Koniec meczu! Stomil pokonuje Cracovię 3-0.

Kaźmierowski zmienia Suchockiego.

84'

Faul taktyczny Żwira, żółta kartka

82'

Z rzutu wolnego wrzucał Paweł Kaczmarek, piłkę wybili zawodnicy Cracovii która trafiła pod nogi Glanowskiego. Strzał zawodnika Stomilu z dystansu jednak obok bramki.

78'

Karol Żwir zastępuje Pawła Piceluka

78'

Zamieszanie w polu karnym Stomilu, jednak strzał Dąbrowskiego z 16 metrów bez trudu łapie Skiba

72'

Zieliński i Dąbrowski pojawiają się na boisku, opuścili je Zejdler i kontuzjowany Szeliga

72'

68'

Dośrodkowanie Boljevica i interwencja bramkarza Stomilu. Trochę "na raty", ale udało się złapać piłkę.

66'

Baranowski fauluje Szeligę i otrzymuje za to żółty kartonik.

64'

Kolejny raz taka sama akcja Stomilu. Suchocki z prawej strony dośrodkowuje, tym razem na dalszy słupek gdzie Paweł Kaczmarek strzela prawą nogą nie do obrony dla Krzysztofa Pilarza. Co się dzieje z liderem tabeli?

63'

Kaczmarek! 3-0!

61'

Kopia akcji z końca pierwszej połowy, wtedy jednak Pilarz zdołał obronić, tym razem był bez szans.

59'

Dośrodkowanie Suchockiego i Paweł Piceluk zdobywa bramkę dla Stomilu.

58'

Początek drugiej połowy jest wyraźnie gorszy niż pierwsza część gry. Stomil już nie atakuje z takim polotem, a Cracovia także niezbyt poprawiła swoją grę.

53'

Edgar Bernhardt wchodzi za Stebleckiego

51'

Suchocki dośrodkowywał z prawej strony, jednak Piceluk przegrał walkę o górną piłkę z Żytką.

49'

Mateusz Żytko faulował zawodnika Stomilu i otrzymał żółtą kartkę

48'

Początek meczu chaotyczny w wykonaniu obu drużyn, częściej przy piłce Stomil. Cracovia próbowała wyprowadzic kontrę, jednak prostopadłe podanie Marciniaka przeciął obrońca z Olsztyna.

46'

Zaczynamy drugą część gry!

46'

Koniec pierwszej połowy. Stomil zasłużenie prowadzi z Cracovią 1:0.

45'

Dośrodkowaniu Suchockiego z prawej strony i bardzo dobra interwencja Krzysztofa Pilarza po strzale Piceluka. To była znakomita okazja!

41'

Łukasz Suchocki zszedł do środka z prawego skrzydła i strzelił prawą nogą w długi róg bramki Pilarza.

41'

Suchocki! Stomil - Cracovia 1:0

36'

Kolejne zamieszanie w polu karnym Cracovii. Strzał z dystansu Bucholca nie udany, piłka zaplątała się między nogami zawodników, próbował uderzać Grzegorz Lech, lecz został zablokowany

32'

Chwila przerwy w grze, na boisku leży kapitan Cracovii Sławomir Szeliga.

31'

Tempo meczu wyraźnie spadło, gra toczy się w środku boiska i często przerywana jest faulami bądź autami.

26'

Strata Kaczmarka w środku pola i Cracovia mogła wyprowadzić kontrę, jednak na posterunku byli obrońcy Stomilu

22'

Płaskie dośrodkowanie Hempela z prawej strony, jednak żaden z zawodników z Olsztyna nie zdążył dojść do piłki.

21'

Mimo trudnych warunków atmosferycznych poziom meczu jest całkiem wysoki jak na pierwszoligowe standardy.

17'

Ławki rezerwowych: Stomil: Leszczyński, Kaźmierowski, Niewulis, Głowacki, Kun, Żwir, Łukasik. Cracovia: Perdijić, Lacić, Bernhardt, Danielewicz, Dąbrowski, Zieliński, Puzigaca

14'

Glanowski z dystansu dobry metr nad bramką Cracovii. Pierwsza składna akcja Stomilu w dzisiejszym spotkaniu.

12'

Po rzucie wolnym Kaczmarka i zamieszaniu w polu karnym Cracovii zmuszony do interwencji Pilarz wybił piłkę z linii bramkowej. Dośrodkowanie zawodnika Stomilu zagroziło bramce gości.

9'

Akcja Stebleckiego lewą stroną, dośrodkowanie skrzydłowego Cracovii wybite przez stoperów Stomilu. Strzał z dystansu Zejdlera zablokowany.

6'

Na spalonym Steblecki i zacznie od rzutu wolnego Skiba.

5'

Wydawało się, że będzie szansa dla Stomilu, ale Piceluk powstrzymany przed obronę gości na lewym skrzydle.

3'

Piłkarze grają pomarańczową piłką, niestety linii na boisku praktycznie nie widać. Trudno będzie grać składnie w takich warunkach.

19:01

Rozpoczynamy spotkanie! Cracovia w tradycyjnych pasach, Stomil w granatowych koszulkach i białych spodenkach.

18:45

W Ostródzie warunki iście zimowe, sypie śnieg, a boisko pokryło się niewielką warstwą białego puchu.

18:42

Wyrwanie Cracovii choćby punktu będzie dla olsztynian sukcesem, tym bardziej, że nie zagrają na swoim stadionie, mimo iż de facto są gospodarzem sobotniej potyczki.

18:40

Zapraszamy na relację live z meczu 21 kolejki 1. ligi pomiędzy Stomil Olsztyn a Cracovią.