Koniec mieczu

95'

Nerwowa końcówka miedź szuka szansy na kolejnego gola

92'

Alexandre przed szansą ale w ostatniej chwili się poślizgnął i oddaje niecelny strzał

91'

Sędzia dolicza 3 minuty

89'

Mowlik strzela na dwa jeden z rzutu wolnego od Madejskiego

88'

GGGGGOOOOOOOLLLL dla MIEDZI

86'

Wiewiórka jako kolejny zawodnik przechodzi przez boisko

84'

Grzegorzewski dostaje piłkę od Bartczaka i mamy remis. gra znowu zaczyna się od początku

84'

GGGGGOOOOOLLLLLL dla MIEDZI

82'

Gol dla Termalici Drozdzowicz wykorzystuje zamieszanie w polu karnym i strzela bramkę

81'

GGGGGOOOOLLLL dla Niecieczy

80'

Kolejna szansa dla gości ale piłka znów ponad bramką Ptaka

79'

Pielorz za mocno dośrodkowuje i Nieciecza traci piłkę

76'

Ostatnia zmiana w Miedzi na boisku Mowlik za Kasperkiewicza

74'

Goście przed szansą ale legnicka obrona nie daje dojść do pola karnego Ptaka

71'

Ceglarz za Jareckiego

67'

Szansa dla gości Jarecki strzela ale Ptak pewnie łapie piłke

67'

Zmiana w miedzi za Lenkiewicza wchodzi Alexandre

64'

Wołczek żółty kartonik

63'

Dobry strzał z za pola karnego Pawlusińskiego ale trafia w spojenie bramki

62'

Tanżyna ratuje miedź przed straceniem bramki a strzelał Kaczmarczyk

61'

Legniczanie nie mają pomysłu na przebicie sie przez obronę gości i porząd strzał

58'

Od bramki Nowak i powoli goście wychodzą z własnej połowy

58'

Wołczek leży na murawie i wolny dla miedzi.

56'

Rożny dla Miedzi ale znów ponad brmką

54'

Drozdzowicz wchodzi za Sobczaka

53'

Legniczanie próbują wyjść z własnej połowy ale ciągły opór stawiają goście

49'

Niecieczą przed szansą ale po zamieszaniu w polu karnym piłka leci wysoko nad bramką

48'

Wołczek przed szansą z 20 metrów ale obok lewego słupka.

47'

Retlewski podaje do Lenkiewicza w polu karnym ale ten nie trafia do siatki.

65'

Od środka Nieciecza

50'

Koniec I połowy.

47'

Sędzia dolicza dwie minuty

46'

Kaczmarczyk na boisku za Pleve

44'

Horvat gubi piłkę w polu karnym Ptaka i Miedź zaczyna

43'

Lenkiewicz oddaje silny strzał i obok słupka Nowaka

42'

Bartczak bezskutecznie dośrodkowuje

40'

Ptak popełnia błąd i nie łapie piłki w polu karnym

36'

Obrońcy Termalici co akcje Legniczan świetnie odczytują mysli zawodników Gospodarzy

34'

Marciniak schodzi za niego Retlewski

33'

Sobczak sam na sam z obrońcą miedzi ale przegrywa pojedynek i od bramki Ptak

29'

Nieciecza na połowie gospodarzy szuka dziury w Legnickiej obronie

26'

Po podaniu Madejskiego Grzegorzewski za słabo uderza piłkę i kolejna stu procentowa akcja nie kończy się golem.

23'

Obydwie drużyny mocno walczą o piłkę w środku pola.

21'

Na spalonym Grzegorzewski i od bramki Nowak

17'

Kolejnu corner dla Miedzi o kolejna prawie idealna akcja tym razem szczęścia nie miał Grzegorzewski.

16'

Pleva przed szansą Ptak popełnia błąd nie łapiąc piłki ale obrońcy Miedzi wykopują piłkę do środka boiska.

14'

Nowacki przed 100 % szansą ale piłka poza światłem bramki. powinno być już 1 -0

12'

Piątek cudem wybija piłkę z własnego pola karnego.

10'

Kolejna szansa dla niecieczy ale z piłka mija się w polu karnym Pawlusiński.

8'

Lenkiewicz dośrodkowuje ale piłkę pewnie łapie Nowak

7'

Pawlusiński po błędzie Lenkiewicza przejmuje piłkę ale ona leci obok bramki Ptaka

5'

Tanżyna żółty kartonik

3'

Legniczanie od razu atakują wolny przy piłce Madejski ale nic z tego.

16:51

Do Legnicy zawitali również kibice z Niecieczy, w ilości 20 osób wraz z dużą flagą swojego zespołu

16:49

Przypomnijmy jest to zaległe spotkanie z 30 marca, Termalica przy wygranym spotkaniu w Legnicy ma szanse umocnić się na pozycji lidera tabeli, zaś Miedź przy wygranym meczu ma szanse jeszcze by zamieszać w górnej części tabeli.

16:46

Zawodnicy już kończą rozgrzewkę za 15 minut zaczynamy zawody.

16:43

W Legnicy zimno, miejmy nadzieje że zawodnicy obydwu drużyn podniosą temperaturę na stadionie ciekawą i dynamiczną grą.

16:42

Rezerwowi Miedzi : Bledzewski, Alexandre, Bany, Mowlik, Retlewski, Zakrzewski, Zasada. Rezerwowi Termalici : Budka, Ceglarz, Biskup, Drozdowicz, Kaczmarczyk, Lipecki, Piotrowski.