I koniec meczu! Flota przełamuje się w prestiżowym meczu z Arką!

94'

Jeszcze żółta kartka dla Krajanowskiego.

92'

Radzewicz jeszcze z rzutu wolnego po faulu na nim samym. Piłka minęła jednak poprzeczkę.

90'

Sędzia dolicza aż cztery minuty. Przy takim wyniku wydaje się to zbędne.

90'

Arka stara się zdobyć honorową bramkę, ale nie potrafi dojść do dogodnej okazji. Brakuje albo dokładności, albo celnego strzału. A czasu coraz mniej...

87'

Śpiączka zastępuje Nwaogu, którego żegnają brawa kibiców Floty. Lepszego występu przeciwko Arce piłkarz ten nie mógł sobie wymarzyć.

85'

Próby Arki w końcówce pozostawiają wiele do życzenia. W zespole Floty najwidoczniejszy jest... Kasprzik, który pewnie wyłapuje wszystkie piłki.

80'

Flota już się nie spieszy. Szczelnie zamknęła dostęp do własnej bramki i Arka nie ma szans, żeby się przebić. Wszelkie próby spalają na panewce.

77'

Krajanowski dośrodkował teraz spod linii i piłka zmierzała do bramki, ale Kasprzik zachował czujność i nie dał się zaskoczyć.

75'

Szałek zmienił Niedzielę

75'

Ależ przestrzelił teraz Kuklis! Mogła, powinna być bramka honorowa!

74'

Arka próbuje rozpaczliwie atakować. Po wycofania jednego obrońcy mają siłę ofensywną, ale to już tylko gra o honor.

73'

Jasiński ukarany żółtą kartką za grę na czas.

73'

Z boiska zszedł Grzelak, w jego miejsce Brzuzy. Ustawienie Pawła Sikory z Kuklisem z przodu a Grzelakiem za jego plecami zupełnie się dzisiaj nie sprawdziło.

70'

Całą akcję bramkową zaczął Nwaogu, który dograł do Niedzieli, a ten obsłużył podaniem strzelca gola.

70'

Wprowadzony przed chwilą Olszar wykańcza kontrę Floty. 3:0 i jest już chyba po meczu.

69'

Arka rzuca się do ataku, ale na razie bezbłędna defensywa gospodarzy.

68'

Z dystansu uderzył Kuklis, ale takie strzały nic dobrego Arce nie przyniosą.

66'

Od razu zmienia Arifovicia Olszar. Kafarski woli nie ryzykować czerwonej kartki.

65'

Żółta kartka dla Arifovicia

64'

Trener Sikora próbuje jeszcze działać. Surdykowski za Brodzińskiego.

62'

Po rzucie rożnym w zamieszaniu w polu karnym Arki najlepiej odnalazł się Nwaogu i z bliska pokonał Miszczuka.

62'

To już chyba po meczu! Nwaogu na 2:0!

60'

Kasprzik interweniuje po uderzeniu Grzelaka. Dobra próba zawodnika Arki z narożnika pola karnego.

57'

Setkę zmarnował teraz Nwaogu, który przestrzelił w dogodnej sytuacji!

54'

Jasiński ucierpiał w jednym ze starć. Przerwa w grze.

53'

Ależ niewiele brakowało! Radzewicz wypracował okazję i doskonale obsłużył podaniem Grzelaka, który jednak w idealnej sytuacji przestrzelił!

50'

Arka próbuje odrabiać straty, ale naraża się na kontry.

48'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Szwocha piłkę głową przedłużył Grzelak, ale ta nie znalazła adresata.

47'

Flota od początku w stylu, który prezentowała przed przerwą. Przyczaić się i z kontry. Mogło być groźnie, ale piłka nie dotarła do Nwaogu, który ma wiele do udowodnienia Arce.

46'

Początek drugiej połowy. Od środka Arka.

46'

Zmiana zawodnika w Arce. Szwoch za Rzuchowskiego.

45'

Koniec pierwszej połowy. Flota prowadzi z Arką 1:0.

45'

Niedziela uderzył obok bramki Arki po kontrze gospodarzy.

45'

Dwie minuty doliczone.

45'

Próbuje w ostatnich minutach atakować Arka, ale dobrze obrońcy Floty stopują jej zapędy.

42'

Kolejny faul w środku pola Arki i kolejna żółta kartka. Tym razem dla Jarzębowskiego.

40'

Pierwsza żółta kartka w spotkaniu. Szymon Lizak pokazał ją Pruchnikowi.

39'

Arka nie ma patentu na skuteczny atak i próbuje strzałów z dystansu. Niestety, nie wychodzi jej to na razie za dobrze.

37'

Jasiński dorzucał piłkę w pole karne z autu, ale niecelnie główkował Arifović.

36'

Rzut wolny z około 18 metrów dla Arki. Przymierzył Pruchnik, ale trafił w mur. Do tego faulowany był obrońca Floty i z zagrożenia nic nie wynikło.

34'

Bodziony dośrodkował wprost na głowę Nwaogu, a ten uderzył obok spojenia słupka z poprzeczką.

30'

Faul Radzewicza w polu karnym Floty w walce o piłkę.

29'

Z rzutu wolnego nad poprzeczką uderzył Kieruzel.

28'

Rzut wolny dla Floty z 25 metrów po faulu na Bodzionym

26'

Arka próbuje odpowiedzieć. Ma przewagę w środku pola, ale nic z tego nie wynika. Próby podań do przodu przechwytuje Flota i wyprowadza kontrataki.

25'

Po strzale Tomasika ponownie problemów z interwencją nie miał Kasprzik.

22'

Arka próbuje odpowiedzieć, ale na razie mało skutecznie. Strzał Kuklisa sprzed pola karnego nie sprawił kłopotów Kasprzikowi.

21'

Obrońcy Arki nie upilnowali Stasiaka, który po dośrodkowaniu Fryca na dłuższy słupek ubiegł rywali i strzałem głową pokonał Miszczuka!

20'

Goooool! A jednak Flota! Stasiak głową pokonał Miszczuka!

20'

Kolejna interwencja Miszczuka po zamieszaniu w polu karnym Arki. Na razie golkiper gdynian mocnym punktem zespołu.

18'

Groźny strzał Rzuchowskiego z 25 metrów, ale piłka przeszła obok bramki Floty.

16'

Groźnie pod bramką Miszczuka. Po dośrodkowaniu Fryca z rzutu wolnego Niewiada uderzeniem głową próbował przelobować bramkarza Arki, ale ten popisał się wyborną paradą.

13'

Daleki wrzut z autu w pole karne Arki, ale uderzenie głową jednego z zawodników Floty niecelne.

12'

Na trybunach jest dzisiaj około 1000 fanów Floty, gości jak już wspominaliśmy, przybyło około 150. Obie strony prowadzą doping.

10'

W pierwszych fragmentach meczu gra toczy się głównie na połowie Floty. Arka stara się atakować, gospodarze odpowiadają nieśmiałymi na razie wyjściami.

8'

Z rzutu rożnego dośrodkował Radzewicz, ale nie znalazł w polu karnym żadnego z kolegów i wybili obrońcy Floty.

7'

Kolejna okazja Arki, ale w porę interweniują w polu karnym defensorzy gospodarzy i skończyło się na strachu.

5'

Akcja Floty zakończona strzałem Piotra Kieruzela. Uderzenie nie zagroziło jednak bramce Kuby Miszczuka.

4'

Na strzał sprzed pola karnego zdecydował się bardzo aktywny ostatnio Marcin Radzewicz, ale bramkarz Floty zdołał wybić piłkę. Zaasekurował go jeszcze Ivan Udarević, wykopując futbolówkę z rejonu zagrożenia.

3'

Gra toczy się na razie głównie w środku pola.

2'

Początek meczu spokojny. Flota próbuje grać za linie obrony gości, do Charlssa Nwaogu. Ten nie umie poradzić sobie jednak z defensorami i zdarza mu się upadać, ale o faulu nie ma mowy.

1'

Początek meczu, od środka Flota.

15:59

Oba zespoły wychodzą właśnie na boisko. Flota w standardowych biało-niebieskich strojach. Arka zagra dzisiaj w żółtych kompletach.

15:50

Pruchnik przed meczem zapewnia: - Chcemy grać ładną ofensywną piłkę. Dlatego uważam, że oba zespoły będą starać się o trzy punkty i powinno być ciekawe widowisko. Po Flocie na pewno będzie widać chęć pokazania się po ostatnich niepowodzeniach. Będzie chciała udowodnić, że to były tylko pomyłki. Flota ma kilka indywidualności, ale zawsze ich mocną stroną był kolektyw.

15:46

W Arce także nie brakuje byłych graczy Floty. Spośród nich od pierwszych minut wybiegną dzisiaj Krajanowski i Pruchnik.

15:45

W obydwu zespołach grają piłkarze mocno przywiązani do swoich byłych klubów. Zapewne nie jeden kibic pamięta okres kiedy Petr Nemec odchodził z Floty do Arki i zabrał ze sobą kluczowych graczy do Gdyni. Kilku z nich wróciło jednak do Floty i za wszelką cenę będą chcieli coś udowodnić włodarzom Arki. Mowa o Arifoviciu, Niedzieli oraz Nwaogu, którzy wystąpią dzisiaj od pierwszych minut

15:40

Rezerwowi Arki: Szlaga, Detlaff, Brzuzy, Kubowicz, Zwoliński, Surdykowski i Szwoch

15:40

Ławka rezerwowych Floty: Kupczenko, Zalepa, Szałek, Wrzesień, Śpiączka, Olszar, Aleksander

15:35

Pogoda w Świnoujściu dzisiaj iście piłkarska. Słońce świeci, trochę wieje, ale pogoda idealna do gry. Na termometrach kilkanaście stopni Celsjusza.

15:30

Z Gdyni przyjechało do Świnoujścia około 150 kibiców Arki. Na pewno pod stadionem stoją 3 autokary i kilkanaście samochodów, którymi przybyli fani gości. Z wejściem na trybuny nie było problemów i już większość Arkowców zajęła miejsca w sektorze. Kibiców gospodarzy jak na taki mecz na razie niezbyt wielu, ale pogoda sprzyja i z pewnością jeszcze ich przybędzie.

15:25

Witamy w relacji na żywo ze Świnoujścia, gdzie Flota podejmie w derbach Pomorza Arkę Gdynia. Czy niedawny lider 1 ligi odzyska niedawny blask? A może to Arka zatopi miejscową Flotę? Przekonamy się już niedługo, zostańcie z nami!