GKS TychyGKS Tychy
94'

Koniec meczu. Kolejarz wygrał z GKS Tychy 2:1. Dziękujemy za uwagę.

93'

Podanie do Forenca, golkiper Kolejarza nie trafił w piłkę, przejął ją Rocki, który zagrał do Marcina Ściańskiego, a ten nie miał problemu, aby trafić do pustej bramki.

93'

GOOOL!!! Marcin Sciański

91'

Uderzenie z dystansu Rafała Pietrzaka, ale obok bramki Piotra Misztala.

90'

Arbiter doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

89'

Cały czas atakują tyszanie, chcą zdobyć chociaż honorową bramkę. Szczególnie aktywny jest w ostatnich minutach Piotr Rocki.

87'

Rafał Pietrzak otrzymał żółtą kartkę za ostry faul na Szczęsnym.

85'

Dośrodkowanie w pole karne Marcina Ściańskiego zostało zblokowane przez Cheikha Niane. Tyszanie odzyskali piłkę i Piotr Rocki wywalczył rzut rożny.

83'

Łukasz Kopczyk włączył się do akcji ofensywnej tyszan. Obrońca GKS wykonał efektowny rajd z piłką, ale ostatecznie wyjechał z nią poza końcową linię.

82'

Michał Gryźlak za Macieja Kowalczyka. Strzelec bramki na 1:0 opuszcza plac gry.

81'

Ostre wejście od tyłu Macieja Kowalczyka i kolejna żółta kartka.

80'

Damian Szczęsny ukarany żółtą kartką.

78'

Druga żółta kartka dla Dariusza Walęciaka i w konsekwencji czerwona. Siły na boisku sie wyrównały.

77'

Kontrowersyjna sytuacja w polu karnym Kolejarza Strózę. Piotr Mandrysz domagał się rzutu karnego. Żółtą kartką ukarany za protesty został Ivica Zunić.

75'

Damian Czupryna wchodzi za Bartłomieja Babiarza.

74'

W ataku pozycyjnym tyszanie. Zespół gości cofnął sie teraz na własną połowę w oczekiwaniu na kontrataki.

72'

Do wejścia na boisko szykuje się Damian Czupryna.

70'

Piotr Rocki faulował tuż przed polem karnym. Z rzutu wolnego piłkę wrzucił Wolański, ta trafiła do nieobstawionego w polu karnym Krzysztofa Markowskiego, który z kilku metrów zaskoczył Misztala

70'

GOOOOL!!!! 2:0 dla Kolejarza.

69'

Janusz Wolański uderzał z dystansu po błędzie defensywy GKS Tychy, ale piłkę pewnie złapał Piotr Misztal.

67'

Maciej Kowalczyk został złapany na pozycji spalonej.

66'

Strzał Piotra Rockiego z około 17 metrów, ale piłka o metr mineła prawy słupek bramki Forenca.

63'

Damian Szczęsny od razu błysnął ładną akcją, podał do Babiarza. Zawodnik tyszan nie zdecydował się na strzał mimo dobrej sytuacji.

62'

Kamil Kurowski pojawia się na placu gry za Marcina Adamka.

60'

Ściański wchodzi za Jakuba Bąka.

59'

Za Chomiuka wchodzi Damian Szczęsny.

58'

W ataku pozycyjnym GKS Tychy. Bedziemy mieli podwójną zmianę w szeregach tyszan.

56'

Była dobra szansa na kontrę dla stróżan, ale Janusz Wolański zaplątał się w dryblingu i stracił piłkę.

55'

W natarciu Kolejarz Stróże. Strzał Macieja Kowalczyka odbił Piotr Misztal.

53'

Maciej Kowalczyk dośrodkował piłkę z prawej flanki na pole karne, ale Chomiuk skutecznie interweniował.

52'

Uderzenie Rafała Pietrzaka. Strzał zawodnika Kolejarza Stróże wysoko ponad bramką Misztala.

50'

GKS Tychy odważnie zaczął drugą cześć spotkania. To oni niemalże od początku nacierają na bramkę Konrada Forenca.

49'

Jakub Bąk dośrodkował piłkę w pole karne, ale Krzysztof Markowski spokojnie ekspediuje futbolówke poza pole karne.

47'

Prosstopadła piłka Chomiuka do Jakuba Bąka, ale podanie niedokładne i zawodnik tyszan nie miał szans dojść do tego zagrania.

46'

Zaczynamy drugą część spotkania.

46'

Za Kamila Nitkiewicza pojawia się wychowanek Zagłębia Sosnowiec Rafał Pietrzak.

16:01

Na boisku są już zawodnicy obu drużyn. Za moment początek drugiej połowy.

45'

Arbiter Szymon Lizak zakończył pierwszą połowę spotkania. Za 15 minut zapraszamy na drugą część meczu w Stróżach.

45'

Dwie minuty dłużej potrwa pierwsza połowa.

45'

Dośrodkowanie Chomiuka z lewej strony, ale piłkę pewnie łapie Forenc.

44'

W akcji Kolejarz Wolański wymienił piłkę z Cichym, ale strata i odzyskali futbolówkę tyszanie.

42'

W odpowiedzi akcja Mateusza Mączyńskiego, dośrodkowanie w pole karne, ale tam nie było nikogo z drużyny prowadzonej przez Piotra Mandrysza.

40'

Ładna akcja Wolańskiego, który strzela na bramkę Misztala, będzie tylko rzut rożny.

39'

GOOOOL!!! Maciej Kowalczyk 1:0 dla Kolejarza. Prostopadłe podanie do Kowalczyka, który lewą nogą płaskim strzałem po długim rogu zaskoczył Misztala.

35'

W odpowiedzi ostre dośrodkowanie Łukasza Bociana, ale Misztal łapie tą groźną centrę.

33'

Faul Walęciaka na Jakubie Bąku. Żółta kartka.

33'

Piotr Rocki podszedł do piłki ustawionej około 26 metrów od bramki. Dośrodkowanie Rockiego z rzutu wolnego piłka przeszła obrońców Kolejarza, ale w ostatniej chwili piłkę wygarnął Forenc.

31'

Ależ okazja dla Kolejarza. Nieczysto uderzył w polu karnym Marcin Adamek i piłkę tuż sprzed linii bramkowej zdąrzył wybić Ivica Zunić, ratując GKS przed utratą bramki.

29'

Żółta kartka dla Macieja Mańki.

27'

Mateusz Bukowiec pokazywał jeszcze, że faul, którego się dopuścił był przypadkowy. Ale zawodnik tyszan musiał opuścić boisko. Z pewnością ta czerwona kartka zmieni układ sił na boisku.

26'

Szymon Lizak nie miał wątpliwości czerwona kartka dla Mateusza Bukowca za faul na Marcinie Adamku.

23'

Pierwsza naprawdę groźna sytuacja GKS. Bartłomiej Babiarz uderzał zza pola karnego, ale Ferenc wybił piłkę.

21'

Żółta kartka dla Kamila Nitkiewicza.

20'

Strata Bukowca w środkowej strefie boiska, ale Kolejarz spokojnie rozgrywa piłkę. Zrezygnował z kontrataku. Strata Cheikha Niane, piłkę przejął Zunić, ale dobrze interweniowali obrońcy.

18'

Marcin Stefanik zdecydował sie na uderzenie z dystansu, ale strzał bardzo niecelny.

17'

Marcin Stefanik szybko wyprowadził piłkę, złamał do środka, zagrał do Adamka, ale ten niedokładnie do Kowalczyka, akcję wyprowadza teraz GKS Tychy.

15'

Rocki przegrał walkę o piłkę z Łukaszem Bocianem, ale po chwili futbolówkę stracili także gospodarze od autu wznowi Maciej Mańka.

14'

Kamil Nitkiewicz faulowany przez Piotr Rockiego. "Rocky'emu" nie podoba się ta decyzja arbitra Szymona Lizaka.

12'

Spokojnie w ataku pozycyjnym zawodnicy GKS Tychy. Bukowiec do Rockiego, ale ten zagrywa niedokładnie i strata. Szybki atak Kolejarza skutecznie przerwany przez Kopczyka.

10'

Strzał z rzutu wolnego prosto w mur, ale po chwili Łukasz Bocian znalazł sie w dogodnej sytuacji uderzył z około 16. metrów, ale tuż obok bramki.

9'

Rzut wolny dla Kolejarza Stróże ok. 35 metrów od bramki Misztala. Faulowany był Marcin Adamek.

7'

Dalekie podanie w kierunku Macieja Kowalczyka, ale skutecznie w asekuracji zagrali Balul z Kopczykiem.

5'

Uderzenie z dystansu aktywnego od pierwszych chwil spotkania Nitkiewicza. Strzał bardzo niecelny.

3'

Kamil Nikiewicz ładnie wymienił piłkę z Walęciakiem, ale całą sytuację dobrze zaasekurował Maciej Mańka.

2'

Szarżował Jakub Bąk, ale skuteczna interwencja Kamila Nitkiewicza, Ferenc rozpocznie od bramki.

1'

Rozpoczęli gospodarze.

14:53

W Stróżach zimno, około 2 stopnie Celsjusza. Mocno średnio przygotowania jest murawa.

14:52

Mała grupka najwytrwalszych fanatyków Kolejarza jest przed stadionie, gdzie zza płoty zamierza oglądać dzisiejsze widowisko.

14:42

Jak do tej pory Kolejarz na swoim koncie zgromadził 22 punkty, co pozwala mu plasować się na jedenastym miejscu w ligowej hierarchii. Z kolei GKS ma o siedem punktów więcej od zespołu spod grybowskiej miejscowości, dzięki czemu zajmuje szóstą lokatę w tabeli.

14:40

Dzisiejszy mecz z powodu braku elektronicznego systemu kontroli odbędzie się bez udziału publiczności.