CracoviaCracovia
1 : 0
Okocimski KS BrzeskoOkocimski KS Brzesko
20:22

Koniec meczu!! 3 punkty zostają w Krakowie, twierdza przy Kałuży 1 ciągle pozostaje niezdobyta w tym sezonie! Za udział w relacji LIVE dziękuje Państwu Krzysztof Orski. Zapraszam na kolejne relacje LIVE w serwisie Ekstraklasa.net!

92'

Cracovia chce już tylko utrzymać wynik do końca.

90'

Do drugiej połowy spotkania sędzia doliczył 3 minuty.

90'

Niechciał ukarany żółtą kartką.

89'

7345 kibiców ogląda na żywo dzisiejsze spotkanie

88'

Ostatnia zmiana także w Cracovii. Za Szelige wchodzi Dąbrowski.

88'

Ostatnia zmiana gości. Za Darmochwała wchodzi Termanowski.

87'

Wojcieszyński! Trafiła do niego przypadkowa piłka, strzela z 7 metrów, ale prosto w Pilarza!!!

86'

Zbyt mocna wrzutka Marciniaka, nie było szansy aby ktokolwiek doszedł do tego zagrania.

85'

Zejdler!! Strzela z 25 metrów! Mieczkowski broni z najwyższym trudem!

84'

Szybka odpowiedź Pasów! na bramkę strzelał Marciniak, tor lotu piłki zmienił Boljević, ale ta przeleciała ponad bramką!!!

83'

Wrzutka Niechciała z rzutu wolnego, wychodzi Pilarz... i mija się z piłką!!! Ta jednak przelatuje obok słupka!

81'

Groźna akcja Wojcieszyńskiego, jednak piłkarz Okocimskiego pomagał sobie przy tym ręką.

81'

Do końca spotkania pozostało 10 minut. Nie zanosi nam się jednak na wielkie emocje w końcówce. Chociaż kto wie...

78'

Wrzutkę Marciniaka łapie spokojnie Mieczkowski

77'

Zmiana w drużynie Okocimskiego. Za Chyłę wchodzi Wojcieszyński.

76'

Żółta kartka dla Kucharskiego za faul na wychodzącym na niezłą pozycję Boljeviciu.

75'

Żółta kartka dla Struny za zatrzymanie kontry Piwoszy.

74'

Zaskakujący strzał Zejdlera!! Mieczkowski przenosi jednak piłkę nad poprzeczką.

72'

Fatalny błąd Struny w przyjęciu i będzie rzut rożny dla Okocimskiego, jednak nic z tego nie wyszło.

71'

Druga zmiana w Cracovii. Za Zielińskiego na boisku melduje się Steblecki.

69'

Kibice niecierpliwią się widząc kiepską postawę ich ulubieńców.

65'

Smółka!!!!! z 5 metrów w sytuacji sam na sam nie potrafił strzelić gola!!! Obronił Pilarz! Lepszej okazji już chyba nie będzie!

64'

Piwosze próbują strzelić wyrównującego gola, z determinacją przeprowadzają kolejne ataki, jednak brakuje im wykończenia.

62'

Na strzał Zielińskiego próbował odpowiedzieć Lytvynyuk, ale jego strzał przeleciał przynajmniej 10 metrów nad bramką Pilarza

61'

Strzela Zieliński z woleja, ale trafia w słupek!!!

60'

Popularny Kosa trafił jednak prosto w jednego z obrońców.

60'

Faulowany Boljević 35 metrów od bramki gości, szansa dla Kosanovicia!

59'

Od kilku minut w ataku piłkarze z Brzeska. Tym razem po rzucie wolnym głową uderzał Koman, ale niecelnie.

56'

Po rzucie wolnym piłka została wybita przed pole karne, uderzył Daniel Chyła, jednak Krzysztof pilarz spokojnie odprowadził piłkę wzrokiem poza bramkę.

56'

Faul Kosanovicia, będzie szansa z rzutu wolnego dla Brzeska.

54'

Spadło nam tempo meczu. żadna z drużyn nie atakuje zaciekle bramki przeciwnika.

53'

Próba uderzenia Romanowa, jednak była to próba wyjątkowo niecelna. Od bramki rozpocznie Mieczkowski.

50'

Akcja trwa a arbiter coś gwałtownie tłumaczy Chyle na środku boiska.

50'

Cracovia stara się uporządkować grę i długo rozgrywa piłkę.

48'

Strzał Darmochwała, jednak niecelny. Okocimski ewidentnie wyszedł zmobilizowany na drugą połowę.

46'

W przerwie trener Stawowy dokonał jednej zmiany. Za Danielewicza wszedł Romanow

46'

Zaczynamy! Pierwsza piłka dla gości z Brzeska!

19:29

Piłkarze wracają już na murawę. Za chwile początek drugiej połowy!

19:15

Koniec pierwsze połowy w Krakowie. Jak na razie zasłużenie prowadzi Cracovia 1-0 po golu Bartłomieja Dudzica. Na drugą połowę zapraszamy już za 15 minut!

45'

1 minuta doliczona do pierwszej połowy.

45'

Pilarz dobrym wyjściem przerwał akcję Piwoszy, mogło być groźnie!

43'

Kibice Pasów domagają się od swoich ulubieńców strzelenia jeszcze jednego gola przed przerwą.

42'

Szarżował Zieliński, jednak jego strzał został w ostatniej chwili zablokowany.

40'

GOOOOOL!!!!! Z prawej strony piłkę otrzymał w polu karnym Bartłomiej Dudzic, minął obrońcę i pewnym strzałem pokonał Mieczkowskiego!!!

39'

rzut wolny dla Okocimskiego, jednak wrzutka za głęboka i spokojnie piłkę złapał Pilarz.

36'

Żółta kartka dla Milosa Kosanovicia

34'

Kontuzjowanego Wawrykę zmienia Wieczorek

30'

Dryblował z lewej strony Zieliński, wpadł w pole karne, strzelił, ale strzał zablokował jeden z obrońców. Kibice domagali się odgwizdania rzutu karnego po zagraniu piłki ręką.

29'

Mało ciekawy okres gry. Żadna z drużyn nie potrafi stworzyć sobie dogodnej okazji.

26'

Groźna akcja Okocimskiego. Strzelał sprzed pola karnego Lytvynyuk, ale skutecznie interweniował Pilarz.

25'

Słaby strzał głową po rzucie rożnym. Bez problemów poradził sobie Mieczkowski

24'

zatrzymany Boljević, będzie rzut rożny dla Pasów

22'

Darmochwał leży na murawie, ale zaraz wróci do gry.

21'

Kolejny okres walki w środku pola z delikatnym wskazaniem na Cracovię.

19'

Zieliński podaje do Dudzica na wolne pole, ale ten nie dobiegł do piłki.

15'

Kwadrans meczu za nami. Do tej pory jest zdecydowana przewaga Pasów, którzy stworzyli sobie dwie niezłe okazje do zdobycia bramki. Zawodnicy Okocimskiego jak na razie bez pomysłu na rozmontowanie obrony krakowian.

11'

Zamieszanie w polu karnym po rzucie rożnym! Strzela Boljević, ale trafił w głowę jednego z obrońców z Brzeska.

10'

ponownie przed szansą Zieliński i ponownie źle przyjął piłkę w polu karnym!!! Tylko rzut rożny dla Pasów.

8'

NIecelne podanie Danielewicza do Dudzica. Od bramki rozpocznie Mieczkowski.

6'

Okres walki w środku pola. W końcu piłkę opanowali krakowianie i wyprowadzają swoją akcję.

5'

Podanie Wawryki... do obrońców Cracovii.

3'

Zieliński sam na sam, jednak źle przyjął piłkę i ubiegł go bramkarz Okocimskiego!!

3'

Pasy budują swoje akcje konsekwentnie, wymieniając dużą ilość podań. Piwosze jak na razie biegają głównie za piłką.

1'

Wrzutka Boljevicia wyłapana jednak przez Mieczkowskiego.

1'

Zaczynamy! Od środka piłkarze Cracovii!

18:26

Zawodnicy wychodzą na murawę wyprowadzani przez sędziego dzisiejszego mecz, pana Tomasza Radkiewicza. Z głośników płynie hymn Cracovii w wykonaniu Macieja Maleńczuka.

18:21

Piłkarze obu zespołów udali się już do szatni. Do rozpoczęcia spotkania pozostało około 8 minut!

18:16

Do rozpoczęcia spotkania coraz bliżej. Kibice obu zespołów rozgrzewają gardła. Na stadionie obecna jest zorganizowana grupa kibiców z Brzeska. Na oko jest ich 100 - 150.

18:10

18:08

Piłkarze Okocimskiego rozgrzewają się już od kilku chwil. Zawodnicy Cracovii właśnie wybiegli na przedmeczową rozgrzewkę.

18:05

Ławka rezerwowych Cracovii: Matko Perdijić, Krzysztof Nykiel, Władisław Romanow, Damian Dąbrowski, Bojan Puzigaca, Sebastian Steblecki, Bruno Żołądź.

18:03

Ławka rezerwowych Okocimskiego Brzesko: Aleksander Kozioł, Wojciech Wojcieszyński, Rafał Cegliński, Paweł Pyciak, Konrad Wieczorek, Radosław Jacek, Maciej Termanowski.

18:01

W ramce po lewej stronie widoczne są już składy wyjściowe obu zespołów. Za chwilę podam Państwu piłkarzy, którzy mecz rozpoczną na ławkach rezerwowych.

18:00

Witamy Państwa ze stadionu przy ulicy Kałuży 1 w Krakowie! Już za 30 minut początek spotkania Cracovia - Okocimski Brzesko! Serdecznie zapraszam do pozostania z nami, najszybsza relacja LIVE tylko w serwisie Ekstraklasa.net!