W ataku goście, seria rzutów rożnych jednak bez konsekwencji dla Zawiszy.

Natomiast Mirosław Hajdo dokonuje ostatniej zmiany w swoim zespole, za Kosiorowskiego Certik.

Masłowski uprzedzony przez obrońcę.

73'

Niebiesko-czarni wciąż utrzymują się przy piłce.

72'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego Daniela Mąki i z najbliższej odległości piłkę pakuje do bramki Michał Płonka!

72'

GOOOOOL ! Michał Płonka strzela bramkę w debiucie!!

71'

Petasz z rzutu wolnego, piłka kozłuje na 5 metrze, a następnie odbija się od poprzeczki bramki Cabaja!

69'

Faul w środku pola na Płonce.

68'

Płonka wbija piłkę w pole karne. Cabaj jednak pewnie ją wyłapuje.

67'

Z dystansu uderza Górski jednak obok bramki Kaczmarka.

66'

Strzał Hermesa zatrzymany przez obrońcę gości.

65'

Mądrze bronią się goście przed atakami Zawiszy.

64'

Tak prezentuję się nowa sektorówka bydgoskich kibiców!zawisza

62'

Petasz z dystansu, pewnie broni Cabaj.

62'

Zawisza w natarciu!

61'

Mąka z rzutu wolnego, piłka otarła się o poprzeczkę.

60'

Druga czerwona kartka dla zawodnika gości. Wojciech Mróz wyrzucony z boiska za faul.

58'

Hermes z dystansu nad bramką.

57'

Kontra gości. Jednak nie dokładnie piłkę wrzuca Mójta.

55'

zawisza

54'

Kolejna zmiana w zespole gości za Giela, Maciej Górski.

54'

W odpowiedzi goście, Kaczmarek z łatwością łapie strzał Kosiorowskiego.

53'

Nadal w ataku gospodarze. Po raz kolejny Abbott jednak obok bramki.

52'

Petasz z rzutu wolnego, jednak kapitalnie broni Cabaj!

51'

Faul na Michale Płonce i rzut wolny z okolic pola karnego dla Zawiszy.

49'

Mąka wrzuca z rzutu rożnego, zamieszanie w polu karnym. Wyjaśnia wszystko Mójta.

48'

Drygas wrzuca w pole karne, główkuje Abbott i z najwyższym trudem piłkę nad poprzeczką przenosi Cabaj!

47'

Mąka po raz kolejny z najbliższej odległości nie strzela gola, trafia w poprzeczkę bramki Marcina Cabaja.

46'

Z 16 metra strzał Drygasa zablokowany.

46'

Pierwsza zmiana w zespole gości, za Tuszyńskiego, Wojciech Mróz.

46'

Rozpoczęcie drugiej połowy spotkania. Goście przy piłce.

18:05

Na stadionie jest mała grupka kibiców gości.

18:04

Spiker podaje liczbę widzów, na stadionie w Bydgoszczy mecz obserwuje 4 tysiące widzów.

18:02

Zawodnicy pojawiają się na boisku. Za moment druga część spotkania.

17:59

Trwa przerwa. zawisza

47'

Sędzia kończy pierwszą część spotkania. Mamy remis 1-1.

46'

Atak bydgoszczan, Cabaj wyłapuje piłkę.

46'

W ataku goście, Giel uderza nad bramką.

45'

Sędzia dolicza do pierwszej połowy 2 minuty.

44'

Petasz jednak dwukrotnie obija mur.

43'

Żółtą kartką za dyskusję z sędzią ukarany kapitan gości - Paweł Nowak.

43'

Drugą żółtą kartką, a w konsekwencji czerwoną za wybiegnięcie z muru dostał Maciej Bębenek.

41'

Drygas z głowy lobował Cabaja, jednak bramkarz gości wychodzi obroną ręką. Sędzia cofa akcje i dyktuje rzut wolny za faul na Kamilu Drygasie.

39'

zawiszq

39'

Mąka uderza z 16 metra nad bramką.

38'

Bardzo aktywne dzisiejszego dnia są skrzydła Zawiszy.

38'

Żółta kartka dla Bębenka za faul na Drygasie.

36'

Abbott w pole karne. Wyłapuje piłkę Cabaj.

35'

Zawisza kolejna okazja, jednak wychodzący w oko w oko z Cabajem Mąka na pozycji spalonej.

33'

W stuprocentowej sytuacji Mąka z 5 metrów przenosi piłkę nad poprzeczką. Powinno być 2-1.

32'

Kolejny faul na Wójcickim. Krótko rozegrany rzut wolny i strata Zawiszy.

31'

zawisza

31'

Mąka zatrzymany w groźnej sytuacji przez Czarneckiego.

30'

Hermes w środkowej części boiska wygrał walkę w powietrzu z jednym z pomocników gości.

29'

Wójcicki za mocno dorzuca i od autu goście.

29'

Nawotczyński zatrzymuje czysto wślizgiem Patryk Tuszyńskiego, który dochodził do sytuacji sam na sam.

27'

Kolejna żółta kartka, ukarany za faul na Wójcickim został Mójta.

25'

Gra toczy się głównie w środku pola od dłuższego czasu.

24'

Adam Mójta z rzutu wolnego uderza w mur.

23'

Faul w środku pola niebiesko-czarnych. Rzut wolny dla gości.

23'

Zawisza ma kolejną okazję jednak Cabaj broni strzał z dystansu Petasza.

22'

Faul Petasza i żółta kartka.

21'

Zawisza w natarciu kolejna akcja. Wójcicki jednak nie dochodzi do podania Mąki.

20'

Rzut wolny dla gospodarzy jednak Cabaj wyłapuję piłkę.

20'

Żółtą kartką ukarany za faul na Masłowski został Duda.

16'

Rzut wolny Sandecji, jednak Giel wysoko nad bramką.

14'

Kapitalne uderzenie z woleja Masłowskiego jednak na posterunku Cabaj.

13'

Abbott nie czysto trafia w piłkę. Mamy aut dla gości.

12'

Okazja gospodarzy, Petasz jednak zatrzymany przez Mójtę. Kolejny rzut rożny.

11'

Wrzutka w pole karne Petasza, obrońcy wybijają na róg.

10'

Faul w środku pola. Nowak rozpoczyna grę.

9'

Petasz w dzisiejszym meczu notuje dużo strat.

8'

Kolejna okazja Zawiszy, jednak Mąka na spalonym.

6'

Kapitalna akcja gospodarzy. Petasz przerzuca piłkę na drugą stronę Wójcicki wystawia ją na 11 metr do Abbotta ten uderza z pierwszej piłki, po drodze kierunek lotu piłki zmienia głową Drygas i w Bydgoszczy ponownie mamy remis.

5'

GOOOOL! Szybka odpowiedź Bydgoszczan! KAMIL DRYGAS!

4'

GOOOOL! Pierwszy rzut rożny gości i z głowy bramkę zdobywa Piotr Giel!

3'

Przed spotkaniem piłkarze obu drużyn uczcili pamięć zmarłego kilka tygodni temu trenera kordynatora działającego w województwie kujawsko-pomorskim - Kazimierza Gurtatowskiego.

2'

Kapitalna okazja już na początku spotkania gospodarzy lecz Abbott za lekko podawał do Mąki i obrońcy wybili piłkę na aut.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego! Zaczyna Zawisza!

16:59

Zawodnicy pojawiają się na boisku.

16:58

Sędziowie ustawieni w tunelu. Za chwile rozpocznie się spotkanie Zawiszy z Sandecją.