Bramkarz Kolejarza pewnie łapie piłkę w polu karnym.

92'

Sędzia dolicza 3 minuty

92'

Alexandre z daleka ale piłka wyhamowuje na kiepskiej murawie i piłkę łapie bramkarz.

90'

Stróże próbują swoich sił w polu karnym ale skutecznie broni bramkarz Miedzi

86'

Alexandre do Grzegorzewskiego ale ten nie celnie.

82'

Pieczara za Kowalczyka

81'

Madejski z rzutu wolnego piłkę próbuje przejąc Alexandre ale w ostateczności łapie ja bramkarz Kolejarza

79'

Szymański za Lenkiewicza

76'

Madejski wrzuca piłkę w pole karne ale za wysoko dla swoich kolegów.

74'

Madejski wykonuje wolnego ale do bramki już nie potrafi skierować piłki Grzegorzewski

71'

Zmiana w Miedzi wchodzi Alexandre za Łuszkiewicza

68'

Kowalczyk mija trzech obrońców ale zostaje faulowany przed polem karnym, ale i zrzutu wolnego tez nic nie wynika.

67'

Kasperkiewicz nie trafia celnie w piłkę i traci sznase na zdobycia pierwszego gola

61'

Nitkiewicz groźnie i ledwo piąstkuje Ptak.

59'

Madejski przed szansa zdobycia ale dobrze w bramce sprawuje się Zarychta

58'

Wolański wyprowadza Stróże na pole Legniczan ale jednak nie doszedł nawet do pola karnego.

55'

Madejski ciągle rozpoczyna nowe akcje na połowie rywala dzięki czemu Legniczanie utrzymują się przy piłce coraz dłużej.

54'

Zasada dobrze prawą stroną ale piłka wychodzi poza linie boiska.

51'

Kowalczyk ponownie samotnie atakuje bramkę gospodarzy ale świetnie obrońca miedzi.

46'

Miedź znowu w natarciu na bramkę Kolejarza, ale nieskutecznie

16:06

Zaczynamy drugą połowę, od środka Kolejarz.

16:05

Miedź już na murawie za chwilę druga połowa.

15:58

Zawodnicy obydwu drużyn szukają dziury do ulokowania piłki w bramce przeciwnika. Mecz przeważnie toczy się na połowie Stróż, ale i oni potrafią wyprowadzić szybka i groźna kontrę na bramkę Ptaka.

49'

I koniec pierwszej połowy.

47'

Sędzia dolicza 2 minuty

45'

Legniczanie coraz skuteczniej zagrażają bramce gości ale wciąż niema strzału w światło bramki

42'

Łuszkiewicz zatrzymany przez obronę Kolejarza.

38'

Wolański przed szansą pokonania Ptaka ale tuz przy słupku.

36'

Madejski z początku pola karnego i z trudnościami Zarychta.

35'

Trwa ciągła wymiana piłki między zawodnikami ale żadna drużyna nie potrafi doprowadzić do strzału w światło bramki.

31'

Wcześniej Kowalczyk próbował samotnie pokonać bramkarza ale nie skutecznie, swojej szansy nie wykorzystał też Grzegorzewski.

30'

Bocian otrzymuje druga żółta kartkę za co schodzi z boiska.

28'

Zmiana w Miedzi Zakrzewski schodzi wchodzi Marciniak

26'

Pietrzak ogrywa dwóch zawodników Miedzi i ma dobra pozycje do strzału ale świetnie broni Ptak

23'

Legniczanie w większości przy piłce i na połowie rywala ale kolejarz dochodząc do piłki na połowie gospodarzy tworzy groźne akcje ale obrona miedzi na stanowisku i w dobrej formie.

21'

Łuszkiewicz z wolnego ale skutecznie wybija Niane.

19'

Bocian z żółta kartką

18'

Zakrzewski otrzymuje żółty kartonik za faul w środku pola

17'

Madejski silny strzał w w bramkarza, Zakrzewski próbuje dobić ale bramkarz wybija na róg.

13'

Gra się uspokoiła i przeniosła w środek boiska, ale Legniczanie musza grać w 10.

12'

Nie ma gola dla gości! Ptak świetni broni karnego w wykonaniu Niane.

11'

Woźniczka wylatuje za faul w polu karnym!

11'

Rzut karny dla Kolejarza!

7'

Kolejarz próbuje dojść do pola karnego gospodarzy ale tam skutecznie linii pola bronią obrońcy Miedzi

5'

Pierwszy strzał Grzegorzewskiego ale prosto w bramkarza Stróż.

4'

Gra w środku pola legniczanie szukają dziury w obronie gości

4'

3'

Miedź przy piłce ale widać piłka z trudnością utrzymuje się przy nogach piłkarzy.

15:03

Od środka zaczyna Miedź.

15:01

Zawodnicy już na murawie, miedź na niebiesko goście na biało.

14:57

Zawodnicy już za chwile wyjdą na murawę, za parę minut początek spotkania.

14:56

Goście po zwycięstwie nad tychami napewno będą chcieli wywieźć 3 punkty z Legnicy. Legniczanom napewno będzie brakować Bartczaka i Banego

14:53

W poprzepdniej rundzie Legniczanie ulegli na kolejarzowi 1-2

14:47

Miedzi potrzebne jest zwycięstwo aby kompletować punkty po walkę o awans, ale na pewno Kolejarz nie będzie łatwym przeciwnikiem.

14:45

Kibice powoli zapełniają trybuny stadiony w Legnicy mimo zimna i śniegu słońce świeci nad murawą.

14:43

murawa miedź

14:30

Zawodnicy już się rozgrzewają, ale murawa nie jest w najlepszy stanie, ale mecz jak najbardziej się odbędzie.

14:28

Rezerwy Miedzi: Winogrodzki,Alexandre, Paszliński, Szymański, Marciniak, Mowlik, Kuśnierz oraz składy rezerwy Stróż: Forenc, Arłukowicz, Kurowski, Giesa, Pieczara, Gryźlak, Gruca.

14:24

Witamy w Legnicy za niespełna 35 minut rozpocznie się spotkanie. a już za chwile składy i rezerwowi.