Stomil OlsztynStomil Olsztyn
94'

Koniec spotkania! Podział punktów w Łęcznej

92'

Leżą po zderzeniu na murawie Sołdecki i Jegliński. Faulował w tej sytuacji łęcznian

90'

3 minuty doliczone

89'

Głowacki za Kaczmarka

88'

Końcówka dla gospodarzy! Podopieczni Piotra Rzepki nie chcą zremisować tego spotkania

86'

Bogdanka powinna prowadzić! Szałachowski nie trafił w sytuacji sam na sam ze Skibą!

84'

Siły wyrównane! Kamil Hempel ukarany drugim żółtkiem za powstrzymanie biegnącego Zubera

82'

Kamil Oziemczuk opuszcza boisko, w jego miejsce Ricardo.

80'

Strzał Glanowskiego z 30 metrów tylko do statystyk

77'

Na boisku melduje się Dominik Kun, który zmienia Grzegorza Lecha

76'

Minimalnie z rzutu wolnego pomylił się Tomasz Nowak

75'

Przycisnął teraz Stomil. Kilka wrzutek w pole karne trafiają jednak na głowy obroców lub do koszyczka Prusaka.

72'

Zółtko zarobił także Grzegorz Lech

71'

Frustracja Piotra Rzepki po tym, jak arbiter nie dopatrzył się ręki u obrońcy gości w polu karnym

70'

Piceluk został zmieniony przez Kaźmierowskiego.

69'

Trudno skomentować to co zrobił teraz Sergiusz Prusak. Niepotrzebne wyjście naprawiał przez dobre 30 sekund z boku pola karnego, próbując odebrać piłkę napastnikowi Stomila, ostatecznie blokując jego strzał wślizgiem!

67'

Indywidualnie ukarany Kamil Hempel za faul z boku boiska na Zuberze

64'

Zuber zmienia Palucha

63'

Próba Szałachowskiego! Sprzed narożnika uderzzył mocno na długi słupek lecz piłka po koźle mija słupek!

56'

Pesir zarobił drugą żółtą kartkę za faul w środku pola

54'

Pesir minął na szybkości kilku rywali, jednak jego płaski strzał z 20 metrów minął słupek bramki Skiby

49'

Stomil próbuje przejać inicjatywę od początku, jednak bez widocznych skutków

46'

Rozpoczynamy drugą część meczu. Od środka zawodnicy Stomilu

45'

Arbiter Ciecierski zakończył pierwsze 45 minut. Niebawem wracamy do rywalizacji

45'

Sędzia doliczył 1 minutę do bezbarwnej od dłuższego czasu pierwszej połowy spotkania.

39'

Zółtkiem za "symulkę" ukarany został Łukasz Suchocki

38'

Wszyscy zawodnicy minęli się z futbolóówką po rzucie rożnym. Od autu obrońca gości.

33'

Pierwsza kartka dla olsztynian, a ukarany został Łukasz Jegliśnki

30'

Żółtkiem ukarany Pesir za brzydkie kopnięcie w twarz Baranowskiego.

26'

Niepotrzebne przyjęcie piłki przez Oziemczuka zaprzepaściło szansę na odddanie strzału na bramkę

22'

Wrzutka Pielacha po odegraniu Nowaka trafiła prosto pod nogi Michała Palucha, ten jednak uderzył lekko i obok słupka

20'

Na trybunie gości pojawili się pierwsi kibice przyjezdnych

18'

Oziemczuk ratuje swój zespół! Po rzucie rożnym wybił piłkę z linii bramki Prusaka.

15'

Tomasz Nowak upomniany żółtą kartką zupełnie niesłusznie według wszystkich obecnych na stadionie - z wyjątkiem sedziego głównego.

11'

Dośrodkowanie Szałachowskiego wybija obrońca. Zawodnicy z Łęcznej przez dłuższą chwilę utrzymywali się przy piłce.

7'

Składny kontratak Bogdanki kończy się na interwencji obrońców do spółki z nieudanym dryblingiem debiutującego w pierwszym skladzie Michała Palucha

5'

Składającego się do strzału Kaczmarka zablokował Sołdecki, znów było gorąco pod bramką Prusaka.

3'

Ależ świetna okazja gości! Grzegorz Lech z pierwszej piłki sprzed pola karnego huknął w poprzeczkę!

1'

Od środka gospodarze!

14:59

Ławka rezerwowych Stomilu: Michał Leszczyński, Andrzej Niewulis, Paweł Głowacki, Dominik Kun, Szymon Kaźmierowski, Paweł Łukasik, Dawid Szymonowicz

14:59

Ławka rezerwowych Bogdanki: Paweł Socha, Ricardo da Silva, Grzegorz Wojdyga, Marcin Kalkowski, Michał Zuber, Michał Gamla, Tomasz Tymosiak

14:51

Gospodarze zagrają dziś na czarno, natomiast zespół z Olsztyna - na biało-niebiesko. Tymczasem czekamy na kibiców Stomilu, którzy zapowiedzieli swój przyjazd w liczbie około 100.

14:35

Witamy na relacji live z meczu 22. kolejki I ligi pomiędzy GKS Bogdanka a Stomilem Olsztyn. Wiosna, jak i w całej Polsce, do Łęcznej jeszcze nie zawitała, ale murawa przy Jana Pawła II jest naprawdę w kapitalnym stanie. Do pierwszego gwizdka sędziego Artura Ciecierskiego pozostało około 25 minut.