Dolcan ZąbkiDolcan Ząbki
2 : 0
Stomil OlsztynStomil Olsztyn
93'

KONIEC! Dolcan Ząbki pokonuje w sobotnim spotkaniu Stomil Olsztyn 2:0. Bramki strzelili Bartos Wiśniewski i Grzegorz Piesio. Za uwagę dziękują Tomasz Górski i Mateusz Faderewski.

92'

Strzał Koziary broni Skiba.

91'

Rzut rożny dla Dolcanu.

90'

Sędzia doliczył trzy minuty.

89'

Dolcan uspokaja grę. Trzy punkty na wyciągnięcie ręki.

87'

Tataj za Piątkowskiego.

87'

OKAZJA DLA DOLCANU! Piłka po dośrodkowaniu odbiła się od jednego z zawodników Dolcanu. Piłka trafiła w słupek! Niestety, okazało się, że piłkarz był na pozycji spalonej.

86'

Ostatnie regulaminowe pięć minut. Już nic istotnego nie powinno się wydarzyć.

85'

Leszczyński nieco zagalopował się. Ponowne wyjście 15 metrów od bramki mogło zakończyć się stratą gola.

84'

Ostatnia zmiana w ekipie Stomilu. Za Kuna wchodzi Piceluk.

82'

Świetna piłka Piesio do Świerblewskiego, ten drugi przyjmuje, ale w ostatniej chwili zostaje zablokowany! Rzut rożny.

82'

Niecelny strzał Jeglińskiego.

81'

Bez komentarza ...

80'

Fatalnie rozegrany stały fragment, ale gracze z Olsztyna wywalczyli rzut rożny.

80'

Rzut wolny dla Stomilu. Do piłki podchodzi Głowacki.

79'

Zmiana w szeregach Dolcanu, Świerblewskiego zastępuje Jakubika.

77'

Dobre dośrodkowanie z lewej strony Bucholca. Rzut rożny.

74'

Na boisku z bólu zwija się Bazler. Zawodnik po minucie podnosi się z boiska.

73'

Groźnie wyglądające starcie. Faulowany Piesio.

71'

Zapowiada zmiana. Żwir w miejsce Suchockiego.

70'

Faulowany Łukasz Suchocki. Rzut wolny dla Stomilu z bocznego sektora.

69'

Tymczasem w szeregach Stomilu szykuje się kolejna zmiana. na boisku pojawi się Karol Żwir.

68'

Strzelec pierwszej bramki - Bartek Wiśniewski opuszcza boisko. W jego miejsce Koziara.

67'

Ukarany Bazler.

66'

Kibice urządzili sobie na trybunach konfetti.

65'

Dużo opieszałości na boisku w ostatnich minutach. Wieje przysłowiową nudą.

64'

Pierwsza zmiana w dzisiejszym spotkaniu. Za Kaczmarka wchodzi Głowacki.

63'

Słupek ratuje Dolcanu po dośrodkowaniu z rzutu wolnego!!!

62'

Faul Cichockiego. Rzut wolny dla Stomilu. Może być groźnie ...

61'

Stomil całym zespołem na swojej połowie.

60'

Bazler zatrzymany w polu karnym!

58'

Rafał Leszczyński ubrany tylko w T-shirt na krótki rękaw. Czyżby bramkarza Dolcanu tak bardzo rozpalali kibice? ; )

57'

Faulowany Zjawiński.

56'

Dolcan spowalnia grę, podopieczni Roberta Podolińskiego nastawiają się na atak pozycyjny.

55'

Groźny rajd Jakubika zakończony wybiciem piłki przez defensywę Stomilu.

52'

Stomil coraz bliżej pola karnego Dolcanu. Przed chwilą groźnie strzelał Kaczmarek.

51'

Ukarany żółtą kartką Łukasz Suchocki.

49'

Mocny strzał Kaźmierowskiego instynktownie broni Leszczyński.

47'

W polu karnym przedzierał się Piesio, ale został zatrzymany przez bramkarza gości.

46'

Gramy.

16:02

Obie drużyny już na boisku.

15:56

Zasłużone prowadzenie gospodarzy. Stworzyli kilka dogodnych sytuacji, które potrafili wykorzystać. Brawa dla Wiśniewskiego za dobre uderzenie z rzutu wolnego. Bramka Piesia też ładna... Za kilka minut wracamy na drugą połowę.

46'

Koniec pierwszej połowy. Dolcan prowadzi 2:0 po golach Wiśniewskiego i Piesia.

45'

Dobre podanie Piesia do Piątkowskiego, lecz ten był na minimalnym spalonym. Piłka po jego strzale minęła lewy słupek.

45'

Sędzia dolicza minutę do pierwszej połowy.

43'

Cichocki wyprowadził piłkę z własnego pola karnego i sfaulowany w środku pola.

42'

Kaczmarek strzela i bez problemu interweniuje Leszczyński.

41'

Żółta kartka dla Wiśniewkiego za faul z wyprostowaną nogą.

39'

Podanie w stronę Kaźmierowskiego niedokładne. Przy piłce Leszczyński, który dalekim podaniem uruchomił Zjawińskiego. Ten strzela wprost w bramkarza.

37'

Piątkowski z pola karnego podał do Piesia, a ten mierzonym strzałem obok słupka pokonuje Skibę. Dolcan 2, Stomil 0

37'

GOL, Grzegorz Piesio

35'

Zjawiński popędził prawą stroną i zagrał w pole karne. Piątkowski nie doszedł do podania. Akcja Stomilu i Leszczyński łapie futbolówkę po centrze.

33'

Coraz ostrzejsza gra. Faulują się na zmianę. Bazler z 18. nad poprzeczką.

29'

Idealne uderzenie lewą nogą obok muru i Skiba nie sięgnął piłki

29'

GOL w debiucie Bartosza WIśniewskiego!

29'

Wiśniowski faulowany na 20, metrze przed bramką Skiby,

28'

Piłka po strzale Kaczmarka nieznacznie minęła bramkę Dolcanu.

28'

Tym razem Leszczyński miał nieudaną interwencję poza polem karnym. Żółtko dla bramkarza Dolcanu.

26'

Wspólny doping kibiców obu drużyn z hasłami: piłka nożna dla kibiców i... znana nam o policji.

26'

Dwójkowa akcja Grzelaka z Jakubikiem na lewej stronie. Ten drugi odgrywał piłkę... przewrotką. Piesio na spalonym.

24'

Stomil stwarza coraz większe zagrożenie pod bramką gospodarzy. Zagranie w pole karne i Leszczyński łapie piłkę.

21'

Strzał Sochockiego i piłka poszybowała na wysokości 4-5 piętra nad bramką Leszczyńskiego.

20'

Kolejny stały fragment gry dla Stomilu. Z narożnika Kaczmarek.

20'

Dobre płaskie podanie Piesia w pole karne i Wiśniewski uprzedzony. Piątkowski też. Odpowiedź gości daje pierwszy w tym meczu rzut rożny.

18'

Młyn się dymi. Nową mgłę otula gęsta mgła.

16'

Piesio nie dał rady ograć Bucholca na lewej stronie. Skiba z "5".

16'

13'

Strata Bazlera przed polem karnym i przerwał kontrę taktycznym faulem..Kun przedzierał się prawa stroną. Skutecznie przyblokował go Grzelak i Leszczyński od bramki.

11'

Mamy prawdziwą bitwę na głosy. Przewaga liczebna po stronie gości, ale w dopingu remis.

10'

Wiśniowski strzela z 19 metrów za słabo i nie miał problemu Skiba.

10'

Jakubik faulował i Stomil od wolnego z ok. środka pola. Początek to przewaga w posiadaniu Dolcanu. Przyjezdni próbują wyprowadzać kontry, ale jak dotąd bezskutecznie.

8'

Pewna i udana interwencja Leszczyńskiego poza polem karnym. Uprzedził Sochockiego. Warto nadmienić, że Leszczyński gra w "letniej" koszulce z krótkimi rękawami.

6'

Za krótkie dośrodkowanie Cichockiego w pole karne i piłka wraca jak bumerang w posiadanie gospodarzy.

6'

Dalekie podanie Grzelaka na wolne pole do Wiśniowskiego przecięte przez Remisza. Kilka sekund później faulowany Piesio ok. 30 metrów od bramki Skiby.

5'

Wiśniowski przedzierał się prawą stroną, lecz powstrzymał go Hempel.

2'

Słabe dośrodkowanie i faul Bazlera. Taktyczny.

2'

Rzut wolny dla Dolcanu z ok. 24 metrów. Przy piłce Zjawiński.

2'

Podanie z lewej flanki w stronę Zjawińskiego przed pole karne, ale pomocnik Dolcanu skutecznie blokowany. Kolejna akcja i aut dla Stomilu na wysokości ich pola karnego.

1'

Gwizdek sędziego i ze środka zaczyna Dolcan.

15:01

Cześć i chwała bohaterom skandują kibice gospodarzy. Rozpoczęcie meczu poprzedziła minuta ciszy.