Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
4 : 0
Okocimski KS BrzeskoOkocimski KS Brzesko
95'

Koniec meczu. Termalica pewnie ogrywa Okocimski i awansuje na fotel wicelidera z dwoma zaległymi meczami.

92'

"Piłkarzyki, gdzie wyniki?!" - krzyczą do swoich zawodników kibice z Brzeska.

91'

3 minuty doliczone.

90'

Ceglarz faulowany na bocznej granicy pola karnego.

89'

Wawryka z wolnego, Nowak na rożny.

88'

Smółka szukał i znalazł. Rzut wolny dla Okocimskiego.

87'

Pielorz faulowany przez Tarmanowskiego.

86'

Na spalonym Ceglarz.

84'

Schodzi Rybski, który zagrał całkiem dobre spotkanie. Za niego debiutujący Jakub Wróbel.

84'

Kompletnie rozsypała się defensywa Piwoszy.

83'

4:0 Pawlusiński!!!!

83'

Świetnie z rzutu wolnego uderzał Pawlusiński. Mieczkowski odbił piłkę przed siebie, próbował dobijać najpierw Nalepa, ale skiksował, później Rybski piętą, bronił Mieczkowski i dopiero próba Drozdowicza dała bramkę.

82'

Drozdowicz!!! 3:0!!!

81'

Zmiana w Okocimskim. Schodzi Darmochwał, za niego Termanowski.

80'

Rybski faulowany przed polem karnym przez Byrtka. Innej decyzji być nie mogło. Żółta kartka dla Damiana i rzut wolny.

79'

Świetna kontra Termaliki. Teraz role się odwróciły. Podawał Pawlusiński, strzelał Drozdowicz, jednak ponad poprzeczką.

76'

Pawlusiński po raz kolejny! Strzelał z linii 16 metra. Nasuwa się tylko pytanie czemu nie podholował jeszcze z piłką na pełnym gazie?

75'

Przebłyski słońca pojawiły się w Niecieczy. Może w końcu doczekamy się wiosny?

74'

Ostre wejście Pielorza w nogi Chyły i żółta kartka.

72'

Leży na boisku Michał Nalepa.

72'

Aktywny od momentu wejścia Dariusz Pawlusiński.

69'

Zmiana w zespole gości. Za Flisa Wojcieszyński.

68'

Świetna kontra nieczieczan. Drozdowicz zagrywa na prawo do świetnie ustawionego Plastika, a ten pewnie, płaskim strzałem podwyższa wynik.

68'

GOOOOOLLLL!!! Pawlusiński !!! 2:0!!

65'

Zmiana w zespole gospodarzy. Schodzi Lipecki, który wcześniej otrzymał żółtą kartkę. Za niego Michał Nalepa.

65'

Piątek bardzo miękko w pole karne. Mieczkowski nie miał prawa tego nie wyłapać.

63'

Schodzi Piotrowski, który przed momentem świetnie dogrywał do Horvatha, za niego Pawlusiński.

62'

Konkurs na kiks kolejki rozstrzygnięty! Horvath w świetnej sytuacji przestrzelił z 7. metrów nad bramką!

61'

Okocimski zepchnął nieco Termaikę do defensywy. Kazimierz Moskal wygania wyżej swoich zawodników.

59'

I wlaśnie po tym rzucie rożnym z najwyższym trudem interweniował Nowak!

59'

Wawryka zasługuje dziś na słowa uznania. Wydawało się, że piłka dla Okocimskiego jest stracona, ale wywalczył on rzut rożny.

57'

Po wrzucie z autu blisko bramki Smółka, ale uprzedził go Nowak.

56'

Kolejna dobra centra Wawryki, ale znów dobrze defensorzy gospodarzy.

55'

I właśnie dowód tej walki mamy na załączonym obrazku. Lipecki żółta kartka za faul na zawodniku gości.

55'

Bardzo dobrze prezentuje się dziś duet Lipecki - Horvath. Pierwszy bardzo waleczny, drugi kreatywny.

54'

Ugrzęźliśmy z grą przy bocznej linii boiska. Aut za autem...

51'

Wawryka znów świetna wrzutka ale w zamieszaniu w polu karnym szczęście sprzyjało gospodarzom.

50'

Świetna klepka pomiędzy Horvathem i Rybskim, który zagrał genialną piłkę zwrotną "w ulicę" tak, że Vojtech wyszedł sam na sam z Mieczkowskim i bez problemu umieścił piłkę w siatce.

49'

GOOOOOOOL!!! Ależ poczatek drugiej połowy!! Vojtech Horvath!!

48'

Darmochwał na wolne pole do Smółki, ale ten nie jest typem szybkościowca.

46'

Gramy! Zaczyna Termalika!

48'

Koniec pierwszej połowy!

47'

Dobre uderzenie Horvatha! Piłka jednak nad poprzeczką!

46'

Jeszcze rzut wolny z około 25 metrów dla Termaliki.

46'

Sędzia doliczył dwie minuty!

44'

Obiektywnie trzeba przyznać, ze Łukasz Pielorz nie ma dziś lekko mówiąc, najlepszego dnia.

43'

Ależ pokazał się Piątek! Uderzył świetnie z prawego narożnika pola karnego, a piłka poszybowała zaraz nad okienkiem bramki Mieczkowskiego!

42'

Dobra akcja gospodarzy. Sprzed pola karnego strzelał Horvath, blokował Brytek.

40'

Teraz już pewna sytuacja. Zółtą kartkę otrzymuje Wawryka.

40'

Żółtką kartkę otrzymał Karol Piątek. Przynajmniej według spikera. Nam wydawało się, że skierowana ona była dla.. Kazimierza Moskala. Zaufajmy jednak spikerowi.

36'

Dobre otwierające podanie Lipeckiego do Ceglarza, ale ten na spalonym.

36'

Piotrowski zakręcił na prawej stronie Wawryką i dośrodkował, jednak zbyt głęboko i Mieczkowski wyłapał piłkę.

33'

Wrzutka Horvatha w pole karne całkiem całkiem, ale nikt jej nie przeciął, tak więc padła łupem Mieczkowskiego.

31'

Groźnie Okocimski! Wieczorek dośrodkowywał z prawej strony, głową strzelał Smółka, ale wprost w ręce Nowaka!

31'

A po raz drugi na murawie leżał etatowy plażowicz, Karol Piątek.

30'

Dobrze schodził z piłką do środka Darmochwał, ale ostatecznie ofiarnie interweniował Czerwiński. Korner dla Piwoszy.

29'

Lipecki odebrał piłkę Flisowi, ale niecelnie zagrał na skrzydło do Piotrowskiego.

26'

Piłka w siatce Okocimskiego! Bramki nie ma, bo po świetnym prostopadłym podaniu Rybskiego na spalonym był Drozdowicz.

25'

Darmochwał dobrze z narożnika na głowę Komana, ten jednak był zbytnio "pod piłką" i nie mógł oddać skutecznego strzału.

24'

Gospodarze próbowali rozegrać rzut rożny niczym Barcelona. Efekt? Okocimski miał groźną kontrę i teraz to on gra od narożnika.

23'

Drozdowicz teraz mocno naciskał Ceglińskiego, ale ten ofiarnie ratuje się wybiciem na rożny.

23'

Dobre zagranie za linię obrony Komana, ale Flis na ofsajdzie.

22'

Piątek już na boisku.

21'

Niespodziewanie na boisku leży... Karol Piątek.

21'

Świtna akcja Ceglarza rozpoczęta dobrym przyjęciem z odejściem, a zakończona zdecydowanym przerwaniem przez Byrtka.

18'

Zagapili się obrońcy Termaliki! Smółka znalazł się w polu karnym i próbował uderzać nożycami, ale jego strzał minął prawy słupek bramki Nowaka!

17'

Flis uderzał sprzed pola karnego, ale jego strzał skutecznie zablokowany.

16'

Świetna centra Wawryki w światło bramki, Nowak z problemami, ale skutecznie na rzut rożny.

16'

Smółka od początku meczu walczy z Czerwińskm. Teraz ten drugi faulował. Rzut wolny z wysokości 30. metra od bramki Nowaka.

15'

Zmiana w zespole Okocimskiego. Boisko opuszcza Kucharski, za niego Cegliński.

14'

Dośrodkowywał z lewej strony Wawryka, jednak zbyt głęboko i piłka w rękach Nowaka.

12'

Koman za długo rozgrywał piłkę, ale był faulowany i uniknął straty.

10'

Dobra akcja gospodarzy. Piłkę wymienili Piotrowski z Rybskim. Ten pierwszy stanął oko w oko z Mieczkowskim, ale przegrał ten pojedynek.

9'

Piotrowski strzela! Kapitanie broni Mieczkowski!

8'

Kontratak Okocimskiego, ale podwójnie skutecznie interweniuje Pleva. Potem zatrzymany także Piotrowski przez Byrtka.

6'

Horvath dośrodkowuje, piłka odbija się od muru i Mieczkowski pewnie piąstkuje.

5'

Piątek faulowany na prawej stronie na wysokości 30. metra. Od rzutu wolnego Termalica.

3'

Wyjątkowo głośno dziś na stadionie w Niecieczy.

2'

Termalica próbuje konstruować atak pozycyjny.

1'

Od bramki Mieczkowski.

1'

Zaczynamy piłkarską niedzielę! Sędzia Siedlecki gwiżdże po raz pierwszy! Od środka Piwosze!

11:59

Piłkarze obu zespołów wychodzą już na murawę! Termalica tradycyjnie na pomarańczowo, Okocimski w białych trykotach i zielonych spodenkach.

11:51

Spora grupa kibiców gości zjawiła się na dzisiejszym meczu. Ogólnie na stadionie około sześciuset widzów.

11:41

W obu zespołach występują gracze, którzy wcześnie bronili barw swoich dzisiejszych rywali. W barwach Słoników jest to Jakub Czerwiński, a także Łukasz Szczoczarz, którego nie ma dziś w kadrze meczowej . W zespole Piwoszy Smółka występujący w pierwszym składzie i będący dziś na ławce Radosław Jacek.

11:38

Ławki rezerwowych obu zespołów: Termalica: Budka, Kaczmarczyk, Nalepa, Pawlusiński, Jarecki, Sobczak, Wróbel Okocimski: Kozioł, Wojceszyński, Cegliński, Łytwiniuk, Niechciał, Jacek, Termanowski

11:01

Oba zespoły będą dziś walczyć o skrajnie różne cele. Termalica przy stracie punktów Floty może wskoczyć nawet na fotel lidera, mimo dwóch meczów straty. Okocimski chce oddalić od siebie widmo spadku. Zadanie trudne, aczkolwiek wykonalne. Pierwszy gwizdek już za godzinę!

10:56

Na tą chwilę znamy już skład gospodarzy i przecieramy nieco oczy ze zdziwienia. Na ławce rezerwowych dwa dynamiczne skrzydła, które w końcówce rundy jesiennej siały totalny postrach, czyli Dariusz Jarecki i Dariusz Pawlusiński. W ich miejsce Damian Piotrowski i Andrzej Rybski. Brak w wyjściowej jedenastce Michała Nalepy, więc w jego miejsce na środku obrony automatycznie wskakuje Pleva, za tego zaś w środku pomocy, Krzysztof Lipecki.

10:52

Dzisiejszy mecz rozgrywany jest pomiędzy dwiema drużynami, które w ligowych kolejkach mają najwięcej zaległości. Słoniki przełożone mają już dwa mecze, natomiast Piwosze aż trzy. Zapraszamy was do zapoznania się z zapowiedzią spotkania, którą znajdziecie TUTAJ.

10:50

Witamy Was na relacji LIVE z meczu Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Okocimski Brzesko. Derby regionu tarnowskiego już w samo południe!