Warta Poznańwarta
0 : 1
Arka GdyniaArka Gdynia
16:58

Arka Gdynia Arka Gdynia Druga połowa o wiele lepsza w wykonaniu obu drużyn, ale to Arka dowozi prowadzenie do końca! Ważne 3 punkty na wyjeździe na pewno cieszą. Za tydzień dla Arki ważny sprawdzian z Cracovią. Za uwagę dziękuje Adam Kamiński, do zobaczenia!

94'

Koniec! Arka wygrywa w Poznaniu z Wartą 1:0!

93'

Z ławki Arki już słychać krzyki: "Kończ to!"

91'

Strzał Magdziarza z rzutu wolnego, bez komentarza.

91'

Rzut wolny dla Warty. około 20 metrów od bramki Arki.

90'

3 minuty doliczone!

89'

Rzuchowskiego zmienia Brzuzy.

88'

Żółta kartka dla Jarzębowskiego.

88'

Kolejny faul zawodnika Arki, rzut wolny dla Warty z lewejh strony. Dośrodkowanie Magdziarza wybija Pruchnik, a dobitkę wyłapuje Szlaga!

87'

Trojanowski chybia z rzutu wolnego o centymetry!

87'

Rzut wolny dla Warty blisko pola karnego Arki.

85'

Znakomitą prostopadłą piłkę zagrał teraz Szwoch do Marcusa, ale ten jest zmęczony, zbyt zmęczony bo dopaść do takiej piłkki.

85'

Dośrodkowanie Szwocha z rzutu wolnego wybija obrońca na aut.

84'

Ngamayama fauluje Szwocha na lewej stronie boiska, pomocnik Arki zakręcił obrońcami Warty niemiłosiernie.

83'

Trojanowski uderzał zza pola karnego ale zbyt lekko by zaskoczyć Szlagę.

82'

Tym razem dośrodkowuje Krajanowski, ale piłka nie trafia do żadnego z partnerów i łapie ją Radliński.

81'

Faul na prawej stronie boiska i rzut wolny dla Arki ze znacznej odległości.

81'

Ależ akcja Arki! Zwoliński otrzymuje idealne podanie od Pruchnika, ale trafia w słupek w sytuacji sam na sam, a dobitkę Rzuchowskiego z linii bramkowej wybija obrońca! Powinno być już 2:0!

79'

Szlaga wyłapuje piłkę zagraną w pole karne.

78'

Niecelne uderzenie Szwocha z rzutu wolnego.

78'

Ależ kontrowersyjna sytuacja! Prawdopodobnie powinien być rzut karny, gdyż zawodnik Arki był faulowany w polu karnym, ale sedzia pokazuje że będzie rzut wolny. Pilkarze Arki protestują.

77'

Zmiana w Arce, Tomasika zastępuje Zwoliński.

76'

Kibice Warty nie tracą nadziei i śpiewają: "Wygrajcie dla nas" i "Uwierzcie w siebie".

75'

Ostatnia zmiana w Warcie, Jakóbowskiego zastępuje Trojanowski.

75'

Ależ akcja Warty i piłkę z linii bramkowej wybija obrońca Arki!

74'

Dośrodkowanie Szwocha wyłapuje Radliński, a młody zawodnik dostaje burę od Pawła Sikory, ze źle wykonuje rzuty rożne.

73'

Dobre uderzenie Radzewicza z prawej nogi i niepewna interwencja Radlińskiego który odbija piłkę przed siebie. Mamy rzut rożny.

72'

Rzut rożny wykonywany przez Arkę nie przyniósł korzyści, a kontrę Warty zatrzymał znakomicie wracający Marcus. Co za ambicja!

71'

Pruchnik oddał mocny strzał, który wylądował wprost na glowie Kołodziejskiego, zawodnik odczuł to uderzenie i zwija się z bólu.

70'

Z boiska schodzi Paweł Czoska a w jego miejsce Pogonowski. Jeden z kibiców skomentował: "Nareszcie". A spiker informuję, że tym razem zmianę sponsoruje firma z Baranowa :) dziwne zwyczaje.

69'

Piłka po wybiciu obrońcy Warty wyleciała za stadion :)

67'

Brodziński faulował Jurgę ale bez konsekwencji.

66'

Kibice ArkiKibice Arki zasiadają także na trybunie "prostej". Teraz na dwie trybuny krzyczą "-Kto wygra mecz? -Arka!"

65'

Na spalonym Marcus da Silva.

64'

Zmiana również w Arce, Grzelaka zastępuje Pruchnik, tym razem już bez sponsora :)

62'

Bartoszaka zmienia Jurga. Co ciekawe spiker poinformował, że sponsorem tej zmiany jest firma z Lubonia. Ciekawe...

61'

Rajd Radzewicza lewą stroną, jednak dośrodkowanie nie znajduje adresata.

60'

Co za interwencja Radlińskiego! Z rzutu wolnego dośrodkował Szwoch, na głowę Marcusa, a ten uderzył piłkę głową niemal idealnie pod poprzeczkę. Radliński wyciągnął się jak struna i wybił piłkę!

59'

Dobre dośrodkowanie Radzewicza z lewej strony, jednak równie dobrze piąstkuje Radliński.

58'

Jakóbowski fauluje Tomasika w środku pola, pomocnik Warty dał się wyprzedzić jak junior.

57'

Rzuchowski po raz kolejny próbuje strzału ze znacznej odległości, znów niecelnie.

56'

Rzut rożny dla Arki, na co kibice: "Teraz bramka musi być!", jednak dośrodkowanie Szwocha wyłapuje Radliński.

55'

Swoją drogą chyba mróz nie jest straszny bramkarzowi Warty, bo nawet przy minusowej temperaturze gra w koszulce z krótkim rękawem.

54'

Podniosła się teraz cała ławka Arki z pretensjami do sędziego, ten pokazał aut dla Warty, a po chwili zmienił decyzję. Teraz sędzia techniczny dostaje burę od Magdziarza za tę sytuację.

53'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego wybija obrona Arki, jednak Warta wciąż ma piłkę.

53'

Faulowany Bartoszak i rzut wolny dla Warty. Szybkie rozegranie na prawą stronę i zablokowane dośrodkowanie, mamy rzut rożny.

52'

Tym razem faul dla Warty. Długie dośrodkowanie Magdziarza na głowę Ngamayamy, ale ten uderza zbyt slabo i piłkę wybija obrońca.

52'

Rzuchowski walczy do końca o piłkę i mamy rzut wolny dla Arki na jej połowie.

49'

Kibice Arki pozdrawiają swoje zgody.

48'

Ależ szansa dla Warty! Czoska odbiera piłkę Rzuchowskiemu w polu karnym i oddaje celny strzał, który broni Szlaga, a po chwili golkiper Arki wyłapuje dobitkę Bartoszaka z przewrotki.

47'

Warta naciska, jednak raz po raz pewnie interweniują obrońcy Arki.

46'

Radzewicz próbował prostopadłego zagrania do Marcusa, ale ten nie przejął piłki.

46'

Drugą połowę rozpoczęła Arka. Na razie bez zmian.

16:04

Żółto-niebiescy też już na boisku. Zaraz zaczynamy!

16:03

Zawodnicy Warty już na boisku, czekamy na Arkę.

15:56

W przerwie kibic Arki wygrał bilet na mecz Warty. Ciekawe czy skorzysta? :)

15:50

To była dość nudna pierwsza połowa, na szczęście bramka dla Arki powinna nam ożywić grę w drugiej części. Arka ma bardzo konkretny plan i go realizuje, Warta próbuje, ale jak na razie jest bezsilna. Do zobaczenia za 15 minut!

46'

Koniec I połowy! Do przerwy 1:0 dla Arki!

46'

Kuklis spróbował prostopadłego zagrania, jednak połapali się w tym obrońcy.

45'

Minutę więcej zagramy w tej połowie.

43'

Gajda fauluje Marcusa blisko środka boiska, rzut wolny dla Arki szybko rozegrany.

41'

Sędzia uznał że da Silva faulował na prawej stronie boiska, koniec akcji Arki.

39'

Dośrodkowaniee Magdziarza z rzutu rożnego na bliższy słupek i piętką niecelnie uderza Bartoszak.

38'

Płaskie dośrodkowanie z rzutu wolnego wybija Radzewicz, mamy rzut rożny dla Warty.

38'

Kuklis stracił piłkę w środku pola, kontra Warty zatrzymana faulem, rzut wolny z prawej strony.

36'

Kartka dla Kołodziejskiego za faul.

35'

Ależ się zakotłowało w polu karnym po rzucie rożnym dla Arki. Najpierw uderzenie głową wybronił Radliński, ale z dobitką Jarzębowskiego nie miał szans!

35'

GOOOOOOOOOOOOOL! 1:0! Jarzębowski!

34'

Fatalny błąd Krajanowskiego, zbyt długo czekał z rozegraniem i w końcu musiał ratować się symulując faul, sędzia nie dał się nabrać. Rzut rożny dla Warty.

34'

Brodziński zatrzymuje kontratak Warty na lewej stronie. Aut i wciąż przy piłce Zieloni.

32'

Kolejna znakomita akcja Arki! Tym razem kontratak zainicjowany przez Grzelaka wyprowadził Marcus. Brazylijczyk zagrał do Krajanowskiego, a ten zagrał piłkę wzdłuż bramki, w ostatniej chwili wybija piłkę obrońca!

31'

Dwójkowa akcja Szwoch-da Silva, obrońcy tak się pogubili, że przypadkowo Szwoch znalazł się sam na sam z bramkarzem, w ostatniej chwili zablokował go obrońca.

30'

Szwoch starał się przerzucić piłkę na lewą stronę, ale tam był Wilczyński, który zgrywa piłkę klatką piersiową do bramkarza.

29'

Rzuchowski dostał piłkę na 40 metrze i pokusił się o strzał, ale bardzo niecelny.

28'

Dobre dośrodkowanie Szwocha, jednak Gajda wybija piłkę głową.

28'

Po dośrodkowaniu Radzewicza i bardzo niepewnej interwencji obrońcy mamy rzut rożny.

27'

Czoska miał szansę zagrać do Bartoszaka, jednak zamiast tego podał piłkę Jarzębowskiemu i koniec akcji.

25'

Arka ma przewagę, Warta próbuje gry z kontrataku, jednak obrona żółto-niebieskich jest czujna.

22'

Arka Kibice Arki i Lecha opanowali stadion Warty :)

20'

Jakóbowski na spalonym, ale to była dobra szansa.

19'

Kibice Arki okazują wsparcie dla trenera głośnym: "Paweł Sikora!"

19'

Na boisku leży Piotr Kuklis, ale chyba będzie kontynuował grę.

16'

Giel zagrywał z rzutu wolnego do wychodzącego napastnika, ale Szlaga pewnie wyszedł i złapał piłkę.

15'

Warta Oprawa kibiców Warty.

14'

Żółta kartka dla Mateusza Szwocha. Chwilę później młody zawodnik znowu faulował, jednak tym razem mu się upiekło.

13'

Dośrodkowanie Krajanowskiego złe, przelatuje wysoko ponad polem karnym.

12'

Mateusz Szwoch założył "siatkę" zawodnikowi Warty. jednak już jego prostopadłe podanie nie było tak dobre i obrońca przejął piłkę.

11'

Po rzucie rożnym, piłkarze Arki blokują strzał jednego z zawodników Warty.

10'

Fatalne dośrodkowanie Tomasika i od bramki zacznie Radliński.

8'

Rzut wolny wykonywał Szwoch, jednak dośrodkowanie zostało wybite przez obrońców. Wciąż piłkę ma Arka.

7'

Marcus da Silva znakomicie walczył w środku pola i dał się sfaulować, żółta kartka dla Czoski.

6'

Bartoszak na spalonym jeszcze "wykosił" Grzelaka.

4'

Nic nie wyszło z tego rzutu rożnego, szansę na kontrę miała Arka, ale Grzelak źle zagrywa piłkę, fatalne zagranie.

3'

Warta buduje atak prawą stroną. Dośrodkowanie do rosłego Bartoszaka wybija głową Jarzębowski i mamy pierwszy rzut rożny.

1'

Pierwsza kłótnia nowego kapitana z sędzią. Damian Krajanowski ewidentnie nabił zawodnika Warty, ale sędzia orzekł aut dla gospodarzy.

1'

Mecz rozpoczęli gospodarze, zespół Warty Poznań!

14:59

Piłkarze wychodzą już na murawę! Z głośników rozbrzmiewał hymn Warty na 100 lecie, ale nastąpiła awaria i słychać już tylko kibiców :)

14:57

Szlaga A tak witał się z kibicami Maciej Szlaga około 30 minut przed meczem :)

14:56

Arka Gdynia Kibice Arki na stadionie Warty :). Część jeszcze stoi w kolejce do wejścia.

14:53

W wyjściowym składzie Warty mamy dwóch byłych zawodników żółto-niebieskich: Pawła Czoskę i Wojciecha Wilczyńskiego. Czy odegrają się na byłym klubie?

14:46

Z Poznania wita Państwa Adam Kamiński. Dzisiaj jesteśmy na meczu Warta - Arka. Czekają nas duże emocje!