Niedziela, 4 listopada 2012, godz. 12:15
Kolejarz StróżeKolejarz Stróże
1 : 2
Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście
14:15

Po znakomitym spotkaniu Flota w końcówce pokonała Kolejarza, 2:1, dzięki czemu została mistrzem jesieni. Za śledzenie relacji LIVE dziękuje Marcin Rogowski

93'

Koniec meczu!!

91'

Chyła za Bodzionego

90'

Sędzia doliczył trzy minuty do drugiej połowy

89'

Nnamani za Olszara

14:00

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w polu karnym Kolejarza wytworzyło się zamieszanie, w którym najlepiej znalazł się Zalepa i wpakował piłkę do bramki

88'

GOOOOL!! 1:2!! Sebastian Zalepa

87'

W sytuacji sam na sam z bramkarzem Olszar trafił prosto w niego!

13:58

87'

Na spalonym Olszar

86'

W polu bramkowym faulowany był Forenc

82'

Gajtkowski za Walęciaka. Trener Cecherz gra o pełną pulę, wprowadzając napastnika za obrońcę

82'

Po dośrodkowaniu Arifovica z pierwszej piłki uderzał Wrzesień, ale trafił w boczną siatkę

81'

Kowalczyk uderzał z kilkudziesięciu metrów, ale dobra interwencją popisał się bramkarz!

79'

Długie podanie do Kowalczyka, ale za mocne i były gracz Sandecji nie doszedł do tej piłki

75'

Dobre dośrodkowanie Wolańskiego pewnie poza pole karne wypiąstkował bramkarz

75'

Po starciu z obrońcom Kolejarza na boisku leżał Bodziony, ale już wszystko w porządku i zawodnik Floty gra dalej

72'

Pietrzak za Nitkiewicza

13:42

68'

Bocian minął jednego obrońcę, wpadł w pole karne, ale złym zagraniem do Kowalczyka zmarnował groźną okazję

67'

Arifović uderzał z narożnika pola karnego i piłka o centymetry minęła prawy słupek bramki strzeżonej przez Forenca!

13:35

Kowalczyk dostał idealne, długie podanie, minął bramkarza i z ostrego kąta wpakował piłkę do pustej bramki

62'

GOOOOOL!! 1:1!! Maciej Kowalczyk

61'

Schodzi Fryc, wchodzi Wrzesień

60'

Dośrodkowanie Wolańskiego pewnie wyłapał Kasprzik

59'

W środku pola faulował Bocian

13:27

Na trybunach zasiada dzisiaj ok. trzystu kibiców (nie ma fanów Floty)

54'

Bocian za Giese

53'

Giesa uderzył zza pola karnego, ale piłka poleciała obok bramki

52'

Wolański wrzucił w pole karne, ale piłkę na aut wybił Jasiński

50'

Z ok. 12 metrów uderzał Fryc, ale trafił prosto w nogi Markowskiego

48'

W polu karnym Kolejarza faulował Zalepa

46'

Kolejarz rozpoczyna drugą połowę!!

13:05

Za nami pierwsza połowa spotkania, w której to Kolejarz grał lepiej i przeważał, ale brakowało mu skuteczności, przez co po golu Arifovica przegrywa 0:1. Jeśli gospodarze chcą myśleć o jakimś korzystnym wyniku to muszą lepiej nastawić swoje celowniki. Na drugą połowę zapraszam za około 15 minut.

46'

Zakończenie pierwszej połowy zaraz po golu. Flota prowadzi w Stróżach 1;0 po pierwszych 45 minutach.

45'

Forenc nie miał szans, Arifović uderzył pewnie w górny prawy róg

45'

Arifović i gooool!

44'

Rzut karny dla Floty po faulu Niane,!

12:56

38'

Olszar minął trzech rywali, podał do Fryca, ale ten uderzył tak beznadziejnie, że piłka wyleciała poza stadion

37'

We własnym polu karnym faulowany Forenc

33'

Olszar uderzył z dystansu, ale piłka poleciała daleko od bramki

32'

Nitkiewicz uderzył z ok. 20. metrów i trafił w słupek!

12:45

29'

Wolański płasko dośrodkował w pole karne, tam najlepiej znalazł się Kowalczyk, ale jego strzał z kilku metrów obronił bramkarz!

28'

Fryc dośrodkował z rzutu wolnego, ale uczynił to tak źle, że piłka nie minęła pierwszego obrońcy

28'

Za faul na Arifovicu żółtą kartką ukarany Nitkiewicz

12:42

Kolejarz gra dzisiaj w jednolitych białych strojach. Natomiast zawodnicy Floty cali są ubrani na czerwono

25'

W polu karnym Szufryn faulował Arifovica, ale sędzia nie użył gwizdka, co wywołało sporo złych emocji na ławce Floty!

24'

GOL dla Floty......jednak bramka nie uznana, bo na spalonym po podaniu Fryca na spalonym był Arifović!

23'

Z rzutu wolnego uderzył Nitkiewicz, ale trafił prosto w mur

22'

Za faul na Kowalczyku żółtą kartką ukarany Opałacz

22'

Jasiński wrzucił w pole karne, ale Forenc dobrym piąstkowaniem zażegnał niebezpieczeństwo

18'

Nitkiewicz przepchnął Jasińskiego, stanął oko w oko z bramkarzem, ale trafił tylko w boczną siatkę!

17'

Długa piłka od Arifovica w kierunku Fryca, ale za mocna i przejął ją Forenc

15'

Fryc z dystansu, ale jego strzał został zablokowany

12:29

12'

Z ok. 18. metrów uderzył Kowalczyk, lecz piłka minimalnie minęła lewy słupek bramki Floty!

12'

Długa piłka w kierunku Kowalczyka, ale dobrze ustawiony Zalepa przejął ją

10'

Nitkiewicz faulował w ataku

7'

Kowalczyk minął jednego z zawodników Floty, ale z drugim już sobie nie poradził

5'

Jasiński wrócił już na boisko

4'

Po starciu z Kowalczykiem na boisku leży Jasiński

2'

Z rzutu wolnego dośrodkowywał Giesa, ale piłkę poza pole karne wybyli zawodnicy Floty

1'

Flota rozpoczyna spotkanie!!

12:12

Zawodnicy są już na murawie stadionu w Stróżach. Oznacza to, że tylko kilka chwil dzieli nas od rozpoczęcia spotkania.

12:05

Sędzia zaprosił zawodników do szatni, by ci przygotowali się do rozpoczęcia spotkania

11:57

Trybuny jak na razie świecą pustkami

11:48

Ławka rezerwowych Floty: Paweł Waśków, Daniel Chyła, Paweł Bielecki, Bartłomiej Niedziela, Ndubuisi Nnamani, Bartosz Śpiączka, Mateusz Wrzesień

11:46

Ławka rezerwowych Kolejarza: Łukasz Lisak, Rafał Pietrzak, Grzegorz Arłukowicz, Damian Michalik, Łukasz Bocian, Krystian Pieczara, Krzysztof Gajtkowski

11:45

11:43

Na rozgrzewce pojawili się gracze obu zespołów

11:42

W poprzednim meczu Flota pokonała GKS Bogdankę 3:1. Bramki dla biało-niebieskich zdobyli: Sebastian Olszar, Krzysztof Bodziony i Ensar Arifović. Na pewno nie był to świetny mecz Wyspiarzy, ponieważ Bogdanka postawiła także ciężkie warunki i tak naprawdę tylko dzięki swojej skuteczności Flota wygrała ten mecz. Od początku to gospodarze atakowali, ale goście momentami groźnie kontrowała i starała się dużo uderzać z dystansu, przez co wynik prawie do samego końca był sprawą otwartą.

11:41

O ostatniej kolejce zawodnicy ze Stróż powinni jak najszybciej zapomnieć, ponieważ przegrali w Niecieczy z tamtejszą Termalicą 2:4. Bramki dla Kolejarza zdobyli Cheikh Niane i Maciej Kowalczyk. Porażka stróżan była w pełni zasłużona, ponieważ to podopieczni trenera Moskala przez całe spotkanie dominowali, a bramki dla biało-niebiesko-borodowych były bardziej dziełem przypadku niż ich dobrych akcji.

11:25

Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

11:20

Czy Kolejarz zatrzyma rozpędzonych piłkarzy znad morza? Czy też Flota zostanie mistrzem jesieni? A może padnie remis? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach.

11:15

Serdecznie witam Państwa w relacji LIVE z meczu 15. kolejki pierwszej ligi, w którym to Kolejarz Stróże na własnym stadionie podejmować będzie Flotę Świnoujście. Obszerną zapowiedź spotkania można przeczytać TUTAJ