Kolejarz StróżeKolejarz Stróże
2 : 2
GKS KatowiceGKS Katowice
95'

Po ciekawym szczególnie w drugiej połowie spotkaniu Kolejarz zremisował z GKS Katowice 2:2.

90'

3 minuty doliczył sędzia

89'

W końcowych minutach oba zespoły walczą o zwycięstwo!

87'

Jacek Kowalczyk miał piłkę meczową ale jego uderzenie głową odbił Lisak

86'

Pierwsza połowa zdecydowanie nie zapowiadała takich emocji i tylu bramek jakie zobaczyliśmy do tej pory w drugiej połowie

85'

G o o o o o o o o o o o l l l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! Przemysław Pitry piękną główką po dośrodkowaniu Rakelsa zdobył bramkę wyrównującą!!

83'

Gancarczyk próbował zagrać do Wołkowicza będącego w polu karnym Kolejarza ale zrobił to bardzo niedokładnie.

81'

Pieczara zmienia najlepszego strzelca gospodarzy Kowalczyka

80'

Zapowiada się interesująca końcówka tego meczu.

80'

Ostatnia zmiana w zespole gości. Gancarczyk zmienia Fonfarę co oznacza, że goście stawiają na atak

76'

Gryźlak zmienia Wolańskiego

76'

G o o o o l l l l l ! ! ! ! ! Rakels po otrzymaniu piłki w polu karnym obok bramkarza kieruje piłkę do bramki!!

76'

Kontuzjowany Sadzawicki opuszcza boisko w jego miejsce Alan Czerwiński

74'

Ostatni kwadrans meczu przed nami.

71'

Kolejny raz łatwo daje się ograć defensywa z Katowic a swój zespół ratuje Budziłek

69'

Kolejna okazja dla Kolejarza jednak strzał Wolańskiego przelatuje nad bramką Budziłka

66'

Maciej Kowalczyk wykorzystał błąd obrony i bramkarza z Katowic i z bliska do pustej bramki skierował piłkę po wrzutce z rzutu rożnego

65'

G o o o o l l l l l ! ! ! ! ! Po rzucie rożnym Maciej Kowalczyk trafia do bramki GKS Katowice.

65'

Strzał z dystansu jednego z zawodników Kolejarza spokojnie broni Budziłek

62'

Znów brzydki faul Pitrego jednak bez konsekwencji dla napastnika gości

61'

Radionow za Goncerza

61'

Godzina gry za nami. Kolejarz dziś gra bardzo mądrze a goście z Katowic słabo. W poczynaniach podopiecznych trenera Góraka dominuje niedokładność.

57'

W pierwszych już prawie 15 minutach drugiej części meczu Kolejarz doskonale gra pressingiem uniemożliwiając gościom szybkiem kontry

55'

Dobra indywidualna akcja Kowalczyka, który oddaje strzał na bramkę Budziłka. Bramkarz z Katowic jednak bez kłopotu sobie radzi z tym uderzeniem

52'

Łukasz Lisak celebruje wybicie piłki od własnej bramki

51'

Kowalczyk wybija piłkę za linię końcową i mieliśmy rzut rożny po którym nic nie wynikło

49'

Kolejne uderzenie Cichego po faulu Fonfary ale to uderzenie obrońcy ze Stróż również niedokładne

49'

Aktywnie drugą połowę rozpoczęli goście ale piłkarze z Katowic są nieskuteczni i niedokładni.

47'

Goncerz wpada w pole karne i wywalczył rzut rożny. Pierwszy w 2 połowie

46'

Sędzia z Warszawy rozpoczyna 2 połowę meczu

18:02

Wracamy na drugą połowę

45'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Kolejarz prowadzi 1:0.

45'

60 sekund doliczył sędzia do pierwszej połowy

44'

Bardzo mądra gra w obronie Kolejarza kończy się tym, że goście nie potrafią oddać celnego uderzenia na bramkę Lisaka. A jak wiadomo nie ma możliwości strzelenie bramki jak się nie oddaje celnych strzałów.

43'

Lisak odważnym wyjściem wybija piłkę Kowalczykowi, który szykował się już do oddania uderzenia.

41'

Pierwsza połowa powoli zbliża się do końca. Z całą pewnością pasjonującym widowiskiem nie była jednak prowadzenie gospodarzy chyba zasłużone.

37'

Wołkowicz po zamieszaniu w polu karnym oddaje bardzo mocne uderzenie, które jednak mija bramkę Kolejarza

33'

Przed doskonałą szansą stanął najlepszy strzelec Kolejarza Maciej Kowalczyk jednak sędzia liniowy podniósł chorągiewkę.

29'

Strzelec bramki opatrywany na boisku po starciu z Fonfarą

26'

Jacek Kowalczyk ukarany kartką za faul

23'

Najlepsza sytuacja Gieksy, Pitry przestrzelił z 8 metrów po podaniu Wołkowicza.

23'

Po raz kolejny przed szansą Pitry po zagraniu Bartłomiej Chwalibogowskiego. Jednak 1. maja nie jest najlepszym dniem dla doświadczonego zawodnika gości, który kolejny raz fatalnie pudłuje.

19'

W pierwszych 20 minutach gospodarze już kilkakrotnie wyprowadzali groźne kontry z których jedna zakończyła się powodzeniem. GKS gra słabo.

16'

Przypomnijmy, że Giesa to były zawodnik gości.

15'

G o o o l l l ! ! ! ! Co się odwlecze... jak mówi znane przysłowie. Adam Giesa wyprzedził Dominika Sadzawickiego i z ostrego kąta pokonał bramkarza gości!!

15'

Jacek Kowalczyk prawdopodobnie ratuje swój zespół przed stratą bramki wślizgiem blokując uderzenie na bramkę Budziłka

12'

Trwa obustronne badanie sił. Jednak poziom spotkania w dalszym ciągu nie może zadowolić oglądających to widowisko

11'

Fonfara zagrywał w pole karne do Rakelsa ale Lisak wyprzedził napastnika gości

9'

Lekka przewaga gości jednak do tej pory spokojnie radzą sobie obrońcy Kolejarza

7'

Pierwsze minuty stoją na bardzo słabym poziomie. Zawodnicy zachowują się jakby byli na majówce a nie brali udział w spotkaniu piłkarskim

5'

Odpowiedzieć próbował zawodnik Kolejarza ale strzał z wolnego Cichego spokojnie kontroluje bramkarz gości

2'

Już w pierwszych minutach bramkarza gospodarzy próbował zaskoczyć doświadczony Przemysław Pitry ale to uderzenie minęło bramkę Kolejarza.

1'

Pan Marek Karkut rozpoczął spotkanie

17:00

Witamy obie drużyny na boisku za moment początek spotkania

16:57

Za kilka chwil początek spotkania

16:45

GKS mierzył się z Kolejarzem 5 razy. Dwie wygrane są po stronie GieKSy, jedna po stronie Kolejarza, a dwa spotkania kończyły się podziałem punktów. Bilans bramkowy to 4:2 dla katowiczan.

16:10

Ławka rezerwowych GKS Katowice: Maciej Wierzbicki, Alan Czerwiński, Jewhen Radionow, Jarosław Ratajczak, Bartosz Sobotka, Janusz Gancarczyk i Arkadiusz Kowalczyk.

16:05

Znamy już składy obu zespołów. Ławka rezerwowych Kolejarza: Konrad Forenc, Krystian Pieczarak, Grzegorz Arłukowicz, Łukasz Bocian, Michał Gryźlak, Rafał Pietrzak i Dawid Szufryn

16:00

Witamy w relacji z zaległego meczu Kolejarza Stróże z GKS Katowice, który w pierwotnym terminie nie odbył się z powodu opadów śniegu. Jak wyglądał wówczas stadion, widać na zdjęciu poniżej. Dzisiaj problemów z pogodą już nie ma, liczymy na piłkarskie emocje.