CracoviaCracovia
1 : 0
sandecja nowy sączSandecja Nowy Sącz
116'

KONIEC! Cracovia po dramatycznej końcówce i wspaniałym golu z 20. metrów Bernhardta wygraywa z Sądecją 1:0

111'

Ma szczęście Cracovia! Makuch miał piłkę meczową, ale fantastyczny strzał wspaniale wybronił nogami Pilarz!

109'

Bolević bomba nad bramką Cabaja

108'

Świątek, został sam na sam z Pilarzem! Ale Nykiel w ostatniej chwili wybija! Ależ emocje w końcówce spotkania!

106'

Straus! Minął Cabaja, ale uderzył w słupek i piłka wyszła poza boisko!

105'

Ależ by miał wejście by miał Sanchez! Wspaniale broni Pilarz. Później ponownie uderzał ale słabiej i golkiper Cracovii wybronił bez problemów

103'

Sanchez wchodzi za Szczepańskiego. Ostatnia zmiana w Sandecji

100'

Kartka dla Dąbrowskiego

19:56

Polub nas na Facebooku! Sandecja Nowy Sącz w Ekstraklasa.net:

98'

Niesamowite wyjście z bramki Cabaja! Straus przegrał pojedynek poza polem karnym Sandecji!

96'

Końcówka meczu stoi pod znakiem dymu z rac puszczonych przez fanów Cracovii

94'

Boljević znów próbował strzału na bramkę Cabaja, ale bramkarz gości wznowi grę z 5. metra

19:51

92'

Wznowienie gry. Sędzia doliczył 18 minut do spotkania

90'

Przerwa przedłuża się, ale lada chwila spodziewamy się wznowienia gry

81'

Świątek w miejsce Wiśniewskiego.

79'

Mamy przerwę w grze, bo kibice odpalili pirotechnikę po golu i boisko spowite jest dymem.

78'

Mocne uderzenie z około 20 metrów Bernhardta zaskoczyło bramkarza i mamy bramkę!

78'

Gooooool! Bernhardt

76'

Zółta kartka dla Mrozińskiego

75'

Kolejna żółta kartka. Tym razem ukarany Mróz.

73'

Niezłe uderzenie Boljevicia z główki.Piłka minęła słupek bramki Cabaja o centymetry!!

71'

Żółtą kartką ukarany Burkhardt.

69'

Boljević sam na sam z Cabajem, jednak wybiegł za bardzo do boku i jego strzał wybił na rzut rożny bramkarz Sandecji. To była najlepsza okazja w tym meczu!!

69'

68'

Burkhardt dośrodkowywał z wolnego, jednak w ostatniej chwili się pośliznął i dośrodkowanie wybili z łatwością obrońcy.

67'

Strzał Boljevicia z rzutu wolnego z 35 metrów wyłapał Cabaj. To było silne uderzenie!

63'

Oskrzydlająca akcja Marciniaka, jednak ostatnie podanie było niecelne.

60'

Kolejny strzał Cracovii, która ewidentnie podkręca tempo. Tym razem strzelał Dudzic!

59'

Mocny strzał Marciniaka z półobrotu wyłapał Cabaj!

59'

57'

Ostatnia zmiana Pasów. Za Szeligę wchodzi Dudzic.

55'

Zmiana w Sandecji. Schodzi Leśniak a za niego na boisku melduje się Szeliga.

54'

Marciniak ładnie zagrywał do Boljevićia, ten powstrzymywany w polu karnym przez stoperów Sandecji. Nie ma karnego dla Cracovii

53'

Szczepański! Uderzał na bramkę Pilarza po świetnym dośrodkowaniu Wiśniewskiego. Jednak uderzył w obrońcę Cracovii!

19:07

50'

Kolejna żółta kartka dla gości, tym razem ukarany Makuch

48'

Niezła akcja Sandecji, w polu karnym szarżował Aleksadner, ale w końcu się pogubił i stracił piłkę.

46'

I Za Suvorova na boisku melduje się Dąbrowski.

46'

Zaczynamy druga połowę! Miejmy nadzieję na więcej emocji!

46'

W przerwie dwie zmiany w ekipie pasów. Za Stebleckiego wszedł Bernhardt.

18:46

Trzeba przyznać, że kibice obydwu drużyn nie widzieli w pierwszej połowie porywającego widowiska. Goście nie oddali żadnego celnego strzału na bramkę Pilarza, natomiast krakowianie oddali parę uderzeń w stronę bramki Cabaja, ale tylko jedno było w światło bramki gości

45'

Koniec słabej pierwszej połowy! Zapraszam Państwa na druga połowę za około 15. minut

43'

Znów Budzik próbował uderzać na bramkę Cabaja, jednak słaby strzał i od bramki zacznie Sandecja

42'

Straus uderzał po składnej akcji Cracovii Budzińskiego ze Stebleckim, jednak wprost w defensywę gości

18:39

40'

Kosanović! Uderzał na bramkę Cabaja ze stałego fragmentu gry, jednak wspaniała parada golkipera Sączersów!

39'

Żółty kartonik dla Szczepańskiego.

38'

Stały fragment gry dla gospodarzy z ok. 25. metrów, fatalnie jednak wykonany przez Suvorova

36'

Rajd Aleksandra na wysokości pola karnego Cracovii, zakończył się jednak strata piłki na rzecz obrońców spod Wawelu

33'

Rzut wolny dla gospodarzy z ok. 35. metrów. Egzekutorem był Kosanović, jednak z marnym skutkiem posłał piłkę nad bramką gości

31'

Defensorzy Cracovii wybili jednak futbolówkę za własne pole karne

30'

Drugi rzut rożny dla Sączersów po akcji Leśniak-Makuch

29'

Budziński próbował "uruchomić" Suvorova, jednak piłka po jego zagraniu pada łupem stoperów z Noego Sącza

27'

Pierwszy korner w tym spotkaniu. Będą go wykonywać zawodnicy gości po ładnej akcji z lewej strony boiska. Rzut rożny jednak fatalnie wykonany przez Burego, który bezpośrednio trafił w boczną siatkę bramki Pilarza

24'

Tym razem bezradnie na bramkę Sandecji uderzał Budziński. Daleko od słupka

23'

Kibice Cracovii skandują nazwisko Marcina Cabaja. Ten odwdzięczył się pomachaniem w ich stronę

22'

Pierwszy strzał na bramkę Cabaja. Wysoko jednak nad poprzeczką uderzał Sebastian Steblecki

18:19

21'

Znów na lewym skrzydle szarżował Kowalski. Poradzili sobie z nim jednak stoperzy Pasów

18'

Pressing ze strony podopiecznych Wojciecha Stawowego, to się opłaciło gdyż mają oni kontrę, która znów kończy się łatwą stratą Stebleckiego

16'

W odpowiedzi Kowalski lewym skrzydłem wrzucił piłkę w pole karne Pasów, jednak wprost w ręce Pilarza

14'

Niezła wrzutka z lewego skrzydła Marciniaka w pole karne, ale nie było tam żadnego zawodnika Cracovii

18:11

12'

Wolno na 35 metrze piłkę rozgrywają pomocnicy gospodarzy nie mając zupełnie pomysłu na dobrze grających obrońców gości

10'

Ładne przejęcie futbolówki w środku pola zaliczył Filip Burkhardt, ale ostatecznie akcję powstrzymał Kosanović

9'

Arkadiusz Aleksander teraz pod bramką Cracovii próbował ładnym zagraniem zmylić obrońców, ale nic z tego nie wyszło. Cracovia próbowała zaś gry z kontry, ale Boljević był na pozycji spalonej

7'

Gospodarze starali się skonstruować atak pozycyjny, ale kluczowe podanie na prawe skrzydło zepsuł Steblecki

5'

Przypomnijmy, że w ekipie z Nowego Sącza w bramki strzeże wieloletni golkiper "Pasów"- Marcin Cabaj, natomiast w defensywie gości gra Marcin Makuch, który w przeszłości również reprezentował barwy Cracovii

3'

Cracovia w natarciu, ale bardzo dobrze funkcjonuje obrona gości, którzy nie dają krakowianom dojść pod bramkę Cabaja

2'

Już pierwsze dobre podanie do Suvorowa, jednak mołdawianina uprzedzili defensorzy Sandecji

1'

Spotkanie rozpoczęte! Od środka rozpoczęli gospodarze!

17:57

17:56

Piłkarze wchodzą na murawę i po 9 latach przerwy za chwilę rozpoczną się "Małe derby Małopolski"

17:52

Zawodnicy obydwu drużyn zeszli już z rozgrzewki. W tym momencie spiker odczytuje nazwiska pierwszych składów Sandecji oraz Cracovii. Spotkanie rozpocznie się za ok 8 min!

17:52

17:50

Przedstawiciele fanów obydwu zespołów zaprezentowali przed chwilą na murawie boiska "flagi przyjaźni" i przekazali je sektorowi gości i sektorów zajmowanych przez kibiców Cracovii

17:49

17:48

Niespełna 15. minut pozostało do pierwszego gwizdka sędziego Korzeby. Zawodnicy są już na rozgrzewce. Natomiast na trybunach trwa fiesta i przyjacielskie pokrzykiwanie młyna Cracovii i sektorów zajmowanych przez Nowosądeczan.

17:46

Niemniej dzisiejszy mecz przyjaźni zapowiada się pasjonująco. Cracovia chce wrócić na fotel wicelidera, natomiast biało-czarni za wszelką cenę chcą uciec od strefy spadkowej i w przyszłej rundzie wrócić do gry z tamtego sezonu nawiązując do dobrej gry i powrotu na szczyt ligowej tabeli

17:44

Przypomnijmy, że Pasy nie przegrały jeszcze żadnego z pięciu spotkań rozgrywanych na własnym stadionie. Natomiast podopieczni Janusza Świerada nie notują ostatnio wysokiej formy. "Sączersi" przegrali ostatnio z Łódzkim KS-em oraz Wartą Poznań. Ponadto gracze z Nowego Sącza spisują się przeciętnie i zajmują obecnie 14. lokatę w I lidze

17:34

Ławka rezerwowych Cracovii: Milos Budaković, Krzysztof Danielewicz, Edgar Bernhardt, Damian Dąbrowski, Bojan Puzigaca, Andraż Struna, Bartłomiej Dudzic

17:31

Ławka rezerwowych Sandecji: Paweł Zwoliński, Mateusz Młynarczyk, Adrian Świątek, Ruben Sanchez, Wojciech Wilczyński, Bartosz Szeliga

17:30

Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

17:26

17:26

Czy Cracovia z kwitkiem odeśle gości do domu? Czy też Sandecja wróci do Nowego Sącza z trzema punktami? A może padnie remis? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach.

17:25

Serdecznie witam Państwa w relacji LIVE z meczu 15. kolejki pierwszej ligi, w którym to Cracovia Kraków na własnym stadionie podejmować będzie Sandecję Nowy Sącz. Obszerną zapowiedź spotkania można przeczytać TUTAJ