GKS TychyGKS Tychy
1 : 1
sandecja nowy sączSandecja Nowy Sącz
17:49

W meczu przyjaźni GKS Tychy sprawiedliwie podzielił się punktami z Sandecją Nowy Sącz. W meczu 23. kolejki pomiędzy tymi drużynami mieliśmy remis 1:1. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE.

94'

I był to ostatni akcent tego spotkania. Koniec meczu.

94'

Kopczyk popełnia błąd w obronie, któego nie wykorzystują rywale. Strzał jednego z nich wysoko nad bramką.

92'

Misztal piąstkuje groźne dośrodkowanie rywali, a po chwili na spalonym zawodnik gości.

91'

Jeszcze jakiś uraz Cabaja w końcówce i krótka przerwa w grze.

90'

O 3. minuty dłużej potrwa druga połowa spotkania.

90'

Podział punktów będzie sprawiedliwym wynikiem ale nie przesądzajmy jeszcze o wyniku. Rzut wolny dla GKSu Tychy z 30. metrów od bramki Cabaja.

89'

Zanosi sie na spokojną końcówkę. Żadna z drużyn raczej nie postawi wszytskiego na jedną kartę.

86'

Wymiana ciosów trwa. Dużo lepiej w końcówce wygląda już GKS i odważniej atakuje rywali.

84'

Ostatnia zmiana w tyskim zespole. Na boisku pojawił sie Chomiuk.

83'

Petran wybija piłkę na rzut rożny w sytuacji wydawałoby się mało groźnej dla swojego zespołu.

81'

Trzecia zmiana e drużynie gości. Bębenka zmienia Certik.

78'

Piłka ociera się po strzale jednego z zawodników Sandecji o słupek bramki strzeżonej przez Misztala.

78'

Była to piłka meczowa dla GKS Tychy. Szybko gra przenosi się na drugą stronę boiska, kolejny rzut wolny dla gości. DO bramki ok 35. metrów.

77'

Szczęsny stanał przed doskonałą okazją. Nie do zatrzymana na skrzydle pognał kilkanaście metrów minął kilku rywali i podał do ... bramkarza. A miał dwóch swoich kolegów przed pustą bramką.

75'

Kolejna zmiana dokonana przez Mandrysza. Na boisku pojawia sie Czupryna.

74'

Strzał Bębenka bardzo niecelny.

74'

Jedynymi okazjami do zdobycia gola są ja narazie stałe fragmenty gry. Tych z kolei coraz wiecej więc liczymi na kolejne gole.

73'

Długi fragment gry w którym goście utrzymują się przy piłce. Piłka węrduje z jednego końca boiska na drugi, brakuje sytuacji pod bramką rywala.

71'

Żółta kartka dla Kurczyńskiego.

70'

Sandecja dąży do strzelania kolejnego gola, przewaga gości rośnie z każdą kolejną minutą.

67'

Zaostrza się gra, kolejny faul tyszan tym razem dalej do bramki Misztala.

66'

Nowak fatalnie z rzutu wolnego i piłka już wznowiona przez rywali.

66'

Żółta kartka dla Balula za groźny faul tuż przed polem karnym Misztala.

65'

Kolejna zmiana w drużynie gości. Na boisku zamelodwał się Kurczyński.

64'

Wengi napisał:
do redakcji: nie da rady tych zdjęć wrzucić jeszcze w trakcie trwania meczu? :)

Niestety ale nie mamy takiej możliwości. Zdjęcia jeszcze dziś w naszym serwisie.

63'

Napastnik Sandecji popisał się doskonałym strzałem lobując Misztala.

62'

GOL !!! !!! !!! 1:1 Bramkę wyrównującą zdobywa Patryk Tuszyński

61'

Fantastyczna atmosfera na trybunach. Kibice stają na wysokości zadania, do ich poziomu nie dopasowali się jednak piłkarze. Mamy marne widowisko w Jaworznie.

59'

Tym razem faul na Mączyński. Żółta kartka dla Mrozińskiego, który kilka sekund temu pojawił sie na boisku.

58'

Poza boiskiem opatrywany Nowak, który ucierpiał w starciu z Zunicem.

58'

Na boisku pojawia sie Piotr Mroziński, w miejce Szczepańskiego.

56'

Wcześniej na pozycji spalonej jeden z zawodników gości.

56'

Za moment na boisku pojawi się Mroziński.

55'

Za przerwanie bardzo groźnego kontrataku żółta kartka dla Czarneckiego.

54'

Obraz gry podoby do tego co widzieliśmy w pierwszej połowie. Dużo zaciętej walki na pograniczu faulu.

51'

Ależ okazja dla GKSu Tychy. Rocki z rzutu wolnego po raz kolejny bardzo groźnie. Piłki z 5. metrów nie trafił jakimś cudem jeden z zawodnikó gospodarzy.

50'

Irytuje się Hajdo na swoich podopiecznych. Wysłał na rozgrzewkę 4. swoich rezerwowych.

49'

Faul Rockiego tuż przy lini bocznej boiska. Doskonała okazja dla gości. Do bramki ok 20. metrów. Rzut wolny.

47'

Próba prostopadłego podania Babiarza do Bąka przerwana w ostatniej chwili przez obrońców Sandecji.

46'

Mieliśmy jedną zmianę w przerwie. Boisko opuścił Sciański, a w jego miejsce Szczęsny.

46'

Drugą połowę rozpoczęli goście. Sandecja ma do odrobienia jedną bramkę starconą w 26. minucie meczu.

16:59

Piłkarze obu drużyn wracają już na boisku. Za moment rozpoczynamy drugą połowę spotkania.

16:48

Tyszanie wykorzystali jedyną dogodną dla siebie sytuację. Stały fragment gry jaki wykorzystał Zunić dał prowadzenie gospodarzom. Do Jaworzna wracamy za 15. minut.

45'

Pierwsza połowa spotkania dobiegła już końca.

45'

Tylko 1. minutę doliczył do pierwszej części gry sędzia główny spotkania.

44'

Wymiana podań imponująca, utrzymywanie się przy piłkce momentami także, ale Sandecji Nowy Sącz brakuje ostatniego podania lub solidnego strzału z dystansu.

44'

Coraz większa przewaga gości z której niewiele wynika. Groźniejsi w swoich akcjach gospodarze.

40'

Kosiorowski dopadł do piłki i huknął jak z armaty. Piłka minęła poprzeczkę bramki o kilka centymetrów.

39'

Mnożą się faule tyszan. Goście mają utrudnione zadanie wykonując rzuty wolne ponieważ są one wykonywane z bardzo dalekiej odległości.

38'

Babiarz niecelnym strzałem kończy kojelny szybki kontratak gospodarzy.

36'

Mańka pociągnął nieatakowany do przodu ładnych pare metrów, podał do Babiarza, a ten bardzo niecelnie z pierwszej piłki do Bąka.

35'

Inicjatywa po stronie gości. To oni prowadzą gre, tyszanie mądrze bronią się i czekają na swoje okazje w kontrach.

32'

Strzelec gola przerywa groźnie zapowiadającą się akcję gości. Pierwsze przewinienie bez żółtej kartki. Gościom pozostaje rzut wolny z 40. metrów.

29'

Dośrodkowanie Bębęnka już tak dokładne nie są. Sandecja bezskutecznie próbuje swoich sił w konstruowania ataku pozycyjnego.

27'

Strzelec gola miał ułatwione zadanie ponieważ jest zdecydowanie najwyższy na boisku. Idealne dośrodkowanie Rockiego wprost trzeba było wykorzystać.

26'

GOL !!! !!! !!! Rocki idealnie na głowę Zunica . I mamy prowadzenia gospodrzy.

25'

Bąk faulowany tuż przy lini bocznej boiska. Do bramki Cabaja około 30. metrów. Może w ten sposób uda zagrozić się bramce rywala.

24'

Cabaj atakowany przez rywala wybija piłkę na aut.

21'

Mija 20. minut spotkania, a my wciąż czekamy na klarowne sytuacje podbramkowe. Tych jak narazie brak, gra toczy się w neutralnej części boiska.

20'

Rzut rożny dla GKSu Tychy.

20'

Strzał Bębenka z 16. metrów zablokowany. Chwilę po tym faulował on bramkarza GKS Tychy walcząc o piłkę.

18'

Kopczyk główkuje wysoko nad bramką. Przypomnę tylko, że ten zawodnik strzelił dwie bramki Sandecji w pierwszym spotkaniu tych drużyn.

18'

Bąk po raz kolejny przedziera się lewą stroną i wywalczył tym razem rzut rożny,

17'

Jakub Bąk wygrał pojedynek biegowy z rywalem ale dośrodkowanie ze skrzydła już fatalne.

16'

Goście próbują długich podań do swoich napastników. Obrońcy GKS Tychy nie dają się jednak zaskoczyć i szukają również swoich szans w ataku.

16'

Strzał Piotra Giela na bramkę rywali bardzo niecelny...

14'

Kolejny spalony gospodarzy. Gra defensywna Sandecji spisuje się dziś bezbłędnie.

14'

Bębenek słabo wykonał stały fargment gry i piłka w rękach Misztala.

13'

Rzut wolny dla gości, odległośc do bramki jednak bardzo daleka.

12'

Misztal piąstkuje piłkę zmierzającą do jego bramki. Tyszanie jednak nieumiejętnie wyprowadzili kontrakak i już strata.

10'

Tuszyński próbował dryblinu w polu karnym Misztala. W ostateczności wywalczył tylko rzut rożny

9'

Trybuny w kolorze zielono-czarno-czerwonym. To efekt odpalenia rac na trybunie gdzie sasiadają kibice GKS Tychy.

7'

Sciański przed szansą pokonania Cabaja. Strzał z około 11 metrów nad poprzeczką

7'

Tym razem na spalonym Mańka. Wymiana podań imponująca jednak ostatnie podanie minimalnie spóźnione.

6'

Delikatnie lepsze wrażenie w poaczątkowych minutach sprawiają goście, którzy dłuższymi fragmentami utrzymują się przy piłce.

5'

Od pierwszych minut głośny doping kibiców obu drużyn, którzy zasiadają na jednym sektorze. Atmosfera na trybunach już goraca, czekamy na ciekawe wydarzenia również na boisku.

4'

Agresywny presing gości, wywalczyli oni w ten sposób rzut z autu.

3'

Na własnej połowie faulowany zawodnik GKSu Tychy. Grę wznowili już gospodarze wymieniając kilka podań między obrońcami.

2'

Na spalonym Sciański.

16:01

Spotkanie rozpoczynają gospodarze.

15:59

Wychowanek GKS Tychy Krzysztof Bizacki odbiera od kibiców prezent urodzinowy. Ładny gest tyskich kibiców, którzy w ten sposób uhonorowali żywą legendę tyskiego zespołu.

15:57

Sędzia główny Sebastian Tarnowski wyprowadza już obie 11. na płytę główną stadionu.

15:54

Niedawny jubilat dziś spotkanie rozpocznie na ławce rezerwowych, a kibicez tej okazji przygotowany efektowną oprawę. Zdjęcia z tego spotkania ukażą się kilkadziesiąt minut po meczu.

15:53

Kibice gromadzą sie już na trybunach stadionu. Przed pierwszym gwizdkiem sędziego spiker zapowiedział już specjalną uroczystość związaną z 40. urodzinami wychowanka tyskiego klubu - Krzystofa Bizackiego.

15:50

Nad stadionem słoneczna pogoda. Nie zanosi się na opady deszczu, które nawiedziły okolice kilkanaście minut temu. Z wysokości trybuny prasowej murawa wygląda na dobrze przygotowaną.

15:49

Podopieczni Mirosława Hajdo mają ostatnio problem ze zdobywaniem punktów w meczach wyjazdoywch. Tyszanie natomiast przed "własną" publicznością notują ostatnio bardzo dobrą formę. Liczymy na bardzo dobre widowisko.

15:46

oraz zawodnicy rezerwowi GKS Tychy: Michał Kojdecki, Łukasz Małkowski, Krzysztof Bizacki, Damian Szczęsny, Damian Czupryna, Adam Imiela i Adrian Chomiuk.

15:45

Poznaliśmy już składy. Oto ławki rezerowych - Sandecja Nowy Sącz: Daniel Bomba, Wojciech Mróz, Piotr Mroziński, Jozef Certik, Kristof Kurczynski, Maciej Górski i Marcin Kowalski.

15:44

Goście dzisiejszego spotkania pałają ządzą rewanżu za porażke przed własną publicznością w pierwszej serii spotkań. Dziś będą walczyć o komplet punktów. Oto zapowiedź dzisiejszego spotkania. Zapowiedź.

15:41

Rywalem GKS Tychy w tej serii spotkań będzie Sandecja Nowy Sącz. Kibice obu drużyn darzą się przyjaźnią i z wysokości trybun będą wspierać swoje zespoły.

15:39

Witamy ze Stadionu Miejskiego "Victoria" w Jaworznie. Za 20 minut początek spotkania 23. kolejki spotkań w 1. lidze.