Kolejarz StróżeKolejarz Stróże
20:54

Za uwagę dziękuję Państwu Andrzej Rukść. Pozdrawiam

20:53

Arka wygrywa u siebie z Kolejarzem 3:1. Mimo, iż decydujące bramki padły w końcówce meczu, to z przebiegu spotkania Arka zasłużyła na to zwycięstwo. Było to pierwsze zwycięstwo Arki w historii spotkań z Kolejarzem oraz pierwsze zwycięstwo przy Olimpijskiej od 05.10.2012r.

94'

Arka kontrolowała do końca sytuację na boisku i nic w tym meczu już się nie wydarzyło. Arka 3-1 Kolejarz.

90'

Piorunująca końcówka w wykonaniu Arki. Dośrodkowanie Surdykowskiego, zgranie Radzewicza i mocny strzał Kuklisa grzęźnie w siatce Kolejarza.

89'

3-1 !!! Zdobywcą gola Kuklis !!!

89'

Kolejarz pierwszy raz w tym meczu całą drużyną na połowie Arki.

88'

Po faulu na Brodzińskim sędzia podyktował rzut karny, który na swoją 9. bramkę w sezonie zamienił Marcus da Silva. Da Silva jutro obchodzi urodziny i sprawił sobie oraz kibicom znakomity prezent.

86'

2:1 !!! da Silva od słupka !!!

84'

Rzut karny dla Arki !!!

83'

Żółtą kartką za faul na da Silvie tuż przed polem karnym ukarany Walęciak.

82'

Mecz wchodzi w decydującą fazę. Coś na pewno się jeszcze wydarzy...

80'

Świetna indywidualna akcja da Silvy. Wszedł w drybling i wypracował sobie pozycję do strzału. Uderzenie jednak ponownie ponad bramką

78'

W świetnej sytuacji przestrzelił Szwoch. Miał czystą pozycję przed polem karnym jednak za mocno się odchylił i piłka poleciała ponad bramką

77'

Druga zmiana w ekipie Kolejarza. Za Arłukowicza wchodzi Kurowski.

75'

Niezły strzał Radzewicza z rzutu wolnego. Na posterunku jednak bramkarz Kolejarza.

74'

Zdobywcę bramki Nitkiewicza zastępuje Michał Gryźlak

73'

Arka bez przerwy atakuje, Kolejarz broni się całym zespołem i czeka na jedną kontrę, która da im zwycięstwo

70'

Mało brakowało a nieporozumienie Miszczuka z Kubowiczem zakończyło by się stratą bramki. Po strzale Nitkiewicza piłkę zmierzającą do bramki wybija "Jarza".

70'

Surdykowski posłał mocne dośrodkowanie, które z problemami wyłapał Zarychta i o mało nie wrzucił sobie piłki do bramki

66'

Arka wzięła się do roboty. Sprytnym strzałem bramkarza gości zaskoczyć próbował Pruchnik. Jego uderzenie okazało się minimalnie niecelne.

65'

Ależ zakotłowało się w polu karnym gości. Po płaskim dograniu w pole karne, strzał jednego z Arkowców został zablokowany.

64'

W miejsce Grzelaka, na boisku pojawił się Surdykowski. Czy wykorzysta szansę daną mu przez Pawła Sikorę?

63'

Druga połowa nie rozpieszcza kibiców. Arka gra piłką, ale nic z tego nie wynika.

63'

Arka - KolejarzArka - Kolejarz A tak dziś prezentują się trybuny

57'

Swoją obecność na boisku zaznacza Szwoch, który decyduje się na strzał zza pola karnego. Jego uderzenie mija jednak poprzeczkę Kolejarza

56'

Druga zmiana w Arce. W miejsce Pietkiewicza na boisku melduje się Szwoch, który powinien nieco rozruszać ofensywę gdynian

55'

W miejsce kapitana Arki, Krajanowskiego, witamy na boisku debiutującego, Dawida Kubowicza

54'

Na strzał z 25 metra decyduje się pomocnik Kolejarza. Piłka kozłuje jeszcze przed Miszczukiem, ale bramkarz Arki bezbłędnie

51'

W pole karne z piłką wbiegł Kowalczyk, próbował "nawinąć" Krajanowskiego, temu pomogli jednak koledzy z obrony

50'

Na prawej flance urwał się Marcus da Silva, jego płaskie dośrodkowanie dotarło do jednego z kolegów, strzał jednak blokują obrońcy Kolejarza

49'

Dzisiejsze spotkanie obserwuje jedynie 3012 kibiców. Na pewno na tak słabą frekwencję wpływ ma termin rozgrywania meczu.

46'

Od mocnego uderzenia zaczyna Arka. W 20 sekundzie strzelał Grzelak, jego strzał mija jednak słupek bramki Zarychty o 2 metry.

46'

Obie drużyny właśnie rozpoczęły II połowę - bez zmian

19:50

Aż trudno w to uwierzyć- istne deja vu. Arka tak jak w Łęcznej gra zdecydowanie lepiej, ale znów traci bramkę bo fatalnym błędzie. Tym razem nie popisał się Krajanowski. Kapitan Arki wprawił publiczność w prawdziwą wściekłość.

45'

Koniec pierwszej połowy. Jak na razie mamy 1:1

45'

Kombinacyjne rozegranie wolnego, jednak obrońcy Kolejarza wyjaśniają sytuację.

44'

Niane ostro fauluje da Silvę i będziemy mieli rzut wolny z 24 metra

44'

Klopsów w wykonaniu Arkowców ciąg dalszy. Po fatalnych błędach w Łęcznej tym razem gola zawalił Krajanowski. Próbował zgrać piłkę klatką piersiową do Miszczuka, lecz zrobił to za lekko, do piłki dopadł Nitkiewicz i bez problemu umieścił ją w siatce.

41'

Mamy 1-1 !!! Gola po błędzie Krajanowskiego zdobył Nitkiewicz.

39'

Po dośrodkowani z lewej strony w bardzo dobrej sytuacji znalazł się Stefanik, ale zamiast strzelać próbował przyjmować i stoperzy Arki oddalają niebezpieczeństwo.

36'

Na potwierdzenie moich słów Tomasik posyła kapitalną piłkę w pole karne. Bardzo bliski zdobycia gola był Kuklis. Zabrakło niewiele, gdyż Kuklis tylko musnął lecącą wzdłuż bramki piłkę

35'

Bardzo aktywna jest dziś prawa strona Arkowców. Duet Tomasik- Radzewicz co rusz stwarza zagrożenie pod bramką Kolejarza

34'

Z rzutu wolnego w okolicach prawego narożnika pola karnego dośrodkowuje Radzewicz, jednak nieco za mocne dośrodkowanie pada łupem Zarychty

33'

Było niebezpiecznie. Tomasik świetnie do Radzewicza, ten dośrodkowuje ale do piłki nie dochodzi Grzelak

30'

Kolejarz do znudzenia gra jedną akcję. Przerwanie ataku Arki i jak mówi jeden z kibiców siedzących obok mnie ... "laga na Kowalczyka" :)

26'

Genialne dośrodkowanie Grzelaka wprost na głowę da Silvy. Tylko Marcus wie jak tego nie trafił. Powinno być 2-0...

26'

Po akcji Radzy lewym skrzydłem mamy rzut rożny dla Arki

23'

Dobre dośrodkowanie Kuklisa, leciało wprost na głowę napastnika Arki. Świetną interwencją Kolejarza ratuje Niane.

20'

Kolejna dynamiczna akcja Tomasika na skrzydle i dobre dośrodkowanie. Zamiast strzału głową był strzał plecami Kuklisa, zupełnie nieudany.

19'

Po rzucie rożnym dwukrotnie zakotłowało się w polu karnym Arki, jednak defensywa wyjaśnia sytuację.

19'

Lewym skrzydłem popędził Kowalczyk, dobrym wślizgiem popisał się Krajanowski i mamy rzut rożny dla Kolejarza

17'

Niane asekurował piłkę zmierzającą do Zarychty, naciskany jednak przez Grzelaka, musiał ratować się dalekim wykopem

15'

Bardzo dobra akcja Arki lewym skrzydłem: Radzewicz do Tomasika, ten dogrywa do Kuklisa. Jego pierwszy strzał zablokowany przez obrońców Kolejarza ale dobitka już skuteczna.

13'

Piotr Kuklis zdobywcą bramki !!! 1-0 !!!

11'

Pierwsza kontra Kolejarza z serii tych zabójczych. Strata Grzelaka i w bój został wypuszczony Kowalczyk. Był w sytuacji 1 na 2, ale dobrze interweniował Brodziński.

10'

Wydawało się że pomocnik Kolejarza jest na spalonym, sędzia nakazał grać dalej i mogło być groźnie. Dobrze interweniował Miszczuk, który dalekim wyjściem zażegnał niebezpieczeństwo

8'

Po rzucie rożnym wykonywanym przez Radzewicza, strzał głową oddał Pruchnik. Uderzenie celne, ale tym razem zbyt słabe.

8'

Było niebezpiecznie pod bramką Kolejarza. W dość dobrej sytuacji, z ostrego kąta mocno przestrzelił Pruchnik.

6'

Arka w ciągłym posiadaniu piłki. Kolejarz, co było oczywiste, ustawiony bardzo defensywnie, z osamotnionym Kowalczykiem na szpicy

6'

Na strzał z dystansu zdecydował się Krajanowski. Uderzenie jednak było na tyle słabe, że zamieniło się w podanie. Da Silvie zabrakło jednak centymetrów aby je przejąć

4'

Pierwsza akcja Arki. Z prawej strony dośrodkowywał Krajanowski. Sytuację wyjaśniają obrońcy Kolejarza

4'

3'

Na trybunach "Mari pamiętamy" oraz pozdrowienia dla Wisły...

2'

Kibice rozpoczęli mecz od minuty ciszy, ku pamięci Mariego.

1'

Zaczynamy!!!

18:58

Z głośników rozbrzmiewa Rota, a obie drużyny wychodzą właśnie na murawę. Zaraz zaczynamy i liczymy na dobre widowisko.

18:50

W wyjściowej jedenastce Kolejarza najlepszy strzelec 1. ligi, Maciej Kowalczyk (14 goli). Zawsze grało mu się dobrze przeciwko Arce i dziś na pewno będzie chciał powiększyć swój dorobek strzelecki.

18:48

Wszyscy w Arce są zdania, że czas najwyższy odnieść zwycięstwo na własnym boisku. Ostatni raz ta sztuka udała się żółto- niebieskim w meczu z Miedzią (1:0), a było to ... 5 października 2012 r.

18:38

Przed spotkaniem Tomasz Jarzębowski powiedział, że będzie starał się zrehabilitować za bramkę samobójczą strzeloną w Łęcznej:

- Rzeczywiście, był to mój pierwszy „samobój”. Nigdy, nawet grając w juniorach, nie strzeliłem bramki samobójczej. Pech chciał, że stało się to akurat w meczu, który przegraliśmy. Gdyby gol padł w spotkaniu, które wygraliśmy, to na pewno mniej by bolało. Było, minęło i już o tym zapomniałem. Teraz trzeba skoncentrować się na najbliższym spotkaniu ze Stróżami. Jeżeli zagram, to będę chciał coś strzelić, tym razem do bramki przeciwnika.

18:36

Znamy już oficjalne składy. W Arce zadebiutuje Miszczuk, a wobec udziału Szwocha i Rzuchowskiego w meczu reprezentacji młodzieżowej, od pierwszej minuty zobaczymy Pruchnika i Pietkiewicza.

18:32

Pierwotnie spotkanie zaplanowane było na sobotę, jednak na prośbę gospodarzy przełożone zostało na czwartek. Włodarze klubu uznali, że w świąteczny dzień frekwencja mogłaby być niższa, dodatkowo dzięki zmianie terminu zawodnicy otrzymają wolne w święta i będą mogli odwiedzić swoje rodziny.

18:31

Arka - Kolejarz Co ciekawe z bramkarzy rozgrzewa się Jakub Miszczuk. Wygląda na to, że po klopsie Szlagi w Łęcznej, dostanie dziś szansę debiutu w żółto- niebieskich barwach.

18:29

Arka - Kolejarz Obie ekipy już na rozgrzewce.

18:25

Mecz poprowadzi 32- letni Szymon Marciniak z Płocka, który sędziuje również w Ekstraklasie oraz Lidze Europy.

18:23

Historia spotkań obu zespołów jest bardzo krótka. W rozegranych do tej pory 3 spotkaniach, Kolejarz pozostaje niepokonany. W ubiegłym sezonie w Stróżach padł remis 1:1. W Gdyni po pięknej akcji w doliczonym czasie gry i bramce Cheikha Niane, Kolejarz niespodziewanie pokonał Arkę 1:0. W rundzie jesiennej obecnych rozgrywek, w Stróżach ponownie było 1:1, a wyrównującą bramkę w ostatnich sekundach meczu zdobył Maciej Kowalczyk.

18:21

Witam z Gdyni, gdzie w meczu 21. kolejki 1. ligi Arka podejmuje Kolejarza Stróże. Arka zajmuje obecnie 9 miejsce w tabeli (28 punktów). Kolejarz rozegrał jedno spotkanie mniej i z dwoma „oczkami” straty do żółto- niebieskich plasuje się na pozycji 11.