Górnik ŁęcznaGórnik Łęczna
90'

Koniec spotkania. Okocimski zremisował z Bogdanką na inaugurację wiosny w Brzesku.

88'

Znakomita okazja dla miejscowych, ale Darmochwał nie porozumiał się ze Smółką. Piłkę czubkiem buta musnął drugi z nich, lecz nie przyniosło to gola.

86'

"Centrostrzał" Nikitovicia z rzutu wolnego z najwyższym trudem broni Mieczkowski! Mogło być 2:1 dla Bogdanki!

84'

Ostatnia zmiana w meczu. Michał Benkowski wchodzi za Sołdeckiego.

83'

Żółta kartka dla Oziemczuka.

81'

Kartonikiem ukarany Koman.

80'

Dwójkowa akcja Darmochwała i Smółki, ale szybko dobiegło dwóch obrońców i powstrzymało atak.

78'

Bartosz Flis za Wojcieszyńskiego. To ostatnia roszada w zespole gospodarzy.

75'

Wreszcie godna uwagi akcja Bogdanki. Pesir wypuścił Szałachowskiego, minął się z piłką Mieczkowski, ale pomocnik Łęcznej nie wykorzystał tej sytuacji.

72'

Krótko rozegrany rzut rożny, Darmochował zagrał do Wojcieszyńskiego, ale piłka przeszła obok bramki.

71'

Kolejna zmiana. Michał Zuber za Renusza.

70'

Ogar wędruje na ławkę. Na boisku pojawia się Paweł Smółka.

69'

Tomasz Ogar wyszedł sam na sam z bramkarzem Bogdanki, ale Prusak zdołał obronić! To powinien być gol dla Okocimskiego!

68'

Piotr Darmochwał zastępuje debiutanta - Kowalskiego.

66'

Ostro było przez moment między Wawryką a Pesirem. Wszystko rozchodziło się niebezpieczne wejście w nogi, ale panowie już wszystko sobie wyjaśnili.

64'

W drugiej części lepszą drużyną jest Okocimski. Zdobyta bramka wyraźnie dodała wiatru w żagle gospodarzom, którzy jeśli myślą o utrzymaniu - muszą gromadzić punkty.

61'

Pierwsza zmiana w dzisiejszym meczu. Kamil Oziemczuk wchodzi za Pielacha.

58'

Ładna długa piłka od Komana w kierunku Ogara, który zdołał ją opanować i oddał strzał. Kąt był jednak dość ostry i uderzenie przeszło nad bramką.

55'

Po przerwie wyraźnie rzucili się do ataku gospodarze. Pachnie nam bramką na 2:1.

54'

Ulewa przechodzi, już tylko lekka mżawka nad Brzeskiem.

53'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego z 30 metrów wykonywanego przez Kowalskiego, w polu karnym najwyżej wyskoczył Koman i wpakował piłkę do siatki.

52'

GOOOOOOOL! Wyrównanie! Koman!

50'

Nad obiektem w Brzesku prawdziwe oberwanie chmury. Zobaczymy, jak deszcz wpłynie na boiskowe poczynania obu zespołów.

48'

Bez zmian w obu zespołach, ale za to na trybunach pojawił się Maciej Żurawski, który jest skautem i ambasadorem Wisły Kraków.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Koniec pierwszej połowy. Spotkanie wyrównane. Na początku dominował Okocimski, ale łęcznianie przejęli inicjatywę w ostatnim kwadransie, co zostało nagrodzone bramką Pesira.

45'

Próbował uderzać Szałachowski, ale został zablokowany, piłka powędrowała do Pesira, który z 25 metrów kropnął w samo okienko! Piękny gol.

45'

GOOOOOOLL!! Bramka do szatni! Strzelcem Pesir!

40'

Bardzo niedokładna próba dośrodkowania Litwiniuka.

38'

Była dogodna sytuacja dla łęcznian, którzy wyszli z kontrą 3 na 2, ale Tomasz Nowak w decydującym momencie zbyt mocno podawał do Michała Renusza.

36'

Otrząsnęli się gracze z Łęcznej, którzy z każdą minutą są groźniejsi.

33'

Najgroźniejsza sytuacja przyjezdnych. Nikitović dośrodkował z wolnego prosto na głowę Szałachowskiego, który pomylił się nieznacznie. Piłka przeszła w niewielkiej odległości obok słupka.

32'

Ucierpiał nieco golkiper Bogdanki, ale po kilku chwilach doszedł do siebie.

31'

Piłkę w pole karne w kierunku Wojcieszyńskiego posłał Wawryka, ale zdołał przed pole karne wypiąstkować ją Prusak. Jeszcze próbował dobijać Litwiniuk, ale bez powodzenia.

30'

Okocimski Brzesko - GKS Bogdanka

27'

Obraz gry nie zmienia się: Okocimski dłużej w posiadaniu piłki, Bogdanka skupia się na kontrach. Może się podobać współpraca Szałachowskiego z Pesirem na prawej flance.

24'

Następny stały fragment gry. Tym razem piłkę ustawił Veljko Nikitović - zero zagrożenia dla gospodarzy.

22'

Prawą stroną przedzierał się Szałachowski. Skrzydłowy Łęcznej pociągnął do linii końcowej i w ostatnim momencie zdecydował się na strzał. Kąt był zbyt ostry i Dawid Mieczkowski obronił to uderzenie nogami.

20'

Uderzenie Pesira z 30 metrów przechodzi wysoko nad poprzeczką.

19'

Wojcieszyński przerzucił piłkę do Jakuba Kowalskiego, doszło do sporego zamieszania w polu karnym Bogdanki, ale Prusak w końcu nakrył futbolówkę.

18'

Sporo stałych fragmentów gry. Przed momentem Mateusz Wawryka przymierzył w mur.

17'

Jak na razie najjaśniejszym punktem są brzescy kibiców, którzy prezentują się świetnie. Głośny doping niesie podopiecznych Krzysztofa Łętochy.

14'

Tomas Pesir chciał wypuścić Szałachowskiego dalekim prostopadłym podaniem, ale w porę interweniował Rafał Cegliński.

12'

W odpowiedzi piłkarze Bogdanki egzekwowali rzut rożny, ale żaden z graczy GKS-u nie sięgnął piłki.

10'

Gospodarze egzekwowali rzut rożny z dobrej pozycji. Piłkę w okolicach narożnika pola karnego ustawił Iwan Litwiniuk, ale pewnie wyłapał ją Sergiusz Prusak.

9'

Mimo środka tygodnia, na obiekt w Brzesku zawitało sporo widzów. Na trybunach jest ok. 500-600 sympatyków Piwoszy. Udało nam się dostrzec niewielką grupkę sympatyków z Łęcznej, który liczy ok. 10 fanów.

7'

Spotkanie w pierwszych minutach jest bardzo wyrównane z lekkim naciskiem na Okocimskiego. Gospodarze dłużej utrzymują się przy piłce.

4'

Wojciech Wojcieszyński przerzucił piłkę na lewą stronę do Daniela Chyły, ale zdołali wrócić obrońcy z Łęcznej.

3'

Spokojny początek spotkania. Wzajemne badanie sił przeciwnika w środkowej strefie boiska.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego, gramy!

15:50

Rezerwowi Bogdanka: Paweł Socha, Michał Benkowski, Kamil Oziemczuk, Ricardo Silva Faria, Michał Paluch, Marcin Kalkowski, Michał Zuber.

15:48

Rezerwowi Okocimski: Aleksander Kozioł, Konrad Wieczorek, Bartosz Flis, Radosław Jacek, Maciej Termanowski, Paweł Smółka, Piotr Darmochwał.

15:45

15:39

Piłkarze z Łęcznej są w zupełnie innym położeniu. GKS nie jest w żadnym stopniu narażony na awans, a o spadek także będzie ciężko, bo nawet w tak nieprzewidywalnej lidze jak nasza, roztrwonić 12 punktów to jest sztuka. Choć i tacy artyści się zdarzali.

15:38

Beniaminek, który w tamtym sezonie przeszedł przez II ligę jak tornado, radzi sobie na wyższym szczeblu rozgrywkowym katastrofalnie. Po 19 spotkaniach piłkarze z Małopolski zajmują przedostatnie miejsce w tabeli, z dwoma zaległymi meczami. Piwosze zebrali na swoim koncie tylko 13 oczek, zapominając chyba o tym, że to nie lokata bankowa i punkty cudownie się nie rozmnożą.

15:33

Witamy w relacji na żywo z Brzeska, gdzie dzisiaj wreszcie dojdzie do inauguracji 1. ligi. Okocimski zmierzy się z GKS Bogdanką.

16:45

Z powodu opadów śniegu mecz został przełożony na inny termin. Nowa data rozegrania spotkania zostanie ustalona wkrótce. A tak prezentuje się stadion Okocimskiego: Stadion Okocimskiego Brzesko