Kolejarz StróżeKolejarz Stróże
3 : 0
Okocimski KS BrzeskoOkocimski KS Brzesko
93'

Koniec spotkania. Kolejarz z zimną krwią wypunktował Okocimskiego po przerwie. Piwosze stracili już chyba wiarę w utrzymanie.

91'

Jeszcze kartka dla Darmochowała.

90'

Trzy minuty doliczone.

90'

Do dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka trafiła prosto na nogę obrońcy Kolejarza, który ładnym uderzeniem wpakował ją do sieci.

89'

GOOOOOOOOOL!!! GRYŹLAK PODWYŻSZA NA 3:0 DLA KOLEJARZA!

84'

Dośrodkowanie Pietrzaka trafiło do Pieczary, który pomylił się nieznacznie.

83'

Ostatnia zmiana. Bartosz Flis za Wojcieszyńskiego.

82'

Kowalski przewracany w polu karnym, sędzia nie zdecydował się podyktować jedenastkę.

80'

Adam Giesa opuszcza plac gry. W jego miejsce Przemysław Cecherz wprowadza Rafała Pietrzaka.

77'

Bramkarz gospodarzy daleki wyjściem przed pole karne zażegnał niebezpieczeństwo.

75'

Ostatni kwadrans przed nami. Okocimski do momentu straty gola był zespołem lepszym. Piwosze stwarzali więcej sytuacji, a Kolejarz szczęśliwie się bronił. Po dwóch ciosach wyprowadzonych przez stróżan, wydaje się, że jest już po meczu.

74'

W zespole gości Tomasz Ogar zastąpił Pawła Smółkę.

72'

Kolejna zmiana. To nie był mecz Macieja Kowalczyka. W jego miejsce Krystian Pieczara.

71'

Bardzo niedokładne dośrodkowanie Mateusza Niechciała z lewej strony.

70'

Kartonik dla Giesy.

68'

Strzela Chyła i z linii bramkowej wybija jeden z obrońców gospodarzy! Raz jaszcze wielkie szczęście po stronie stróżan!

66'

Piotr Darmochwał pojawia się na boisku. Zastępuje Iwana Litwiniuka.

64'

Najpierw rzut wolny wywalczył Kurowski, a po chwili sam wymierzył sprawiedliwość precyzyjnie uderzając z rzutu wolnego.

64'

GOOOOOOOOL!!! KUROWSKI BEZPOŚREDNIO Z RZUTU WOLNEGO! JUŻ 2:0!!

61'

Indywidualna akcja Wawryki, który przedryblował kilku rywali, ale w decydującym momencie został zablokowany.

58'

Okocimski otrząsnął się po stracie gole, ale nie jest w stanie umieścić piłki w siatce. Z taką grą Piwoszom raczej nie uda się uratować ligowego bytu.

56'

Sprzed pola karnego mocno uderzał Wojcieszyński, z kłopotami, ale wyłapuje piłkę Lisak.

54'

Minimalnie niecelne uderzenie Kurowskiego! Pachniało kolejnym golem dla Kolejarza.

52'

Z lewej flanki dośrodkował Wolański, a akcję celną główką zamkną Giesa. Kolejarz na prowadzeniu, chociaż to Okocimski był do tej pory groźniejszy.

52'

GOOOOOOOOL!! 1:0 DLA KOLEJARZA! GIESA!

52'

Żółta kartka dla Kurowskiego.

51'

Janusz Wolański spróbował szczęścia uderzając sprzed pola karnego. Pewna interwencja bramkarza.

50'

Ależ sytuacja Okocimskiego! Po dośrodkowaniu z prawej strony Smółka główkował w spojenie!

48'

W jednym ze starć ucierpiał Piotr Koman. Do akcji wchodzą służby medyczne.

46'

Wznawiamy spotkanie po przerwie.

46'

Za Kamila Nitkiewicza wchodzi Michał Gryźlak.

17:46

Żółty kartonik po gwizdku obejrzał jeszcze Marcin Stefanik.

45'

Koniec pierwszej bezbramkowej połowy. Stroną przeważającą był Okocimski, ale Kolejarz miał między słupkami dobrze dysponowanego Lisaka.

45'

Tym razem Mieczkowski ratuje przyjezdnych broniąc nogami uderzenie Adama Giesy!

44'

Bardzo niecelnie próbował strzelać jeden z zawodników gospodarzy.

42'

Próbował szczęścia z dystansu Wojcieszyński, ale raz jeszcze na posterunku Lisak.

40'

Dośrodkowanie w pole karne odbił Lisak, ale żaden z graczy Okocimskiego nie był w stanie skorzystać z okazji.

38'

Sporo fauli z obu stron, mimo braku goli, nie możemy narzekać na poziom spotkania.

35'

Piękną główka Wojciecha Wojcieszyńskiego i znakomita parada Lisaka! Wydawało się, że to musi być bramka dla gości!

34'

Nie do zatrzymania jest dla stróżan Jakub Kowalski, który szaleje na lewej flance. To z tamtej strony grozi Kolejarzowi największe niebezpieczeństwo.

32'

Powoli przebudza się Kolejarz, który odważniej stara się atakować rywala.

29'

W odpowiedzi groźnie było w polu karnym Okocimskiego. Dwa uderzenia zawodników Kolejarza zostały szczęśliwie zablokowane.

27'

Mateusz Wawryka wpadł w szesnastkę z prawej strony, ale w ostatniej chwili defensorzy Kolejarza wybili na korner.

25'

Miejscowi reklamowali zagranie rękę gracza Okocimskiego w polu karnym, ale sędzia nie zdecydował się na użycie gwizdka.

24'

Pierwszy korner dla gospodarzy, którzy nie stworzyli zagrożenia w polu karnym Okocimskiego.

22'

Póki co pewnie w defensywie spisują się piłkarze Kolejarza, z kolei Okocimski nie ma pomysłu na przedarcie się w pole karne i oddanie kąśliwego strzału.

20'

Kolejny stały fragment dla gości. Dośrodkowanie Daniela Chyły wybite na rzut rożny.

18'

Tym razem bardzo niepewnie zachował się Lisak, który wypuścił prostą piłkę. Z prezentu nie był w stanie skorzystać Rafał Cegliński, który nie przymierzył w światło bramki.

16'

Długich piłek do przodu w kierunku Kowalczyka próbują stróżanie, ale na razie ta taktyka nie przynosi skutku.

14'

Sporo niedokładności w środkowej strefie boiska w ostatnich minutach. Uspokoiło się tempo spotkania.

12'

Nacierają przyjezdni z Brzeska. Widać, że starają się jak najszybciej zdobyć bramkę i kontrolować spotkanie.

10'

Pomylił się w szesnastce jeden z obrońców Okocimskiego, doszedł do piłki Kamil Kurowski, ale wyczuł jego intencje golkiper.

8'

Rzut wolny z ponad 25 metrów dla Okocimskiego. Do piłki podszedł Dawid Kucharski, uderzył mocno, ale prosto w Lisaka.

6'

Kolejny korner dla przyjezdnych. Inicjatywa w pierwszych minutach po stronie zawodników Czesława Palika

4'

Piłkarze Okocimskiego egzekwowali rzut rożny, piłka posłana w pole karne wypiąstkowana przez bramkarza.

3'

W odpowiedzi stuprocentowa okazja dla gości, ale fantastycznie główkę Pawła Smółki zatrzymał Łukasz Lisak!

2'

Od razu po starcie uderzenie na bramkę Macieja Kowalczyka, ale poradził sobie golkiper Okocimskiego.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego, zaczynamy spotkanie.

16:57

Piłkarz z powrotem na murawie, za chwilę zaczynamy.

16:41

Lekki deszczyk nad stadionem, a na trybunach jak na razie ok. 100 kibiców. Na płycie boiska trwa rozgrzewka zawodników obu zespołów.

16:34

Rezerwowi Okocimski: Aleksander Kozioł, Radosław Jacek, Konrad Wieczorek, Paweł Pyciak, Piotr Darmochwałk, Bartosz Flis, Tomasz Ogar.

16:32

Rezerwowi Kolejarz: Konrad Forenc, Grzegorz Arłukowicz, Łukasz Bocian, Krystian Pieczara, Rafał Pietrzak, Szymon Gruca, Michał Gryźlak.

16:29

Fatalna burza rozpętała się na stróżami, grad na dobre wstrzymał rozgrzewkę.

16:25

Jeszcze gorzej spisał się Okocimski, który na własnym stadionie uległ GKS-owi Katowice, aż 1:4. Honorową bramkę dla „Piwoszy” zdobył Wojciech Wojcieszyński. Porażka zespołu z Brzeska nie powinna nikogo dziwić, ponieważ zagrali oni gorzej niż juniorzy, a na dodatek od 19. minuty musieli radzić sobie w dziesięciu, po czerwonej kartce dla Damiana Byrtka. GKS doskonale wykorzystał wszystkie słabości rywala i do Katowic powrócił z tarczą.

16:22

Kolejarz przegrał swoje ostatnie spotkanie. Zespołem, który okazał się lepszy od stróżan był Zawisza Bydgoszcz (2:0). Porażka podopiecznych trenera Przemysława Cecherza była w pełni zasłużona, bowiem nie mieli oni żadnego pomysłu na grę. Na dodatek popełniali niewymuszone błędy, po których Zawisza stwarzał groźne okazje do zdobycia kolejnych bramek.