Koniec meczu! Olimpia Grudziądz wygrywa z Flotą Świnoujście 2:1

Śpiączka strzelił z dystansu, ale nad poprzeczką

Adam Cieśliński - za przeszkadzanie bramkarzowi Floty przy wznowieniu gry

Strzał Ruszkula z powietrza z 16 metra obronił Kasprzik

88'

Dariusz Gawęcki za Marcina Smolińskiego

87'

Grzegorz Kasprzik - za dyskusje, oj krzyczy dzisiaj dużo i czasami niepotrzebnie bramkarza Floty

85'

... dostał Ensar Arifović zółtą kartkę za niesportowe zachowanie - wybił piłkę z rąk Frańczakowi

85'

Arifović sfaulował w ataku i...

83'

Podcinka Cieślińskiego zaskoczyła Kasprzika, który jednak jeszcze próbował zatrzymać piłkę

83'

Goooool! Adam Cieśliński pokonał Kasprzika i Olimpia prowadzi 2:1!

82'

Rzut karny dla Olimpii za zagranie ręką w polu karnym!

81'

Frańczak zagrał w kontrze na prawą stronę do Pisarczuka, ten zagrał wzdłuż bramki do Ruszkula, który jednak nie trafił czysto w piłkę. O dużym szczęściu mogą mówić goście

78'

Arifović sfaulował wychodzącego z brami Wróbla, który dobrze interweniował i złapał piłkę

77'

Robert Szczot zmienił Maciej Rogalski

75'

Robert Pisarczuk - za faul

73'

Cieśliński miał świetną okazję, ale nie trafił w bramkę. Piłka przeleciała wzdłuż linii bramkowej!

70'

Flota po przerwie wciąż nie gra jak na lidera przystało. Lepiej prezentują się gospodarze, którzy grają piłka, częściej atakują i szukają okazji bramkowych. Akcje Floty z kolei kończą się szybko na połowie gospodarzy

68'

Frańczak od razu po wejściu mógł strzelić gola, ale jego uderzenie z woleja było dalekie od ideału. Zawodnik gospodarzy nie trafił w bramkę

67'

Charles Nwaogu zmienił Arkadiusza Aleksandra

66'

Adrian Frańczak za Adama Banasiaka

64'

Strzał Bodzionego i piłka wyleciała na... aut

62'

Znowu krótko zagrali rzut rożny gospodarze, a Rogalski zabrał się z piłką, by oddać strzał. Tym razem wywalczył tylko kolejny rzut rożny, po którym Olimpia nie zagroziła ani trochę Flocie

60'

Stasiak wyczekał do końca i wygarnął piłkę Cieślińskiemu, kiedy ten już chciał go ograć w polu karnym Floty

58'

Piłkarze Olimpii wymieli kilka podań na własnej połowie, by szybko długim zagraniem przenieść ciężar gry pod bramkę Floty, ale strzał Banasiaka nie był udany i Kasprzik bez problemów złapał piłkę

56'

Kombinacyjna akcja Ruszkul-Cieśliński zatrzymana tuż przed polem karnym Floty przez Stasiaka

54'

Mateusz Wrzesień za próbę wymuszenia rzutu karnego

52'

W zamieszaniu pod bramką Floty strzelał Staniek, ale zrobił to fatalnie i piłka wyleciała za linię końcową boiska

49'

Rogalski po krótkim rozegraniu rzutu rożnego pociągnął z piłka z narożnika boiska na 16 metr i zdecydował się na strzał. Uderzył jednak za lekko i prosto w Kasprzika

48'

Centra Arifovicia po drugiej stronie boiska przechwycona przez Wróbla

47'

Dobre dośrodkowanie Pisarczuka z prawej strony w pole karne, ale na spalonym Cieśliński

46'

Druga połowa rozpoczęta! Obie drużyny bez zmian

45'

Koniec 1 części spotkania. Mamy remis po 1 połowie

45'

2 minuty dolicza arbiter

44'

Smoliński za dyskusje z arbitrem

43'

Po zejściu Olszara to Aleksander jest najbardziej aktywny pod bramką Wróbla jednak w pojedynkę z pewnością ma zadanie utrudnione

42'

Zbliża się do końca 1 wyrównana połowa.

40'

Za długo Aleksander w polu karnym holował piłkę i ostatecznie obrońcy sobie poradzili

39'

Kieruzel fauluje Rogalskiego i kolejna kartka dla piłkarza Floty

38'

W ostatnich minutach zawodnicy Floty grają bardzo ostro

36'

Adam Banasiak przerywa faulem taktycznym akcję Floty i ogląda kartkę

36'

Znów mocno uderza Banasiak. Piłka ociera się o boczną siatkę a Cieśliński wraca na boisko

34'

Mysiak brzydko fauluje Ruszkula i powinien zobaczyć kartkę

32'

Strzelec bramki dla gospodarzy na noszach opuszcza boisko

31'

Opałacz trafia w nogi Cieślińskiego i ogląda żółtą kartkę

30'

Ruszkul na spalonym po podaniu od Cieślińskiego

28'

Po chwili Cieśliński trafił w ... Mysiaka

28'

Banasiak mocną bombą znokautował Zalepę

25'

Natychmiastowa odpowiedź Floty. Aleksander wykorzystał swój instynkt i wyrównał stan pojedynku

24'

G o o o o o l l l l l ! ! ! ! ! Arkadiusz Aleksander trafia po raz pierwszy w barwach Floty będąc sam na sam z bramkarzem!!!

21'

G o o o o o l l l l l ! ! ! ! Cieśliński zerwał się obrońcom i kapitalnym uderzeniem z 16 metrów lewą nogą trafił do bramki Kasprzika!!!!

20'

Spadło tempo gry. Dużo podań ale akcje kończą się na 30 metrze od bramki

18'

Arifović zmienia kontuzjowanego Olszara

17'

W ostatnich minutach gra toczy się w środku boiska

15'

Olszar wrócił na boisko ale prawdopodobnie potrzebna będzie zmiana

14'

Po faulu Opałacza będzie rzut wolny dla Olimpii z około 25 metrów ale piłka po uderzeniu Banasiaka trafia w mur

13'

Olszar poza boiskiem opatrywany przez masażystów

11'

Świetna akcja Rogalskiego ale jego uderzenie przechodzi obok bramki Kasprzika

9'

Flota próbuje opanować sytuację jednak to Olimpia przeważa

8'

Kolejny korner dla gospodarzy - Mysiak wybija piłkę głową

7'

Sebastian Zalepa ogląda kartkę

5'

Przewaga w pierwszych minutach gospodarzy. Flota tylko raz gościła pod bramką Wróbla

4'

Akcja Floty ale dośrodkowanie Szałka wybija Łabędzki

2'

Ruszkul w kolejnej akcji jednak tym razem zatrzymany przez Olszara

1'

I od razu doskonała szansa dla gospodarzy - uderzenie Ruszkula niepewnie broni Kasprzik

1'

Zaczynamy wiosenną rundę w 1 lidze!!

12:31

Trójka arbitrów z Warszawy wyprowadza obie "11" na boisko

12:19

Pogoda w Grudziądzu sprzyja grze. Jest co prawda mroźno, ale słonecznie. Co ciekawe, na trybunach pojawiła się dzisiaj grupa fanów gości, którzy wyraźnie mają nadzieję, że Flota powalczy w tej rundzie o awans.

12:17

Olimpia łatwym rywalem na pewno jednak nie będzie, co pokazała w meczu pucharu Polski z Legią Warszawa, kiedy bardzo długo prowadziła i dopiero w końcówce dała sobie wbić kilka bramek. Również Flota w pucharze zaprezentowała się z bardzo dobrej strony, w końcówce ulegając w kontrowersyjnych okolicznościach Śląskowi Wrocław. To zapowiada bardzo dobre spotkanie. Miejmy nadzieję, że tak będzie.

12:16

Dla Floty dzisiejszy mecz jest bardzo ważny. Ewentualne zwycięstwo może powiększyć jej przewagę nad rywalami w walce o awans i dać dobry start do ostatecznej batalii o wejście do Ekstraklasy.

12:15

Znamy już składy w jakich oba zespoły wybiegną na dzisiejsze spotkanie. Ławka rezerwowych Olimpii: Daniel Osiecki, Mateusz Górka, Dariusz Gawęcki, Adrian Frańczak, Mariusz Kryszak, Sławomir Mazurkiewicz i Robert Szczot. Rezerwowi Floty: Łukasz Kupczanko, Ensar Arifović, Konrad Gilewicz, Bartłomiej Niedziela, Ndubuisi Nnnamani, Charles Nwaogu i Bartosz Śpiączka.

12:00

Witamy w relacji na żywo ze spotkania inaugurującego rundę wiosenną na zapleczu Ekstraklasy. W Grudziądzu lider 1 ligi zmierzy się z miejscową Olimpią!