Strzał Kuklisa z rzutu wolnego pewnie broni golkiper "GieKSy".

Jedna z ostatnich szans dla Arki-rzut wolny z 25 metrów.

Spotkanie zostaje przedłużone o 6 minut.

Strzał głową Jarzębowskiego przechodzi wysoko nad bramką rywali.

89'

Rzut wolny dla Arki- katowiczanie się bronią.

87'

Zawodnicy GKS-u raz po raz wychodzą z groźnymi kontratakami-zawodnicy Arki postawili wszystko na jedną kartę.

85'

Mecz został wznowiony.

82'

Sędzia przerywa mecz z powody chmury dymu spowodowanej odpaleniem rac przez kibiców Arki. Szykuje się kilka minut przerwy.

80'

Ostatnia zmiana w drużynie z Gdyni. Brodziński za Krajanowskiego.

76'

Żółty kartonik dla Farkasa za powstrzymanie kontry rywali.

75'

Piłka w siatce po strzale Kowalczyka- zawodnik GKS-u był jednak na pozycji spalonej.

73'

Zmiana również w drużynie Arki- w miejsce Szwocha Czoska.

72'

Zmiana w drużynie gości- za Pietronia Sobotka.

71'

Próba wymuszenia rzutu karnego przez jednego z zawodników gospodarzy- gwizdek sędziego milczy.

70'

Szybka kontra gości- z prawej strony dośrodkowywał Farkas- piłka trafiła do niepilnowanego Pietronia,który uderza jednak niecelnie.

70'

Arka przystąpiła do szturmu i okupuje pole karne katowiczan- póki co nic z tego nie wynika.

66'

Mocny strzał z 25 metrów Radzewicza- Sabela pewnie broni.

64'

Błąd Sobieraja, który podaje do ... Pitrego- snajper GKS-u znalazł się w sytuacji sam na sam i nie miał problemu z pokonaniem bramkarza gospodarzy. Katowiczanie znów na prowadzeniu.

62'

Goool!Pitry!!!

59'

Żółta kartka dla Jarzębowskiego za uderzenie w twarz nogą Pitrego.

57'

Żółty kartonik- ukarany Chwalibogowski

55'

Głupia strata obrońców GKS-u- piłkę przejął Kuklis,który po przebiegnięciu kilkunastu metrów oddał celny strzał z 16 metrów. Sabela był bez szans.

53'

Mamy wyrównanie ! Kuklis!

52'

Uraz Kamińskiego-na boisku pojawili się fizjoterapeuci GKS-u.

50'

Dobry strzał z 20 metrów Krajanowskiego- piłka przechodzi centymetry nad poprzeczką bramki katowiczan.

48'

Pierwszy strzał w drugiej połowie. Niecelnie uderzał Farkas.

46'

Od 46 minuty Arka gra z jedną zmianą- za Górskiego wszedł Radzewicz.

46'

Druga połowa rozpoczęta.

47'

Koniec I połowy- po 45 minutach mamy niespodziankę. Arka Gdynia-GKS Katowice 0:1.

46'

Zablokowane uderzenie z dystansu Sobieraja.

45'

Dobry rajd lewą stroną boiska Pitrego- piłka po jego dośrodkowaniu trafia pod nogi Kowalczyka,który nie ma problemów ze skierowaniem jej do pustej bramki.

43'

0-1!Arkadiusz Kowalczyk!!

40'

Kolejny nieudany strzał z dystansu-tym razem próbował Pitry.

39'

Pierwsza próba strzału od dawna.Uderzenie Kowalczyka z 30 metrów bardzo niecelne.

37'

Ciężko pisać coś pozytywnego o tym meczu- z boiska wieje nudą.

33'

Cały czas na boisku mamy dużo chaosu- akcje są mało składne, żadna z drużyn nie potrafić przeprowadzić składnej akcji.

28'

Zawodnicy Gieksy powoli dochodzą do głosu- ich akcje są coraz bardziej składne- widać,że coraz lepiej czują się na boisku w Gdyni.

24'

Kontuzja Rakelsa- w jego miejsce Kowalczyk.

23'

Dobry drybling Górskiego w polu karnym-w ostatniej chwili obrońcy katowiczan wybijają piłkę spod nóg zawodnika Arki.

20'

Szansa dla GKS-u. Prostopadłe podanie do Rakelsa- ten w sytuacji sam na sam przegrywa pojedynek z bramkarzem gospodarzy.

19'

Ekipa z Katowic w dniu dzisiejszym nastawiona jest wyraźnie na szybkie kontry- póki co próby takich akcji są kompletnie nieudane.

17'

Zablokowane uderzenie Krajanowskiego z 25 metrów.

13'

Próba uderzenia z dystansu Tomasika- piłka przechodzi obok prawego słupka bramki Sabeli.

12'

Na razie widać optyczną przewagę Arki- nie stwarza jednak ona sytuacji podbramkowych.

10'

Próba długiego podania do Rakelsa- Łotysz na spalonym.

8'

Kolejna, tym razem nieudana, próba akcji gospodarzy. Od bramki rozpocznie bramkarz GKS-u.

5'

Sprytne rozegranie rzutu rożnego-piłka znalazła się na 16 metrze, gdzie uderzał Kuklis. Jego strzał z najwyższym trudem na rzut rożny sparował Sabela.

5'

Pierwszy korner dla gdynian.

4'

Na razie spokój na boisku- próba rozgrywania ataku pozycyjnego przez obie drużyny.

2'

Nad stadionem w Gdyni zaczął padać rzęsisty śnieg.

1'

Pierwszy gwizdek arbitra.

19:44

Spotkanie(wg komentatorów Orange Sport) obserwuje 4-5 tysięcy kibiców.

19:42

Arka zagra w żółto-niebieskich strojach, GKS na zielono.

19:40

Oba zespoły już za chwilę pojawią się na murawie, by rozpocząć to spotkanie.

19:33

W dzisiejszym meczu w drużynie gości nie zagra kapitan zespołu- Adrian Napierała. Trener Rafał Górak w rozmowie z Orange Sport stwierdził jednak, że zespół zagra taktyką, która spowoduje, iż brak tego zawodnika będzie niewidoczny.

19:29

Faworytem dzisiejszego meczu są gospodarze- katowiczanie jednak nie zamierzają tanio sprzedać skóry- zapowiada się ciekawe spotkanie.

19:06

- Trzeba przyznać, że katowiczanie to nieobliczalna drużyna. Ma finansowe kłopoty, przegrali dwa ostatnie mecze z rzędu, ale wcale nie są tacy słabi. Do tego mają w ataku groźnego Przemysława Pitrego. Jednak w sobotę, taką mam nadzieję, to my będziemy strzelać bramki - mówił przed tym meczem Tomasz Jarzębowski.

19:04

Na dzisiejsze spotkanie Arka przygotowała promocyjne ceny biletów. "Nowi" kibice, którzy po raz pierwszy zakładają profil kibica mogli zakupić bilet za symboliczną złotówkę, a studenci z 50% zniżką. Frekwencja powinna dziś dopisać, choć aura nie do końca sprzyja...

19:02

W Gdyni mają być też dziś kibice GKS Katowice. Po meczu zapraszamy do oglądania galerii zdjęć! Na pewno zobaczycie w serwisie Ekstraklasa.net sporo fotek z trybun!

19:01

Znamy już składy obu zespołów. W bramce Arki znów Michał Szromnik, który popełniał ostatnio sporo błędów.

18:58

Witamy z Gdyni, gdzie czekamy dziś na sporą dawkę emocji. Kibice Arki, zapowiedzieli szczególną mobilizację na mecz z GieKSą. Czy wyjątkowa oprawa i wsparcie dużej ilości kibiców pomoże żółto-niebieskim w zdobyciu 3 punktów?