ŁKS ŁódźŁKS Łódź
94'

Koniec bezbarwnego spotkania.Stomil - ŁKS 0:0

94'

W ostatniej minucie będzie jeszcze wolny dla Stomilu, jeden z obrońców wybił piłkę i mamy rzut rożny

92'

Glanowski i Staroń ukarani kartkami za przepychankę w środku pola

92'

90'

Spotkanie przedłużone o 3 minuty

89'

Faul Glanowskiego w środku pola największą atrakcja ostatnich minut...

85'

Wrzutka Jeglińskiego z lewej strony, jednak na spalonym Karol Żwir

81'

Dobra akcja Stomilu prawą flanką, dośrodkowanie Lecha w ostatniej chwili przeciął Gieraga. Gdyby nie akcja stopera ŁKS w dobrej sytuacji znalazłby się Piceluk

78'

Paweł Piceluk zastępuje Szymona Kaźmierowskiego

77'

Jakub Kiełb zastapił Michała Mikołajczyka

76'

Żwir zastąpił Suchockiego w Stomilu

75'

Obie drużyny prezentują bardzo słaby poziom, w drugiej połowie ani razu żadna z bramek nie była jakoś poważniej zagrożona.

71'

Bartosz Biel otrzymał żółtą kartkę

70'

Kamil Hempel ukarany żółtą kartką

66'

Karol Drągowski za Książka w ŁKS

65'

Rzut rożny po akcji lewą stroną Hempela, wrzutka Łukasika wybita przez obrońców

62'

Paweł Łukasik pojawia się na boisku za Pawła Kaczmarka

61'

Borys zastępuje Konrada Kaczmarka

61'

Suchocki płasko dośrodkował z lewej strony, jednak obrona ŁKS zdążyła z interwencją i rzut rożny.

58'

Prostopadła piłka Pawła Kaczmarka i starcie w polu karnym Suchockiego i Konrada Kaczmarka. Nie mogło być mowy o rzucie karnym, choć akcja zapowiadał się groźnie.

55'

Pierwszy rzut rożny dla gości, zakończony wybiciem piłki przez Baranowskiego

50'

Obraz gry nie zmienił się praktycznie wcale, Stomil atakuje, lecz ataki te zatrzymują się na 20 metrze od bramki ŁKS.

45'

Zaczynamy drugą połowę

45'

Przy piłce Stomil. Miejmy nadzieję, że druga odsłona gry okaże się ciekawsza niż pierwsza.

45'

Koniec pierwszej połowy.

43'

Rzut rożny Kaczmarka i całkiem przyzwoity wolej Glanowskiego, jednak piłka poszybowała ponad bramką ŁKS.

38'

Ładna akcja lewą stroną Mikołajczyka, jednak dośrodkowanie obrońcy gości łapie Skiba.

35'

ŁKS wyszedł ze swojej połowy, goście na chwilę zepchnęli Stomil do głębokiej defansywy.

30'

Stomil dominuje, lecz z posiadania piłki nic nie wynika. Najwięcej podań wymieniają ze sobą stoperzy olsztyńskiej jedenastki...

28'

Spalony Kaźmierowskiego, zapowiadała się dobra kontra

26'

Mikołajczyk upomniany zółtą kartką

23'

seria błędów defensywy Stomilu, jednak bez konsekwencji w postaci bramki.

20'

Rzut wolny dla Stomilu z 35 metrów po faulu na Suchockim, bomba Glanowskiego nieznacznie nad bramką po interwencji Kołby

17'

dwa rzuty rożne dla Stomilu, lecz bez żadnego zagrożenia dla bramki gości.

16'

Piłkarzom nie można odmówić woli walki, jednak poziom meczu jest delikatnie mówiąc kiepski...

15'

Strzał głową Jeglińskiego bez problemu broni Kołba. Dośrodkowanie Hempela godne uwagi.

11'

Przy piłce więcej czasu spędza Stomil, lecz brakuje decydującego podania.

8'

Rzut wolny dla Stomilu z ok 20 metrów, strzał Hempela wysoko nad bramką.

7'

Słupek! Fatalna strata obrony gości, Kazmierowski przejął piłkę, którą zabrał mu Lech po czym trafił w słupek. Powinna być bramka!

4'

Wolny dla ŁKS ze środka boiska, dośrodkowanie pewnie w rękach Skiby. Stomil rozpoczyna atak pozycyjny.

2'

Początek chaotyczny w wykonaniu obu zespołów, częściej przy piłce Stomil.

0'

Rozpoczynamy spotkanie! Stomil w tradycyjnych strojach, goście w intensywnie niebieskich barwach.Przy piłce goście.