Koniec meczu, Zawisza pewnie wygrywa w Brzesku 4:1!

Z rzutu wolnego Wawryka, ale za mocno i od bramki golkiper

Druga żółta i czerwona dla Skrzyńskiego za faul

90'

Trzy minuty doliczone

88'

Tymczasem w Legnicy Termalica prowadziła 1:0, ale Miedź wyszła już na prowadzenie 2:1! Niesamowity zwrot akcji, korzystny dla Zawiszy!

87'

Mąka za Wójcickiego. Ostatnia zmiana w Zawiszy i całym spotkaniu.

86'

Żółta kartka dla Kaczmarka za opóźnianie gry

85'

Z 25 metrów uderzył z rzutu wolnego Darmochwał, ale Kaczmarek wybija piłkę na rzut rożny!

81'

Z wolnego z 18 metrów uderzał Darmochwał, ale zbyt lekko w środek bramki

80'

Nather w miejsce Masłowskiego, niewątpliwie bohatera Zawiszy w dzisiejszym meczu!

80'

Bardzo dużo wniósł do gry brzeszczan Darmochwał. Teraz po jego strzale piłka otarła się o poprzeczkę! Było blisko!

78'

Na boisku nie dzieje się wiele ciekawego. Gospodarze wydają się być pogodzeni z wynikiem, a Zawisza nie musi już forsować tempa i spokojnie kontroluje grę.

76'

Korner dla gospodarzy, ale bez zagrożenia pod bramką Zawiszy.

76'

Chyła zmienia Ogara. Ostatnia zmiana w Okocimskim

70'

Ziajka za Drygasa

69'

Pyciak zmienia Litwiniuka

69'

Darmochwał z lewej strony wrzucał piłkę, ale wybił głową Petasz

67'

Aktywny Darmochwał faulowany przez Strąka. Żółta kartka dla zawodnika Zawiszy.

67'

Cegliński rozegrał piłkę z Wieczorkiem, ten odegrał do Litwiniuka, ale po jego wrzutce Wojcieszyński nie doskoczył do piłki.

65'

Lewą stroną szarżował Darmochwał, ale w ostatniej chwili jego dośrodkowanie zostało zablokowane

61'

Ogar wrzucał piłkę w pole karne, tam był Litwiniuk, ale został uprzedzony przez obrońcę.

59'

Gooool dla Okocimskiego. Strzelał Wojcieszyński głową, po wrzutce Ogara.

58'

Strąk dobrze prostopadle po ziemi dogrywał do Drygasa, ale ten był na spalonym.

57'

Pierwsza zmiana w spotkaniu. Darmochwał zmienia Flisa

54'

Wieczorek wrzucał piłkę w pole karne Zawiszy, ale spokojnie wyłapał ją Kaczmarek.

53'

Masłowski udarzał zza pola karnego, ale obok bramki

52'

Kowalski z pierwszej piłki zagrał na skrzydło do Wojcieszyńskiego, ten wrzucił, ale obrońcy wybili.

50'

Masłowski próbował z połowy dograć prostopadle do Abbotta, ale Byrtek wybił piłkę

49'

Kowalski wrzucał z prawej strony, ale prosto na głowę obrońcy.

48'

Spokojny początek drugiej połowy. Piłka rozgrywana w środku pola.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę. Będą kolejne bramki?

45'

Koniec pierwszej połowy. Sędzia nie przedłużał zbędnie widowiska, nie katując tym samym załamanych "Piwoszy".

43'

Ciechanowski niemal z połowy podał prostopadle po ziemi, Wójcik dogonił piłkę i tylko lekko ją musnął, pokonując Kozioła. Prawdziwy pogrom brzeszczan.

43'

Gooool na 4:0! Wójcicki trafia po podaniu Ciechanowskiego.

42'

Zawisza gra swoje, nie daje pograć gospodarzom, którzy nie mogą za bardzo wyjść z akcją.

40'

Kowalski faulowany na własnej połowie. Okocimski stracił już chyba resztki zapału, tempo gry spadło.

38'

Nokaut Abbott po wrzutce Masłowskiego z rzutu rożnego zdobył gola głową!

36'

Drygas wrzucał piłkę do Masłowskiego, ale od razu pokryło go dwóch obrońców, którzy wybili piłkę.

35'

Gospodarze chcieliby odpowiedzieć na szybkie dwubramkowe prowadzenie Zawiszy, ale nie bardzo radzą sobie z sytuacją boiskową. Widać w ich grze sporo niedokładności.

32'

Okocimski przed szansą na bramkę kontaktową, ale dobrą okazję zmarnował Litwiniuk!

31'

Przy tej akcji duże brawa dla Wójcickiego, który popisał się bardzo ładną wrzutką!

31'

Gooool! Masłowski! Wójcicki wrzucił piłkę, a Masłowski nawet nie musiał skakać, tylko strzelił głową po długim rogu.

29'

Rzut wolny dla Okocimskiego, ale Kowalski posłał za daleką wrzutkę.

26'

Żółta kartka dla Skrzyńskiego, za faul taktyczny na Ogarze.

25'

Rzut wolny dla Okocimskiego, wrzucał Kowalski, ale obrońcy uprzedzili Byrtka i wybili piłkę.

23'

Petasz po ziemi próbował podawać w stronę bramki, ale koledzy nie zrozumieli intencji i piłkę przejął Kozioł.

21'

Z rzutu rożnego wrzucał Kowalski, piłka odbiła się od ziemi i wylądowała na głowie Bytka, który strzelił obok bramki

20'

Z dystansu uderzał teraz Wójcicki, ale Kozioł nie dał się zaskoczyć.

18'

Masłowski wrzucał piłkę do Drygasa z lewej strony, ale temu zabrakło dosłownie centymetrów, by sięgnął piłki.

16'

A jednak zryw Okocimskiego. Indywidualnie poszedł Kowalski, ale z 16 metrów uderzył zbyt lekko i broni Kaczmarek.

16'

Niewiele z gry mają jak na razie gospodarze. To Zawisza dominuje i stara się stwarzać kolejne okazje.

15'

Wawryka faulowany w środku pola przez Hermesa.

14'

Dwa rzuty rożne dla Okocimskiego. Przy drugim wrzucał Kowalski na krótki słupek, ale wybijają obrońcy.

11'

Zawisza ciągle w natarciu, kolejną okazję miał teraz Drygas, ale wynik bez zmian.

9'

Bardzo dobry początek Zawiszy, który egzekwował już kilka rzutów rożnych, i w końcu przyniosło to efekt. Część winy za straconą bramkę spada na Kozioła, który źle wypiąstkował piłkę po rzucie rożnym.

8'

Goooool! Wrzutka z rzutu rożnego Petasza, bramkarz wypiąstkował, ale prosto na głowę Skrzyńskiego, który zdobył gola.

6'

Dwa rzuty rożne dla Zawiszy. Przy drugim Abbott miał setke z kilku metrów, ale nie trafił w piłkę, która podskoczyła mu przed strzałem.

5'

Wieczorek prostopadle z połowy podał do Kowalskiego, ale przy linii bramkowej bramkarz wybił mu piłkę.

3'

Masłowski przedarł się prawą stroną, ograł trzech obrońców, dograł do środka do Abbotta, ale ten źle trafił w piłkę i wybili ją obrońcy.

2'

Próba prostopadłego podania do Ogara, wybite przez obrońców Zawiszy.

1'

Do ataku ruszył na razie zespół gości, ale czujna defensywa "Piwoszy".

1'

I mamy pierwszy gwizdek Rafała Rokosza.

16:59

Na murawę wychodzą już bohaterowie dzisiejszego widowiska. Gospodarze w białych strojach, Zawisza na niebiesko-czarno.

16:58

Na trybunach są też skauci Wisły, Marcin Kuźba i Maciej Żurawski.

16:57

Kibiców Okocimskiego jest na stadionie około 500. Kibiców Zawiszy jest na razie 50, ale ciągle trwa wpuszczanie kolejnych. W tym tempie wszyscy wejdą w okolicach połowy.

16:30

Ławka rezerwowych Zawiszy: Andrzej Witan, Daniel Mąka, Matej Nather, Tomasz Ostalczyk, Sebastian Ziajka, Paweł Zieliński i Jacek Popek.

16:30

Ławka rezerwowych Okocimskiego: Dawid Mieczkowski, Rafał Cegliński, Daniel Chyła, Piotr Darmochwał, Radosław Jacek, Valentin Jeriomenko i Paweł Piceluk.