Sandecja Nowy Sączsandecja nowy sącz
0 : 0
Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
92'

Koniec spotkania. Sandecja remisuje na własnym stadionie 0:0, po bardzo słabym meczu. Serdecznie dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne na ekstraklasa.net

90'

Druga połowa potrwa dłużej o 2 minuty.

89'

Błąd Szczepańskiego, Drozdrowicz sam na sam z Cabajem i golkiper Sandecji wyłapuje piłkę.

87'

Kaczmarczyk uderzał tuż przed bramką Cabaja, jednak nieczysto trafił w piłkę i ta minęła prawy słupek bramki Cabaja o około 2 metry.

85'

Kopanina w środku pola, dużo niedokładnych podań zawodników obu ekip

83'

Faul taktyczny Horvatha, faulowany Certik

80'

Na przebój pobiegł Górski, został jednak sfaulowany przez Plevę. Z rzutu wolnego Certik prosto w ręce Nowaka

77'

Żółtą kartką upomniany kapitan Sandecji - Paweł Nowak.

76'

Ostatnia zmiana w zespole Termalici. Boisko opuścił Dariusz Jarecki, a zmienił go Szymon Sobczak.

76'

Dalibor Pleva za przerwanie dobrze zapowiadającej sie akcji, niezgodnie z przepisami.

76'

Teraz to Termalica przycisnęła gospodarzy, dłużej utrzymuje się przy piłce.

72'

Wielkie szczęście Sandecji, piłka po koryszecie mało co nie wpadła do bramki Cabaja.

70'

Druga zmiana w zespole Termalici. Murawę opuszcza Dariusz Pawlusiński,a wchodzi na nią Kaczmarczyk

68'

Prosty błąd Szczepańskiego w środku pola, lecz Czarnecki naprawił jego złe nagranie i odebrał futbolówkę Drozdowiczowi

65'

Strzał Pawła Nowaka z około 30 metrów, lecz zbyt lekko by zagrozić bramce gości

64'

Termalica zepchnięta do defensywy, w rezultacie rzut rożny dla Sandecji

62'

Zmiana dokonuje także trener Hajdo. Na boisku melduje się Górski, zmieniając Piotra Giela.

61'

Pierwsza zmiana w szeregach Termalici. Na boisku za Rybskiego pojawił się Emil Drozdrowicz

60'

Chwilowy przestój w grze, bardzo spokojny fragment meczu. Tymczasem w Nowym Saczu zaczęło mocno padać.

58'

Śmieszna sytuacja przy narożniku Sandecji: próbujący dobiec do piłki Pawlusiński wpadł w jednego z fotoreporterów, co wywołało ogromny śmiech sądeckich kibiców.

52'

Faulowany był Piotek Giel. Rzut wolny wykonywany przez Certika po raz kolejny nie przyniósł żadnych korzyści dla sądeczan

48'

Kosiorowski faulowany z lewej strony boiska. Szybkie rozegranie rzutu wolnego, wrzutka, lecz Nowak wyłapuje piłkę

46'

46'

Zaczynamy drugą połowę

46'

Dwie zmiany w zespole Sandecji : Szczepański za Mrozińskiego, i Bębenek w miejsce Borovicanina

16:47

Trzeba przyznać, że jak dotychczas mecz rozczarowywuje. Po liderze zaplecza ekstraklasy można było spodziewać się zdecydowanie więcej. Sandecja także nie pokazała nic ciekawego.

45'

Po nudnej pierwszej połowie, w Nowym Sączu bez bramek. Miejmy nadzieję, że zobaczymy je drugiej odsłonie.

44'

Centrował Nowak, z piłką minął się Giel, a z około 11 metrów próbował strzelić Kosiorowski,bez rezultatu.

42'

Horvath uderzał z rzutu wolnego, ale piłka uderzona przez niego miała zbyt małą siłę by zagrozić bramce Cabaja

41'

Borovicanin bezmyślnie fauluje Jareckiego

40'

Horvath otrzymał podanie od Jareckiego, oszukał jednego z obrońców Sandecji i oddał niebezpieczny strzał na bramkę Cabaja, lecz minimalnie niecelnie.

35'

Brzydki faul Mrozińskiego na Horvath'cie. Rzut wolny dla Termalici, lecz Pawlusiński strzela prosto w mur

33'

Dobra indywidualna akcja Borovicanina, lecz przy próbie minięcia obrońcy za daleko wypuścił sobię piłkę i stracił ją.

31'

Mało brakowało a do piłki zagranej przez Mrozińskiego doszedłby Piotrek Giel. W porę jednak udało się do niej dobiec golkiperowi niecieczan

30'

Seria błędów piłkarzy Sandecji, lecz podopieczni trenera Moskala ich nie wykorzystali

27'

Widowisko na stadionie w Nowym Sączu co najmniej słabe. Mało składnych, zespołowych akcji.

25'

Dwa kolejne spalone zawodników Sandecji.

24'

Dobra akcja Pawła Nowaka z Certikiem z prawej strony, lecz defensorzy lidera 1 ligi poradzili sobie i wybili piłkę na aut.

19'

W środku pola faulowany Kosiorowski. Rzut wolny dla sądeczan

18'

Dariusz Jarecki zwiódł przy linii Borovicanina, dośrodkował wprost na głowę Ceglarza, lecz ten oddaje niecielny strzał na bramkę gospodarzy.

16'

Wrzutka Jareckiego z lewej strony boiska, lecz Ceglarz nie zdołał do niej dobiec. Cabaj od bramki

13'

Z rzutu wolnego uderzał Certik, lecz prosto w ręce Nowaka.

12'

Błąd obrońców Sandecji i Dariusz Pawlusiński znalazł się tuż przed Cabajem. Tylko dobra interwencja sądeckiego bramkarza uchroniła Sandecję przed stratą gola.

10'

Długie podanie Dariusza Pawlisińskiego, lecz nic z tego nie wynikło i Cabaj pewnie złapał piłkę.

9'

Brzydki faul zawodnika z Niecieczy na Borovicaninie w środkowej części boiska, jednak sędzie nie dopatrzył się faulu.

5'

W pierwszych minutach to Termalica dłużej utrzymuje się przy piłce,lecz obie drużyny bardzo spokojnie rozpoczęły to spotkanie.

2'

Pierwsza groźna sytuacja niecieczan, lecz obrońcy zdołali zatrzymać akcję.

15:59

Termalica rozpoczyna derby Małopolski!

15:58

Dzisiaj mija 3 rocznica katastrofy smoleńskiej.Minuta ciszy.

15:56

Sędzie Krasny wyprowadza obie jedenastki na murawę.

15:50

Zawodnicy zeszli właśnie do szatni,by przygotować się do meczu.Do rozpoczęcia spotkania pozostało już jedynie około 10 minut. Czy Sandecji uda się urwać punkty liderowi 1 ligi? Odpowiedź na to pytanie poznamy już za niecałe 2 godziny.

15:35

Polub nas na Facebooku! Sandecja Nowy Sącz w Ekstraklasa.net:

15:32

Rezerwowi Termalici Bruk-Bet Niecieczy: Budka, Drozdowicz, Kaczmarczyk, Lipecki, Piotrkowski, Sobczak, Wróbel.

15:31

Ławka rezerwowych Sandecji: Bomba,Szczepański,Bębenek,Górski,Kurczyński,Śpiewak ,Mróz.

15:21

Piłkarze obu drużyn są juz na rozgrzewce.

14:54

W pierwszej rundzie Sandecja pokonała zawodników Kazimierza Moskala 1:0. Bramkę na wagę trzech puntków strzelił wtedy Filip Burkhardt, obecny piłkarz Wisły Płock.

14:50

Termalica jest obecnie liderem rozgrywek 1 ligi, mając na koncie 41 punktów. Sandecja natomiast znajduje się tuż nad strefą spadkową,a jej dorobek to 22 oczka.

14:47

Spotkanie to miało odbyć się 16 marca, lecz boisko Sandecji nie nadawało się wtedy do gry. W Nowym Sączu dzisiaj słonecznie, więc mecz ten napewno dojdzie do skutku.

14:39

Witam serdecznie ze stadionu w Nowym Sączu i zapraszam do śledzenia relacji z meczu pomiędzy Sandecją Nowy Sącz a Termalicą Bruk-Bet Niecieczą.