Niedziela, 21 kwietnia 2013, godz. 12:30
Sandecja Nowy Sączsandecja nowy sącz
1 : 0
Miedź LegnicaMiedź Legnica
14:17

Sandecja Nowy Sącz po bardzo ciekawym spotkaniu pokonuje na własnym stadionie Miedź Legnica 1:0. Za uwagę dziękuje Piotr Jabłoński.

93'

Koniec spotkania!

92'

Czy Miedź Legnica zdoła się jeszcze podnieść?

90'

Sędzia Wajda dolicza 3 minuty

89'

Miedź ma jeszcze kilka minut na to, by odmienić losy tego meczu.

87'

Po podaniu Kosiorowskiego najprzytomniej zachował sie Patryk Tuszyński, i daje prowadzenie sądeckiej drużynie.

86'

GOL! Patryk Tuszyński

85'

Marcin Kowalski, który co dopiero pojawił się na boisku, ogląda żółtą kartkę.

83'

Łuszkiewicza zmienia Marciniak

83'

Kowalski za Mójtę

80'

Łuszkiewicz dopadł do piłki odbitej przed pole karne, lecz jego strzał z woleja mocno niecelny.

78'

Do piłki zagranej wzdłuż bramki przez Kosiorowskiego nie dopadł żaden z zawodników gospodarzy.

14:00

Polub nas na Facebooku! Sandecja Nowy Sącz w Ekstraklasa.net:

75'

Górski za Giela

75'

Cabaj na spółkę z Makuchem opanowali sytuację,a było naprawdę groźnie.

74'

Strzał Nowaka z około 18 metrów, minimalnie obok bramki

74'

Murawę opuszcza Alexandre, w jego miejsce Lenkiewicz.

73'

Wrzutka Adama Mójty, lecz Grzegorz Bartczak ze stoickim spokojem zgrywa piłkę klatką piersiową do Ptaka.

70'

Na boisku leży Petran, gra przerwana

69'

Tempo gry wyraźnie spadło, coraz rzadziej obie ekipy zagrażają bramce rywali.

68'

Zmiana także w szeregach Sandecji. Jozef Certik schodzi z murawy, a w jego miejsce pojawia się Maciej Bębenek.

66'

Grzegorzewski zastępuje na boisku Zbigniewa Zakrzewskiego.

65'

Obu drużynom brakuje przysłowiowej kropki nad "i". Akcje są, ale brakuje ostatniego podania.

63'

Obrońcy Sandecji nie pozwalają rozwinąć skrzydeł zawsze groźnemu Piotrowi Madejskiemu. Stąd jest on niewidoczny na boisku.

61'

Długie podanie Petrana do Makucha, lecz ten źle przyjął piłkę i piłkarze z Legnicy odzyskali futbolówkę.

60'

Za zatrzymanie dobrze zapowiadającej się kontry Sandecji zostaje ukarany Grzegorz Bartczak.

59'

Dobra kontra w wykonaniu Sandecji, po której Kosiorowski strzelił minimalnie obok prawego słupka bramki gości.

56'

Dużo walki można zaobserwować w poczynaniach obu ekip. Nikt nie odkłada nogi, dla każdego liczy się każdy metr na boisku. Mimo to, jak dotąd ani jeden zawodnik nie został ukarany żółtym kartonikiem.

53'

Zbyt głęboka wrzutka Pawła Nowaka z prawego skrzydła i bramkarz z Legnicy pewnie wyłapuje piłkę.

51'

Dużo niedokładności obu drużyn w pierwszych minutach drugiej połowy.

49'

Makuch dośrodkowuje w pole karne, lecz Woźniczka wybija piłkę na aut.

13:30

46'

Arbiter Tomasz Wajda gwiżdże po raz pierwszy w drugiej połowie. Rozpoczynają gospodarze.

13:15

Kibice w Nowym Sączu są świadkami dobrego widowiska. Obie drużyny w przeciągu 45 minut stworzyły sobie po kilka dobrych okazji. Na tablicy wyników jednak widnieje nadal wynik 0:0. Miejmy nadzieję, że w drugiej odsłonie będziemy oglądać gole. Zapraszam za niespełna 15 minut.

46'

Sędzia Wajda kończy pierwszą część spotkania.

45'

Dobra wymiana podań Nowaka z Tuszyńskim, lecz ten drugi wygonił swoim podaniem Nowaka za plac gry.

40'

Dośrodkowanie Makucha z prawej strony finalizuje strzał głową Tuszyńskiego. Bez rezultatu w postaci niebezpieczeństwa dla bramki Ptaka.

37'

Dobre podłączenie się Krzysztofa Wołczka, lecz zdołuje on tylko wywalczyć rzut rożny dla swojego zespołu.

35'

Groźna kontra legniczan, lecz Cabaj po raz kolejny zażegnuje niebezpieczeństwo.

35'

Piłka kopnięta przez Giela zmierzała już do bramki Ptaka. Tylko interwencja jednego z defensorów Miedzi na linii bramkowej uratowała ich przed utratą bramki.

32'

Groźnie centruje Wołczek, lecz piłkarze znad Dunajca wybili piłkę. Rzut rożny dla legniczan

31'

Błąd Sandecji w wyprowadzaniu piłki, i Cabaj znowu ratuje swój zespół przed utratą gola. Sprzed okolic 16 metra uderzał Zakrzewski.

30'

Strzał Makucha w boczną siatkę bramki Ptaka.

29'

Łuszkiewicz chciał obsłużyć długim, prostopadłym podaniem Alexandre, lecz zrobił to za mocno i piłka wyszła poza boisko.

27'

Kolejne złe zachowanie Petrana. W konsekwencji jego złego przyjęcia, Miedź mogła wyjść na prowadzenie. Uderzenie z 5 metrów broni Cabaj

24'

Niebezpieczna zabawa Petrana w defensywie. Na jego szczęście, zawodnicy Miedzi nie potrafili tego wykorzystać.

12:48

20'

Kolejna dobra okazja dla Sandecji, Certik dośrodkował wprost na głowę Czarneckiego, lecz ten oddał strzał prosto w ręce golkipera gości.

19'

Piękna interwencja Ptaka po mierzonym strzale Pawła Nowaka. To mogła być bramka dla gospodarzy!

18'

Długie podanie do Zbigniewa Zakrzewskiego, lecz ten nie zdołał dojść do futbolówki.

16'

Faul Pawła Nowaka w niebezpiecznej odległości od bramki Marcina Cabaja. Łuszkiewicz jednak strzela nad bramką.

15'

Madejski wrzucał z rzutu wolnego, lecz Cabaj piąstkuje piłkę przed szesnastkę. Był przy tym faulowany.

14'

Inicjatywę przejęli teraz zawodnicy trenera Baniaka. Prezentują przede wszystkim większą kulturę rozgrywania akcji, utrzymując sie przy piłce na połowie Sandecji.

9'

Madejski Panu Bogu w okno z okolic szesnastki. W pierwszych 10 minutach to Sandecja sprawia lepsze wrażenie.

8'

W środku pola fauluje Czarnecki.

6'

Prostopadłe podanie do Alexandre, który bez namysłu uderza na bramkę Cabaja. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

6'

Pierwszy strzał na bramkę Ptaka, uderzał Mójta.

5'

Giel ładnie przedarł się na lewej flance, lecz żaden z jego kolegów nie doszedł do jego podania.

4'

Obie ekipy bardzo spokojnie rozpoczęły to spotkanie. Gra toczy się w środku pola

12:28

Goście zaczynają od środka!

12:25

Arbiter z Żywca wyprowadza aktorów dzisiejszego widowiska na murawę.

12:17

Obie jedenastki zeszły już do szatni, by przygotować się do meczu.

11:51

Piłkarze obu ekip są już na rozgrzewce. Do rozpoczęcia spotkania ponad pół godziny.

11:51

Ławka rezerwowych Miedzi: Bledzewski, Lenkiewicz, Mowlik, Marciniak, Tanżyna, Grzegorzewski

11:48

Rezerwowi gospodarzy: Bomba, Kowalski, Mróz, Szczepański, Górski, Kurczyński i Bębenek.

11:47

11:47

Ekipa Bogusława Baniaka do liderującej Cracovii traci 8 punktów. Zwycięstwo w dzisiejszym meczu znacznie przybliżyłoby tą drużynę do walki o awans. W przypadku zwycięstwa Sandecji, oddali się ona od miejsc "premiowanych" spadkiem.

11:40

Gospodarze dzisiejszego spotkania zajmują obecnie 14. miejsce w ligowej tabeli, mając na koncie 24 punkty.Ich rywale z Legnicy uzbierali jak na razie 38 oczek, co pozwala im plasować się na 7 pozycji.