GKS TychyGKS Tychy
2 : 2
zawiszaZawisza Bydgoszcz
94'

Ależ ciepło było teraz pod bramką GKS. Dośrodkowanie Petasza, chwilę później zgranie innego z piłkarzy, strzał i sprzed linii bramkowej piłkę wybijają Tyszanie. Chwilę później, sędzia zakończył mecz. Dziękuję za uwagę.

93'

Petasz w pole karne GKS, wybija Misztal a sprzed pola karnego poprawka jednego z piłkarzy Zawiszy.

92'

Faulowany Wójcicki i rzut wolny dla Zawiszy.

91'

Płonka dośrodkowuje na bramkę i piąstkuje Misztal.

90'

Sędzie doliczył 3 minuty.

90'

Matej Nather pomógł sobie ręką w polu karnym GKSu.

90'

Ładnie zastawił się teraz Abbott, jednak nie zdołał oddać strzału.

89'

Zawisza walczy o dobrą okazję na zdobycie bramki.

86'

Schodzi strzelec drugiej bramki dla GKS - Marcin Ściański, a w jego miejsce na boisku pojawia się Łukasz Małkowski.

85'

Złe zagranie Wójcickiego do wybiegającego na pozycję Tomasza Ostalczyka.

85'

Ściański z lewej strony i Hermes wybija na aut. Chwilę później w środku pola faulowany Kamil Drygas.

83'

Nieporozumienie Rockiego z Kupczakiem i grę wznowi Kaczmarek.

81'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Płonki i po szansie dla Niebiesko-czarnych.

80'

Długa piłka do Chomiuka, jednak ten nie miał szans na dojście do piłki.

79'

Druga zmiana w Zawiszy. Matej Nather w miejsce Daniel Mąki.

77'

Dośrodkowanie Mączyńskiego odbite przez obrońcę Zawiszy i łapie Kaczmarek.

75'

Ależ trafienie Pawła Abbotta! Napastnik Zawiszy przymierzył sprzed pola karnego. Zawisza doprowadza do remisu.

74'

Chomiuk z prawej strony pola karnego zdecydował się na uderzenie - niecelne.

73'

Pierwsza zmiana w zespole Zawiszy. Masłowskiego zastępuje Tomasz Ostalczyk.

72'

Świetna akcja lewą stroną Rockiego. Minął Płonkę i wywalczył rzut rożny,

71'

Wójcicki do Płonki, jednak najszybciej do futbolówki dobiegł Misztal.

68'

Złe zagranie Masłowskiego i po szansie dla Bydgoszczan.

68'

Petasz na prawo do Kamila Drygasa, a ten uderzył obok bramki Misztala. To była świetna okazja!

64'

Podanie Wójcickiego do Abbotta przecięte przez obrońcę GKS.

62'

Z rzutu wolnego Rocki i Babiarz wywalczył rzut rożny. Wykonawca poślizgnął się i od bramki Kaczmarek.

60'

Rocki faulował w środku pola Wójcickiego. Bardzo aktywny jest dzisiaj Rocky.

60'

Po rzucie rożnym w znakomitej sytuacji znalazł się Michał Masłowski, jednak uderzył wysoko ponad bramką Misztala.

59'

Płonka wywalczył kolejny rzut rożny. Z narożnika Piotr Petasz i ... mamy kolejny korner.

58'

Płonka dośrodkowywał w pole karne i Misztal wybija na rzut rożny.

57'

Stracił teraz piłkę Kamil Drygas, jednak GKS nie zagroził bramce Zawiszy.

55'

Z rzutu rożnego Petasz, jednak bez problemu łapie piłkę Misztal.

54'

Rocki z rzutu rożnego i Ściański głową umieszcza piłkę w siatce. GKS prowadzi 2:1.

53'

Płonka blokuje podanie Kupczaka i od rzutu rożnego GKS.

53'

A w Bytomiu Flota przegrywa już 0:2.

53'

@mieciu74 - Szymon Maziarz jest obecnie zawodnikiem Cuiavii Inowrocław.

50'

Mączyński lewą stroną jednak został zablokowany przez obrońcę Zawiszy. Chwilę później Chomiuk uderza obok bramki Kaczmarka.

49'

Kamil Drygas ukarany żółtą kartką.

48'

Mąka do Wójcickiego, ten uderza na bramkę jednak za wysoko.

46'

Pierwsza akacja bydgoszczan przerwana przez obrońców GKSu.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę!

13:33

Piłkarze wracają na murawę.

48'

Sędzia zakończył pierwszą połowę. Do przerwy Tyszanie remisują z Zawiszą 1:1 po trafieniach Babiarza i Płonki.

48'

Strzał sprzed pola karnego Abbotta i bez problemu broni Misztal.

46'

W środku pola faulowany Masłowski i Żunić ukarany został żółtą kartką.

45'

Sędzie przedłużył pierwszą połowę o 3 minuty.

44'

Przedzierał się prawą stroną Rocki, jednak zatrzymał go Piotr Petasz.

43'

Petasz z rzutu wolnego, wybili obrońcy i sprzed pola karnego próbował jeszcze Hermes, jednak blokują obrońcy.

42'

Żółtą kartką ukarany Mateusz Kupczak.

42'

Pies bawił się piłką za bramką Kaczmarka... i gra została przerwana. Czworonoga wyprowadził ochroniarz.

40'

Z rzutu rożnego wznawia Zawisza i piłkę do siatki wbił Michał Płonka.

39'

Piesek wyrwał się z rąk Rockiego i pobiegł w stronę chłpców od podawania piłek.

38'

A po boisku biega pies, którego wynosi właśnie Piotr Rocki.

37'

Masłowski z rzutu wolnego, jednak wybija Misztal.

37'

Dośrodkowanie Drygasa i świetnie główkował Abbott, jednak z największym trudem nad poprzeczkę przenosi Misztal.

35'

Petasz z rzutu wolnego wrzuca w szesnastkę GKSu, a tam dobrze zachował się Zunić przerywając akcję.

35'

34'

Babiarz wychodzi sam na sam z Kaczmarkiem po stracie Hermesa i wyprowadza GKS Tychy na prowadzenie.

32'

Piękna akcja GKSu. Ściański długo holował piłkę, wyłożył futbolówkę Babiarzowi, ten uderzył na bramkę, jednak dobrze broni Kaczmarek.

29'

Adrian Chomiuk ukarany żółta kartką za faul na napastniku Zawiszy.

29'

Z rzutu wolnego Rocki, jednak dobrze Hermes wybija piłkę.

28'

Faul Petasza na Bąku i Tyszanie mają rzut wolny.

27'

Świetnie teraz Petasz w obronie odebrał piłkę Tyszanom.

26'

Dośrodkowanie Wójcickiego i Mąka mało brakowało, a znalazłby się w świetnej sytuacji.

24'

Chwilę później rożny mieli Tyszanie, jednak dobrze wybijają obrońcy.

24'

Wójcicki wywalczył rzut rożny. Piotr Petasz wznowił krótko do Mąki, ten oddał mu piłkę i Zawisza stracił futbolówkę.

22'

Petasz posyła długą piłkę do Abbotta, jednak niedokładnie.

21'

Dośrodkowanie Bydgoszczan, jednak nie było w polu karnym nikogo, kto by wykończył akcję.

21'

...A Polonia Bytom prowadzi z liderem rozgrywek - Flotą Świnoujście.

20'

Ładnie teraz próbował Daniel Mąka, jednak pomocnik Zawiszy został zatrzymany przez obrońcę GKSu.

19'

Dośrodkowanie w pole karne Zawiszy, jednak w pojedynku Rocki - Kaczmarek górą golkiper bydgoskiego zespołu.

19'

Zunić strzela sprzed pola karnego, jednak piłka zostaje blokowana przez obrońców Zawiszy.

18'

Dwukrotne dośrodkowanie Skrzyńskiego, jednak dwukrotnie wybijają obrońcy.

17'

Zespołowa akcja GKSu, jednak Niebiesko-czarni "wypchnęli" Tyszan na własną połowę.

14'

Wszystko już w porządku i obaj zawodnicy wrócili do gry.

13'

Misztal próbował piąstkować piłkę i wpadł na swojego kolegę z zespołu.

12'

Długa piłka do przodu, tam z Misztalem i Kopczykiem o piłkę walczył Masłowski. Dwóch zawodników GKSu leży na murawie.

10'

Odpowiedź Zawiszy - jednak podanie do Masłowskiego było zbyt wysokie.

9'

Akcja GKSu. Dośrodkowanie z lewej strony i ładnie główkował jeden z piłkarzy GKSu. Pewnie broni Kaczmarek.

8'

Od pierwszych minut na boisku przeważają goście z Bydgoszczy.

7'

Abbott nie trafił czysto w piłkę będąc w polu karnym, chwilę później strzał sprzed pola Drygasa i na rzut rożny wybija Misztal.

5'

Skrzyński na prawo do Wójcickiego, ten podał do Abbotta, jednak strzał napastnikowi Zawiszy uniemożliwił Balul.

5'

Kibice prezentują efektowną sektorówkę.

4'

Na spalonym Abbott.

3'

Z rzutu rożnego Bydgoszczanie, obrońcy GKSu wybili piłkę i bardzo niecelnie uderzył Hermes.

2'

Drygas w polu karnym GKSu. Oddał strzał, jednak został przyblokowany.

1'

Akcja lewą stroną GKS, jednak akcję przerwał Nawotczyński.

1'

Zaczęli gospodarze.

12:28

GKS w zielonych koszulkach, Zawisza dziś na biało.

12:27

Piłkarze obu drużyn wychodzą na boisko.

12:25

Rezerwowi Zawiszy: Andrzej Witan, Damian Ciechanowski, Matej Nather, Tomasz Ostalczyk, Paweł Zieliński, Paweł Strąk

12:20

Ławka rezerwowych GKSu Tychy: Marek Igaz, Michał Kojdecki, Mariusz Masternak, Łukasz Małkowski, Krzysztof Bizacki, Damian Czupryna, Adam Imiela.

12:16

Pogoda w Jaworznie dopisuje. Jest chłodno, ale słonecznie. Płyta boiska jest dobrze przygotowana do gry.

12:00

Trwa rozgrzewka obu ekip.

11:18

WITAM! O 12:30 zabrzmi pierwszy gwizdek w meczu przyjaźni GKS Tychy - Zawisza Bydgoszcz.