ŁKS ŁódźŁKS Łódź
0 : 3
Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
93'

Koniec! Olimpia strzeliła aż 3 gole ŁKS-owi w drugiej połowie i potwierdziła swoją wyższość. Szkoda gospodarzy, którzy przez pierwsze 25 minut meczu byli stroną dominującą.

92'

Jeszcze żółty kartonik dla Kryszaka.

90'

Trzy minuty doliczone.

88'

Precyzyjne uderzenie z dystansu Frańczaka. Nie dał rady Kołba, która po raz trzeci musiał wyciągać piłkę z sieci.

87'

GOOOOOOOL!! 0:3! Rezerwowy Adrian Frańczak dokańcza dzieła!

85'

Spokojnie, pewni swego operują piłką grudziądzanie. ŁKS bezradny.

83'

Jeśli takim wynikiem zakończy się mecz, to Olimpia przesunie się na 7. miejsce, a ŁKS pozostanie na 16. Ze stratą 4 punktów do Sandecji, która jednak ma dwa spotkania mniej.

81'

Grudziądzanie wyraźnie skupieni na kontratakach.

80'

I ostatnia zmiana w dzisiejszym meczu. Dariusz Gawęcki wchodzi w miejsce Ruszkula.

76'

Potężna bomba Rogalskiego ugrzęzła w gąszczu nóg obrońców ŁKS-u.

75'

Przed nami ostatni kwadrans.

74'

Na bramkę przeciwnika główkował Artur Gieraga, ale futbolówka przeszła nad poprzeczką.

73'

Gracze Olimpii wyraźnie usatysfakcjonowani dwubramkowym prowadzeniem. Podopieczni Tomasza Asenskiego czekają na ŁKS na swojej połowie.

71'

Kolejna zmiana w Olimpii. Adrian Frańczak za Roberta Szczota.

70'

Drugi stracony gol wyraźnie podłamał łodzian. Czy będzie ich stać choćby na zdobycie jednej bramki?

68'

Przemysław Kita zastępuje Gląbę.

65'

Mariusz Kryszak ma wzmocnić środek pomocy przyjezdnych. Zastępuje na placu gry Marcina Smolińskiego.

65'

Środkowy obrońca ŁKS-u niefortunnie interweniował po rzucie rożnym.

64'

GOOOOOL!! Samobójczy gol Piotra Gląby i Olimpia prowadzi już 2:0!

63'

Grudziądzanie chcą iść za ciosem i podwyższyć prowadzenie. Poradzili sobie obrońcy ŁKS-u z dograniem Dariusza Kłusa.

62'

Prowadzenie gości jak najbardziej zasłużone. Od początku drugiej połowy Olimpia wyraźnie dominowała.

60'

Konrad Kaczmarek wchodzi do gry w miejsce Jakuba Kiełba.

59'

Dobra kontrola nad piłką byłego napastnika Podbeskidzia, który z bliska zaskoczył bramkarza.

58'

GOOOOOOOL!! Adam Cieśliński wyprowadza gości na prowadzenie!

58'

Na spalonym złapany Cieśliński.

57'

Zbyt mocne podanie w kierunku Ruszkula. Piłka padła łupem defensywy ŁKS-u.

55'

Druga "setka" zmarnowana przez Ruszkula! Zawodnik Olimpii z 5 metrów uderzył prosto w bramkarza! Ciągle utrzymuje się 0:0.

54'

Pierwsza zmiana u gospodarzy. Artur Bogusz za Piotra Wieczorka.

53'

Spokojnie rozpoczęła Olimpią drugą część. Obrońcy starają się wyprowadzić piłkę.

52'

Zawodnik wrócił do gry, ale za moment... zwijał się z bólu kolejny.

50'

Ucierpiał zawodnik ŁKS. Na murawę wchodzą służby medyczne.

48'

Złe wybicie dośrodkowania przez jednego z defensorów gospodarzył, piłka trafiła do Cieślińskiego, który uderzył nad poprzeczką.

47'

Bez zmian w obu zespołach. Czekamy na skuteczniejszą grę.

46'

Drugą połowę rozpoczęli gospodarze.

45'

Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bramek nie oglądaliśmy, chociaż było wiele dobrych sytuacji. Liczymy na gole po przerwie.

44'

Niewidoczny Piotr Ruszkul zmarnował najlepszą okazję dla swojego zespołu! Fatalnie spudłował z najbliższej odległości.

43'

Pierwszą żółtą kartkę w meczu ogląda Jakub Kiełb.

42'

Pewnie interweniują defensorzy z Grudziądza po dośrodkowaniu ze stojącej piłki.

40'

W odpowiedzi strzelał Michał Mikołajczyk, ale odbił piłkę Wróbel.

38'

Szczot przed swoją kolejną szansą i ponownie z głowy! Podobnie jak przy pierwszej próbie, futbolówka przeszła tuż obok słupka.

36'

Dobrze rozegrana przez Szczota piłka trafiła do Adama Cieślińskiego, którego uprzedził bramkarz. Do tego napastnik gości dopuścił się faulu.

34'

Bartosz Biel miał swoją drugą okazję w dzisiejszym meczu. Jednak nadal nie może wstrzelić się w bramkę. Tym razem przymierzył w boczną siatkę.

32'

Dla odmiany fatalna wrzutka Adama Banasiaka.

30'

Obrońcy gospodarzy wyjaśnili sytuację we własnym polu karnym po rzucie rożnym dla rywala.

28'

Wyrównała nam się gra, po raz kolejny fragment przypominający festiwal niedokładności.

25'

Niebezpieczne są dośrodkowania Olimpii. Z prawej strony dorzucał Pisarczuk, a niecelnie główkował Maciej Rogalski. To już druga podobna sytuacja.

23'

W ostatnich minutach niezbyt wysokie tempo. Dużo fauli w środku pola.

20'

Sporo strat popełniają piłkarze Olimpii. Nie są w stanie przeprowadzić składnej akcji pod polem karnym ŁKS-u.

18'

I jeszcze raz piłką w rękach Wróbla. Utrzymuje się przewaga gospodarzy, którzy jak na razie mają sporo stałych fragmentów.

17'

Sporo pracy przy dośrodkowaniach ma Wróbel, który raz jeszcze musiał interweniować. Pewny chwyt golkipera z Grudziądza.

15'

Z rzutu wolnego piłkę posłał Artur Gieraga, a bramkarz Olimpii z trudem przeniósł ją na rzut rożny.

13'

Akcja za akcję. Po słabszych momentach Robert Szczot wyskoczył do dośrodkowania i pomylił się nieznacznie!

12'

Zaskakująca postawa łodzian, którzy prowadzą grę i starają się zaskoczyć Olimpię po akcji z ataku pozycyjnego.

11'

To już powinno być 1:0 dla ŁKS-u! Z najbliższej odległości piłki do siatki nie wpakował Bartosz Biel.

9'

Jest pierwszy celny strzał gracza Olimpii. Pod bramkę ŁKS-u zapędził się prawy obrońca Robert Pisarczuk, nie miał problemów z interwencją Michał Kołba.

8'

Pewnie wyszedł do górnej piłki Michał Wróbel.

6'

Jak na razie dużo strat w środku pola, ambitnie prezentują się gospodarze.

5'

Wyraźnie przysnęli goście, którzy chyba nieco zignorowali ŁKS. Przecież kilka dni temu pokazali, że potrafią walczyć z Legią, a dziś mierzą się z zespołem złożonym głównie z piłkarzy z 2. ligi.

3'

Ależ okazję mieli łodzianie! Piotr Gląba przejął piłkę w polu karnym, uderzył mocno, prosto w poprzeczkę!

1'

Pierwszy gwizdek arbitra, zaczynamy.

12:21

Rezerwowi Olimpia: Daniel Osiecki, Sławomir Mazurkiewicz, Marcin Kokoszka, Dariusz Gawęcki, Mateusz Górka, Mariusz Kryszak, Adrian Frańczak.

12:20

Rezerwowi ŁKS: Karol Domżał, Artur Bogusz, Dawid Borys, Karol Drągowski, Konrad Kaczmarek, Przemysław Kita, Cezary Książek.

12:15

Na murawie trwa rozgrzewka obu drużyn, pierwszy gwizdek Roberta Małka z Zabrza już za kwadrans.

12:10

We wtorek grudziądzki zespół przegrał 1:2 w rewanżowym meczu ćwierćfinałowym Pucharu Polski. Jednak Olimpia pokazała się z dobrej strony i to ona jest zdecydowanym faworytem dzisiejszego spotkania. Trener Tomasz Asensky postawił na identyczną jedenastkę, jak we wtorek.

12:04

Jeszcze dwa dni temu boisko stadionu ŁKS było pokryte śniegiem, ale pracownicy MOSiR je odśnieżyli. - Byliśmy na boisku całą drużyną i nawet pomogliśmy w odśnieżaniu - mówi Piotr Zajączkowski, trener gospodarzy. - Mogę powiedzieć, że mam kłopoty bogactwa, bo nikt nie pauzuje za kartki, a tylko Artur Golański ma uraz - dodaje.