Koniec spotkania. GKS Tychy wygrał z Olimpią Grudziądz 3:1.

Taktyczna zmiana w GKS Tychy. Za Rockiego wchodzi Łukasz Małkowski.

90'

Arbiter o trzy minuty przedłużył spotkanie w Grudziądzu.

87'

Nie zanosi sie już na zmianę wyniku w Grudziądzu. GKS Tychy z pewnością wywiezie z trudnego wyjazdu trzy cenne punkty.

86'

Marcin Folc za Bąka.

85'

Adam Banasiak za Pisarczuka.

83'

Jakub Baka przedarł się prawą strona boiska, ale wpolu karny został już powstrzymany przez defensywę Olimpii.

82'

Robert Pisarczuk strzelił z ponad 20 metrów, ale wprost w Misztala.

80'

Zespół Piotra Mandrysza chyba za głeboko cofnął się do defensywy. Zawodnicy Olimpii Grudziądz stwarzają sobie coraz groźniejsze sytuacje.

79'

Kolejna akcja grudziądzan. Robert Szczot zagrał piłkę do Pisarczuka, ten zacentrował w pole karne, ale już to uderzenie było nieprecyzyjne.

76'

Zamieszanie w polu karnym GKS Tychy, piłka trafiła do Marcina Woźniaka, który z dziewięciu metrów uderzył prosto w Piotra Misztala.

74'

Kolejna akcja Olimpii i gospodarze byli o krok od bramki. Marcin Smoliński uderzał z ponad 20 metró i ucelował w poprzeczkę.

73'

Żółta kartka dla Jakuba Baka.

70'

W dobrej sytuacji do oddania strzału znalazł się Adrian Frańczak, ale jego uderzenie było koszmarne.

69'

Teraz gospodarze mogli zdobyć bramkę kontaktową. Marcin Smoliński ostro wrzucił piłkę z rzutu wolnego, a ta nieznacznie tylko minęła bramkę Misztala.

68'

Żółta kartka dla Adama Imieli.

65'

Gra w ostatnim fragmencie meczu toczy się głównie na połowie GKS Tychy. Widać, że goście będą teraz czekać na akcję z kontrataku.

63'

Goście po raz kolejny cofnęli się do defensywy, pozwalając tym samym na rozgrywanie piłki gospodarzom, ale jak na razie nie potrafią oni stworzyć kolejnej groźnej sytuacji.

61'

Za Babiarza wchodzi Adam Imiela.

61'

Na pozycji spalonej znalazł sie Adrian Frańczak, co nie umknęło uwadze arbitrowi Aluszczykowi.

59'

Piotr Ruszkul opuszcza plac gry, a na jego miejsce w chodzi Jan Pawłowski.

57'

Udana interwencja Misztala po wrzutce z rzutu rożnego Marcina Smolińskiego.

56'

Kibie gości przyjechali do Grudziądza. Jest ich nie więcej jak 200 i prowadzą nieregularny doping, który jest jedynym słyszalnym na boisku, ponieważ sympatycy zespołu Olimpii protestują i nie dopingują swojej drużyny.

54'

Żołta kartka dla Bartłomieja Babiarza.

52'

Z rzutu rożnego piłkę dośrodkował Smoliński, ta został wybita poza pole karne, ale dopadł do niej Adrian Frańczak, który ładnym uderzeniem spoza "16" zaskoczył Piotra Misztala.

52'

GOOOOOOL! Adrian Frańczak

50'

W odpowiedzi akcję skonstruowali gospodarze. Piłka trafiła poza polem karnym do nogi Adama Cieślińskiego, który zdecydował się na strzał z około 17 metrów. Pewną interewncją wykazał się przy tej sytuacji Misztal, który obronił ten łatwy strzał.

48'

Do piłki dośrodkowanej z rzutu rożnego, najwyżej wyskoczył Jakub Bąk, który z kilku metrów zaskoczył Osieckiego. Golkiper Olimpii musiał po raz trzeci wyciągać futbolówkę z sieci.

48'

GOOOOOL!!! Jakub Bąk 3:0 dla GKS Tychy

47'

W natarciu goście. Jeden z piłkarzy tyskiego GKS-u strzelał na bramkę Osieckiego, piłka odbiła się jeszcze od obrońcy Olimpii i będziemy mieli rzut rożny dla tyszan.

46'

Rozpoczynamy druga połowę w Grudziądzu.

45'

Koniec pierwszej częsci spotkania. Po pierwszych 45 minutach GKS Tychy zasłużenie prowadzi z Olimpią Grudziądz.

43'

Arbiter odgwizdał spalonego, na którym znalazł się Jakub Bąk.

42'

Aktywny w ostatnim fragmencie gry Piotr Rocki dośrodkował w pole karne i bardzo dobrą interwencją wykazał się Osiecki, który odbił piłkę na rzut rożny,

40'

Żółtką kartką ukarany został Marcin Staniek.

38'

Była szansa dla GKS Tychy. Piotr Rocki dośrodkował z kornera, ale obrońcy gospodarzy wybili piłkę, która z powrotem trafiła do Rocky'ego, a ten jeszcze raz wrzucił ją w szesnastkę. Przy drugim dośrodkowaniu dobrą interwencją popisał się Łabędzki.

36'

Na uderzenie z około 30 metrów zdecydował się Przemysław Babiarz, ale jego strzał był bardzo niecelny. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

34'

Olimpia Grudziądz cały czas w ataku pozycyjnym. Tym razem w pole karne piłkę wrzucił Marcin Woźniak, ale uczynił to bardzo niedokładnie.

32'

Olimpia Grudziądz bardzo wolno rozgrywa piłkę w środkowej strefie boiska. Jak na razie z ich akcji niewiele wynika. Podopieczni Tomasza Asensky'ego musza wyraźnie podkręcić tempo, jeśli chcą w dzisiejszym meczu coś zdziałać.

30'

Ruszkul wywalczył rzut rożny, ale Misztal pewnie złapał piłkę po nie najlepszej wrzutce z kornera i rozpoczyna już akcję GKS Tychy.

28'

W środkowej strefie boiska faulowany był Smoliński. Niedokładnie rozegranie piłki przez ekipę z Grudziądza i w prosty sposób tracą oni piłkę. Jeśli piłkarze Olimpii nie zmienią sposobu swojej gry to za chwilę będą przegrywać różnicą trzech bramek.

26'

MArcin Smoliński dośrodkował piłkę w pole karne, ale to zagranie było zupełnie niedokładne.

23'

Frańczak ładnie podał na prawą stronę do Rogalskiego, który próbował nieporadnie się kiwać i stracił futbolówkę.

20'

Katastrofalny w skutkach błąd popełnił Daniel Osiecki, który otrzymał piłkę od obrońcy i próbował zwodem ominąć nadbiegającego Jakuba Bąka, który nie dał się nabrać i zdobył szczęśliwą bdla gości bramkę.

20'

GOOOOOL 2:0 dla GKS Tychy

16'

Piotr Rocki przeprowadził ładną akcję do spółki z Ivicą Zuniciem i bardzo efektownym uderzeniem zza pola karnego wyprowadził gości na prowadzenie.

16'

GOOOOOOLL Goście prowadzą w Grudziądzu.

14'

Obie drużyny konstruują swoje akcje wymieniając cios za cios.

12'

Smoliński dobrze uruchomił na prawej flance Cieślińskiego, ale obrońcy tyszan nie spóźnili się z asekuracją i odzyskali piłkę.

8'

Dobra akcja Olimpii jednak Adam CIeśliński nie zdołał oddać strału. Od bramki rozpoczął Misztal.

6'

Kłus zagrywał ładną piłę do Cieślińskiego, minął przeciwnika i wypuścił sobie futbolówkę, ale w polu karnym uprzedził go Mistztal.

4'

Obie drużyny starają się od początku zaatakować rywala jednak brakuje strzałów.

3'

Adam Cieśliński dostał piłkę w polu karnym od Macieja Rogalskiego, ale obrońca tyszan, agresywnie pokrył napastnika Olimpii i odebrał mu futbolówkę.

1'

Pierwszy gwizdek. Rozpoczynają gospodarze.

16:58

Piłkarze wchodzą na płytę boiska w asyście najmłodszych zawodnikó Olimpii.

16:52

Zawodnicy kończą rozgrzewkę i udają się do szatni, by za niecałe 10 minut ponownie pojawić się na płycie boiska i rozpocząć walkę o ligowe punkty.

16:40

Ławka rezerwowych Olimpii Grudziądz: Michał Wróbel, Sławomir Mazurkiewicz, Adam Banasiak, Mateusz Górka, Jan Pawłowski, Bartosz Fafiński, Robert Szczot

16:38

Ławka rezerwowych GKS Tychy: Marek Igaz, Łukasz Małkowski, Adam Imiela, Marcin Ściański, Damian Szczęsny, Mateusz Wawoczny, Marcin Folc

16:37

Obie drużyny są już na rozgrzewce. Kibice powoli gromadzą się na stadionie w Grudziądzu. Dzisiejszy mecz sędziować będzie Artur Aluszyk ze Szczecina.

16:35

- Zespół GKS-u Tychy jest to drużyna reprezentująca śląskie pokolenie piłkarzy i mimo swoich problemów z napastnikiem choćby w tej rundzie udowodniła, że potrafi zdobywać punkty i potrafi umocnić się w czubie tabeli. Z drużyną z Tych zawsze grało nam się bardzo ciężko, o ile pamiętam nie zwyciężyliśmy jeszcze z Tychami w żadnym meczu ligowym, myślę że tym razem będzie inaczej

- mówił przed spotkaniem Tomasz Asensky..