GKS TychyGKS Tychy
1 : 0
Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście
96'

Koniec meczu w Jaworznie. GKS Tychy wygrywa 1:0 po golu Piotra Rockiego. Pierwszą kiepską połowę nieco zrekompensowało nam drugie 45 minut. Flota przegrała siódmy mecz z rzędu.

95'

Ściański za Bukowca. Trener Mandrysz wykorzystał wszystkie zmiany.

95'

Rzut wolny dla Floty. Potężnie huknął Kieruzel. Misztal świetnie odbił futbolówkę.

93'

Mariusz Masternak zastępuje Jakuba Bąka.

93'

"Rocky" faulowany przez Udarevicia. Żółta kartka dla Chorwata.

92'

Flota w ataku. Tyszanie bronią się niemal całą drużyną. W jednym z ataków gości ucierpiał Olszar. Napastnik gości zwija się z bólu w polu karnym GKS-u.

90'

Sędzia Szczech doliczył do regulaminowego czasu gry sześć minut. Była dłuższa przerwa po zderzeniu Udarevicia z Wrześniem.

88'

Strzał Kopczyka z woleja... minimalnie obok bramki Floty.

87'

Kasprzik broni strzał Bukowca z dystansu.

86'

Zmiana w ekipie gospodarzy. Małkowski za Babiarza.

85'

Faul Kieruzela. Sędzia oszczędził jednak zawodnika gości, który miał już na swoim koncie żółtą kartkę. A mogła być "czerwień".

81'

Chyba nie będzie tak źle. Obaj zawodnicy wstali o własnych siłach. Z obandażowanymi głowami będą kontynuować grę.

80'

Trener Nowak wykorzystał już wszystkie zmiany. Niewykluczone, że goście będą kończyć w dziewięciu. Do boiska podjechała karetka. Przerwa w grze jeszcze trochę potrwa.

78'

Uuuu. Fatalne zderzenie Udrevicia i Września w środku boiska. Polała się krew. Murawa w Jaworznie nabrała czerwonego koloru...

77'

Kasprzik świetnie broni potężne uderzenie Mańki zmierzające pod poprzeczkę!

74'

Nnamani zastępuje Opałacza.

73'

Kieruzelowi już się nie "upiekło". Zahaczył zawodnika GKS-u i od razu zobaczył kartkę.

71'

Faul Opałacza. Zawodnik Floty mógł wylecieć z boiska. Ma już na swoim koncie żółtą kartkę.

69'

Tym razem Kasprzik wyłapał strzał Babiarza.

68'

Strzał Rockiego. Kasprzik na posterunku.

65'

...Śpiączka za Bodzionego.

65'

Podwójna zmiana w ekipie goście. Wrzesień za Fryca...

63'

Niewiele brakowało, a mogło być 2:0 dla GKS-u. Po dośrodkowaniu Rockiego z rzutu rożnego bliski skierowania piłki do bramki Floty był Kupczak. Zawodnik tyskiej drużyny pomylił się nieznacznie.

61'

Żółta kartka dla Opałacza za przerwanie szybkiej kontry tyszan.

58'

Dośrodkowanie Bodzionego z rzutu wolnego. Piłka długo nie chciała opuścić pola karnego gospodarzy. W końcu jednak obrońcom z Tychów udało się wypchnąć rywali z własnej "szesnastki".

56'

Flota przycisnęła. Świnoujścianie strzelają, zakładają rywalom siatki, gola jednak na razie zdobyć nie mogą.

54'

Pierwszy celny strzał Floty z gry. Uderzenie Szałka było jednak zbyt słabe, piłka zmierzała sam w środek bramki. Tam na futbolówkę czekał Misztal.

53'

Na stadionie w Jaworznie ruszył doping. Zrobiło się trochę głośniej.

52'

Defensorzy GKS-u powstrzymali ofensywną akcję gości wybijając piłkę na rzut rożny.

50'

Świetna parada Kasprzika! Golkiper Floty ratuje swój zespół przed stratą drugiej bramki. Szybka kontra gospodarzy, Rocki dograł na środek pola karnego do Babiarza, a ten uderzył w długi róg bramki Kasprzika. Bramkarz świnoujścian nogą odbił jednak piłkę na rzut rożny.

49'

Dobra akcja graczy Floty. Z piłką pole karne tyszan wbiegł Aleksander. Obrońcy GKS-u zdołali jednak wybić futbolówkę.

47'

Już groźnie pod bramką Floty. Obrońcy wybijają dośrodkowanie Jakuba Bąka.

46'

Wracamy do Jaworzna! Liczymy na lepszą grę obu drużyn.

45'

Koniec pierwszej połowy! Słabej piłkarsko połowy

43'

Kończy się pierwsza połowa i to najlepsza wiadomość. Bo na boisku mamy dużo chaosu, przypadku, a mało futbolu. Słaby mecz w Jaworznie. GKS strzelił gola i nie kwapi się do ataków, Flota nie ma pomysłu jak zaatakować

40'

Rocki dośrodkował z wolnego w pole karne, gdzie dobrze ustawieni piłkarze Floty nie pozwolili gospodarzom na oddanie strzału

37'

Bukowiec pokusił się o zaskakujący strzał z ponad 30 metrów, ale kompletnie mu to zagranie nie wyszło, piłka przeleciała kilka metrów nad bramką Floty

35'

Opałacz tak mocno dokręcił piłkę z rzutu rożnego, że Misztal sparował ją ponownie na rzut rożny

32'

Dobre ofensywne wejście Mańki, który wpadł w pole karne z piłą zagrał wzdłuż bramki, ale dobrze ustawiony i czujny Kasprzik przejął futbolówkę

30'

Jeszcze jeden wolny dla Floty i tak samo zmarnowany jak poprzednie

28'

Strzał Bąka słaby, w środek bramki, prosto w ręce Kasprzika

27'

Wreszcie goście zastosowali pressing, zaatakowali tyszan. Olszar był bliski przejęcia piłki

25'

Tomasz Balul - za ostry faul

23'

Bodziony strzelał na bramkę, ale anemicznie, ledwo trafił w piłkę i właściwie to oddał ją rywalom

21'

Statystyka strzałów mówi o tym meczu dużo. Jest słabo. Strzały 1:0, celne 1:0

20'

Gospodarze dalej konsekwentnie grają piłką na własnej połowie, a Flota nie stosuje pressingu. Goście nie kwapią się, aby wyjść odważniej do przodu

17'

Ucierpiał w starciu z Babiarzem Olszar. Po chwili zawodnik Floty pozbierał się z boiska i wrócił do gry

16'

Dośrodkowanie Opałacza z narożnika boiska za mocne i niedokładnie. Kolejny zmarnowany stały fragment gry przez Flotę

15'

Piłkarze Floty wyglądają tak jakby grali, bo muszą. Mało zaangażowania. Goście są wolni, ospali, mało dynamiczni

13'

Flota wyszła z kontrą, ale wszystko skończyło się na środku boiska, bo zgubił piłkę Bodziony

11'

Sebastian Olszar - za faul

10'

Bodziony zagrał "świecę" w pole karne, gdzie powalczył o piłkę Olszar, ale przegrał pojedynek z obrońcą GKS

8'

Pierwsza okazja dla Floty z rzutu wolnego. Ale fatalne dośrodkowanie i spokojnie tyszanie wybyli piłkę

5'

Piłkarze Floty od początku meczu zagubieni na boisku, łatwo tracą piłkę, a gdy posiadają ją tyszanie, to gościom opornie idzie odbieranie futbolówki

3'

Akcja prawą stroną Bąka, który dośrodkował w pole karne, tam piłkarze ze Świnoujścia zostawili kompletnie bez krycia Rockiego. Pomocnik GKS z pierwszej piłki strzelił celnie po długim rogu i nie dał Kasprzikowi szans

3'

Gooooooool! Piotr Rocki i GKS prowadzi 1:0!

2'

Piłkarze GKS utrzymują się przy piłce, podając wszerz boiska na własnej połowie. Goście jakoś specjalnie tyszan nie atakują

12:02

Początek meczu w Jaworznie!

12:01

Minuta ciszy ku pamięci Jerzego Wyrobka

12:01

Przywitanie obu drużyn, losowanie - wszystko już za nami, możemy grać za chwilkę

11:52

Co mówili przed meczem Bartosz Śpiączka i Ivan Udarević? Przeczytajcie zapowiedź spotkania

11:51

GKS w tym sezonie na własnym boisku przegrał tylko raz z Niecieczą (0:3). Tyszanie sporo spotkań zremisowali, bo pięć. Cztery razy zgarnęli na własnym boisku komplet punktów. Piszemy o własnym boisku, ale to tylko teoria, bo GKS gra na stadionie w Jaworznie

11:47

Flota wiosną rozegrała 4 mecze i wszystkie przegrała. Dwa razy w Pucharze Polski ze Śląskiem Wrocław, a w lidze z Olimpią Grudziądz i Polonią Bytom. Trzy spotkania Flota rozegrała na wyjeździe. Tyszanie liczą, że przedłużą fatalną wiosenną serię podopiecznych Dominika Nowaka

11:41

Flota w tabeli 1 ligi zajmuje drugie miejsce i jeśli w Świnoujściu poważnie myślą o awansie, to najwyższy czas, aby zacząć seryjnie wygrywać mecze. GKS z kolei jest na 6 miejscu, ma 33 punkty i do dzisiejszego rywala traci 7 punktów. Zobacz tabelę 1 ligi