Niedziela, 4 listopada 2012, godz. 12:30
ŁKS ŁódźŁKS Łódź
0 : 1
Miedź LegnicaMiedź Legnica
93'

Sędzia kończy spotkanie. Piłkarze ŁKS- u przegrywają na własnym boisku z Miedzią Legnica 0-1.

92'

Rzut wolny dla ŁKS-u, Paweł Kaczmarek minimalnie niecelnie

91'

Doskonała szansa dla Miedzi, ale w sytuacji sam na sam Adrian Łuszkiewicz przegrywa z Olszewskim

90'

Sędzia główny dolicza 3 minuty.

89'

Zmiana w Miedzi, schodzi Grzegorzewski, a wchodzi Mariusz Mowlik

87'

Do zakończenia spotkania zostały 4 minuty i wszystko wskazuje, że w tym spotkaniu 3 punkty zainkasują piłkarze Miedzi

86'

Z boiska schodzi Łobodziński, a wchodzi Damian Lenkiewicz

83'

Kolejna akcja ŁKS-u, dośrodkowanie Sasina łapie Ptak

82'

W dalszym ciągu atakuje ŁKS, tym razem Więzik strzela za lekko i Ptak bez problemu broni

81'

Bardzo dobra akcja Pawła Kaczmarka, ale Więzik był na spalonym

80'

Groźna akcja łodzian, ale strzał Gieragi trafia w słupek!

79'

ŁKS Łódź - Miedź Legnica

78'

Spiker podaje, że na trybunach jest 1110 widzów

76'

Na boisku pojawia się Damian Pawlak

73'

Kolejna akcja łodzian, z dystansu strzelał Papikjan, ale Ptak nie miał problemów z obroną strzału

70'

Bardzo dobra akcja ŁKS, ale piłka po strzale Kuklisa trafia w słupek

69'

na boisku w dalszym ciągu rządzą piłkarze Miedzi, zwłaszcza gra Łobodzińskiego może się podobać

67'

Kolejna zmiana w ŁKS, schodzi Brud, wchodzi Golański

65'

Zmiana w ŁKS, na boisko wchodzi Papikjan za Pożniaka

64'

kolejna groźna akcja Miedzi, ale strzał Łobodzińskiego ponad bramką

63'

Akcja bramkowa dla Miedzi padła po indywidualnej akcji Zasady, który z strzałem z dystansu pokonał Olszewskiego

61'

Na boisku melduje się Zakrzewski

61'

Strzelcem bramki Mariusz Zasada.

60'

GOL dla Miedzi!!!!!!!

60'

Będzie zmiana w Miedzi, do wejścia na boisko szykuje się Zbigniew Zakrzewski

56'

Zapowiadała się bardzo dobra akcja gospodarzy, ale Więzik fatalnie zagrywał do K. Kaczmarka

55'

Groźny strzał Łobodzińskiego minimalnie niecelny

53'

W drugiej połowie, piłkarze ŁKS-u coraz częściej próbują atakować, ale obrona gości spisuje się bardzo dobrze

51'

Wygląda na to, że z Kaczmarkiem wszystko będzie dobrze i zawodnik wraca do gry.

50'

Na boisku leży Konrad Kaczmarek

49'

Żółtą kartką ukarany Więzik

47'

Kolejna groźna akcja, i po raz kolejny strzelał Konrad Kaczmarek, ale Ptak z problemami obronił

47'

46'

Groźna akcja łodzian, ale strzał Kaczmarka bez problemu broni Ptak

46'

Zaczynamy II połowę

45'

Koniec pierwszej połowy, która przebiegała pod dyktando Miedzi

45'

Rzut wolny dla ŁKS,ale strzał Kaczmarka minimalnie niecelny.

41'

Rzut rożny dla łodzian, ale dośrodkowanie Gieragi - fatalne!

39'

Kolejna akcja Miedzi, ale Wołczek strzela minimalnie niecelnie

38'

Jeśli piłkarze Miedzi poprawią celowniki, to bramki będą kwestią czasu

35'

100% sytuacja dla ŁKS-u, ale strzał Kaczmarka obronił Ptak

33'

Kolejna groźna akcja Miedzi, ale dośrodkowanie grzegorzewskiego łapie Olszewski

31'

Rzut wolny dla Miedzi, ale Łuszkiewicz strzela w mur

30'

Żółta kartka dla Pawła Sasina

29'

Bardzo dobry strzał Pawła Kaczmarka minimalnie niecelny

27'

Kolejny rzut rożny dla ŁKS-u, ale Adrian Woźniczka wybija pikę na środek boiska

26'

Pierwsza groźna akcja łodzian, dośrodkowanie Osińskiego, obrońcy Miedzi wybijają na rzut rożny

23'

Na stadionie ŁKS około 1000 kibiców, a na boisku w dalszym ciągle tempo dyktują piłkarze Miedzi

21'

Kolejna groźna akcja Miedzi,dobre dośrodkowanie Nowackiego, ale Kasperkiewicz głową strzela minimalnie niecelnie

20'

Piłkarze ŁKS-u mają problem z opuszczeniem własnej połowy boiska

19'

Groźna akcja Miedzi, ale strzał Nowackiego za słaby i Olszewski nie miał problemu ze złapaniem piłki.

17'

Jak na razie najlepszym piłkarzem - Wojciech Łobodziński

15'

Rzut rożny dla łodzian, ale Osiński fatalnie przestrzelił

14'

Po szybkim początku spotkania, tempo trochę siadło, ale to w dalszym ciągu piłkarze Miedzi rządzą na boisku

10'

To będzie bardzo ciężki mecz dla ŁKS-u, piłkarze Miedzi nie schodzą z połowy boiska łodzian

7'

Rzut wolny dla Miedzi, ale Adrian Łuszkiewicz fatalnie przestrzelił

7'

Rzut wolny dla Miedzi

6'

Od początku spotkania to piłkarze Miedzi próbują narzucić swoje tempo gry.

4'

Kolejna groźna akcja Miedzi, ale Jakub Grzegorzewski był na spalonym

3'

Pierwsza groźna akcja Miedzi, jednak dośrodkowanie Łobodzińskiego minimalnie niecelne

2'

Przed meczem piłkarze obu zespołów, uczcili minutą ciszą pamięć zmarłych piłkarzy, kibiców i sportowców ŁKS-u.

1'

Wystartowali! Mecz rozpoczęli piłkarze z Legnicy!

12:29

Kibice na meczu ŁKS - Miedź

12:28

Piłkarze ŁKS- u i Miedzi wychodzą już na murawę boiska, za chwilę zaczynamy!

12:25

Przed meczem ŁKS - MiedźPrzed meczem ŁKS - Miedź

12:12

Do rozpoczęcia meczu zostało 20 minut, piłkarze obu zespołów na rozgrzewce, a na stadionie jak na razie pustki.

12:07

Rezerwowi:

ŁKS: Bogusław Wyparło, Artur Golański, Adrian Jurkowski, Przemysław Kita, Dawid Serafiński, Agwan Papikjan, Damian Pawlak

Miedź: Andrzej Bledzewski, Damian Lenkiewicz, Damian Paszliński, Mariusz Mowlik, Daniel Tanżyna, Patryk Szymański, Zbigniew Zakrzewski

11:58

Do rozpoczęcia meczu zostało 30 minut. Znamy już wyjściowe ''11''. Największa niespodzianka w składzie ŁKS-u, Bogusław Wyparło spotkanie rozpocznie na ławce rezerwowych.