2 : 2
Miedź LegnicaMiedź Legnica
1. połowa1 : 2
94'

Koniec meczu. Bogdanka na własnym boisku remisuje z Miedzią 2-2. Legniczanie kończyli mecz w ósemkę, ale udało im się wywieść jeden punkt z Łęcznej. Za uwagę dziękuję Bartosz Czekała.

93'

Miedź wykartkowana! Wołczek także wyrzucony z boiska! Miedź kończy w ósemkę!

93'

Jeszcze minuta do końca. Miedź bardzo mądrze się broni.

90'

Doliczono 4 minuty.

88'

Bogdanka atakuje, ale brakuje klarownych sytuacji.

86'

Ostatnia zmiana w Miedzi. Za Grzegorzewskiego wchodzi Zakrzewski.

84'

Renusz wbijał piłkę z lewej strony - Ptak pewnie interweniuje.

83'

Tempo meczu trochę siadło.

80'

Sędzia dzisiaj wykartkował prawie cały zespół z Legnicy. Bogdanka ma 10 minut do końca gry 11 na 9. Czy zdoła strzelić zwycięską bramkę?

78'

Soldecki głową, ale Ptak pewnie łapie piłkę.

77'

Miedź w dziewiątkę!!!!!! Bartczak w debiucie zostaje wyrzucony z boiska!

76'

Marciniak za Nowackiego.

74'

I kolejna żółta kartka dla Bartczaka za ostry faul.

73'

W ostatniej chwili Midzierski wybija piłkę z pola karnego!

71'

I kartka także dla Renusza za to samo co dla Wołczka.

71'

Kartka dla Wołczka za 'awanture' na środku boiska.

70'

Po rzucie rożnym niepilnowany Kalkowski wyrównuje stan spotkania!

70'

2-2 Kalkowski!!!!!!!!!!!!

68'

Ricardo da Silva za Oziemczuka na placu gry.

65'

Nowacki ukarany zółtą kartką za faul w okolicach środku pola.

63'

Dobra próba Madejskiego z dystansu obok bramki strzeżonej przez Prusaka!

62'

Za strzelca drugiej bramki, Zasade wchodzi Tanżyna.

62'

Było groźnie! Po rożnym uderzał Paluch, ale Ptak łapie to uderzenie!

60'

Ptak także ukarany za dyskusje.

60'

Kasperkiewicz obejrzał żółty kartonik za zagranie piłki ręką.

58'

Midzierski ukarany żółta kartką za faul.

58'

Pielach zdecydował się na strzał z dystansu, ale także obok bramki. Okres gry gdzie Bogdanka oddaje strzały z dystansu.

55'

Szansa dla gospodarzy! Soldecki dograł piłkę do Oziemczuka, ale ten uderzył nieczysto i futbolówka minęła bramkę Ptaka!

55'

Nowacki z dystansu bardzo niecelnie.

53'

Zaostrzyło nam się trochę na boisku.

50'

Była sytuacja dla Bogdanki, ale strzał jednego z ich zawodników został zablokowany!

48'

Bardzo spokojny początek drugiej połowy.

46'

I pierwsza zmiana. Paluch za Mandrysza.

46'

Początek drugiej połowy. Przy piłce Bogdanka.

48'

Koniec pierwszej połowy. Bogdanka przegrywa 1-2. Miedź gra w dziesiątkę, a Bogdanka zaczęła atakować. Druga połowa zapowiada się bardzo interesująco!

48'

Jeszcze żółty kartonik dla Grzegorzewskiego za dyskusję po bramce.

48'

Zuber zza linii pola karnego nie daję szans Ptakowi!

48'

ZUBER!!!!! 1-2!!!!!

47'

Ptak ratuje swój zespół! Broni świetne uderzenie Soldeckiego!

47'

Strzał Zasady nad bramką Prusaka.

45'

Doliczono 2 minuty.

44'

Uderzenie Mandrysza po nogach zawodnika Miedzi! Broni Ptak! Bogdanka naciera.

43'

Bogdanka coraz śmielej sobie radzi po kartce dla Banego. Druga połowa z pewnością może być bardzo ciekawa.

41'

Midzierski główkował po dośrodkowaniu Nikitovicia, zabrakło milimetrów!

38'

Miedź w dziesiątkę!!! Bany ukarany drugą żółtą i w konsekwencji czerwona kartką! Czy Bogdanka w przewadze nawiąże walkę z Miedzią?

36'

Dośrodkowanie Madejskiego niecelne.

34'

Mogło być 0-3!!!! Nowacki uderzał z linii pola karnego, minimalnie nad bramką. Prusak odprowadzał tylko piłkę wzrokiem!

33'

Kalkowski zdecydował się na strzał z rzutu wolnego. Uderzenie bardzo mocne, ale obok bramki.

30'

Po stracie Oziemczuka szybka kontra Miedzi, Zasada wyszedł sam na sam i spokojnie pokonuje bramkarza Bogdanki! Miedź prowadzi już 2-0!

30'

0-2!!! Zasada!!

29'

Dośrodkowanie Madejskiego, ale broni Prusak.

28'

Nikitović kolejny raz ostro fauluje. Jeszcze zostaje upomniany, ale każdy inny faul może spowodować, że zakończy ten mecz przedwcześnie.

25'

Bany ukarany zółtą kartką za faul na Renuszu.

24'

Nerwowo zrobiło się na murawie. Gracze Bogdanki domagali się kornera, a Nikitović za dyskusję ukarany kartką.

22'

Teraz chwila spokoju w grze. Środek boiska opanowany przed obie jedenastki.

19'

Jeszcze żółta kartka za faul na Nowackim w polu karnym.

19'

GOOOOOOOOOOL! Grzegorzewski pewnym strzałem daje prowadzenie Miedzi!

18'

Mamy rzut karny dla Miedzi! Nowacki faulowany w polu karnym!!

18'

Cały czas bardzo słyszalni kibice z Legnicy.

16'

Za głębokie dośrodkowanie Łuszkiewicza i piłka w dłoniach Prusaka.

15'

Pierwsza akcja ofensywna Bogdanki. Mandrysz do Oziemczuka, ale ten uprzedzony.

13'

Zasada dorzucił piłkę z prawej strony, Grzegorzewskiemu zabrakło milimetrów aby dojść do tej piłki.

12'

Wołczek dośrodkowywał z prawej strony, ale jeden z defensorów Bogdanki wybija piłkę.

9'

Nowacki do Zasady na lewą stronę, ten obija nogi jednego z zawodników Bogdanki i mamy rzut rożny z którego nic nie wynikło.

8'

Miedź jak na razie cały czas atakuje, ale nie przekłada się to na sytuacje podbramkowe.

6'

Dośrodkowanie Madejskiego z rzutu wolnego, Prusak piąstkuje za pole karne.

5'

Póki co oglądamy dość spokojne spotkanie. Piłka toczy się głównie w środku pola.

3'

Są także kibice gości. Grupa około 70 fanów z Legnicy dopinguje swój zespół.

2'

Dośrodkowanie Renusza zablokowane.

12:31

Początek spotkania. Przy piłce Miedź!

12:29

Bogdanka dzisiaj na czarno, a Miedź na niebiesko.

12:29

Oba zespoły już na płycie boiska. Za chwilę rozpoczynamy mecz!

12:21

Ławka rezerwowych gości: Winogrodzki, Tanżyna, Mowik, Lenkiewicz, Alexandre, Zakrzewski i Marciniak.

12:20

Ławka rezerwowych gospodarzy: Socha, Faria, Wojdyga, Wiązowski, Paluch, Gamla i Tymosiak.