarza, ale Budziłek czujnie wyłapuje piłkę.

42'

Rakels znów daje o sobie znać. Uderza lewną nogą w krótki róg, ale Nowak bardzo czujnie na linii.

41'

Pitry bliski przechwytu dogodnej dla niego piłki, jednak w rozpędzie odbił ją na aut.

40'

W ataku pozycyjnym Nieciecza. Piłka przegrywana od jednej do drugiej strony przez obrońców.

38'

Pawlusiński wraca jednak na boisko.

37'

Robi się problem ze skrzydłowymi w zespole Termaliki. Jarecki pauzuje dziś za kartki, Biskup wciąż nie jest gotowy do gry. W obwodzie pozostaje Damian Piotrowski.

37'

Wołkowicz już na nogach, natomiast Plastik wciąż się nie podnosi i opuszcza boisko na noszach.

36'

Pawlusiński i Wołkowicz starli się ze sobą. Potrzebna interwencja lekarzy.

34'

Wiatr robi psikusy. Budziłek bardzo mocno wybijał piłkę, gnał do niej Pitry, ale Nowak pewnie na granicach pola karnego.

33'

Sobczak w pojedynku indywidualny z Kamińskim, który dobrze zastawia piłkę i daje możliwość wyłapania jej przez Budziłka.

32'

Rakels z ostrego kąta lewą nogą! Nie ma bramki, tylko rzut rożny. Ale pochwały za tą akcję dla przyjezdnych.

31'

Drugi kwadrans zdecydowanie spokojniejszy niż pierwsze 15 minut. Gra przeniosła się do środka pola. Sporo też stałych fragmentów w postaci rożnych i autów.

30'

Rysuje się przewaga gospodarzy. GieKSa jest "wygodnym" rywalem dla Termaliki. Słoniki w pięciu dotychczasowych spotkaniach trzy razy wygrały i dwa razy remisowały.

27'

Termalica w polu karnym katowiczan, jednak ofiarnie goście i niebezpieczeństwo zażegnane.

25'

Zamieszanie w polu karnym GKS-u. Napierała wybija na oślep, ale piłka od zawodnika Niecieczy na aut bramkowy.

24'

Dośrodkowanie w pole karne do Sobczaka! Napastnik Słoników nie opanował jednak piłki, a sytuacja była dogodna!

24'

Akcja przenosi się na drugą połowę. Rybski zagrywał dobrą prostopadłą piłkę w pole karne, Sadzawicki przerywa akcję. Rzut rożny.

22'

Wołkowicz z rzutu rożnego, piłka zagrana jednak ponad głowami zawodników i zakręcona jak rogal ląduje poza linią bramkową.

21'

Sadzawicki faulowany na 40. metrze od bramki Nowaka.

21'

Konstruowała akcję Termalica, ale podanie crossowe do Piątka niecelne, aut dla gości.

20'

Długo przy piłce utrzymują się goście, ale nie wynika z tego zagrożenie.

17'

Chwila oddechu po szybkich pierwszych piętnastu minutach. Obie drużyny zarobiły w tym czasie już po jednej żółtej kartce.

16'

Dośrodkowanie Fonfary trafiło na nogę Pitrego, ale ten baardzo niecelnie.

15'

Kolejny rzut rożny dla GKS-u.

15'

Troszkę wieje dziś w Niecieczy, piłka leci z wiatrem. Po wykopie Budziłka poszybowała aż do golkipera Słoników.

13'

Piłka baaardzo wysoko uderzona, jednak spadała w światło bramki, ale Budziłek był na posterunku.

12'

Po dobrej akcji pozycyjnej rzut rożny dla Słoników.

10'

Kontratak wyprowadzali gospodarze. Przerwał go Fonfara i żółta kartka.

10'

Kowalczyk dostał podanie na wolne pole, ale został uprzedzony przez jednego z obrońców gospodarzy. Katowice znów od narożnika.

9'

Nie można mówić o badaniu sił przez obie drużyny. Od początku zespoły prą na bramkę rywali.

7'

Pitry uderza z dystansu ! Piłka po strzale nieznacznie mija słupek Nowaka!

6'

Budziłek z najwyższym trudem! Dobra sytuacja niecieczan po akcji z prawej strony!

4'

Pierwszy w tym meczu rzut rożny dla zawodników z Katowic.

3'

Rakles faulowany na boku boiska. Żółta kartka dla Michała Nalepy.

3'

Dośrodkowanie z prawej strony w pole karne GieKSy, Chwalibogowski na rzut rożny.

2'

Rybski z Piątkiem próbowali zawiązać akcję na prawej stronie, ostatecznie tylko aut dla niecieczan.

1'

Licznie stawili się kibice gości. Sektor przyjezdnych pełny.

1'

Rozpoczynamy emocje w Niecieczy! Pierwszy gwizdek zabrzmiał! Od środka goście!

12:15

Piłkarze na murawie! Termalica na pomarańczowo, GKS na zielono.

12:05

Piłkarze zakończyli rozgrzewkę, rozgrzewają się natomiast kibice,bo do pierwszego gwizdka już tylko 10 minut!

11:44

Wypadałoby podać jeszcze ławki rezerwowych, a więc: Termalica: Budka, Skołorzyński, Kaczmarczyk, Szczoczarz, Piotrowski, Wróbel GKS: Sabela, Czerwiński, J. Kowalczyk, Cholerzyński, Radionov

11:42

Więcej bramek i skrótów spotkań 1. Ligi w Ekstraklasa.net

11:38

W rundzie jesiennej lepsza okazała się Termalica, która po golach Horvatha i Pawłowskiego pokonała GKS, który potrafił odpowiedzieć tylko jednym golem Fonfary. Zobacz skrót tego spotkania:

11:35

Ten zespół jest mocniejszy niż jesienią. Przyczyniła się do tego lepsza sytuacja organizacyjna. Katowiczanie nie będą łatwym przeciwnikiem. To mnie nie zaskakuje. GKS ma możliwości, a w pierwszej lidze będziemy świadkami jeszcze niejednej niespodzianki. My patrzymy na siebie. Chcemy wygrać - mówi trener gospodarzy, Kazimierz Moskal.

11:33

Z drugiej strony katowiczanie - zespół świetnie spisujący się wiosną. Podopieczni Rafała Góraka wygrali cztery z pięciu ostatnich spotkań. GKS zajmuje obecnie 10. miejsce tabeli, a przy dzisiejszej wygranej mogą awansować o jedno miejsce wyżej.

11:29

Dzisiejsze spotkanie zapowiada się niezwykle emocjonująco. Termalica do tej kolejki była liderem I. Ligi, lecz straciła tą pozycję po wczorajszej wygranej Cracovii z Wartą Poznań. Dziś słoniki będą chciały odzyskać najwyższe miejsce. Zapraszamy do lektury ZAPOWIEDZI PRZEDMECZOWEJ.

11:24

Witamy Was na relacji LIVE z meczu o mistrzostwo I. Ligi pomiędzy drużynami Termaliki Bruk-Bet Nieciecza i GKS Katowice. Pierwszy gwizdek już za niespełna godzinę!